Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) oneiros


oneiros
tag

Ha szeretnétek folytatást az Undyingból, itt egy petíció.[link]
Én úgy tudom, hogy Clive Barker folytatni akarja a Jericho-t, de szerintem egy Undying 2 sem lenne esélytelen. Már rég volt 2001 és azóta a kiadók is elfelejthették a "bukást".

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#52) LLKobe válasza copin (#47) üzenetére


LLKobe
veterán

"A lista éllovasa a videók alapján, ai szempontjából szemét."
Tudod van ahol nem az ai meg a grafika, meg a fizika számít.... Nyilván nem játszottál vele...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53) LLKobe válasza oneiros (#51) üzenetére


LLKobe
veterán

Reméljük :C Nem értem miért lett bukás, nagyon ottvan pedig...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#54) R.P. válasza copin (#47) üzenetére


R.P.
aktív tag

A lista éllovasa a videók alapján, ai szempontjából szemét. Jó hogy nem hív el a farkasember vacsorázni egy harapás előtt.

Hát ha szerinted elsősorban ezektől lesz egy játék jó...

[ Szerkesztve ]

(#55) LLKobe válasza R.P. (#54) üzenetére


LLKobe
veterán

Naigen...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#56) LLKobe


LLKobe
veterán

Találtam az undyinghoz egy texture update, pack-ot, ami nagyobb felbontásúra cseréli a textúrákat. Ha valaki érdekel szóljon:)
Itt és itt meg lehet nézni a különbségeket, előtte és utána:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#57) copin válasza LLKobe (#55) üzenetére


copin
őstag

Nem írtam, hogy ettől lesz egy játék jó. Viszont ha van hentelés, elég hamar a kukában landolhat, ha "agyatlan" a játék. Far cry-hoz képest hulladék (ha úgy vesszük, horror kategóriában is). Érted? Persze csak videó alapján nem érdemes ítélni, főleg nem negatívan, de ha megengeded én ezt kihagynám. Nem tetszik és kész és nem arról van szó, hogy engem csak a látvány és a különösen nehéz ellenfelek vonzanak, de az első helyre én speciel nem tennék ilyen játékot.

(#58) LLKobe válasza copin (#57) üzenetére


LLKobe
veterán

Ha ki sem próbáltad, ne is mondd hogy nem tennéd az első helyre:) Horror kategóriában az egyik legjobb, és nem értem miért a Far Cry-hoz hasonlítod :F Semmi köze egymáshoz a kettőnek. Sztem speciel a Far Cry volt hulladék, hangulatilag számomra nulla, a szép grafika egy dolog, de attól még nem lesz jó egy játék.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#59) copin válasza LLKobe (#58) üzenetére


copin
őstag

Ízlések és pofonok. ;)

(#60) HThomas válasza LLKobe (#19) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Minél régebbi annál jobb :C

Hiányoltam a Blood nevű klasszikust :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.