Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

És ki fog kiadni 3 dollárt azért, hogy azt a szar, szemét flash-t, még ha konvertálva is, de megjelenítse a böngészőben?

(#2) Bathory Peti válasza VD (#1) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Szerintem majd felkerül a cydiaba,azt nem kell kiadni 3 dollárt érte

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#3) manchester85 válasza VD (#1) üzenetére


manchester85
addikt

Senki :DDD :))

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#4) Brutális eb válasza manchester85 (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

:))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) Bathory Peti válasza manchester85 (#3) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Sold out.Ez jó.

[ Szerkesztve ]

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#6) consono


consono
nagyúr

Hozzám valahogy felkerült az iPodra ;) , de pl. az index videa-s videóin csak pörgött és a végén azt mondta, hogy sorry. Szóval csodát nem lehet várni... Ráadásul jóval lassabb mint a gyári safari...

"In God we trust. All others must bring data"

(#7) D@niel válasza VD (#1) üzenetére


D@niel
addikt

Nem flash bannereket konvertálja át, hanem csak a videokét. :) Így már egész más, nem?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#8) tothmaxy182 válasza VD (#1) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Sokan

Össze is omlottak a szerverek... Ejnye, az a csúnya flash lehet h mégiscsak kéne az ájfónosoknak is...?

Minden szavam magánvélemény!

(#9) passatgt


passatgt
aktív tag

A dekstop safari-hoz létezik egy úgynevezett Clicktoflash plugin (az, amelyik az apple.com oldalán van), ami szinte az összes ilyen videómegosztós oldalon lévő videót képes html5-ös lejátszóval lejátszani, konvertálás és semmi izé nélkül, és ez sima Javascript alapú megoldás. Egy ügyes webfejlesztő ha egy programot nem is, de egy olyan weboldalt simán tudna csinálni, amibe a címet beírva átalakítva javascriptel a videót lejátszható formátummá.

(#10) koxos:8] válasza manchester85 (#3) üzenetére


koxos:8]
senior tag

:DDD ;] :))

(#11) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Érdekes, nálam minden flash videó zökkenőmentesen megy a gyári böngészőben, legyen az youtube vagy videa, vagy bmi más..

Ja, hogy android 2.2..
Hát persze!:D:D :DD :DD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) LA_COSTE válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

LOL....ez azért durva. Mintha éhínség lenne.

(#13) talamasca


talamasca
senior tag

Feltettem, kipróbáltam, elfelejtettem.
Ja, nem. Vannak többlet funkciói is! Facebook, twitter integráció, vágólapról beillesztés, stb.

Mi az a flash?
Nem tudom, de az speciel nem hiányzik. :)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#14) Pantal válasza Zirowe (#11) üzenetére


Pantal
senior tag

Ez övön aluli volt..:D

(#15) Zirowe válasza Pantal (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Persze még az óra átállítást se vettem észre, mert a telefon magától állította át magát, ami az éresztőnek meg se kottyant.. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) HyP3b0y válasza Zirowe (#15) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Csak azoknak voltak ilyen gondjaik akik olyan ekék voltak, hogy nem engedélyezték a automata átállítást :)

Ergó nekem se kottyant meg :))

"...minden flash videó zökkenőmentesen megy..."

Hehe, szeretném én azt látni, amikor ugyanilyen zökkenőmentesenen scrollozod a bannerrel teli lapokat ;] :P

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) Zirowe válasza HyP3b0y (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hat pedig semmi gond nincs a flash videokkal.
Olyan oldalakra meg nem igazan megyek, amin csak flash bannerek vannak, mert komolytalan hulyesegek, de a kedvedert kiprobaltam: kutya baja, minden megy siman!:)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) telya válasza VD (#1) üzenetére


telya
aktív tag

ez ev hulyeje komment gyanus

(#19) Karma válasza Zirowe (#11) üzenetére


Karma
félisten

Ha valakinek nagyon fáj a Flash, már régóta megoldhatja magának. A Frash talán a legpoénosabb irónia a mobilpiacon jelenleg :D (Az androidos eszközök 99%-a nem, de az iPad és az iPhone 3GS/4 tudja használni az androidos Flash 10.1-et ;] )

Itt egy iPaden akcióban, nem tudom ki készítette, de "hazai" :) [link]

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20) crey válasza passatgt (#9) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Javascripttel? ... flash kontener es kdolas helyett valami mas?... biztos?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#21) Fejo válasza Karma (#19) üzenetére


Fejo
őstag

Na ja, de ha jól sejtem ez JB nélkül nem nagyon megy. ;)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#22) D@niel válasza Zirowe (#17) üzenetére


D@niel
addikt

Huh... direkt az osszes androidos gepen meg szoktam nezni milyen a flash, valahogy nem vagyom arra amit tapasztalok...

jo buli fikazni? Kinek nem inge...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#23) passatgt válasza crey (#20) üzenetére


passatgt
aktív tag

Ha jól tudom, a legtöbb videómegosztó már az mp4-es formátumot használja, amit a beépített lejátszó simán lejátszik konvertálás és stb nélkül

(#24) gombsadi válasza passatgt (#23) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Lehet, hogy en kinaban, a nagy fal mogott elek, de nekem hiaba ismeri fel, hogy stream, nem jatsza le. Megha mp4 is.

(#25) Karma válasza gombsadi (#24) üzenetére


Karma
félisten

YouTube, Vimeo, Tube8 mukodik, mi mas kene meg? :D

“All nothings are not equal.”

(#26) gombsadi válasza Karma (#25) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Akkor biztos az en keszulekemmel van a baj:) de nem ez az elso keszulek nalam, amivel nem indultak a streamek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.