Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Abitia válasza danee91 (#50) üzenetére


Abitia
újonc

Sziasztok!

Én csak annyit mondanék hogy:

Az elején a Zóna bejáratát őrző katonákat és később a Kordonnál lévő katonákat is kinyírtam(Így nem kellett fizetni+elegem volt a félig-meddig sikeres átkelésekből az elektromos anomáliákon át.).
Így felvettem a cuccaikat, és amit eladtam az jó pénzt hozott.
Javaslom, hogy aki az elején tart, vagy újrakezdte, az tegye ezt :D
És ami jó h a katonák újratermelődnek. :DD



[Szerkesztve]

(#52) konigstiger


konigstiger
csendes tag

hi vki kuldjon 1 mentést pls az agy manipuláló video utánrol mert a video után mindig lefagy

(#53) Dimitryj válasza warday (#1) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

''Véleményem szerint ez a játék egyik legjobb fegyvere: a Vintar BC''

Hát igen én is ezen a véleményen vagyok. Amúgy tudsz csinálni mindkét oldalon köldiket amíg nem kel komolyabb vérfürdőt rendezni a másik bázisán. Amúgy én többnyire Freedom köldiket csináltam és a Vintart megteláltam a Freedom bázison is, meg egy kicsit később mikor a Yntar-i map televolt lila markerekkel akkor viszamentem és a komplexum bejáratamellett lévő romos épületben megtaláltam a 2.at. :D

(#54) Dimitryj válasza danee91 (#47) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Eddig 2x toltam végig a gamét ( ez a 3. ),
1x a z lett a vége h arany potyog feltről és hősünkre reáomlik a szarkofág
2.ra pedig kint egy napsütéses mezőn heverészik ;)

(#55) tarnyák


tarnyák
újonc

hello

lenne pár kérdésem:
1. Bejutottam a chernobily atomerőműbe asszem 5 életcsomaggal (a többi az oda úthoz kellett) de ott keményen viszi a sugárzás az életemet és mindig meghal :W nem lehet ezt valahogy megoldani??
2.a fegyvereket meglehet-e javítani és ha igen akkor hogy?? :R

(#56) tarnyák


tarnyák
újonc

Ja és még valami
van egy dutyis küldetés hogy meg kell ölni egy sztalker a sötétvlgyben na ott ahova jelezte a gps ot semmi nem volt :Y viszont nem messze haldoklott egy ember, adtam neki segélycsomagot. nem volt pénze de azt elmondta hogy délre tőle gauss puskát árulnak 800 rubel-ért amiért télleg megéri. :) :) ezért elmentem oda kiperkáltam elment a puskáért de nem jött vissza :( bosszuból kinyírtam őket de nem vigasztalt :((( :((( (csak egy picit)
szoval nem lehet hogy elrontottam valamit :DDD :F

(#57) Anubiss


Anubiss
tag

A nagy kérdésre a válasz: Ahoz, hogy be tudjunk jutni a hotelban lévő szobába, akkor mindenképpen kell találkoznunk a Vezetővel (Guide), aki el küld minket Strelok rejtekhelyére, ahol egy robbanástól elájulunk és a doki fog minket felébreszteni. Ekkor mond vmit a "mi kis titkunkról Pripyat-ban" és bejelöli a térképen + ad egy kulcsot hozzá
Ezzel már simán bemasírozhatunk a szobába :DD

[ Szerkesztve ]

(#58) HXY


HXY
addikt

Jó sok screenshotnak örültem volna...

(#59) martonamarto


martonamarto
újonc

Ha már az agymanipulónál járok de nem beszéltem a vazetővel az nagy gond? remélem azt is fogja nyíllal jelölni mint főküldetést. a vezető helye nincs a PDA mon sem. Kösz a segítséget.

(#60) bando123


bando123
újonc

Hol van az az ajtó ahova a dekóder kell? :O :O :DD :DD :F :F :K :DDD :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

bando

(#61) takix1


takix1
csendes tag

Sziasztok

Agymanipuláló konszernnél jároka felső szinti kódolt ajtó előtt. Lelőttem a katonákat, átkutattam őket, de nem találtam meg az ajtóhoz való kódokat. Neten találtam kódokat, de nem fogadja el. 342089 ez a kód az alsó szinti ajtót nyitja. 1287975 Állítólag ennek kellene nyitni, de nem nyitja. Sikerült felfeszítenem az ajtót egy géppuskával, be tudtam menni mögé, de ott most fal van. Mit lehet tenni ilyenkor?

(#62) takix1 válasza takix1 (#61) üzenetére


takix1
csendes tag

Megoldódott a kérdés. Nem is kell hozzá kód, mert nem kellbemenni az ajtón. Körbe kell menni az alsó szinten.

(#63) twist'n


twist'n
újonc

Kérlek ha tudsz segits!
A bárban az egyik vendégtől kapok egy mellékküldetést , hogy találjam meg az elvesztett "családi puskáját". Hát én sehol sem találom pedig ott vagyok a vasuti kocsi meg a bodega között.......

(#64) ditpet


ditpet
csendes tag

üdv, egy kis segítséget kérnék.
megtaláltam, és pechemre eladtam a gránátvető fegyvert, ami a freedom bázison van (Chef mondja el a rejtekhelyet) és utána vettem fel a küldetést a Duty főnöktől, hogy menjek Chefhez és találjam meg...
Mit csináljak? a gránátvetőt eladtam a csaposnak, nála már nincs. hol lehet még találni?

(#65) ditpet válasza twist'n (#63) üzenetére


ditpet
csendes tag

üdv, még én se találtam meg, de a PDA-m szerint a földalatt van (fehér, lefele mutató ikon van a térképen) nézz szét az aluljárókban (pl az égő helitől pár méterre van egy aluljáró)

(#66) bertoldlw


bertoldlw
újonc

Srácok!

Én ott akadtam el h már mehetek az erőműhöz, de még előtte meg akarom találni a vezetőt.Úgy volt nekem,h a vörös erdő után nem volt késznek tekintve a Strelok búvóhelyes küldi, de véletlenül megtaláltam a pendriveját, de utána nemtom h mivan.voltam azóta 3x Ghost hullájánál de nem volt nála semmi,a csaposnál 4x de nem adott xtra feladatot, de még az alap kereskedőnél is 2x és egyik sem mond semmi extrát a pendrive miatt :O .már egy napja ezzel szarozok :W .lécci segítsetek nagyon fontos

(#67) pityu75 válasza ditpet (#64) üzenetére


pityu75
újonc

hello

ditpet a gránátvetöt nem kell eladni a csaposnak viszakel vinni a duty-sok vezetöjéhez

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.