Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) adalbert1 válasza Gh0sT (#9) üzenetére


adalbert1
veterán

Másrészt a színvonal javulást se érzékeli mindenki, tegyük fel olyan útvonalon közlekedik, ahol sem a 2-es metrót nem érinti, sem az új volvo buszokra nem száll fel, stb...

Szerintem ott van a kutya elásva, hogy városi tömegközlekedési vállalatot nem lehet nyerességesn üzemeltetni... Így vagy úgy mindig az állam rántja ki a sz@rból a bkv-t, ugye azt mondanom sem kell, hogy a mi pénzünkön. Ha meg úgy is minuszos, nyugodtan lehetne olcsóbb is, ja hogy úgy az aktuális kormány kevesebb pénzt lopna szét? :Y

A legnagyobb probléma, hogy versenytársa ugye nincs (így gyakorlatilag annyit kér a szolgáltatásért amennyit akar), miképp értelmes alternatíva sem. Kocogni vagy biciklizni senki nem fog a város másik végébe, parkolóhely kevés van, dugó annál több, ráadásul a fizetős parkoló még nagyobb lehúzás.

Én is rühellem őket, de sajnos az előző bekezdésben írott okok miatt rájuk vagyok kényszerítve.
Viszont néhányan úgy hőbörögnek a bkv topicban is, hogy megkockáztatom jegyet se vettek soha az életükben, na ők legalább ugyanolyan rosszak mint a bkv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.