Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) rizso válasza Samus (#16) üzenetére


rizso
addikt

Ameddig nem csinálok képeket, itt van pár teszt, ahol vannak róla képek: 1, 2, 3. Az előlapon semmi felirat, egyedül a hátlapon van egy "ZTE" meg egy "Intel Inside" felirat/logó, T-mobile jelzés sehol nincs.

Az általános sebesség teljesen rendben van, piszok gyors a masina, röccenésmentes a működése. Olyan sok programot most még nem használok rajta, ami futna a háttérben, kivéve a gyári programokat, mint pl. az óra/időjárás widget, saját locker (ebben van 6 gyorsindító, amiből 5 szabadon választható), gyári billentyűzet, és a többiek (mint pl. facebook, email, Google szolgáltatások/alkalmazások, stbstb).

A rendszerbe nem igazán nyúlt bele, csak néhány plusz alkalmazással (legalábbis én más egyéb, komolyabb változtatást nem nagyon vettem észre, mint pl. a Sony, HTC vagy a Samsung esetében).

Szabad memóriából bőven van, nálam olyan 500-600MB a szabad jelenleg (bár most kilőttem 1-2 dolgot, mint pl. mx player, youtube, és még 1-2 alkalmazás, amit nem is használok).

Facebook nálam 1.9.6, ez nem problémázik, gond nélkül megy, viszont ha engedem frissülni, akkor már jön a leállás...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.