Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Laci.M válasza Motyi (#18) üzenetére


Laci.M
senior tag

A Defy az igenis strapatelefon, nézz be a fórumába ha nem hiszed el. Van sok törött Defy, de sokkal több épp, pedig sok kapja rendesen. Én is azért vettem meg, hogy engem kibírjon.
Az üveg az elején Gorilla Glass, ami a mostani legjobb, de nincs az az üveg ami mindent kibír. Feszültségek mindig vannak az üvegben, és ha pont a sarkára esett a teló akkor simán elhiszem, hogy betörhet. Hidd el 23 éves vagyok, elég aktív életmódot élek, volt olyan Nokiám amiben 3X kellett kijelzőt cserélni, de eddig ez a telefon állja a nyúzásomat rendesen. Pedig ugrottam már vele 3méteres trambulinról vízbe, miközben kameráztam, aquaparkoztam már, volt már velem nyaralni is, és nem sajnáltam, szerencsére nem lett semmi baja.

Hidd el az SGS II-esedet is le lehet ejteni úgy akár 20 centiről is, hogy meghaljon, ez ellen semmit nem lehet csinálni, csak ha a méretet,tudást,formát,kezelhetőséget ilyen mértékben lerontod, mint a Sonimnál. Ahova ezt kitalálták, oda a lehető legjobb telefon, de a mindennapokra nem való.

Attól függetlenül kéne egy ilyen Sonim XP3300 Force a hétvégékre, na az lenne neki az igazi teszt! :)

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.