Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Attól függ, hogy mit és mennyire csesztél el.

Puttputt: Ezt nőnek? ;]

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#2) puttputt


puttputt
őstag


Ez megteszi?
:F :D

Amúgy hajrá.
Mármint, a megoldás, megbékélés felé vezető úton, minden tekintetben...
(Ja... készíthetsz is neki valamit. (Akár süteményt...) Annak szoktak örülni. :) )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) dízelracer


dízelracer
senior tag

Szerintem kombináld a kettőt. :)

(#4) sislaciii válasza EczkE (#1) üzenetére


sislaciii
aktív tag

eljátszottam a bizalmát, nem szándékosan. nem megcsalásról van szó. viszont nagyon fontos lenne. ja a keret 12k.

(#2) puttputt: ha hamar végzek az orvosnál sütök muffint, bár az frissen a jó.

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#5) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Rózsát, meg Mercit (a CLK-t ajánlanám ;) ) vegyél neki valami alkalomra! Ha elbaltáztál valamit, akkor kérj bocsánatot! Ha ajándék kell hozzá, akkor keress másik barátnőt! Na! Az a muffin egy szuper ötlet. Az a 12k, azt jelenti, hogy 12eFt? Eldobom az agyam.

[ Szerkesztve ]

(#6) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Vegyél valami rózsaszín és csillogó szart, a hatás garantált.

(#7) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

mivel eléggé elbasztam mindent.

Remélem több esze van, és szóba se áll többet veled... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8) sislaciii válasza potyautas (#5) üzenetére


sislaciii
aktív tag

nem kell hozzá ajándék, önszántamból teszem, mert szeretem, ennyit megér.. szerk: akkor próbálok hazafele sietni. szerk2: mondtam, nekem megér bármennyit. inkább veszek neki abból a 12k-ból ajándékot, minthogy mosolyszünet jó ideig.. megvár engem az a sapi hétfőig, addigra úgyis lesz megint kp..

(#6) C4mp3r: ő nem plázacica, legalábbis rózsaszín cuccot sohasem láttam rajta.. meg körülötte sem. :DDD

(#7) _Voyage_: nem lesz szerencséd. ;]

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#9) gamerkiller válasza _Voyage_ (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Te neked már neki se kell futnod ha basztatni akarod Lacit.. :DDD Egyszer amikor összevesztem az egyik barátnőmmel vettem neki egy világítós óvszert. Szakítottunk.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) EczkE válasza gamerkiller (#9) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD :DDD Nem világítósat kellett volna venni. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#11) C4mp3r válasza gamerkiller (#9) üzenetére


C4mp3r
addikt

fail :DDD

(#12) Eastman


Eastman
őstag

Merci = köszönöm. Mit köszönsz meg? ...én vörös rózsát vennék 12k-ért. (a helyedben) Egy hatalmas csokor rózsa tuti hatás. ;)

Ha igazi NŐ, akkor elolvad tőle.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) moha21


moha21
addikt

Öltözz be így a hatás garantált:

;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#14) FRENK1988 válasza gamerkiller (#9) üzenetére


FRENK1988
veterán

fail:DDD
Sonky: Mekkora lenne csak nézne ;]
Témához: Osztom Eastman kolléga véleményét :)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15) Sonky válasza gamerkiller (#9) üzenetére


Sonky
aktív tag

lol :DDD :DDD :DDD :DDD

12.000Ft-ból vehetnél egy Scythe Mugen 2-t :DD

Vagy egy nagy Merci+Egy Rózsa és marad kb 7k-d.

[ Szerkesztve ]

Egy legenda vagyok.

(#16) sislaciii válasza Eastman (#12) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Merci-t, mert ő is Merci. :) Bár lehet kombinálom a rózsával.

(#13) moha21: meg így buszozzak nem? :DDD

(#15) Sonky:az óriás merci is csak 4.5k körül van. nem érdekel most a Mugen. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#17) puttputt válasza sislaciii (#4) üzenetére


puttputt
őstag

[link]
:K :DDD
Még egyszer: sikert.

Mod. (vö. alábbi): Így már érthetőbb a "Merci" is.

#12: :DDD (Attól is "elolvadna" biztosan. :)) ) (vö. #12-Eastman)

#18: Szerintem csokis. Az úgyis "serkent". Vagy mi. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18) sislaciii válasza puttputt (#17) üzenetére


sislaciii
aktív tag

köszi! :R csokis, vagy sima legyen? :D

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#19) Wictor válasza sislaciii (#18) üzenetére


Wictor
senior tag

Merciből csak E-Class és onnantól felfelé jöhet szóba nőknél... ;]

Ja, hogy még Merci-nek is hívják? Hát akkor meg...

Bár 12000-ből csak pótkerékre futja... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) gamerkiller válasza sislaciii (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja meg a boldogság hormon.. Olyan boldog lesz h majd "besz@rik! :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) sislaciii válasza Wictor (#19) üzenetére


sislaciii
aktív tag

:DDD

(#23) remixboy: döntésem a következő: óriás doboz merci + egy szál vörös rózsa.

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#22) tibi666


tibi666
senior tag

szerintem meg kérjél bocsánatot és kész.
ha minden kis faszságért ajándékokkal fogod elhalmozni, akkor hamar fejőstehénné válsz.

(#23) remixboy válasza gamerkiller (#9) üzenetére


remixboy
tag

epic fail :DDD
én is rózsát vennék a nők buknak rá :)

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#24) szablya


szablya
tag

Szerintem inkább Raffaellot :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#25) sislaciii válasza szablya (#24) üzenetére


sislaciii
aktív tag

van belőle valami nagy kiszerelés? :DDD

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#26) Wictor


Wictor
senior tag

Nem mindig kell "venni" valamit. Néha megteszi egy egyszerű, mezőről származó virág (pl: pipacs - tesztelve).

Ezzel csak két baj van:
1.) vagy tél van (ergo nincs virág)
2.) vagy levéltetves egy kicsit - de akkor azt veheti úgy is a hölgyemény, hogy kisállatot is adtál a virág mellé... :D

(#27) puttputt válasza szablya (#24) üzenetére


puttputt
őstag

Vagy egy rögzített, Raffaello-reklámot a TV-ből (v. youtube).
(Az is rendkívül romantikus, és még olcsóbb is. :DDD )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#28) Gergő_


Gergő_
őstag

add neki oda a pénzt és viszlát, jobban jártok mindketten.

(#29) gamerkiller válasza puttputt (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

És amúgy is az élmény megfizethetetlen! :DDD
Gergő_: És az szerinted nem lenne kicsit fura? - Nesze! Vegyé magadnak valamit!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#30) samfishR válasza C4mp3r (#6) üzenetére


samfishR
senior tag

garantált, csak nem mind1 h milyen az a hatás :DDD

am 12k-t költeni egy ilyenre....... marhaság. szál rózsa, vagy vmi kisebb ajándék is BŐVEN megteszi. gesztus a lényeg.

(#31) sislaciii válasza Gergő_ (#28) üzenetére


sislaciii
aktív tag

:DDD

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#32) Gergő_ válasza gamerkiller (#29) üzenetére


Gergő_
őstag

vicceltem.
vegyél egy pizzát süssétek meg, egyétek meg és egyétek meg a mercit is.
ez kijön 3 ezerből, tehát ezen kívül még 3 csajtól kérhetsz így bocsánatot.

(#33) gamerkiller válasza Gergő_ (#32) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én jelenleg jóban vagyok a barátnőmmel szal köszi, de nem kell a tanács.. :DDD Majd ha összeveszek vele megkérdelek titeket mivel tudnám kiengesztelni. Amúgy én szeretek lazán összeveszni vele.. Nem is összeveszés, piszkálódás.. :) Hogy miért? Utána jön a bocsiszex.. :DDD Akkor csíp, szúr, harap, szorít, csavar, vicsorog, kocogtatja a fogait.. Ejjhh :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#34) samfishR válasza Gergő_ (#32) üzenetére


samfishR
senior tag

és még yól is lakik vele.

gamerkiller: zenélő gumival. egyértelmű. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Wictor válasza gamerkiller (#33) üzenetére


Wictor
senior tag

Állatok... :O :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#36) sislaciii válasza Gergő_ (#32) üzenetére


sislaciii
aktív tag

ez sem rossz ötlet, de holnap csak 1órát találkozunk, gyorsan suli után.majd vasárnap lesz húzósabb.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#37) gamerkiller válasza Wictor (#35) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Párosodunk.. :DDD Jössz?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38) Wictor válasza gamerkiller (#37) üzenetére


Wictor
senior tag

Téged is elért az Avatar-láz? Vagy ennyit öregedtél a párod mellett? :D

Ui: Én most ha nem nagy gond, akkor kihagynám... :D

[ Szerkesztve ]

(#39) puttputt válasza Gergő_ (#32) üzenetére


puttputt
őstag

Éljen a kajálás. :DDD
Amúgy tényleg.
Jól lefárad a sok ételtől és bármilyen szöveget benyel. :)
Még a "szeretlek"-re sem fog tudni durván reagálni a sok, hirtelen jött koleszterintől meg vércukortól. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#40) gamerkiller válasza Wictor (#38) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Néha napján visszatérek ehhez az avatarhoz.. Azért mert alapjában véve egy szelíd kigyúrt motoros vagyok...

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#41) Tim82


Tim82
nagyúr

Ha ilyen kicsi a keret, én inkább ingyenes megoldást javasolnék. Pl. elterülsz előtte arcra borulva és fejhangon óbégatod, hogy "bocsánat, bocsánat!"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42) gamerkiller válasza Tim82 (#41) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De valaki vegye fel videóra könyörgöm!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43) _Voyage_ válasza gamerkiller (#42) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jajjj, csak azt ne.
Súlyos látóideghártya gyulladást okozna a megnézése. Bár ha ki van takarva egy nagy fekete zsákkal, és nem mozog, jöhet... :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#44) gamerkiller válasza _Voyage_ (#43) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Elrötyögök azokon amiket írsz, de mivel havernak tartalak, szólok. Szerintem nyugisabban, nehogy banán legyen a vége.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#45) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Azért viccesen szétlehetne b@szni ezt a topikot is ;] . De mintha azt mondta volna admin bácsi, hogy banánnal jutalmazza a jó gyerekeket :U .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#46) CséZé


CséZé
őstag

12k-t akarsz költeni egy csajra, akit ismersz vagy egy hete.
grat.

[ Szerkesztve ]

(#47) gamerkiller válasza CséZé (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

12k-ból olyan bulit szerveznék magamnak hétvégére hogy hónapokig emlegetné Budapest. És még a csajom is ott lenne.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) Kolondrum

Húúúú bakker! A szál rózsa nagyon működhet. A nagyon jó pillanatot kell elkapni, nekem egyszer annyira sikerült..... Azóta is kint van neki, nem is tudom 4 éve volt kb.

gamerkiller! Mi lett a fejeddel? :DD Te nem is vagy barom mint aminek tűntél, de tényleg. Csak mellékes info.

[ Szerkesztve ]

(#49) Wictor válasza gamerkiller (#47) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem harapna érte, hogy nem rá költöd a 12k-t, hanem magadra? ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) Tim82 válasza CséZé (#46) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha gazdag a család, lehet, hogy az összeg inkább smucigságot jelez.

Na de genyó mód off. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.