Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lóla


lóla
csendes tag

Jó a teszt csak nem tudtam meg hogy mi en minőségű videot rögzit . De a telefonon lévő animált témká teszenek :D :D de a tela nem . A kamera megint pocsék alasokategóriás :O :O :O

[ Szerkesztve ]

ha eszt az irást ell olvasod venni foksz nekem ajándékot!!!

(#2) Typhoon47


Typhoon47
őstag

I SablonCopySony

"Education is important but big biceps are importanter"

(#3) Mamuska


Mamuska
őstag

Na kijött még egy dupla nullás Sony. Gratulálok nekik az undorító oldalsó csatlakozóhoz, a jack hiányához, és a fos kamerához.

(#4) gizda


gizda
senior tag

a tesztben 950-es akku van írva a Specifikációnál már csak 930 mAh Li-Ion

amúgy jó kis tel ez szvsz is szebb mint a w910-es

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#5) verser233 válasza Mamuska (#3) üzenetére


verser233
senior tag

Téged is ennyire irritál az oldalra helyezett csatlakozó? ;] a jack-ről nem is beszélve. :(((

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Már csak ezért is megérte elolvasni a tesztet: ...a már nálunk vendágeskedő C905...
Akkor jövőhétre is lesz olvasnivaló. :DD

lóla:320*240 15 FPS

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#7) szimplabek


szimplabek
csendes tag

Nekem tetszik ez a telefon, bár tényleg nem mutat fel semmi olyat, amit eddig ne láttunk volna már. A töltő csatija viszont jobb volt lent, nem látom értelmét az oldali elhelyezésnek.( tudom, tudom: ez már így van egy ideje)

Lemaradt a cikk végén a plecsni

[ Szerkesztve ]

/bek/

(#8) fateless


fateless
veterán

Nekem a készülékkel semmi bajom, szerintem úgy jó, ahogy van, csak az árával nem vagyok kibékülve :((

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) gizda válasza szimplabek (#7) üzenetére


gizda
senior tag

az azt jelenti szerintem ,hogy annyira gyenge,hogy már minősíthetetlen
50k 2év garral kezdő árnak teljesen jó

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#10) Murderer69 válasza gizda (#9) üzenetére


Murderer69
őstag

hát nem tudom 50kért van ezer meg egy jobb alternatíva szóval szvsz felesleges a telefon a piacon ennyiért meg aztán főleg

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#11) HardSanyeee válasza gizda (#9) üzenetére


HardSanyeee
őstag

szerintem nem maradt le a plecsni, ugyanis Bog aláírása előtt ott van hogy "Tetszett", szerintem az akar a plecsni lenni csak nem jött össze a dolog :D

--Nozbert-- : egyetértek :D a C905 a legjobb szó a tesztben :)

nem úgy volt hogy ebben a telefonban is lesz/van BestPic (bár hogy minek azt nem tudom)? vagy csak a W902-ben? :F nem emlékszek pontosan

(#12) joey04


joey04
titán

Déjà vu. Hiba a mátrixban? Nem, csak már megint egy Sony Ericsson, ami semmi újat nem mutat.
puff, kész, ennyi, a teszt többi része csak azt elemezgeti, sajnos ez is egy nagy semmi. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) dragonfx


dragonfx
veterán

3.2 mpx vaku és autofokusz nélkül :C .....erre még a canon is képes volt 4 éve már....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A cikket olvasva azt hittem leesek a székről...

Kérem ez a modell nem a W910i, hanem a W580i utódja, hozzá kell mérni a tudása növekedését. :W
Semmi szó a sztereó hanszóróról (a hangzásáról igen...)
A youtube támogatásról - mint menüfunkció
A + füles aljzatáról
A kijelző növekedéséről, mert ugye a W580i "csak" 2 coll-os volt...
Szintén a W580-hoz képest van 3G, HSDPA...

Érdekes, az orosz teszterek sokkal-sokkal szebb képeket lőttek a modellel.
Ezek után már bele sem merek gondolni milyen lehúzást fog kapni a C905, csakmert nem (a most nagyon favorizált) Samsung. :(

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) Ankhiszesz válasza mrlujoak (#14) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Oroszoknak sose higy...( na jó ezt csak rossz poénnak szántam)
A forma számomra már nagyon unalmas, de ezzel nem feltétlenül azt akartam mondani hogy egyben ronda is, csak hát lehetne valami újjat is alkotni, bár nem hiszem hogy a gazdasági válság alatt új formatervezőket alkalmaznának, inkább majd a mostanit is leépítik és akkor már tényleg egyformák lesznek :W

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#16) bendzso


bendzso
senior tag

Szerintem is a W580i utódja... Ahhoz képest pedig rengeteg a fejlődés.

(#17) --Nozbert-- válasza mrlujoak (#14) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Szerintem meg pont,hogy sz*rabbak,nézd már meg azt a fekete kocsit,hogy elkenődött. Meg az első képen is teljesen beégett az ég.

/\/0zb3/27

(#18) Murderer69 válasza bendzso (#16) üzenetére


Murderer69
őstag

jó legyen igazatok legyen a w580 utódja de milyen érdemleges fejlesztés van ebbe semmi semmi és semmi unalmas SE-ok egyike szvsz már egy ideje az összes unalmas... ;]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#19) Khaal


Khaal
őstag

Khm, a w200 tesztben az ugyanilyen típusú füles még eléggé le lett húzva, most meg már durván jól szól?
A sztereó kihangosítót és a dupla fülhallgatóaljzatot azért meg lehetett volna említeni, ha már újdonságot keresünk.
Amúgy egyetértek, nem ártana bele mondjuk az autófókusz és még elég régen volt egy hír, hogy a mobilgyártók megegyeznek egy standardban memóriakártya és töltő terén, mégse látni semmi foganatját. Mondjuk legalább a fast-port és az M2 nem lett lecserélve egy ideje.
Meg kellene fogalmazni egy petíciót, hogy a microSD, miniUSB, 3.5 jack párosítás szabvánnyá válhatna.

(#20) mrlujoak válasza Murderer69 (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

hááát, ha neked a 3G, és HSDPA támogatás Youtube eléréssel semmi...
a nagyobb kijelzőről, sztereo külső hangszórókról nem is beszélve...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) domi007 válasza Murderer69 (#18) üzenetére


domi007
őstag

Igazi all in-one teló:
Sony: Fogjuk a jó öreg W910 alaplapjait, összedobunk valami kicsit feljavított házat, és piacra dobjuk, mint a W580 utódját. Ettől kezdve mindenki örülhet, hogy húúú, mennyit fejlődött a w580, a sonynak meg megint nem kell semmit se fejlesztenie, egyszerűen csak lejjebb árazta, lentebbi kategóriába sorolt egy raklapnyi w910-et.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#22) Mamuska válasza mrlujoak (#14) üzenetére


Mamuska
őstag

Azért a samsung nem ad ki ekkora szart! Itt az f400 ami egyrészt olcsóbb, másrészt van 3.5 jack, micosd,AF és segédfény, meg annak komolyabb hangszórója van. Hiába hisztizel a samsung nem csinál ekkora trágyát. Töménytelen mennyiségű jobb teló kapható ennyiért!

(#23) --Nozbert-- válasza Mamuska (#22) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A MicroSD hiánya itt most nem igazán hátrány,ugyanis 2 GB-os M2 jár hozzá gyárilag.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#24) mrlujoak válasza Mamuska (#22) üzenetére


mrlujoak
veterán

Unalmas a sok SE fikád...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

hát ez... fölösleges volt...
nem lesz ilyen W910i vS W595 teszt?

(#26) Bog válasza mrlujoak (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, de ez a cucc drágább, mint a W910. A forma meg szinte teljesen ugyanaz. A tudás is. Úgyhogy abszolút mérhetem ehhez. A YouTube támogatásról esik szó, olvass figyelmesebben.
A C905 kegyetlen jó, mert tele van olyan apró fejlesztésekkel, amelyeknek már régóta meg kellett volna történniük. Itt meg semmi mást nem csinált a tisztelt Sony Ericsson, csak rajzolt két krómcsíkot a W910 oldalára és kiadták még egyszer, ugyanazt. Újra, egy évvel később. Lett volna olcsóbb, vagy csináltak volna másik házat hozzá, vagy egy rohadt autofókuszt belenyomhattak volna. Így az egésszel csak adtak a szarnak egy pofont.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) gerii válasza mrlujoak (#24) üzenetére


gerii
addikt

viszont jogos :O :R

a sírt kiásták már, vagy mikor lesz a temetés? sztem nemsokára eljön az a nap...

(#28) Bog válasza Khaal (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy ez ugyanolyan típus-e, nekem abszolút bejött a hangzása.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) Murderer69 válasza mrlujoak (#20) üzenetére


Murderer69
őstag

2008-10-17-edikét írunk ugye? És ebben az időben akkora nagy "was ist das" a 3g meg a hsdpa??
:C :C :C

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#30) gizda válasza HardSanyeee (#11) üzenetére


gizda
senior tag

nem én mondtam hogy lemaradt :F

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#31) bolondember válasza Mamuska (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mellékesen jegyzem meg - a 2 év gari, az általában 2 év gari, és mindenképpen több, mint az egy év...

HA érted mire gondolok... :U

Amúgy nem rossz kis telefon, ha 580 utódnak nézzük, zsírfeka, ha 910 átalakításnak, már kevésbé - mondjuk tutira nem sértődnék meg, ha egyet hozzámvágnának... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32) mrlujoak válasza Bog (#26) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igaz, láma voltam, a játékok között/után, említést tettél róla. Szerintem ez - amit az okostelefonok egy része tud csak - kicsit nagyobb lélegzetvételű írást érdemelt volna, de mindegy.
Minden új cucc drágább, mint várnánk, jelenleg a K800i is a béka segge alatt van, mégsem mérjük a T303-as független árát hozzá... :U
Azért a készülék megérdemelte volna, hogy az elődöt megemlítsék, és ne egyből a felsőbb, ámde régebbi társához hasonlítsuk.

Murderer69: Igen, ha megnézed, ez a W5xx széria. A nem is olyan idős elődben (W580i) még nem volt.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) Mamuska válasza bolondember (#31) üzenetére


Mamuska
őstag

Attól függetlenül mindenben szénné alázza a samsung, meg még megannyi nokia is, csak most egy samsung modellt mondtam.

(#34) Murderer69 válasza mrlujoak (#32) üzenetére


Murderer69
őstag

az lehet hogy nem volt benne de könyörgöm ennyi és kész hsdpa ennyi az aztán marha nagy cucc 2008 vége felé.....szvsz én még mindig azt mondom hogy 1000+1 jobb alternatíva van a piacon ennyiért...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#35) gizda válasza Mamuska (#33) üzenetére


gizda
senior tag

szénné alázza a samsung ez azért kicsit erős , árban szerintem nem olcsóbb dizájnban meg persze izlés dolga de talán feketében elmegy

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#36) zetecR válasza mrlujoak (#14) üzenetére


zetecR
addikt

Annyira süt az egész tesztből a negatív elfogultság, hogy ihaj.

(#37) Murderer69 válasza zetecR (#36) üzenetére


Murderer69
őstag

szerintem egyáltalán nincs elfogultság főleg nem negatív de minek is kellene hogy örüljenek? hogy látták ezeket a dolgokat annyi meg annyi se telóba??Mi jót lehet róla írni ?jaj de jó ezt még csak 100x láttuk meg jaj de jó megint egy új bőr az unalmas belsőn??

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#38) Sellaci


Sellaci
tag

Szerintem annyira nem rossz konstrukció...
1. Kamerában és hangzásban fejlődött (ha nem is túl sokat) a W910i-hez képest.
2. Már nem az a platform dolgozik benne, mint a W910i-ben, hanem az, ami a W760i-ben is van. (újabb, animáltabb a menü, szebbek az ikonok, stabilabb)
3. Most lehetne mondani, hogy akkor minek a W760i mellé... a kettő között talán csak annyi a különbség, hogy a W595 kecsesebb, és nincs benne GPS. Na meg persze olcsóbb is, nem elhanyagolható tény...

(#39) Bog válasza Sellaci (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az a helyzet, hogy veletek ellentétben én már tudom, hogy a C905 mennyire más tud lenni. Hogy mennyire át lehet dolgozni ezt a menüt, hogy a Sony Ericsson képes WLAN-t tenni oprendszer nélküli telefonba végre, meg egy sereg apróság. A W595 is megkaphatott volna ezekből egy kanálnyit, és akkor azt mondom, hogy oké. Kár érte, tudtak volna ennél sokkal jobbat is alkotni a már meglévő fejlesztések felhasználásával.

Ezt kéne megérteni, tökre nem álltam ehhez hozzá negatívan, csak megint az történt, hogy itt egy SE termék, ami nem tartalmaz semmiféle előrelépést, és a szinte azonos funkcionalitású modell a kínálatban még olcsóbb is. A W760i is jobb választás, a W910i is az. Ennek egyelőre nincs helye, nincs piaca, nincs célcsoportja.

Vagy közületek akar valaki ilyet venni holnap?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) Bibby


Bibby
addikt

Segítsetek már, nem tudom eldönteni...ez most unalmas, vagy unalmas? :W

Kedves SE, szeretném bemutatni nektek Mr. 3,5mm-es jack aljzatot. Barátkozzatok össze végre jó?

Valaki kifejtette hogy ez a w580 utódja... és??? Ha a nokia kiadja a mittudomém, 6111 utódját kétszázezerért, akkor a kétszázezres telefonokhoz fogom hasonlítani. Mint ahogy ezt is w910-hez, mivel annyiba kerül...

Ελευθερια η θανατος

(#41) dussy


dussy
őstag

Engem is az ábrándít ki az SE készülékekből, hogy semmi sem változik...
A 3. oldalon egy betű hibás a szövegben: 'vendágeskedő'.
Kíváncsian várom a C905 tesztjét!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#42) gizda válasza Bog (#39) üzenetére


gizda
senior tag

te már tudod a c905 mennyire más jó neked de ezt a "kis" walkmant nem kéne ahoz mérni :B
a C905 lesz a csúcs cyber a sonynak a w595-ől meg van már komolyabb walkman ez újabb de "kisebb" walkman ennyi

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#43) hemaka


hemaka
nagyúr

Egy újabb felesleges SE már megint...

(#44) AMD Power válasza Bog (#39) üzenetére


AMD Power
titán

Én biztos nem. Már a címtől elment a kedvem az egésztől. Pedig a cikket még el se olvastam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45) androcles válasza Mamuska (#33) üzenetére


androcles
tag

Szerintem semmi tulzás nincs a hozzászólásaidban! Ez megint egy újabb Sz@r! Az oldalsó csatlakozónak a látványától is hányingerem van, meg attól is, hogy a formavilág sem változott már évek óta semmit. A kamera pedig egyszerűen minősíthetetlen. Két évvel ezelőttig csak SE telefonjaim voltak, de a K800 óta megállt náluk az idő, meg az élet is...lassan már az új Motorolák is jobban tetszenek...bár ez csak egy eltúlzott perverz gondolat lehet.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#46) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hát ezek a Sony telók egyre rosszabbak. Fránya jack kimenetet meg mini usb-t rápakolni olyan nehéz? Engem már a kamera se érdekelne csak ez a hülye jack kimenet hiány. Ki se merném adni a telót jack kimenet nélkül. Ez a dolog annyira dühítő. Ezek a Walkman telók meg sem érdemlik a nevüket. Szégyen.

Amúgy a teló kinézetével nincs baj. Hirtelen meg is tetszett de semmi újítás nincs. Meg ha már ennyi cuccot belepakoltak (edge, hsdpa) akkor a wlant is betehették volna. Valahogy nagyon hiányolom. Mikorra lesz már a Wifi is olyan elterjedt mint a Bluetooth?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#47) AS


AS
félisten

Ezt most találtam....
Off:

A Sony Ericsson vesztesége 25 millió euró

A japán-svéd Sony Ericsson mobiltelefon-gyártó pénteken 25 millió eurós veszteséget jelentett adó után a harmadik negyedévről, az egy évvel korábbi, 267 millió eurós adózott eredmény helyett.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) HardSanyeee válasza hemaka (#43) üzenetére


HardSanyeee
őstag

felesleges? ez erős túlzás. az egy dolog hogy nincs benne fejlesztés, de ettől még nem válik feleslegessé. vegyük példának a telefon elődjét és annak nemWalkman párját (W580i/S500i). azokban sincs semmi extra, csak a szokásos SE-től megszokott dolgok: FF-os kamera, M2-es kártya, nincs Jack és miniUSB, stb... szóval azokban is annyi fejlesztés volt mint most ebben, de ennek ellenére veszik? veszik. többet látok W580i-ből és S500i-ből mint a Bogék áltál Ajánlott plecsnivel jutalmazott W910i-ből. szóval nem mindig a jobb cuccok a sikeresebbek. de ott van még a W200i és a W300i is, azok se tudnak semmit mégis nap mint nap látok belőlük példányokat. szal feleslegesnek semmiképp sem felesleges. ha más nem akkor a külseje fogja eladni a W595-öt.

(#49) Lirion


Lirion
addikt

Nekem pusztán az nem tetszik a tesztben, hogy a 100. ugyanolyan nokia tesztben sincs ilyen negatív felhang pl. a naptár "Hova is lehetne fejlődni?" részénél vagy a változatlan, unalmas és túlkomplikált menürendszernél. Alaposan meg is lepődtem a plecsnin ezek után... Egyébként olcsóbb, mint anno a w580 volt megjelenésekor, bár ugyanabban a helyzetben van ez is, mint az n96, ami helyett szintén jobban megéri korábbi, olcsóbb modelleket venni.

(#50) littlelion21


littlelion21
addikt

A teszthez kapcsolódóan talán csak annyit, hogy jó kis menő suliba járhattál ha az iskolai menzán kakaóöntetes piskóta volt a menü...nálunk a non-plus-ultra a heti 1x agyonvizezett porból készült ivólé volt mint édesség...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.