Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) cousin333 válasza agressiv (#10) üzenetére


cousin333
addikt

"Én nem vagyok Pro játékos de 50FPS-el nem fogok soha neten játszani mert számomra az nagyonkevés a COD UO 300-400FPS el már játszható"

Én elhiszem, hogy van érzetbeli különbség (szemre) a 30 és a 60 fps között. De az ilyen 3-400 FPS - legalábbis a látvány szempontjából - eléggé vakításnak tűnik, lévén egy TFT monitor 60-75, egy jó CRT 100-120 Hz-es képfrissítéssel megy , de még alacsony felbontáson is max. 200Hz-el. Szóval a képek legalább felét nem is látod.

"Persze olyan baromságokat nem kell elhinni hogy 125FPS-el nagyobbat ugrik a játékos FPS játékban"

Márpedig kénytelen leszel elhinni, hogy van ilyen. Ez egyszerűen a játék motorjából, azaz a konkrét megvalósításból adódik. Valahol évekkel ezelőtt olvastam egy részletes írást arról, hogy Quake 3-ban (vagy 2-ben, nem tudom) miért lehet nagyobbat ugrani bizonyos FPS szám esetén. Szerintem amúgy a képfrissítés fölötti FPS-ek esetében a nagyobb folyamatosság érzetét szintén az adja, hogy másodpercenként több képkockát számol ki a rendszer, így talán a motor megvalósítása miatt pontosabban számol. De ez lehet, hogy hülyeség, nem is tenném le rá a nagyesküt, csak egy gondolat volt.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.