Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --ka


--ka
senior tag

Végre egy HÁZ! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#2) Kansas


Kansas
addikt

Tetszik ez a ház, bár nem tudom, elférnék-e benne a mostani konfigommal... talán majd a következővel...
Azért nem lenne rossz, ha az angol nyelvű oldalon is elérhető lenne...

#3 biscuit
A házon én nem látok RGB-t, a ventiket meg kicseréled fekete Noctuákra és helyben is vagy... :D

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) biscuit


biscuit
aktív tag

Nnna, ez már egészen gusztára sikerült, csak az üveg oldalfalat meg az ergébét kéne passzolni róla és atom lenne! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#4) Synthwave válasza biscuit (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mint 100-ból 99-szer, az RGB-t ki is lehet ám kapcsolni. :))

---------------------------------------------------------------------------

(#2) Kansas: Van rajta. Az előlap sarkaiban. A ventik viszont nem tartozékok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Ixion77


Ixion77
őstag

Nekem NR200P konkurensnek tűnik. Hasonló felépítés, méret, stb. Az ár lesz a döntő faktor.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#6) Sundesz válasza Ixion77 (#5) üzenetére


Sundesz
őstag

Szinte egy az egyben az a felépítés, csak kicsit nagyobb. De mATX alaplapok között nagyobb a választék, ez azért nagy előny. Nekem bejön, remélem itthon is kapható lesz.

Hörcsög Powa'

(#7) biscuit válasza Synthwave (#4) üzenetére


biscuit
aktív tag

Hidd el, ezt értem és tudom, de mi volna, mondjuk, pl., ha nem volna benne egyáltalán?!?!? Hm? :) Akkor nem kellene kapcsolgatnom, meg megvennem! :) A vgam-on is kénytelen voltam lehúzni a világításért felelős konnekcijót, az AIO-n meg ugye persze nincs erre lehetőség, maradt a ragszalagos lefödés... :(

#2Kansas

Stimmt, de akkor miért fizessem ki, ha aztán cserélnem kell, vágási?!?! :DD

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#8) Kansas válasza biscuit (#7) üzenetére


Kansas
addikt

Nos, mint azóta megtudtuk Synthwave-től, nem fizeted ki és nem kell cserélgessed, csak venni kell bele, mert nem adnak hozzá...
Arról nem beszélve, hogy semmi nem garantálja, hogy ez a ház valaha kapható lesz Kínán kívül...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#9) biscuit válasza Kansas (#8) üzenetére


biscuit
aktív tag

Viszont van rajta világítás, ahogyan azt szintén megtudhattuk a kollégától, így még borzalmasabb a prospekt... :(
Az Ixion77 által említett ház már idevele kategória...

Nyilván, ha nem jön el kishazánkba, akkor nincs miről beszélni....

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#10) Vig Zsolt


Vig Zsolt
tag

Elég jól sikerült ház lett. Az árára kíváncsi vagyok. :)

(#11) Synthwave válasza biscuit (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Komolyan nem értem. Az a borzalmas, hogy egyszer ki kell kapcsolni azt a minimális fényt, ami az elején van?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) biscuit válasza Synthwave (#11) üzenetére


biscuit
aktív tag

Pedig nem túl bonyolult a sztori! Ha világítást akarok arra ott a lámpa, ha pc házat szeretnék attól azt várom, hogy beleférjenek a komponensek, amiket belekívánok tenni és lehetőleg megfelelő esztétikai élményt nyújtson (arra a pici időre amíg belepakolok illetve kitisztítom azt). Vga-t procit nem teszek a lámpabúra alá/ba izzót sem a pc-be. Kapísi?!?! :DDD

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#13) aginor válasza biscuit (#12) üzenetére


aginor
addikt

Bocsi, de ez ordas nagy baromság. Ha nem tetszik, kapcsold ki, vagy ne vedd meg a terméket, ennyi. :U A kifizetem ami nem kell részt viszont értem, azt osztom.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#14) Kansas válasza aginor (#13) üzenetére


Kansas
addikt

"A kifizetem ami nem kell" - azt ne higyjétek, hogy RGB nélkül olcsóbb lenne... manapság az RGB már sok esetben "commodity", nem számlázzák extraként.
Ki kell iktatni, oszt jó napot!

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#15) fatpingvin válasza biscuit (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

szívemből szóltál mint általában... egész korrekt házikó.

a hűtővel kapcsolatban ambivalens érzéseim vannak. kicsit absztrakt dizájn nekem, viszont a számokra kíváncsi volnék.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#16) fatpingvin válasza Synthwave (#11) üzenetére


fatpingvin
őstag

igen, az. extra PoF, értelmes funkciója nincs, főleg hogy nincs szabványos, univerzális megoldás/protokoll a címzésére. ez utóbbi különösen kellemetlen akkor ha egy, a gyártó által támogatásra méltatlannak tartott platformot használsz.

arról nem beszélve hogy ezek a RGB vezérlők jellemzően olyan alacsony szintű rendszerbuszokon ülnek amikre userspace-ből, unprivileged userként nagyon nem kéne tudni direktben írogatni. pl amikor ugyanazon a buszon ül egy flash chip ami mondjuk a BIOS-t tárolja.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#17) aginor válasza Kansas (#14) üzenetére


aginor
addikt

Azért hiszek abban, hogy ha valamit pluszban rá kell tervezni, be kell építeni, annak van árnövelő szerepe, persze az már más kérdés, hogy az mennyivel növelné meg agyártó költségeit, ha két külön modellt kellene tervezni, gyártani, logisztikázni. Ha innen nézzük, akkor lehet igazad, ellenben ha csak egy modellben gondolkodunk, akkor viszont szerintem nem. :)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#18) Synthwave válasza biscuit (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem ez nagyon mondvacsinált. Ha valami tetszik, de RGB-s, nekem meg nem kell az RGB, akkor megveszem, majd kikapcsolom rajta. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) fatpingvin válasza Synthwave (#18) üzenetére


fatpingvin
őstag

más megközelítés. én biscuit kolléga nézőpontját osztom, RGB csak akkor ha az adott szegmensben tényleg nincs anélküli alternatíva.

a kikapcsolás nem szünteti meg az extra elektronika létezését, ez nem igazán esztétikai kérdés.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20) Synthwave válasza fatpingvin (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valóban nem. Ez egészen más. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) biscuit válasza aginor (#13) üzenetére


biscuit
aktív tag

Már melyik része ordas baromság? (és ki állította, hogy megveszem, ha nem tetszik?) :F

#14Kansas

Tehát szerinted az "extraként" árusított dologért nem számolnak fel pénzt? (K/F költség, anyagköltség, stb) [link]

#18Synthwave

Mitől mondvacsinált ez kérlekszépen? Jelenleg egy Zalman R1 es házikóm van, egyetlen egy hibával, hogy a radiátornak nincs nagyon hely, ezért át kellett mókolnom a belső teret, hogy bennlehessen. Szerencsére még az első nap bepusztult benne a power led (akkor még nem tudtam, hogy mennyire örülni fogok neki, no nem mintha nem tudnám bármikor lehúzni az alaplapról). Viszont az oldallapján van egy kis darab plexi (vagy műanyag) ezért kénytelen vagyok leragasztani a pumpán a coolermaster logót, mert nagyon erős a fénye (tudom, hogy CM, én vettem, rajta van a dobozán és a pumpán is, este is tudom, hogy az, világítás nélkül is). Kikapcsolni nem lehet, olyan verzió nincs ami ne világítana és a K/F pénzből nyugodtan fordíthattak volna több erősforrást a ventik minőségére, mert a gyáriak olyan motorzajjal rendelkeznek már 800-as RPM-nél, hogy behányok tőlük... :( :P

#19fatpingvin

Ez a másik hozadéka, a sok feleslegesen legyártott ipari hulladék, de ez már csak a hab a tortán! :U

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#22) aginor válasza biscuit (#21) üzenetére


aginor
addikt

A hozzáállásod a dologhoz. Ez a nem akarom kikapcsolni, mert az már túl macera, amikor nekem nincs is rá szükségem.. :F
Ha nem kell, akkor vagy vegyél olyat, amiben nincs, vagy talán túlélhető az a pár másodperc is, amíg az ember lelövi. Nekem is van számos olyan hardverem, ami világít. Mivel nem volt alternatíva,így ezeket vettem meg, de beüzemelés után azonnal le is lőttem őket, azóta sincs velük gondom. Nyilván jobb lenne, ha nem kellett volna vele vacakolnom, de bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom az életben. ;]
Sajnos el kell fogadni, hogy jelenleg ez a trend, a valós fejlesztések helyett. Nem kell neki örülni, de mivel nem tudsz ellene érdemben tenni, jobb beletörődni.
A másik indokot jobban megértem, az a része sokkal jobban zavar a dologban, mert az kézzelfogható plusz kiadást eredményez. :K

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#23) biscuit válasza aginor (#22) üzenetére


biscuit
aktív tag

"A hozzáállásod a dologhoz"

- ez a te véleményed, bár a kutya nem kérte, hogy véleményezd az igényeim, főleg, nem degradáló módon, elfogadom azt.

"Sajnos el kell fogadni, hogy jelenleg ez a trend"

- mivel más nincs... (pl., vga-k esetében)

"Ha nem kell, akkor vagy vegyél olyat, amiben nincs, vagy talán túlélhető az a pár másodperc is, amíg az ember lelövi."

-te most komolyan forszírozod ezt?!?! :(

"A másik indokot jobban megértem, az a része sokkal jobban zavar a dologban, mert az kézzelfogható plusz kiadást eredményez. :K"

- örülök, hogy legalább ebben egyetértünk! :K

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#24) aginor válasza biscuit (#23) üzenetére


aginor
addikt

Sajnálom, ha megbántottalak, de hozzáállásaid ezt váltották ki. Lehet kicsit nyűgös vagyok ma (bár szerintem nem csak én).

"ez a te véleményed, bár a kutya nem kérte" - csak pont annyira, mint a véleményedet.. ;) Amúgy meg peace.

"te most komolyan forszírozod ezt?!?!"- te kezdted el forszírozni, nem én. Én csak reagáltam rá, hogy ha zavar a pilács, akkor azon könnyen lehet segíteni.

"örülök, hogy legalább ebben egyetértünk!" - néha ilyen is kell, hogy nem csak vita legyen a fórumon. :P

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#25) biscuit válasza aginor (#24) üzenetére


biscuit
aktív tag

Dehogy bántottál meg, csak értetlenkedve állok (még mindig, sajnos), hogy simán hülyének nézik azt, akinek másak az igényei mint a "többségnek" (ebbe most ne menjünk bele, mármint az igényekbe meg az igénykeltésbe, mert akkor hosszú lenne a tanmese)! :)

"csak pont annyira, mint a véleményedet.."
-én egy terméket véleményeztem, te pedig engem, azért lásd be, a kettő nem ua.! :DD

"te kezdted el forszírozni, nem én. Én csak reagáltam rá, hogy ha zavar a pilács, akkor azon könnyen lehet segíteni."

-hidd el, teljesen tisztában vagyok a lehetőségeimmel és az igényeimmel, csupán annyit jegyeztem meg, hogy rgb és üveg oldallap nélkül lenne igazi a dolog (nyilván, ha vásárolni szeretnék és az összes lehetőség közül - mert hálistennek van pár- ez bizonyul a legkevésbé kompromisszumos választásnak akkor ki fogom kapcsolni a ledet rajta) :K ;)

"néha ilyen is kell, hogy nem csak vita legyen a fórumon. :P"

-a vitával az égegyatta világon semmi baj nincs, amire te gondolsz az a vitatkozás, no annak nincs értelme! :) :P

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#26) Synthwave válasza biscuit (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem egészen értem, hogy hogy jött ez ide; nem Zalman R1-ről és CM kompakt vizekről szól a hír. Ha efféle gondok voltak velük, akkor a vásárlást nem megfelelő mértékű kutatómunka előzte meg; a türelem rózsát terem, a magam részéről számtalanszor megtapasztaltam már ezt. : S A legutóbbi házvásárlásomat pl. 3 hetes tájékozódás előzte meg, és elégedett is vagyok vele – más kérdés, hogy eljutottam arra a pontra, hogy szívesen váltanék mITX platformra egy fehér Bitfenix Portallal. :DDD

Lehet rajta problémázni, de előrébb nem jutsz vele, így az alábbi lehetőségek vannak:

1) alapból olyat veszel, ami 101 százalékosan kielégíti az igényeidet
2) ha csak RGB-s van az adott cuccból, akkor lekapcsolod, értelmes hardvereknél le lehet
3) ha csak RGB-s van az adott cuccból, akkor nem veszed meg ---> vissza az 1) ponthoz

Ha nincs 1), akkor valahol valamilyen kompromisszumot kell hozni. Az élet javarészt erről szól, kivéve, ha véghetetlen mennyiségű pénzed van – akkor azért kevésbé. Sajna...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27) biscuit válasza Synthwave (#26) üzenetére


biscuit
aktív tag

ok :)

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#28) Synthwave válasza biscuit (#27) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29) Seep


Seep
senior tag

Inter-Tech IM-1 Pocket neven, mas elolappal mar magyarorszagon is lehet kapni, nekem is ez van. Szerintem szuper haz.

(#30) Kansas válasza Seep (#29) üzenetére


Kansas
addikt

Meg a hátlap is más(nuku függőleges VGA slot pl.), az oldallapokról nem beszélve... nagyon hasonló házak, simán el tudom képzelni, hogy arra az alapra épül ez, de azért nem ugyanaz a kettő...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#31) Sundesz válasza Kansas (#30) üzenetére


Sundesz
őstag

Van függőleges VGA slot, méretre is pont akkora, mint a Sapphire.

Hörcsög Powa'

(#32) Kansas válasza Sundesz (#31) üzenetére


Kansas
addikt

A Sapphire-on nincs, legalább is én nem látok...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#33) Sundesz válasza Kansas (#32) üzenetére


Sundesz
őstag

Bocsi, azt hittem a másikra mondod.

Hörcsög Powa'

(#34) Kansas válasza Sundesz (#33) üzenetére


Kansas
addikt

Semmi gond, volt már, hogy benéztem...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#35) vaakuum válasza Seep (#29) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez egész szimpi. Egy mikroATX lap+2700x+1080 kombónak keresek egy jól szellőző házat, lehet számításba veszem... Bár inkább lehet mégis valami lapos lenne a jó, hogy az íróasztal hátuljára fel lehessen szerelni úgy, hogy nem kell nagyon elhúzni a faltól :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#36) Synthwave válasza vaakuum (#35) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kérdés, hogy az 1080 bloweres-e vagy sem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#37) vaakuum válasza Synthwave (#36) üzenetére


vaakuum
addikt

nem, 2 ventis...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#38) Synthwave válasza vaakuum (#37) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor olyan házat vegyél, amiben normális légáramlás van, mert az axiális ventik visszakeringetik a meleget a beltérbe (míg a bloweres a szűkösekben is jól elvan, mivel a hátlapi I/O paneljén keresztül kifújja azt a szabadba). Értsd a kártya megfő egy asztal és fal közé beszorított lapos kliensben (de a 2700X sem díjazná).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39) vaakuum válasza Synthwave (#38) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszi az észrevételt!
Elvileg az lenne a lényeg, hogy lehetőleg előlapon menjen be a levegő nagy része (az összes, jó sok), és hátul(/+szükség szerint felül) távozzon.
Ezért jelenleg a legjobb jelöltem [ez a gépház] , előlapon két venti, hátul pedig egy venti + a felső táp lefelé fordítva be tud segíteni. plusz felül vannak a kezelőszervek, azt el lehet érni az asztal pereme mögött is. Illetve úgy tűnik, hogy alul is lehet neki valami szellőzési lehetőséget adni a VGA-ra, szerintem ha oda is megy venti, az pont jó lenne.
CSak gondoltam hátha esetleg vékonyabb/kisebb házban is meg lehetne oldani :F

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#40) Sundesz válasza vaakuum (#39) üzenetére


Sundesz
őstag

Ha rendes midi torony házat vennél, akkor én mesh előlaposat ajánlanék.

Hörcsög Powa'

(#41) Synthwave válasza vaakuum (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

ITX-ből egy ilyen alá nem adnám: [link]

Esetleg egy ilyen: [link]ebbe belemegy microATX is.

És rendes, PWM-es ventik, 2-3 darab általában elég. Meghálálják magukat; kevesebb zaj, alacsonyabb hőmérsékletek ---> hosszabb életű hardver. A Noctua Redux széria még annyira nem is vészes árban (~5-6k/db, pl. ilyen), de garantált, hogy a konfig elemeit előbb cseréled, akár többször is, mint ezeket; nem véletlen a 6 év gari. A magam részéről biztos hogy ez alá nem megyek a jövőben, mert éri a pénzt.

A földre sem célszerű rakni a házat, mert a létező összes port felszívja alulról.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) Raggie


Raggie
őstag

Ha bekerül az a 240-es AIO arra a plusz kis adapterre akkor az hogyan szellőzik az üvegfalon keresztül? Vagy olyankor van kompletten másik oldallap is?

Clint Eastwood FTW

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.