Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) copin válasza littlelion21 (#50) üzenetére


copin
őstag

Szvsz csak egy hasonlat, hogy valami extra kéne (külsőségben legalább) az üzenetkezelésben. Mondjuk ez akár az egész telfeonra is igaz lehetne, de ezzel nincs egyedül a SE.

(#52) Shadowmancer


Shadowmancer
csendes tag

Amióta megláttam róla a képeket, egyből beleszerettem, végre kijött és a tesztet is lehet már olvasni. A környezetemben mindenki most cseréli le a telóját én is újat akarok venni, azt hittem majd lesz egy jó kis SE W595öm, de alaposan elgondolkodok még h milyen telefont vegyek. :(
Amikor bementem a gsmtakácsba érdeklődni az áráért és a színekért ( feketét akarok ) akkor a nő csak nézett rám. Náluk csak szürke, fehér-narancs és kék kombó létezik. Rendelésre nem tudnak hozni. :(((
és az ára? hát a kék és narancsos az 53-53 a szürke meg 61(60.390 ) :Y és akkor sztem a fekete is ilyen árban mozog.

a nő még akart tőlem valamit, de én kifordultam az üzletből :W

[ Szerkesztve ]

(#53) joey04 válasza Murderer69 (#29) üzenetére


joey04
titán

na igen, itt a lényeg. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#54) kisedi válasza Bog (#26) üzenetére


kisedi
tag

Szia Bog, jó a cikk, Köszi! :C

Egy dolgot kérnék Tőled: nyelvtanulásra használom az SE több tagját,
de az "SE Zenelejátszó"-jában nincs meg az alap előre-hátra tekerés funkció!!
Ez zenehallgatásnál még csak csak csak belefér, (hacsak nem egy fél órás megamixet kell az elejétől végighallgatni egy kedvenc részletért ugye) de egy nem értett szó miatt
a nyelvatnulásnál nem.
W595-nél írod: "A Walkman menü a szokásos funkciókkal bír, podcast, ID3 tagek alapján történő rendezés, albumborító megjelenítése, háttérben futás, playlist… minden benne van, ami csak kellhet. " :U
Fontos kérdés: ezt a (számomra) alapfunkciót, tehát a zenében való tekerést is tudja? :O
Ha nem a segítséged kérem melyik mobilt válasszam. Szinte nevetséges h eddig egy SE-t
sem találtam ami képes ilyen "apróságra"

Persze szívesen veszem bárki segítségét "készülékajánlás" jeligére :D

(#55) Lirion válasza kisedi (#54) üzenetére


Lirion
addikt

Te nagyon szarul keresgélhetsz, ha még nem találtál olyan SE-t, ami ne tudna tekerni... Azt a gombot kell nyomva tartani, amivel számot is váltasz, ennyi a trükk.

(#56) androcles válasza kisedi (#54) üzenetére


androcles
tag

Ez nagyon durva!!!

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#57) mrlujoak válasza kisedi (#54) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mint előttem Lirion írta, az általad meg nem talált funkció nem zárja ki annak létét.
Tehát.
Minden, zenelejátszó programmal szerelt SE modell (ez szinte a T610/630 T300...-tól kezdve mindegyik modell) képes az mp3, AAC (...) formátumú zene "tekerésére".
Ráadásul ezt dinamikusan is teszi, ami azt jelenti, hogy a 40 perces számot, akár pár másodperc alatt a végére tekerheted, hiszen a nyomvatartott gomb hosszabb idejig tartó nyomásakor felgyorsul a tekerés folyamata...
Kérlek tanulmányozd át a SE modelled (modelljeid) használati útmutatóját a Zenelejátszó fejezetnél, ott az előre-hátra csévélés témakörben találod meg, az általad hiányolt, de attól még létező funkciót!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#58) kisedi válasza Lirion (#55) üzenetére


kisedi
tag

Wazze Lirion! :R Jövök egy sörrel!
Van itthon K800, K550, K750 sőt még K700 is. Az öcsémnek K880i , az öregéknek T250-nek, mindenkit kérdezgettem, csak hümmögtek.A kézikönyv nem írja szval szívásnak tünt.

Nem tudom hogy jöttél Reá, de Király vagy! Jobb lett a keddvem pedig megint Hamilton nyerte a Kinai Nagydijon a szabadedzést. (Ha esetleg mégis kettős ferrari győzelem lessz egy rekeszzel küldök a kedvenc márkádból :D )

Üdv:
Kisedi

(#59) kisedi válasza mrlujoak (#57) üzenetére


kisedi
tag

Köszi MrLujoak, lehet h csak rossz napom van :)

Mint mondtam megint a Hamilton nyerte szabadedzést talán ettől :W

Hajrá Ferrari Scuderia!

(#60) mrlujoak válasza kisedi (#59) üzenetére


mrlujoak
veterán

Most erre mit mondjak? :U

Én Vodafone McLaren Mercedes szurkoló vagyok, engem a tavalyi botrány keserített el.
Illetve a folyamatos SE szapulás, illetve a hihetetlen gyűlölködés, ami egy nem éppen jó évet hozó teljesítményből adódik.
Láttam AS volt olyan kedves, hogy csak a 25 milliós veszteséget mutató címet írta ide, azt már nem kommentálta, hogy a SE a készülékeladások viszont szépen nőttek.
Sőt, a Nokia gyenge negyedéről sem publikált semmit. Célzott lejáratás? Szenzációs...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#61) gerii válasza mrlujoak (#60) üzenetére


gerii
addikt

de a Nokia talán többet alakított új készülékek terén mint az SE, úgyhogy még mindíg jobb.

(#62) mrlujoak válasza gerii (#61) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez így van.
Csak tudod bajban kell a legnagyobb összefogás, nem pedig belerúgni még kettőt, a botladozóba...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#63) copin válasza mrlujoak (#60) üzenetére


copin
őstag

AS ugyanolyan fórumtag, mint én, vagy te. Azt ír amit akar, amíg nem sérti a szabályokat. :)

A "botladozó" SE-ről csak annyit, hogy szvsz nem szorúl rá senkinek az agitálására. Megoldják maguk euró milliókból.

(#64) AS


AS
félisten

Nyilván se topikba nem fogok nokiás hírt kirakni... Csak azért raktam be hogy SE szedje össze magát, annyi elég lenne ha Japánból a készülékeket átportolnák ide Európába ... + egy kis eu-s dizájn. ne japcsi. :)
Ö is jöhetne:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#65) copin válasza AS (#64) üzenetére


copin
őstag

9 éve lehetne ezt hajtogatni (milyen szolgáltatás bevezetése óta? :) ) , de ez soha nem fog ide jönni (támogatással). Nem tudom észrevetted-e, de a keitai esetében a telefon mindig másodlagos. A legfontosabb az, hogy milyen szolgáltatónál jelenik meg. Errefelé pedig olyan hálózatot, mint Japánban senkinek nem áll módjában fenntartani, mert nem lenne gazdaságos, esetleg a sűrűn lakott területeken, de ott más utat választottak és nem biztos, hogy nem nekik volt igazuk.

#66 Nincs benne perpektíva. Ingyenes az a-gps? A 1-seg (TV)? Milyen szinten áll a 3G hálózat? Ha ezekre kielégítő válasz érkezik, akkor jöhet, de az sem ma lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66) AS válasza copin (#65) üzenetére


AS
félisten

De írtam hogy simán átlehetne rakni EU kompatibilisé.
Samsung is megtudja csinálni meg az LG is szóval...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#67) Jadro


Jadro
veterán

Nincs benne túl nagy fejlődés az igaz, de akinek elég ez tudásra, annak lehet hogy pont elég ez a kis dizájnmódosítás a vásárlókedv felébresztéséhez. Más kérdés hogy lesz-e elég vásárló aki ebbe a kategóriába tartozik. Ha elég hamar esik annyit az ára, még össze is jöhet a dolog.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#68) joey04 válasza copin (#63) üzenetére


joey04
titán

nem szorúl rá senkinek az agitálására. Megoldják maguk euró milliókból.
én ezt el is várom tőlük.nem tudom a vásárlóknak miért kéne csak azért SE telefont venni mert nagy az összetartás meg segítsünk stb.Ez nem egy beteg gyerek hogy adományokat gyűjtsünk.Ha elcseszik, menjenek a levesbe aztán kész.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#69) bringa béla


bringa béla
csendes tag

hát egyre alább adja a színvonalat a sony... :O kááár, mer elveszi a kedvemet attól, h vegyek valami SE-készüléket...
agybadugós füles mi a sz.rt ér a WALKMAN???? :(( hát ssemmit, meg az a ratyi 3.2-es kamer FIXFÓKUSZZAL...
a legjobb walkman eddig a w900i (nah jó talán w960i) és ha így fojtatják a svéd-japán gyártók akko, nem is lesz jobb w-s teló a kínálatukban...

(#70) Lirion válasza kisedi (#58) üzenetére


Lirion
addikt

Hát a kettős ferrari győzelemnek én is tudnék örülni. :) Csak aztán vigyázz, nehogy szavadon fogjalak! :P

(#71) gerii válasza mrlujoak (#62) üzenetére


gerii
addikt

sok mindent nem tehetek az SE megmentése érdekében, telót nem fogok venni tőlük, legalábbis nem mostanában. ha olvasnák az ittteni fórumokat, akkor már rég lehetne egy pár jó mentőövük, pl a dizájnerek azonnali kirugása, stbstb.

[ Szerkesztve ]

(#72) válasza bringa béla (#69) üzenetére



aktív tag

sztem teljesen igazad.
most tényleg ez a vókmen széria vmi egészen rossz szerintem.
s a készülék kínálata a SE-tól változatlanok.
1 kaptafára majdnem csak ugyanolyan telókat dobnak ki.
mikor lesz már vmi változás?
xperia?
talán :F

Már 16 éve itt :)

(#73) Lirion válasza gerii (#71) üzenetére


Lirion
addikt

A design ízlés kérdése, az, hogy neked nem tetszik nem jelenti azt, hogy csúnyák a telefonok, sőt. Általában inkább tetszik az embereknek, úgyhogy inkább neked lehet ízlésficamod, nem a SE tervezőinek.

(#74) gerii válasza Lirion (#73) üzenetére


gerii
addikt

egy szóval nem mondtam hogy nem tetszenének( bár tényleg vannak kifogásaim) csak azt hogy tök ugyanúgy néz ki az összes telójuk 5 éve. de ha nem is az egész teló, de a gombsorok 90%-a tuti. szóval unalmas a paletta...
az SE tervezői meg nemtudom hogy miért kaphatják a fizetésüket, alátámasztva ezt ez a telefon is.

(#75) copin válasza gerii (#74) üzenetére


copin
őstag

tök ugyanúgy néz ki az összes telójuk 5 éve

Ezt egy márka arculatának nevezve már nem tűnik olyan rossznak. Amúgy nem tudom ez miért baj. Mellesleg túlzol, már csak azért is, mert a platform (A200, ha mond neked ez valamit) 5 év alatt elég sokat változott, de ha nem túloznál, akkor ugyebár kutya se figyelne rád. :P
Mielőtt eszedbe jutna, nem vagyok SE párti, de szeretem, az ilyen szakmai topikokban nagyzoló flémeket. Olyan komikusak, miközben a technológiai háttérre nagy ívben tesz, csak a szokásos szöveg. SE design módra ez is mindig a régi. :)

(#76) gerii válasza copin (#75) üzenetére


gerii
addikt

Szép is volna ha 5 éve ugyanaz hajtaná meg a telefonokat :C :W
És valamiért nagyon nem veszik az SE-ket, az pedig a VÁLTOZATLAN csatlakozó, jack hiány, qrvadrága Sony szabványú memóriakártya használat, fixfókuszos kamera és unalmas, változatlan külső miatt van, és n-1 dolog lehet még az oka. Szerintem a Walkman széria a komikus :R , és nem csak én érzek így. párszor majdnem vettem SE telót, de elgondolkoztam hogy kicsit le vannak maradva, és hogy nem ér meg ennyi pénzt egyik sem. (az UIQ-osokat nem nézve)

(#77) mrlujoak válasza gerii (#76) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hát, azért veszik azokat a sz@r SE-okat. :K
Az elmúlt negyedévben 25,7 milliót (ja a nagy rivális LG mindössze 23 milliót) értékesített.
Én - és sokan mások - jobban preferálják a kiszámíthatóságot.
Nézd meg, a Nokiát, az LG-t, meg a Samsungot.
Mindegyik gyártó össze--vissza csatlakozóval dobálja a modelljeit.
Nokia: két különböző töltőlyuk, hol Nokia adatcsati, hol miniUSB, és microUSB(ezek nem vesznek fel áramot), néha 2,5-es, valamikor 3,5-es füles kimenet...
Ugyan ez a Samsungnál, és az LG-nél.
Ha veszek egy SE-t, ott van a régi 2005-ig használt csatlakozó, és az új 2005-től használt csatlakozó a FastPort.
Ennyi.
(Ja, ma már a SE J132 és a SE Xperia X1 miniUSB (amin tölt!!!) és 3,5 jack...)
Ezek mind headsetnek (ráadásul a HPM-64-től kezdve ezek 3,5 mm-es aljzat is), mind töltő és egyéb kiegészítők csatlakoztatására szolgálnak.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#78) copin válasza mrlujoak (#77) üzenetére


copin
őstag

Ja, ma már a SE J132 és a SE Xperia X1 miniUSB (amin tölt!!!) és 3,5 jack...

Valahogy az az érzésem, hogy az a 2 mobil nem ízig vérig SE. Ettől függetlenül van, de nem kimondottan vonzó ár/érték kategóriában.

(#79) Mamuska válasza copin (#78) üzenetére


Mamuska
őstag

Éppen ez az, hogy egy Sagem, meg egy HTC modellel érvel.

(#80) mrlujoak válasza copin (#78) üzenetére


mrlujoak
veterán

Épp ezért lógnak ki a sorból. Azt viszont ne felejtsük el, hogy a SE csak a (volt) Sagemmel áll ODM szerződésben - (S302, W302), míg a HTC "csak" szereli a SE Xperia X1-eket (azokat is nagyon lassan, mert máris hiány van az X1-esekből világszerte ;] ).

Mamuska! nem példálozok, pont őket, mint kakukktojásokat emeltem ki! Van különbség, csak nem érzékelted, mert mindenáron kötözködni akarsz velem!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#81) joey04 válasza mrlujoak (#77) üzenetére


joey04
titán

Ja, ma már a SE J132 és a SE Xperia X1 miniUSB (amin tölt!!!) és 3,5 jack..
kár hogy egyik sem SE telefon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) mrlujoak válasza joey04 (#81) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ringasd magad csak ezzel, tudjuk, "mindhalálig" fikázni fogod a SE-t... :(
Mint már írtam, pont ezek a kivételek. Te is csak kötözködni tudsz...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#83) joey04 válasza mrlujoak (#82) üzenetére


joey04
titán

vicces hogy olyan modellekkel akarod az újdonságokat bizonyítani amikhez a SE-nak semmi köze az ég világon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#84) AS válasza joey04 (#83) üzenetére


AS
félisten

Egyik sagem , másik HTC :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#85) mrlujoak válasza joey04 (#83) üzenetére


mrlujoak
veterán

Látom nehéz... :W
Még mindig nem érted. Pont ezeket a modelleket ,mint kivételeket írtam, amik kilógnak a régi és új csatlakozós modellek sorából. A SE-nál csak kettő ilyen fő csati van, így nem kell kérdezgetni, és kavarni a tartozékokat.

Vicces, hogy még mindig nem esett le, pont ezek a "feketebárányok" amik a stabil, kiszámíthatóságból kilógnak.

Azért örülök, hogy még mindig ezen lovagoltok, és egyéb, más gyártók ODM gyártmányainál ezt elfelejtitek kiemelni.
Vajon miért? Ja, mert a fika, most a SE-t illeti...

Szánalmas...

AS: Gondolom, majd ezen ODM és bérgyártásban szerelt készülékek tesztjeinél talált hiányosság, hiba, nemtetszés során majd a desz@r ez a SE lesz a mondanivaló...

Ez az Xperia X1-nél már megfigyelhető volt.
Felröppent a hír, hogy ezt a modellt a HTC gyártósora szereli össze, akkor isteni HTC. Amikor már a kezdeti lassú szoftverről, és a rém magas árról jöttek a hírek, akkor már egy szó nem jött a HTC-ről, egy az egyben fúj-fúj SE volt.
El kellene dönteni a dolgot. A nagy SE fikázástól ezt mindig elfelejtitek. Vajon miért? :(

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#86) joey04 válasza mrlujoak (#85) üzenetére


joey04
titán

ne magyarázz.
van 2 valódi újdonság ami megjelent végre 2 SE modellen.ezek közül egyik sem se.bravó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#87) rhen


rhen
senior tag

nem tudom mit vagytok oda attól, hogy a középkategóriában megjelenik az ex felső kategóriás technika.
Ez így megy, a felső szegmensbe szánt készülékek megkapják az újdonságokat, aztán később ezek a tulajdonságok megjelennek az alsóbb kategóriákban is, a walkman telefonoknál pedig egy két fiataloknak szánt újítással, mivel az olcsóbb készülékeket inkább a fiatalok veszik. (ilyen itt pl. a fülhallgatón lévő 2. jack aljzat)
Amúgy nem rossz telefon szerintem. Én csak telefonál és zenét hallgatok, nem hiányzik a wlan és a gps sem. Szerintem sokan vannak akiknek feleslegesek ezek funkciók, nekik jó ez a telefon.

(#88) Mamuska válasza rhen (#87) üzenetére


Mamuska
őstag

A w910 soha nem volt felső kategóriás telefon, sőt nincs is felső kategóriás walkman. Nem érted a lényeget amit itt a többség mond, mégpedig azt, hogy ennyi pénzből egy valag sokkal jobb telefont lehet venni, csak egyik sem SE. Nézd meg, hogy más márkák miket nyomnak bele a telefonjaikba, rácsodálkoznál, hogy milyen buták a SE-ok.

(#89) rhen válasza Mamuska (#88) üzenetére


rhen
senior tag

nekem pedig úgy tűnik, hogy a walkman telefonok kategóriákra osztottak, a W után következő első számjegy adja meg a kategóriát. A W910 a walkman telefonok között bizony anno a felső kategória volt. a hamarosan megjelenő W902 pl sokkal nagyobb tudású, mint a nem olyan régi w760. tudnának belerakni nagyobb tudást, de akkor a felső (általuk felsőnek nevezett) szegmens nem nyújtana többet, mint a közép szegmens.

Tudom, h hasonló árért lehet akár nagyobb tudású telefont venni, de akinek tetszik a design és felesleges neki a nagyobb tudás, ilyet fog venni.

Valóban hiányzik a SE-okból az innováció, de azt nem a középszegmensben szokták végrehajtani. A baj inkább az, hogy a SE telefonok a felsőbb szegmensekben le vannak maradva ezen a téren. kicsit leültek.

(#90) Ricardo válasza Mamuska (#88) üzenetére


Ricardo
félisten

A W950/W960 a megjelenésekor felső kategória volt. Jöhetne egy méltó utód.

(#91) Mamuska válasza rhen (#89) üzenetére


Mamuska
őstag

A számozását tekintve felső kategóriás a w910, de a benne rejlő tudás már akkor is csak középkategória volt. A w902 is elavult a versenytársakhoz képest, és az is csak a középkategóriába lesz elég. Netalántán nem hiszel nekem leírom miket is tudnak egyes más márkához tartozó modellek, és ahhoz képest irtó kevés. A legtöbb SE-os fel van ültetve, ha már magas a típusszáma egy modellnek, akkor egyből azt hiszik, hogy felső kategóriás az adott modell, holott a versenytársakhoz képest csak középkategória.

Ricardo: a w960 is elavult volt a megjelenésekor, mivel több olyan nokia is kapható volt akkor amiben van HSDPA, nem ilyen tetű lassú proci,gps , jack, vga videó stb. benne volt. Már akkor is vagy fél tucat dologban jobbak voltak a nokiák. Megint egy rossz példát hoztál fel.

[ Szerkesztve ]

(#92) Ricardo válasza Mamuska (#91) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért 2007 nyár elején még nem volt sok telefon érintő képernyővel 4 giga flash memoriával, fejlett zenei hangzással. a w950 (2006 FEBRUÁR), meg pláne. A Nokiának volt egy próbálkozása 2005 második felében az N91-el de a merevlemez súlya, fogyasztása, sérülékenysége nem igazán vált be.

[ Szerkesztve ]

(#93) HardSanyeee válasza Mamuska (#91) üzenetére


HardSanyeee
őstag

"A w902 is elavult a versenytársakhoz képest, és az is csak a középkategóriába lesz elég."

érdekes én még egy telefont se láttam a középkategóriában aminek 5 Mpixeles a kamerája valamint 8 Gigás memóriakártya és prémium füles jár az alapcsomaggal :U :U és még nem beszéltünk a W980-ban megújult hangzásról

(#94) Ricardo válasza HardSanyeee (#93) üzenetére


Ricardo
félisten

Nincs felsős Walkman , de a közép kategóriában legalább erős :DD

(#95) Mamuska válasza Ricardo (#92) üzenetére


Mamuska
őstag

A nokia n95,n95 8gb,e90, n82 is elérhető volt akkor és mint modtam midenben jobbak. Egy memóriakártyát olcsón lehet venni de nem lehet külön venni HSDPA, gyors proci, vga videó,jack, gps stb. dolgokat, amiket ezek a modellek tudnak.

Azért csak középkategória a w902, mivel 25 dologban jobbak ezek az 5 megapixelesek: n79,g810, n85,6220c,viewty, n82, n96, n95,n95 8gb.

(#96) rhen válasza Mamuska (#95) üzenetére


rhen
senior tag

a felsoroltak mindegyike okostelefon. szerintem ezt külön kellene kezelni.
SE okostelefon téren nem áll fényesen ez tény. de nem is védem, mint írtam is hiányzik az innováció. én csak azt mondom, h mezei átlag usernek bőven elég lehet amit ez a telcsi tud.

(#97) joey04 válasza rhen (#96) üzenetére


joey04
titán

mezei átlag usernek bőven elég lehet amit ez a telcsi tud.
akár egy 3310 is elég lehet, sőt elég is sok embernek.van akinek meg a touch Pro tudása is kevés.csak nem mindegy milyen áron, és tálalásban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#98) Lirion válasza Mamuska (#95) üzenetére


Lirion
addikt

"em lehet külön venni HSDPA, gyors proci, vga videó,jack, gps stb. dolgokat"
Jack átalakítót és gps-t lehet venni (de előbbi alapból van is a w960hoz), vga video pedig megoldható lenne egy modolt driverrel, ha annyira szükség lenne rá. A telefon sebessége meg kielégítő, hsdpa hiánya tényleg fájó lehet, de walkman mobilról van szó, amin inkább zenélne a vásárló és nem akar még 10k-t rákölteni a kihasználatlan feature-re. Azt meg elfelejted, hogy az n95 picikét drágább volt és még most is az, mint a w960, mint ahogy az n82 is drágább és az e90 is. Igaz, az n82-re csak 5-6k-t kell rádobni most, de abban nincs benne még a 8 gigás tárhely, ami azért még megkönnyíti az embert még egy tizessel. Ezek fényében annyira azért talán mégse szar az a w960, mint ahogy te beszélsz róla...

[ Szerkesztve ]

(#99) Mamuska válasza Lirion (#98) üzenetére


Mamuska
őstag

Leszarom, hogy lehet venni külön, az a lényeg, hogy legyen benne. Nem kell ködösíteni okostóni. Külön nem tértem ki az n82-re, de az még több dologban jobb mint a w960. Akkor érné meg ha feleannyiba kerülne, de ahhoz képest van pofájuk arany árban adni azt a réges régen elavult telefont.

(#100) Lirion válasza Mamuska (#99) üzenetére


Lirion
addikt

Hamis információt közölsz másokkal utána meg neked áll feljebb, ha kijavítanak? :F Gratulálok, tapsold meg magad. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.