Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A sonimról eddig is tudtuk h ott van a szeren:)Bár minden telefon ilyen ellenálló lenne...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) SkyLaci válasza JR.CSé (#1) üzenetére


SkyLaci
őstag

a blendtec total bender sem tudta felaprítani. :D

(#3) stewe780


stewe780
őstag

Én csak az üzemidőért irigylem a gépet, de azért nagyon.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

komolyan bírja a gyűrődést

(#5) Flashback válasza SkyLaci (#2) üzenetére


Flashback
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=Wt1fNKhQdKk&feature=player_embedded

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) forintuser


forintuser
őstag

Verekedni is lehet vele. ..

Holnapkészítést vállalok.

(#7) lcee79


lcee79
őstag

és ebbe beletesznek egy 1750es akksit....A 4.7 colos kijelzős 2 magos procis gépekbe meg az 1600-asnak is örülni kell

Nem értem én ezt :F

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt öröm volt nézni is :))

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) deadlift válasza lcee79 (#7) üzenetére


deadlift
csendes tag

nekem is ez jutott elsőre eszembe,de azért azt láthatjuk,hogy nem kicsit vastagabb ez a teló,mint egy átlag okostelefon és itt a bibi. A sonimba raknak akksit a többi teló meg szép :)

(#10) meroly


meroly
veterán

Jó kis gép. Hamár telefonméretben gyártanak sonimék, akkor veszek egyet ;)

Impossible is nothing

(#11) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Tipikusan egy olyan eszköz lehet amit a panel 8. emeletéről dobál ki Mari néni, mert Pistike otthon hagyta és már lusta visszamenni érte. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) lcee79 válasza deadlift (#9) üzenetére


lcee79
őstag

én azt sem értem mondjuk hogy miért kell 8 meg 7 mm vékonynak lenni egy telefonnak a 4.5 incs körüli mérethez... Egyszer majd kettétörik a zsebemben :)
ha picivel vastagabb lenne, de belefeszegetnének mondjuk 2500-3000 mAh akksit(vagy amekkorát bírnak), akkor nem 1 napig vagy fél napig bírna egy "okostelefon" sem.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#13) meroly válasza lcee79 (#12) üzenetére


meroly
veterán

Ez így van, támogatom az ötletet, én is beáltoznék még fél cm-t azért a plusz 1000mAh-ért! :K

Impossible is nothing

(#14) Laci.M


Laci.M
senior tag

Az én Motorola Defy-om is kapja az ívet rendesen tőllem, de kíváncsi vagyok mennyit bírna KI :)

Aláírás

(#15) vigyed


vigyed
tag

Gratulálok!!! :)

Goodbye everybody......

(#16) szamf


szamf
csendes tag

iPhone4-em 100 métert (!) zuhant. Nagy szélben. Fák közé. Jégre. ;)

(#17) fi:zi'k válasza szamf (#16) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor be is zárthatja kapuit a Sonim, mert még a végén perre megy a dolog. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18) Motyi válasza Laci.M (#14) üzenetére


Motyi
senior tag

A defy nem strapatelefon, csak annak hírdetik.A barátnőm testvére kb. 3 hete vett egyet magának.A héten leesett a dohányzóasztalról(max. 50 cm!!) a parkettára és mi történt?Pókháló mintában berepedezett a kijelző.Javítják garanciában?Nem.Ennyit a Defyről.

(#19) Laci.M válasza Motyi (#18) üzenetére


Laci.M
senior tag

A Defy az igenis strapatelefon, nézz be a fórumába ha nem hiszed el. Van sok törött Defy, de sokkal több épp, pedig sok kapja rendesen. Én is azért vettem meg, hogy engem kibírjon.
Az üveg az elején Gorilla Glass, ami a mostani legjobb, de nincs az az üveg ami mindent kibír. Feszültségek mindig vannak az üvegben, és ha pont a sarkára esett a teló akkor simán elhiszem, hogy betörhet. Hidd el 23 éves vagyok, elég aktív életmódot élek, volt olyan Nokiám amiben 3X kellett kijelzőt cserélni, de eddig ez a telefon állja a nyúzásomat rendesen. Pedig ugrottam már vele 3méteres trambulinról vízbe, miközben kameráztam, aquaparkoztam már, volt már velem nyaralni is, és nem sajnáltam, szerencsére nem lett semmi baja.

Hidd el az SGS II-esedet is le lehet ejteni úgy akár 20 centiről is, hogy meghaljon, ez ellen semmit nem lehet csinálni, csak ha a méretet,tudást,formát,kezelhetőséget ilyen mértékben lerontod, mint a Sonimnál. Ahova ezt kitalálták, oda a lehető legjobb telefon, de a mindennapokra nem való.

Attól függetlenül kéne egy ilyen Sonim XP3300 Force a hétvégékre, na az lenne neki az igazi teszt! :)

Aláírás

(#20) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz az biztos. Ha olyan helyen dolgoznék biztos ilyenem lenne....

(#21) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Ez a teszt úgy lett volna hiteles ha egymás után 10-20-szor is leejtik, ez lehet, hogy csak vak szerencse volt, hogy kibírta.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.