Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BalanceR


BalanceR
addikt

Természetesen ezt is szívesen fogadjuk majd mi is, bár nálunk az árazás sajnos el fogy csúszni egy 10-15 ezressel, de még úgy is jó vétel...

(Béhúsz?)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Akkor már sokkal jobb a Snapdragon 650-es Redmi Note 3.

***

(#3) Carline


Carline
őstag

A Qualcomm procis Note 4 ismerni fogja a falusi LTE-t? Helioszos tudom hogy nem.
Vagy majd lesz még egy külön SE vagy International verzió amiben lesz B20?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#4) Matada2.3 válasza ollie (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ha az akkuidő fontos, akkor nem :) Ellenben minden másban jobb.

Finn the human

(#5) pumpa007 válasza ollie (#2) üzenetére


pumpa007
tag

És mivel vagyis miben jobb a Note 3?

(#6) monti0222w


monti0222w
addikt

Duliee, igazad volt a Qualcomm procival kapcsolatban, de sajna nem azzal amit vártál, így is okés lesz?

(#7) Aryon87


Aryon87
félisten

Ez a full fekete N4 kicsit beindított :Y (nem, nem úgy :D )
De a Mi5-nél fogok maradni..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) Graphics válasza monti0222w (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pont ma láttam én is. Átgondolva ez nekem nagyon okés.

Snap625-ös 14nm-en készül, így kevesebbet kajál, teljesítményben azért nem sokkal marad el a 650-estől sem.

Nekem bejön / igazam volt :P félig-meddig

Ha lesz B20 és lesz kék vagy fekete, akkor veszem is :) Addig nyomkodom a Redmi Note 3-at, meg a Redmi 4A-t , utóbbi ma jött

-------------

B20 ebben nincs. Egyelőre India, habár nekem ma jött Global ROM-os Redmi 4A, és az is Indiának van szánva.

Mivel a B20 most kezd Kínában is beindulni, így kénytelenek lesznek hozni olyan modellt is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) monti0222w válasza Graphics (#8) üzenetére


monti0222w
addikt

Én nem idegenkednek az MTK megoldásaitól, ha GPU-t nem nézzük, akkor úgy érzem semmivel sem marad el a Qualcomm-tól. S ha nem lesz benne B20, akkor is? Hidd el semmivel sem rosszabb az MTK-val szerelt változat, nyomkodom az asszony teloját esténként, takarítok, stb. és gyors nem akad, jól bánik az energiával is, persze nagy játékosnak nem való, de neked jó lenne. :K

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Már csak egy B20-as verziónak kellene megjelennie belőle és ez a fekete, jöhetne is.

(#11) monti0222w válasza Fejvadi (#10) üzenetére


monti0222w
addikt

Még B20 is legyen? A fekete lesz, de B20! :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Graphics válasza monti0222w (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt sok MTK-s telóm, a kezdetektől az volt, csak volt egy torpanás náluk az X10 fogyasztásával, ha realizálódik a dolog ismét versenybe kerülhet nálam ,de addig maradok a Qualcommnál.

Tudom, hogy nem rosszabb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) monti0222w válasza Graphics (#12) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem is THL-el kezdtem. :D

(#14) hallerlaller válasza ollie (#2) üzenetére


hallerlaller
addikt

Dehogy jobb.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#15) tonerz


tonerz
aktív tag

Egy ilyen "all black" verziót lehet hogy befogok vállalni.
Nagyon jól néz ki.

(#16) zzz03


zzz03
őstag

jujj ebbe a full feketebe nagyon utos. ezidaig nem akartam lecserelni a redmi 3s-emet, de a szin miatt erre le fogom
:D (nem am a belso ertekek a szine miatt!!)

(#17) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Fu de piszok jól nèz ki feketèben...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18) Griff55


Griff55
senior tag

Pfff hát legalább egy Snapdragon 652 kellett volna választani... Így ennek nem sok értelme van, mert a Note 3 Pro-t nem veri sem az alap Note 4-et...
Egyébként szép lett külsőre ezzel a full fekete színnel

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#19) thefreeman válasza Griff55 (#18) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Egyet értek, én is SD652-re számítottam. Arra talán már lecseréltem volna a redmi note 2-t. De így szerintem ugyanezzel a SOC-val jobb vétel a redmi 4 prime, már ha nem kell az 5,5'' .

(#20) monti0222w válasza thefreeman (#19) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem az MTK-s RN4 Prime is előre lépés lenne neked, nem is kicsit. :K

(#21) thefreeman válasza monti0222w (#20) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nem akarok több MTK-st. Teljesítményével nincs gond, csak az a baj hogy nem adják ki a forrás kódját ezért nem nagyon vannak rá custom ROM-ok. Egyenlőre nekem az RN3PRO lenne megfelelő alternatíva, vagy a Redmi 4 prime. De szerintem várok még egy kicsit a váltással.

(#22) Graphics válasza thefreeman (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát mondjuk a Lenovo P70-esemre csak olyan ROM nem volt amit nem akartam... CM-től kezdve, MIUI stbstb.

Ez inkább azon múlik, hogy egy telefont mennyire kapnak fel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Swinegod


Swinegod
őstag

Egyrészt nagyon adja ez a fekete. Másrészt, ezt mért kellett? A Helio X20 sokkal erősebb bár igaz, nem árulhat MTKs telót indiában (Valaki tudja mért?), de akkor mért nem 653? Semmivel sem drágább szerintem és fényévekkel erősebb. Jó, nem 14 hanem 28nm-es, de ez közel sem számít annyira. Így a Note 3 SE tényleg jobb vétel, igaz rondább, a build quality is rosszabb, talán a kamera is, rosszabb is az üzemideje, de teljesítményben veri és még B20 is van

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#24) Graphics válasza Swinegod (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindkét oldalon vannak előnyök és hátrányok.

Mivel mindkét modell gyártásban van, így lehet dönteni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) ollie válasza hallerlaller (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, ebben a GPU sokkal lassabb.

***

(#26) Criminal017 válasza Swinegod (#23) üzenetére


Criminal017
őstag

Több, azt hiszem 5-6, többek közt 3G licenszet is sértenek Indiàban az MTK-s telók, ezért a Xiaomi kitalálta, hogy ott Qualcomm procival szállnak versenybe, hisz mikor megveszik a processzorokat, akkor az a licenszet is tartalmazza.

(#27) monti0222w válasza ollie (#25) üzenetére


monti0222w
addikt

A magok száma miatt, ha 8-12 maggal lenne ugyanez a Mali T880 verzió, te sem mondanád azt, hogy lassú! Egyébként az MP4-es mag verzió sem rossz, sőt bőven elég mindenre, használom ezért tudom, igaz sűrűn már nem játszok, elmúlt már az az idő, :)

[ Szerkesztve ]

(#28) ollie válasza monti0222w (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen Maliról beszélsz? Snapdragon, vagyis Adreno van benne. És még a 6 mag is gyorsabb a 650-ben, mint a 8 a 625-ben.

***

(#29) preeem


preeem
csendes tag

Szóval ez lényegében a 3/32-es változat ugyanaz mint a Redmi 4 Prime csak nagyobb kijelzövel?

RN3 Pro

(#31) #18512640


#18512640
törölt tag

"Snapdragon 625-ös ismerőst"
Ez valami cucc a G5-höz? :DD :))

(#32) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez visszalépés az RN3 prohoz képest,legalábbis teljesítményben.Snapi 653 jobb választás lett volna.Érthetetlen,hogy miért döntöttek a snapdragon 625 mellett.

(#33) ollie válasza beyruth82 (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom olcsóbban adja a Qualcomm.

***

(#34) Graphics válasza ollie (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

MTK X20-rol beszélt, abban Mali T880 MP4 van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) beyruth82 válasza ollie (#33) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen minden bizonnyal csak hát az egyszeri ember úgy van vele,hogy a széria 4. tagja legyen már erősebb mint 3.

(#36) Addel


Addel
senior tag

Akkor már inkább egy Lenovo P2 B20, Super AMOLED és nagyobb akkuval kínai bloatware-ek nélkül.

(#37) *Mukeey* válasza Addel (#36) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Egy global miui rom-on milyen bloatware-ek vannak?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#38) Wesder válasza *Mukeey* (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Ez engem is érdekelne...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) beyruth82 válasza *Mukeey* (#37) üzenetére


beyruth82
veterán

Ráadásul pont a lenovonak volt a superfish botránya amikor előretelepített kártevővel árulta a gépeit...
Ezt hívják öngólnak :D

(#40) batai15


batai15
félisten

hát még ha b20 lenne,de a redmi note 3 prot mai napig nem tudják überelni,ez gáz házon belül.

(#41) VaDy válasza batai15 (#40) üzenetére


VaDy
tag

Hat igen, en is arra varok h lecserelhessem a redmi note 3 prot, de eddig semmi. En plusszba csak egy amoled kijelzot meg hatra dupla kamerat, esetleg egy picit erosebb snapis procit szeretnek!

(#42) Syron


Syron
tag

Nekem sajnos szintén csalódás ez a készülék, hasonló előrelépésre számítottam volna mint annó a note 3-nál volt.
652-es procival vártam 16 megás kamerával.
Egyetlen pozitívuma a ház kialakításában van a hangszórónál, plusz a fekete színvariáns is tetszik.

(#43) slimshady válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


slimshady
senior tag

Páromnak egy SD-os Note 3-a van. Az üzemideje így is bőven felülmúlja az S7e-met, pedig ő is heavy user. Kíváncsi lennék egy GSMarena tesztre az akku összehasonlíthatóság kedvéért. Nem értem amúgy a kamera miért lett csak 13 a 4-es szériában. Inkább reszelhettek volna meg a 3-as 16-osán.

üdv.: SlimShady

(#44) ollie válasza slimshady (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem amúgy a kamera miért lett csak 13 a 4-es szériában.

Mert a megapixeleknek semmi köze a minőséghez.

***

(#45) beyruth82 válasza ollie (#44) üzenetére


beyruth82
veterán

Azért valamennyi van de sok egyéb paraméter is számít.

(#46) Luck Dragon válasza ollie (#2) üzenetére

De az pro kiadás, ez pedíg"elviekben nem az" Sehol sem említik meg hogy pro lenne. Igazából ez csak egy újabb snapis alacsony fogyasztású lapkával ellátott változat.

Aztán lehet tévedek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#47) moma


moma
őstag

Innen nézve még inkább időt álló vétel volt a redmi note 3 SE. mire ebből is lesz b20-as, ha egyáltalán és előrelépés sem igazán van.

we all deserve a bit of luck.

(#48) slimshady válasza Fejvadi (#10) üzenetére


slimshady
senior tag

Mennyire szívás a B20 hiánya? Jó ideje nem élek Magyarországon így nem vagyok otthon ebben a témában. Valóban nem lehet élni nélküle mobilnettel?

üdv.: SlimShady

(#49) Wesder válasza slimshady (#48) üzenetére


Wesder
félisten

Bp-n nincs hàtrànya.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) preeem válasza Luck Dragon (#46) üzenetére


preeem
csendes tag

Amúgy ez igaz. Igazából senkinek se tűnik fel, hogy ez nem Pro, csak sima Note 4 Snapdragonos chipsettel.
Meg hogy visszalépés az RN 3-hoz képest. Lehet, hogy pár hét múlva meglep mindenkit a Xiaomi egy Pro verzióval ami előrelépés lesz az RN3 Pro-hoz képest egy -mindenki által várt- S653-al + 16 MPix kamerával (esetleg B20-al is, bár ez engem nem érint).
Aztán majd jöhetnek a rendelésel ezerrel.

RN3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.