Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Na neeeee :D Amióta megláttam, imádom ezt a házat! Én is ilyet néztem ki magamnak, csak kicsit borsos az ára!
Amint lesz egy kis időm elolvasom a teljes cikket is, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!
Grat a házhoz! :C

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Na végig is olvastam : )
Kíváncsi lennék az árra. Ha nem titok... Anno pár hónapja, mikor én is beleszerettem, még 50-55 ezer volt... És hát 30-35-öt még csak-csak kiadok egy jó házra, de 50+ az már kicsit túlzás. Főleg így, ahogy írtad is nem 'tökéletes', kivezetések, tartozékok stb...
De persze még mindig ez a no1. nálam. :)

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

akkor most ez mennyibe került? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) mexicanraven válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ez engem is érdekelne!

Használd egészséggel!

when the sun shines, we'll shine together

(#5) total90


total90
veterán

Jó kis bemutató, de a ház annyira ne jön be. Már a belsővel problémázok, de a külső az ami nagyon nem tetszik... főleg az elején a csúszkás ajtó. Mindenesetre használd egészséggel :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Geffry válasza total90 (#5) üzenetére


Geffry
aktív tag

Ez ilyen kinek a pap, kinek a camping sajt téma... Spec nekem az antec tervezései jönnek be, persze van aki azokat tartja ocsmánynak....

Amúgy tekintélyes darab, sok tetszetős fícsör van benne, de számomra 20nál többet egy ház se ér. Akkor már sörös rekeszbe vagy kartondobozba szerelek...

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem rossz ház nem mondom, de ennyi pénzt soha nem adnék ki egy házért. :N

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) total90 válasza Geffry (#6) üzenetére


total90
veterán

Hát ja kinek ez, kinek az. Ezen nem veszünk össze :DDD Egyébként az Antec házak közül van nekem is ami bejön :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Jó kis írás, bár házaknál én úgy vagyok, hogy (főleg) ennyi pénzért ne legyen már a fél külseje műanyagból akármilyen jó minőségű is. Silverstone-ék megoldhatták volna.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Azt hittem megemlíted a cikkben, hogy a 90 fokkal elforgatott alaplaptálca miatt ugye függőleges helyzetben van a videókártya és emiatt zörög a ventije. Szóval a 60k-s ház mellé még be kell szerezni egy 10-15k-s vga hűtést is.

Voyage hsz-e

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#11) Voyage


Voyage
aktív tag

Köszi a hsz-eket! :)

Ára: Hát ez konkrétan 60.000 körül van, de mivel sikerült kettőt beszereznem, ezért van épp egy eladó, 58k-s induló árral... :)

Anyaga: Igaz, hogy műanyag, de olyan iszonyatosan minőségi, amit még egy házon se láttam. Ettől főleg a műanyag miatt féltem, mert ugye Lian Li az alu, de abszolút nem csalódtam az anyagban.

Ventizörgés: Csak 5850/70-es kártyáknál GTX285 nem zörög benne. De mivel vettem rá egy AC S1-et 5000ft-ért, már az is meg van oldva. Nem 10-15-ért... :))

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#12) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hő, ez szerintem már kitakarná a gépem mögött álló stílusos kis IFA radiátoromat. :DD
(#11) Voyage - Ahol a pénz nem gond, ott a műanyag sem. Vannak olyan műanyagok, melyek bizonyos szempontokból lepipálják az edzett acélt (csak drágábbak is, mint az acél).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13) Voyage válasza janos666 (#12) üzenetére


Voyage
aktív tag

Na ja, ez olyan masszív, és olyan iszonyatosan jó anyag, hogy én esküszöm, ilyen minőségi műanyagot még sose láttam. Aztán lehet, hogy belül full acél, és csak kívül műanyag rajta a borítás egy-egy helyen... :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#14) Dany007 válasza Voyage (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Uh, ez sajnos mocskosul drága még nekem =/
De a ház, az no1. az biztos :)

(#15) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Gratulálok a szerzeményhez, tényleg nem semmi házikó. Én 60K-t biztosan nem adnék egy házért :(

(#16) XuChi


XuChi
addikt

Gigamegabrutaaaaal ház. Ez lett most az álom kuckó kategória nélam. Mennyi is az ára pontosan és hol lehet rendelni? :R

(#17) old gray


old gray
addikt

Rossz döntés volt a ház megvásárlása. Az újabb verzió, a Raven 2 Black állítólag jobban sikerült és csak 44k. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#18) LackoMester


LackoMester
addikt

jó kis ház,jó választás :R
egyébként,amikor tavaly a futár hozta Tt Soprano FX házamat,ami hasonló nagyságú,súlyú(minöségben xarabb)azthitte kutyaólat hoz :D

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19) Voyage válasza old gray (#17) üzenetére


Voyage
aktív tag

Sokkal kisebb, számomra szar az elrendezése, nem is tetszik, anyagba is gyengébb, és sok megoldás abban szarabb. Nézegettem azt is, elvégre olcsóbb, de nagyon gyorsan elvetettem 2-3 videó megnézése után. Ezzel is van ugye problémám, amit ugye le is írtam, de azzal 100szor ennyi lett volna. Meg kizárólagos dolog, hogy bal oldalra nyíljon, vga ugyanis sűrűbben van cserélgetve majdhogynem, mint a zoknim(van, hogy napi 3-szor is :DDD ), és ezért a házat kihúzni, betolni, szétszerelni, stb...Bútor és a ház is tönkremenne... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#20) Voyage válasza LackoMester (#18) üzenetére


Voyage
aktív tag

Soprano FX kb fele akkora, mint ez. ;)
Kb alig nagyobb, mint a CM690, és az is emelett valami olcsó viskónak hat... :DDD De még a stacker 830 is sokkal kisebb, mint ez, és abban konkrétan belül elfér a soprano... :DDD
Egyik jóbarátomnak soprano fx van, nem csúnya ház, de ehhez képest kb kutyaól. :DDD
Ne vedd sértésnek, nem bántom, csak kb tényleg így van. :B

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#21) Dany007 válasza Voyage (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. A 2 egyáltalán nem néz ki túl jól. Legalábbis az 1-től nagyon messze van.
Ennek a háznak iszonyat brutál futurisztikus, mégse utópisztikus kinézete az ami ütős, de nagyon.
Amikor először láttam itt a PH!-n, akkortájt gondolkodtam, hogy építeni kéne egy házat. Egy saját tervezésűt aluból... Aztán megláttam ezt, és elment a kedvem a tervezgetéstől :D

(#22) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nem szoktam ilyet mondani soha, de most fogok.

Irigyellek. :O

Nagyon szép ház, grat hozzá !! :R

Nekem ventikből van SilverStone, FM-122/123, plusz egy Nitrogon NT06 procihűtő. Belepakolnám egy ilyenbe szívesen. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23) beteg


beteg
őstag

:C jó az írás, grat! amit írsz benne, azt is mind meg tudom erősíteni!

„Sajnos” élőben kell látni ezt a házat, nagyon nehéz fényképpel visszaadni azt az érzést, amit ki tud váltani! De én is megerősítem, nagyon megéri az árát.

Ahogy nézem a beköltözésed, kicsit már bánom, hogy szétkaszaboltam az enyém :D Gyárilag is nagyon profi. A következő gépem léghűtéses lesz egy új Ravenben :)

A külsejét viszont én mindenképen lefényezném. (Lefényezem.) A műanyag tényleg kicsit sok, de valami állat airbrush-al fel lehet dobni, de nagyon. (Bár azt hiszem, én sosem fogom rátenni az oldalát, mert a szerelmem belülről ez a ház )

Raven 2 viszont meg sem közelíti, köze nincs hozzá, nem is értem miért Ravennek hívják azt is.

Csak futni kell!

(#24) HDDave


HDDave
csendes tag

Es en meg azt hittem hogy egy MacPro nagy! :Y :Y :Y Basszus ez a haz elfoglalna a szobam felet! :DD

Csak gratulalni tudok hozza, habar Apple fan vagyok ezt a hazikot igen szivesem elfogadnam. :)

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

(#25) Voyage válasza beteg (#23) üzenetére


Voyage
aktív tag

Én most direkt nem nyúlok a külsejéhez, egyelőre marad így, aztán ha majd nagyon-nagyon meguntam, talán... :B :DDD

Köszi mindenkinek, tényleg szuper "kis" kuckó. :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#26) norb55 válasza Voyage (#25) üzenetére


norb55
senior tag

Nagyon durva ház !
a műanyag az már az új generáció épp úgy mint a kocsiknál a lámpa búra és még egyéb alkatrész!
azért mert műanyag nem szabad elitélni !
van azért benne aluminium is rendessen :)

Én is irigyellek nem mindennapi ház az biztos ! :R
nagyon formatervezett az egész !
a raven 2 meg számomra 1 hulladék a gyártó helyébe kise adtam volna legalább is nem 44K-é hanem 20K körűl !

(#27) Voyage válasza norb55 (#26) üzenetére


Voyage
aktív tag

Hát csak a ház teteje, eleje, és az oldalán egy kisebb rész műanyag, többi alu és edzett acél. :K
Többivel abszolút egyetértek, raven 2-t néztem, mert azért 20k az mégiscsak 20k, de inkább kiadtam pénzt erre, mert az számomra selejt. :( :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#28) FID


FID
őstag

Jó írás tetszik a ház is! Bár én magamnak csinálom a házaimat :DDD De tőled sem áll messze a modding! (És ha 1x valami megfertőz!) :R

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#29) Voyage válasza FID (#28) üzenetére


Voyage
aktív tag

Bár motoszkál a fejembe a dolog, hogy mit kéne változtatnom a házon... :B :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#30) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Meg kizárólagos dolog, hogy bal oldalra nyíljon, vga ugyanis sűrűbben van cserélgetve majdhogynem, mint a zoknim(van, hogy napi 3-szor is

Ez vitte nálam a Pálmát. Nem Irígyellek..ha OTP.rád szakadt:D

Egybknt jó írás,és jó ház. ennyiért már legyen jó. de 60k kicsit sok érte. abból már veszek egy kisebb komplett gépet:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.