Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) westcoastog válasza Serpiko (#50) üzenetére


westcoastog
veterán

Ne tedd! Többet nem fogsz tudni játszani... :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52) Serpiko válasza westcoastog (#51) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van erre nem is gondoltam odaát nincs játék. :D :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#53) danih válasza Serpiko (#50) üzenetére


danih
addikt

LOL látom szeretsz túlozni :)
Az a baj, hogy a mostani steam-es napi akció nem minőségi AAA címekből tevődik össze. Ez még nem az a nyári nagy leszállítási hullám, amit sokan várunk!

(#54) Serpiko válasza danih (#53) üzenetére


Serpiko
addikt

Túlzok tudom, de figyeld csak meg lesz az a nagy nyári akció tudom mivel Gabe bácsikám mondta. :DD Lassan indul a toppik a Lokálon. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#55) westcoastog


westcoastog
veterán

Én egyetlen steam akciót szeretek, amikor a cs source le van víve 1000 forint alá, de akkor is csak a nyálam csorog utána, ugyanis nem tudok vásárolni steamről, néha el játszogatnék a cs-vel. :)

(#56) danih válasza westcoastog (#55) üzenetére


danih
addikt

Az ilyesmikben szoktak segíteni egymásnak itt a fórumon, én is tudok pl...

(#57) Serpiko válasza westcoastog (#55) üzenetére


Serpiko
addikt

Meg én is. :XD Nos elindult a lokálon a toppik. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#58) westcoastog válasza danih (#56) üzenetére


westcoastog
veterán

Pontosabban? :))
(#59) Serpiko
Ergo tehát lehet ajándékozni steamben? Van pár játékom steamen de dobozosak meg vga-hoz kuponként jártak.

Na ha valamikor lesz egy kis pénzem amit félretudok tenni erre, majd lehet kérem segítségteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#59) Serpiko válasza westcoastog (#58) üzenetére


Serpiko
addikt

Arra gondol szerintem, ha szeretnéd megveszi neked a gémet. De akár én is megveszem neked ha kell.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#60) danih válasza westcoastog (#58) üzenetére


danih
addikt

Pl. úgy, hogy megveszik neked a cuccot, giftelik steam-en, te meg (ha nincs netbankod) beslattyogsz az emberke bankjának legközelebbi fiókjába és a számlájára rakod a pénzt (vagy személyesen odaadod)...
Az, hogy melyik momentum van előbb, a giftelés, vagy a fizetés, abban mindig a másik féllel kell megállapodni :)
Akkor a legérdekesebb a dolog, ha mondjuk 4-packra gyűjt valaki társakat, mert tök jó árakat lehet így megcsípni.

[ Szerkesztve ]

(#61) westcoastog válasza danih (#60) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez így tökéletes. :K
Lehet te leszel az emberem, neked már van bejáratott helyed/neved itt a fórumon. :))
(#62) danih
Okés, már csak a jézuskának kellene bekopognia 2000 forinttal. :DDD

Azért az mekkora már, most steamen 1500 forint a source, dobozos verzióban meg 7000.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62) danih válasza westcoastog (#61) üzenetére


danih
addikt

Persze, én is tudok segíteni, csináltuk már ezt itt nem egyszer :)

(#63) Serpiko válasza danih (#62) üzenetére


Serpiko
addikt

:C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#64) xdx@


xdx@
aktív tag

(#65) Serpiko válasza xdx@ (#64) üzenetére


Serpiko
addikt

+1 :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.