Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez komoly vagy csak copatod itt a jónépet?

(#2) danih


danih
addikt

Ez kurva jó, már van egy "Több, mint testőr"-ünk, most lesz egy James Bondunk is!

[ Szerkesztve ]

(#3) Mr X válasza danih (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Már csak olyan valaki kellene, aki helyesen használja az írásjeleket és kész is a csapat. :D

(#4) westcoastog


westcoastog
veterán

Most poénkodsz vagy ez marha komoly? A csajod sem jó választás ezek szerint, meg az sem jó dolog hogy ennyire rá vagy függve a gémekre.
Elég hülyeség szaga van.

(#5) Serpiko válasza Mr X (#3) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem megy a helyesírás sajnos már leírtam valahol kettes voltam belőle mindig. De megpróbálok oda figyelni rá legközelebb. Na megyek mert lent vár a ház előtt a csajom a neve csak „ringyó”. ;] Nem sikerült rávennem, hogy 19 után találkozunk. Baszki mindjárt itt a napi ajánlat nekem meg mennem kell. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6) GrandeP


GrandeP
őstag

Te már beléptél a "kettesszámrendszerbe" vagy még 10 alatt vagy?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7) Serpiko válasza westcoastog (#4) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem kell komolyan venni csak egy része igaz a dolognak. Itt a lényeg nem a csajom hanem a napi ajánlat. Igen tényleg beteges a függőségem amit a steam okoz. Inkább ettől legyek függő mint mástól. Nem cigizek nem iszok erre baszom el a pénz a játékokra. Ja és megdolgozok a pénzért.

Téma lezárva, holnaptól csak az izgulsáról írók igérem. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8) Mr X válasza Serpiko (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Lerendezed ott a ház előtt, aztán hazaküldöd. 7-re már ott lehetsz a gép előtt. :D

(#9) Serpiko válasza GrandeP (#6) üzenetére


Serpiko
addikt

26

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10) Serpiko válasza Mr X (#8) üzenetére


Serpiko
addikt

Baszki már itt hívogat telefonon hol vagyok. Igazad van lehet így fogom csinálni. :K

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#11) Sandrew


Sandrew
őstag

Atyaúristen... Ez nem normális. Igazi KOCK4 vagy :U És ezt komolyan mondom... Atyavilág.

(#12) baluka26 válasza danih (#2) üzenetére


baluka26
veterán

De itt még van újdonság varázsa érzés ;]
Ember, még Carlititot is übereled ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) jozsi252


jozsi252
veterán

Nagy szgépasztal kell ( ... ) :P és akkor nyomon tudod követni a dolgokat steamen és lehet még a csajod is élvezni fogja

iPhone 13 Pro Max

(#14) MZsoltee válasza Serpiko (#10) üzenetére


MZsoltee
veterán

Vigyázz még a végén lekövet itt.... ;]

jozsi252: A gondolat jó! :DD Ts Ventri viszont kikapcslva, mikrofon kihúzva a biztonság kedvéért... :D

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#15) jozsi252 válasza MZsoltee (#14) üzenetére


jozsi252
veterán

Nemfontos hogy mute-olva legyenek a dolgok, legalább látják hogy nem full kocka vagy és van nőd, akarom mondani hallják : D

iPhone 13 Pro Max

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Civilization 4.

(#17) danih válasza D1Rect (#16) üzenetére


danih
addikt

Minden nap új eksün van?
Észre sem vettem, csak a midweek madness-t láttam...

(#18) D1Rect válasza danih (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Write only mód? ;]

(#19) Egorov


Egorov
aktív tag

Ma este megint nem leszek itthon a fenébe is a csajomnál kell aludni. Foo micsoda gondok... :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20) danih válasza D1Rect (#18) üzenetére


danih
addikt

Ja, nem figyeltem igazán... Talán mert annyira nem izgat :)

(#21) adalbert1 válasza D1Rect (#16) üzenetére


adalbert1
veterán

Egész jó áron van a Complete Edition 6,24€-ért, ha nem lenne már meg valamelyik előző akcióból biztos beszerezném. :)

(#22) darál0w


darál0w
Jómunkásember

te beteg vagy.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) D1Rect válasza adalbert1 (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem is megvan a complete korábbról.

(#24) Serpiko válasza Sandrew (#11) üzenetére


Serpiko
addikt

Iszonyat nagy örök kocka vagyok nem tagadom. Gémelek amikor van egy kis időm vagyis mindig. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25) Serpiko válasza darál0w (#22) üzenetére


Serpiko
addikt

Az hát nem tagadom. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#26) Serpiko


Serpiko
addikt

A mostani hétvégi akció nagyon jó szerintem. Megérte izgulni mostanáig. Na később jövők mert megyek DUKE-ért a boltba. Utána meg kockulás. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27) darál0w válasza Serpiko (#26) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

legalább nem letöltöd. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28) Serpiko válasza darál0w (#27) üzenetére


Serpiko
addikt

Soha nem töltök le semmit ami kell azt megveszem ilyen hülye a gondolkodásom sajna. Téma lezárva. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#29) Serpiko válasza darál0w (#27) üzenetére


Serpiko
addikt

Na megvan a gém már töltöm is le steamen 8,5 MB/s csurog. Kipróbálom aztán elmondom a véleményem ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.