Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) DigitXT


DigitXT
félisten

Jogos gondolatok! Egyik általam évek óta használt androidos appból épp most jött ki a "2.0" verzió... Mondanom sem kell, hogy totálisan összeb*szták az UI-t, egy használhatatlan, ronda szar lett. Áttekinthetetlen helypazarló, gagyi... Letisztult, mi? Persze azt a bugot, amit évekkel ezelőtt jeleztem nekik, máig nem sikerült kijavítaniuk. Na persze előre sejtettem, hogy ez lesz, mert nagyon beharangozták, hogy mennyivel jobb (LOL) lett, és már a bullshit-elésből látszott, hogy parasztvakítás lesz az egész: megnéztem, behánytam, töröltem. Előző verzió backup apk-ból vissza. Örömbódogság. Igen ám, de látja a Market, hogy fent van, és "régi": kiabál, hogy tegyem fel a "2.0"-t!!! Anyád. Így végül "meghekkeltem", hogy többet ne lássa, hogy fent van. És soha többet nem kérek frissítést ezektől a nyomiktól (érdemben eddig sem frissítettek rajta, de ahogy írod, reklámot pl. pofátlanul beletoltak az előző verzióba, hogy itt az új, most válts!). Az évek során az eredetileg "5-csillagos" apptól szép lassan vontam vissza a csillagokat a sok balfaszkodás miatt.:((( A végleges törlés előtt azért megírtam az értékelésbe, hogy mostanra úgy szar, ahogy van. Bocs. Aztán jött a mail, hogy beszéljük meg...:DDD Ugyan. Falra hányt borsó. Pedig nem kevés pénzt fizettem nekik (több licensz, több telefon, több verzió, különböző feloldásokkal - anyád 2.0), de legalább ebben a 2.0-ban debütáló előfizetéses (!) modellből már kimaradok. Érted. Havidíjat kérnének egy nyavajás programért, aminek viszonylag szar a supportja, és semmi olyan funkcióját nem használnám, amire hivatkoznak, hogy kell a havidíj, mert az drága (szinkronizálás több eszközre pl.). Anyád 3.0.

Bocs az offért, csak kikívánkozott. ON: W10-et sem akarok.:N Van egy 80K-s origi dobozos W7-em. Viszontlátás. Szarok a DX12-re is. LOL. Családban most kell laptopot venni, remélem találok még W7-tel, és lövöm le rajta zsigerből a GWX-et, aztán csak eldöcög még pár évig, ahogy a cégnél is W7 van, nem véletlenül.:K (XP-t váltott pár éve.:D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.