Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Synthwave válasza biscuit (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem egészen értem, hogy hogy jött ez ide; nem Zalman R1-ről és CM kompakt vizekről szól a hír. Ha efféle gondok voltak velük, akkor a vásárlást nem megfelelő mértékű kutatómunka előzte meg; a türelem rózsát terem, a magam részéről számtalanszor megtapasztaltam már ezt. : S A legutóbbi házvásárlásomat pl. 3 hetes tájékozódás előzte meg, és elégedett is vagyok vele – más kérdés, hogy eljutottam arra a pontra, hogy szívesen váltanék mITX platformra egy fehér Bitfenix Portallal. :DDD

Lehet rajta problémázni, de előrébb nem jutsz vele, így az alábbi lehetőségek vannak:

1) alapból olyat veszel, ami 101 százalékosan kielégíti az igényeidet
2) ha csak RGB-s van az adott cuccból, akkor lekapcsolod, értelmes hardvereknél le lehet
3) ha csak RGB-s van az adott cuccból, akkor nem veszed meg ---> vissza az 1) ponthoz

Ha nincs 1), akkor valahol valamilyen kompromisszumot kell hozni. Az élet javarészt erről szól, kivéve, ha véghetetlen mennyiségű pénzed van – akkor azért kevésbé. Sajna...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.