Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Elsőre tetszik, kár, hogy nyitott, és szövetpárnás. Kis lakásban, családdal körülvéve igény lenne rá...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) Tyrel


Tyrel
őstag

Állatul néz ki :)
Én spec. pont örülök neki, hogy nyitott és szövetpárnás... mondjuk az árának kevésbé.

Turenkarn

(#3) zzola válasza Tyrel (#2) üzenetére


zzola
félisten

Elég erős az ára, ennyiért már van bőven választási lehetőség...

(#4) htc07


htc07
addikt

phej, ezen nincs rgb led, ki veszi ezt meg, nem is gamer cucc. :N

(#5) Tyrel válasza zzola (#3) üzenetére


Tyrel
őstag

Hát igen, elég vastagon fogott az a ceruza... Mondjuk tényleg nagyon jól néz ki, meg a kagyló formájából és méretéből tippelve baromira kényelmes is lehet... dee... deeee...
Nekem egy Beyer DT 770 Pro van, már erre is azt mondom hogy bőven drágább volt mint amennyit egy fejhallgatóért szívesen adnék... pedig ez csak 45, nem 75 ezer...

Kár hogy a normális fejhallgatókat ilyen drágán mérik (a normális hangszórókról meg nem is beszéljünk), szerintem sokkal kevesebb embernek lenne ennyire kificamodott zenei ízlése, ha normális cuccokon hallgatnák a dolgokat. :N

Turenkarn

(#6) gianni85 válasza zzola (#3) üzenetére


gianni85
veterán

A design is elég "erős". Ha már mindenáron Sennheiser gamer fejhallgatót kellene vennem, akkor egy szolíd Massdrop PC37X-et vennék 120$ + járulékokért

(#7) NTonee válasza Tyrel (#5) üzenetére


NTonee
veterán

Nem kevés az összeg, viszont a Sennheisertől ez nem annyira meglepő. A G4ME One-t és Zero-t sem szotyiért adják, de nem is gagyi egyik sem.
,,szerintem sokkal kevesebb embernek lenne ennyire kificamodott zenei ízlése, ha normális cuccokon hallgatnák a dolgokat."
jajjh, rémálomszerű jelenség, mikor az utcán sétálva feltűnnek az általános iskolás, max gimis korú csapatok a borzalmas 5ezer forintos BT hangszóróikkal és ordít belőlük valami felismerhetetlen, katasztrófa minőségű zaj, amiről ők azt hiszik, hogy zene. (természetesen nem a zenei stílusra utaltam)

(#8) kolopele válasza NTonee (#7) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem a GSP 600 - as van, semmi rosszat nem tudnék mondani róla.

(#9) NTonee válasza kolopele (#8) üzenetére


NTonee
veterán

Az alacsonyabb árkategóriában azért vannak a Sennheiser palettáján is gyengébb darabok, de egy Momentum Wireless (HD1) mellett én se fogok panaszkodni. :) Na jó, de egy picit... kicsik a fülpárnák. :D

(#10) kolopele válasza NTonee (#9) üzenetére


kolopele
nagyúr

Persze, vannak, de messze nem annyi mint mondjuk egy Sony esetében akik a tucattermékektől kezdve gyártanak a kiváló minőségig bármit. Zenehallgatásra is Sennheisert használok, igaz ott már egy HD 800 - ast.

[ Szerkesztve ]

(#11) figoa


figoa
tag

finom

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#12) BoB válasza vaakuum (#1) üzenetére


BoB
veterán

Tessék: Sennheiser GAME ZERO

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#13) figoa válasza BoB (#12) üzenetére


figoa
tag

ohhh :R

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

(#14) vaakuum válasza BoB (#12) üzenetére


vaakuum
addikt

Nu, ez tényleg tetszik :Y :DD
Írok is gyorsan a mikulásnak...vagy a nyúlnak...mindegy, csak valaki hozzon egyet :K
Vagy az árát :)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#15) Blazs120gl válasza Tyrel (#2) üzenetére


Blazs120gl
aktív tag

+1 :(((

(#16) Amerigo57 válasza Tyrel (#2) üzenetére


Amerigo57
őstag

+1 :) . ..... Sennheiser , Sennheiser ... , de azért 70 ezer FT-ért , drága.

Annyiért már van egy jó HD 600 , vagy HD 6XX.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.