Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 4ron válasza Sanki (#50) üzenetére


4ron
senior tag

Ez számomra sem volt világos. Lehet kapni egyébként egész felületre kenhető "folyékony üveget" is, talán itt az okozhatta a problémát.

Azóta lett valami best buy folyadékod, ami magas minőségű? Üveg nélkül kellene persze, az már van.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#52) Sanki válasza 4ron (#51) üzenetére


Sanki
addikt

Azóta mást nem próbáltam, a 10-ből még vagy 7-8 biztos meg van.
Cserék meg mostanában nem voltak, senki nem tört üveget a családban. :D

(#53) 4ron válasza Sanki (#52) üzenetére


4ron
senior tag

Hál'istennek akkor, hogy nem kellett cserélni :K Viszont még mindig nem tudom melyiket rendeljem. Nagyon olcsó mindegyik (250 Ft körül), amit találtam eBayen és Alin is.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#54) Sanki válasza 4ron (#53) üzenetére


Sanki
addikt

Szerintem egyelőre mindegy, nagy különbség nincs köztük.

(#55) 4ron válasza Sanki (#54) üzenetére


4ron
senior tag

Rendben, köszi a segítséget :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#56) Sanki válasza 4ron (#55) üzenetére


Sanki
addikt

Nagyon szívesen. :)

(#57) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok. Próbálta már valaki ezeket a folyadékot?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#58) Batman 85


Batman 85
újonc

Én a szilikon spray-s megoldásra lennék kíváncsi.Arról vélemény esetleg?
Mate 10-lite-ra keresek megoldást,sima klasszikus fólia is jó lenni,sehol nem lehet rá kapni semmit,ebben az országban,csak ezt a 2 tipusu üveget,csesszék meg...

(#59) Energie X válasza Sanki (#45) üzenetére


Energie X
őstag

Ilyenje nincs valakinek véletlenül?
Nem akarok alirol rendelni, mert mire ideér...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#60) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Kérlek segítsetek. Miért jön le a fóliám négyzet nanométerenként? Szerettem volna lecserélni, de megállt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.