Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#113) Chaser válasza wattafaka (#111) üzenetére


Chaser
titán

behazudták az árat is
ha az ember vga-nál rákalkulál még 30%-ot msrp-re, az már a gaming x szint kell legyen customból, ha még 10%-ot rákalkulál magyar kapsziság felárra, akkor is 40% msrp árhoz képest
ezel lehetett kalkulálni, azzal nem, hogy semmi nincs, de az is qrva drágán:)
lehet felelőtlenség így matekozni, az viszont legalja, amit a "gyártók" műveltek - nem gyártók ezek, hanem bohócok, abból is a rosszabb fajta, amin még röhögni se lehet -

szerk:
Televan
nekem elment tőlük a kedvem, ennyit sikerült elérniük
úgy nem kell 3070 se hogy vadásznom kell rá, és kényszerből kell vennem pl a gw-t, ami az egyik legjobb kártya, de akkor is először kényszerből vettem, mert az volt - igaz másnak vettem, de magamnak is csak azt tudtam volna -
max munakgépet veszek pc-ből innentől, egyébként is orbitális pénztemető, de ha nem kell a pénzem akkor nem
kis s-t sikerült vennem, számomra legfontosabb játék simábban fut mint 3600+5600xt/3100+3070 kombóval, pedig sallang is tisztességes volt alattuk
grafika butább, de "érzésre" lagg mentes 120hz ( :
legalább ennyi kiderült
azt is megértem aki azt mondja covid miatt ez legyen az ember legnagyobb problémája
jogos
de az elv, hogy a pofámba hazudnak, és mindenkinek, akikből elvileg élnek
ráadásul pont a covid/tél kombó miatt akartam személy szerint valami gamer gépet, tavasztól felőlem rájuk is rohadhat:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.