Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Blackberry

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Samus válasza EczkE (#1) üzenetére


Samus
addikt

Nem csalódtam...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Várjál ki. Mondjuk karácsonyig. Addig mások vesznek és megírják tapasztalataikat. Úgy könnyebben dönthetsz. Na meg karácsonykor szoktak akciózni is.

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Иван


Иван
őstag

Életem egyik csúcspontja.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) rizso


rizso
addikt

Én is P-n agyaltam, aztán már úgy voltam, hogy ha ennyi pénzt kiadok érte, akkor ismét veszek egy SGS2-t. Aztán szerencsére megjelent a GXI, rohadt jó áron startolt, így bevállaltam. Nem is bántam meg eddig!

Néhány tesztkép/videó - azt hiszem ez a minőség bőven vállalható :)

Anyaghasználat, összeszerelés is teljesen rendben van, simán hozza a sokkal drágább készülékek szintjét, de ez igaz szinte mindenére.

Sokakat érdekel az Antutu pontszám is: a GXI ~7000 pontot kapott!

Bármi további kérdésed van, keress nyugodtan, vagy látogass el a topikjába ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6) Samus válasza rizso (#5) üzenetére


Samus
addikt

Én most az Xperia S-en agyalok. Konkrétan duplájába kerül.

Ez a pontszám nagyon durva...az S ezt nem éri el ICS alatt...

Kicsit tartok ettől, mert erős, de ahhoz képest fillérekért dobálják...

A képek (jól átlinkeltél vagy három topikot...) kissé homályosak, mosottak, részletszegények (zajszűrés, minden telefon átka), és valahogy a színek sem az igaziak, de ennyi pénzért...hihetetlen áron dobálják...

A napsütéses képek egész jók, majdnem hozza a P szintjét. Kezdek komolyan elgondolkodni ezen...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) rizso válasza Samus (#6) üzenetére


rizso
addikt

Én is tartottam egy kicsit tőle, mert előtte S2-t és Sensationt használtam, és hát azok eléggé magasra tették a mércét, illetve páromnak van egy Skate, ami meg nem az a telefon, amit szívesen használnék. Viszont mikor megjött, kivettem a dobozból, és olyan érzésem volt, mintha egy S2-t vagy Sensationt vettem volna Skate áron.

Ritka mikor az ember "jót jó áron" kap, de a GXI tényleg ilyen termék. Mondjuk én nagyon valószínűnek tartom, hogy ez csak akciós bevezető ár, és emelkedni fog valamennyit rövid időn belül.

Szóval én eddig nem bántam meg, hogy ezt vettem, nem pedig egy Xperia P-t vagy S2-t 30-40k-val drágábban. Amire nekem kell, arra bőven elég, és tényleg minőségi cucc:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8) Samus válasza rizso (#7) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem az S a 720p kijelző miatt kap kevesebb pontszámot...kipróbálnám ezt a ZTE-t, de a közelben sehol sincs...és még mindig tartok az alkalmazás kompatibilitástól...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) rizso válasza Samus (#8) üzenetére


rizso
addikt

Engem nem izgat az Antutu, csak az érdeklődők miatt futtattam le a tesztet. A mindennapos használat során én gyorsabbnak, gördülékenyebbnek érzem, mint pl az Xperia P-t.

Alkalmazáskompatibilitással sok gond nincs, nagyon kevés olyan alkalmazással találkoztunk eddig, amit ne vitt volna (én pl a Modern Combat3-mal találkoztam eddig, mert az fent volt a már megvásárolt alkalmazásaim között, viszont a MC2 meg telepíthető).

Én azt javaslom, hogy mindenképpen nézd meg egyszer, nem fogod megbánni;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#10) Samus válasza rizso (#9) üzenetére


Samus
addikt

Játszani nem nagyon játszok, inkább az általános alkalmazások érdekelnek. Fancy, Swiftkey, Widgetlocker, ilyenek...

Egyre inkább érdekel...nagyon olcsó. Olcsóbb, mint anno az OT995 volt, a fórumba egyenlőre nem találkozok hibákkal, bár csak pár napja kapható...

Megkérhetlek, közzéteszel egy Quadrant és egy Linpack eredményt is (egy és több magos módban is)? Hálás lennék. Illetve ha van felvett videód a telefonnal, azért is. letöltöttem a képeket, és meg kell mondjam, egész jók. Belenéztem pár zoom-os képbe, azok bűn rondák, de ez nem csoda, viszont a simák egész jók. A gyári alkalmazással lőtted őket?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) rizso válasza Samus (#10) üzenetére


rizso
addikt

Néhány benchmark, illetve itt egy 1080p tesztvideó is.

A zoom-os képeket csak a teszt miatt csináltam (bár talán még így is jobb, mint sok másik, komolyabb készülék). Többnyire a gyári alkalmazást használom, de van mikor ICS camera, Camera Zoom FX, vagy éppen Camera360-at használok (bár utóbbi egy frissítés óta nem megy, állandóan leáll).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12) Samus válasza rizso (#11) üzenetére


Samus
addikt

Leesik az állam...Quadrantban odaver az S-nek, és beéri a Linpackban is, legalábbis mobilarénás mérés szerint. A Seria.hu-n 77/89 körül mértek. Igazából itt látszik, hogy egy magos...A single és multi threak szinte egyforma, bár kit érdekel...hasít mint atom (szójáték...)

Akkor kérdezek. Fényképezd már körbe légyszi a telefont :D
Kameragomb van? Lezárt állapotból lehetséges gyorsan fényképezni?

Olvastam, hogy zseblámpaként nem működik, kár. Mi a helyzet a rádióval? A fórumban olvastam, hogy sok alkalmazás egyszerűen leáll FC-vel. Ez megoldódott?

Egyre inkább elfog a birtoklási vágy...47k-t kéne leszurkolnom, vagy barátságos részletfizetés, az Xperia S 97k...bár ott 720p kijelző és állkeresgetős kamera...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) Thome


Thome
addikt

WP8-on nem gondolkoztál?

(#14) Samus válasza Thome (#13) üzenetére


Samus
addikt

Eszembe sem jutott. Igénylem a droid szabadságát, a kezdőképernyőt, a zárképernyőt, csak ezt a rendszert alakíthatom a szám íze szerint, minimális megkötésekkel.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) rizso válasza Samus (#12) üzenetére


rizso
addikt

Körbefényképezést talán holnap megcsinálom - bár semmiben sem különbözik a neten található képektől, semmi T-mobile felirat nincs rajta:)

Kameragomb sajnos nincs (pedig milyen jó lenne), viszont lezárt állapotból elég hamar lehet fényképezni (de ezt elég sok launcher meg tudja oldani a legkülönbözőbb módon).

Zseblámpaként tényleg nem megy (videófelvétel közben sincs vaku), és a rádió sem működik még - ezeket szerintem még javíthatják, hisz ha minden igaz, akkor a hardver adott, csak le van tiltva. FC nálam eddig csak két programnál volt, és mindkettőnél frissítés után: facebook és camera360. Facebooknak eltávolítottam a frissítését, így az jó, viszont a camera360-at csak törölni tudtam, így be kell szereznem egy régebbi apk-t.

Én a barátságos részletfizetés mellett döntöttem. ~13k volt a kezdő, és azt hiszem valami havi 2800Ft a törlesztő. Emellé még kötöttem készülékbiztosítást havi 490Ft-ért, így bármi történik a telefonnal, 5000Ft önerő ellenében megcsinálják/cserélik.

Xperia S-től én nem estem hanyatt. Anyaghasználat és összeszerelés nem nagy szám, simán hozza a GXI is, kijelzőnek bár 720p felbontása van, de pl. a betekintési szögei gyengébbek (egyébként szerintem a qHD is elég jó még). Kamerában lehet, hogy jobb, de az "állkeresgetőstől" szerintem kicsit messze van:)

De igazából te tudod, hogy mire van szükséged, és mennyit áldozol rá :R Én igyekeztem a lehető legjobb ár/érték arányú készüléket megvenni (lehetőleg minél olcsóbban), ami ha némi kompromisszummal is, de kielégíti az igényeimet.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#16) Samus válasza rizso (#15) üzenetére


Samus
addikt

Lehet, hogy én vagyok ilyen szerencsementes, de nem nagyon találok nem sajtófotókat az IN-ről. A simáról dögivel akad, de az Tegra 2-es...Szóval hálás lennék :R

Más: milyen a rendszer általános sebessége? Sok programot használsz, ami fut a háttérben magától (widgetek, saját locker, saját billentyűzet, stb). Van valami változtatás, vagy minden gyári a rendszerben? Nem nyúlt bele a ZTE, mint a többi gyártó szokta? Pár nap folyamatos működés után mennyi a szabad memória?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Samus válasza Samus (#16) üzenetére


Samus
addikt

Lemaradt. Melyik verziós Facebook alkalmazás nem ment? Most melyik van fent (elindítod->menü gomb->about). Nálam az 1.9.11 problémázik néha, de sokkal gyorsabb, mint az előzőek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) rizso válasza Samus (#16) üzenetére


rizso
addikt

Ameddig nem csinálok képeket, itt van pár teszt, ahol vannak róla képek: 1, 2, 3. Az előlapon semmi felirat, egyedül a hátlapon van egy "ZTE" meg egy "Intel Inside" felirat/logó, T-mobile jelzés sehol nincs.

Az általános sebesség teljesen rendben van, piszok gyors a masina, röccenésmentes a működése. Olyan sok programot most még nem használok rajta, ami futna a háttérben, kivéve a gyári programokat, mint pl. az óra/időjárás widget, saját locker (ebben van 6 gyorsindító, amiből 5 szabadon választható), gyári billentyűzet, és a többiek (mint pl. facebook, email, Google szolgáltatások/alkalmazások, stbstb).

A rendszerbe nem igazán nyúlt bele, csak néhány plusz alkalmazással (legalábbis én más egyéb, komolyabb változtatást nem nagyon vettem észre, mint pl. a Sony, HTC vagy a Samsung esetében).

Szabad memóriából bőven van, nálam olyan 500-600MB a szabad jelenleg (bár most kilőttem 1-2 dolgot, mint pl. mx player, youtube, és még 1-2 alkalmazás, amit nem is használok).

Facebook nálam 1.9.6, ez nem problémázik, gond nélkül megy, viszont ha engedem frissülni, akkor már jön a leállás...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#19) jtzk


jtzk
tag

Sziasztok. Bocsi az offért! Én is gondolkozok nagyon ezen a zte grandxin-en.
Csak nekem olyan helyzet áll fent, hogy jelenleg van egy skate-em, csak nem kapcsol be, emiatt szervizbe vittem a T-hez. Kicserélik majd, csak nincs nekik raktáron, és már 4 hete várok és várok, de nem kapnak szállítást.

Előfordulhat, hogy hülyeséget kérdezek, de olyat lehet esetleg ilyen helyzetben, hogy ráfizetéssel ezt a készüléket kérek a skate helyett cserébe? Mert már a könyökömön jön ki, hogy 4 hete nincs telefonom, és mindig csak ígérget a T-mobil. (bejártam az egész fővárost, és egyetlen üzletüknek sincs raktáron skate)
Köszi előre is:)

(#20) Samus válasza jtzk (#19) üzenetére


Samus
addikt

A Skate-t hivatalosan nem is forgalmazzák már. Ezt jegyezd meg, és menj be egy nagyobb központba, ahol add elő ezen panaszod. Elvileg lehetséges, hogy garanciális probléma esetén, ha csere lesz, de nincs abból a termékből, akkor ajánlanak másikat, vagy ráfizetéssel te választasz drágábbat. Pénzt vissza nem adnak, olcsóbbat sem vehetsz...Próbáld meg, és hivatkozz arra, hogy egy már nem forgalmazott készüléket akarnak cserélni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) Samus válasza Samus (#20) üzenetére


Samus
addikt

Mindig kicsúszok az időből...Namármost. Ezen a kínai oldalon, amit le kellett fordíttatnom (az összes többit is, angolra, a magyar egy rakás...), Antutu-ban csak 5400 körül kapott. Ez hogy lehetséges?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) rizso válasza Samus (#21) üzenetére


rizso
addikt

A napokban frissült az antutu, így már az x86-os procikat is teljesértékűen kezeli.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23) Samus válasza rizso (#22) üzenetére


Samus
addikt

Megnéztem a fullHD-s sample videót. Az állam leesett ettől a minőségtől, de komolyan.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24) tsimon995


tsimon995
csendes tag

Arra lennék kíváncsi hogy a hangerő milyen ja és hogy milyen a minősége? :D

(#25) rizso válasza Samus (#23) üzenetére


rizso
addikt

Örülök, hogy tetszik:) Eddig igazából mindenkinek bejött a minőség, és szerintem simán hozza azt a szintet, amit a jóval drágább telefonok...

tsimon995: teljesen megfelelő, szép tisztán, kellően hangosan szól:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26) tsimon995


tsimon995
csendes tag

Köszönöm rizso mindenképp megveszem a telefont eddig csak jót olvastam róla meg amúgy is én csak netezésre zenehalgatásra meg néha játszanék rajta nekem erre bőven elég e teló :D

(#27) Samus válasza rizso (#25) üzenetére


Samus
addikt

Ha jövő hét csütörtökig nem fogy el, benevezek rá, és reménykedem, hogy tényleg el fog terjedni a x86 architektúra...ha nem, akkor Windows 7 fog futni a telefonjainkon is :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) tsimon995


tsimon995
csendes tag

Nekem most egy Nokia 500-am van de már meguntam ha elterjed ha nem akkor is nekem egy nagy lépés lesz! :)

(#29) Samus válasza tsimon995 (#28) üzenetére


Samus
addikt

Hú...ahhoz képest ez egy új dimenzió, valóban.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#30) tsimon995


tsimon995
csendes tag

Amúgy semmi bajom az 500-al csak már unom :D

(#31) Samus


Samus
addikt

A zárképernyő milyen? Mert eddig kettő gyárit láttam. Az egyiknél a lakatot hosszan kell nyomni, a másiknál öt ikon, virágszirom szerűen van középen (ezt csak képről láttam). Ez hogy működik, vagy mi ez?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#32) rizso válasza Samus (#31) üzenetére


rizso
addikt

Ez a kettő lényegében egy:
- lakat hosszan nyomva felold
- lakatot elhúzod valamerre, akkor megjelenik a 6 funkció, és valamelyikre rábökve indul is

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#33) Samus válasza rizso (#32) üzenetére


Samus
addikt

A lehúzható értesítési sávot lehet tuningolni? Értem itt, hogy a felső sorban egymás mellé kapcsolókat elhelyezni, mint sok gyártónál alapból van. Például Wifi ki-be, Mobilnet ki-be, GPS, BT, ilyenek. A Cyanogen-ben tetszik, amin a Sense-ben is benne van, hogy ezekre hosszan rábökve az adott dolog beállításaihoz jutunk.

Egyébként utána néztem az Intel procinak, azt írják, a kompatibilitás már most is elég jó, de a Google azt ígéri, hogy a teljes Play tartalma idővel kompatibilis lesz a Medfield magos processzorokkal (egyenlőre csak egy van belőlük), és az ezzel szerelt telefonok viszonylag olcsó start ára miatt rohamos terjedés várható.

USB OTG működik, nem tudod? HDMI kimenet saját, vagy MHL-es? A T szerint DLNA benne van, NFC gondolom nincs, és elvileg a rádió sem működik...Olvastam a fórumon valami mobilnetes problémáról, hogy kikapcsoláskor hibát írt. Azzal mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34) rizso válasza Samus (#33) üzenetére


rizso
addikt

Nem tudom, hogy lehet-e tuningolni, erre nem találtam opciót. Viszont a következők vannak benne: automatikus képernyő elforgatás, hang/rezgés, wifi, adatkapcsolat, BT, GPS, szinkronizálás, repülő üzemmód, fényerő.

OTG-t nem tudom kipróbálni, jelenleg nincs kábelem hozzá, MHL-t tud, DLNA-t passzolom, NFC elvileg van, menet közben találkoztam is már egy NFC nevű folyamattal. FM rádió jelenleg nem megy, mobilnetes hibával még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#35) Samus válasza rizso (#34) üzenetére


Samus
addikt

Minden benne van, amit használok.

Ha tud MHL-t, akkor megy az OTG és a HDMI is, elvileg a lapka tudja, kérdés, hogy kernel szinten megoldották-e...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#36) jtzk válasza Samus (#20) üzenetére


jtzk
tag

Köszönöm korrekt válaszod!
Csak nekem ilyet egy szóval sem említettek, hogy már nem forgalmazzák, csak "jelenleg nincs raktáron. Majd jövőhétre várunk egy tucattal." De azért a 4-5 hét szerintem már kicsit túlzás, főleg, hogy cserekészüléket se biztosítanak. Előfizetést fizetem a semmiért... Mostmár én is bekeményítek szerintem :D

Köszi még egyszer!

(#37) Samus válasza jtzk (#36) üzenetére


Samus
addikt

Nézd meg a Webshopban. Már nincs listán (jó ideje). Úgy egy másfél hónapja, mikor még láttam, akkor volt ott, hogy "ezt a készüléket már nem forgalmazzuk." Kösd az ebet a karóhoz, hogy lássák, nem lehet lerázni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38) jtzk válasza Samus (#37) üzenetére


jtzk
tag

Köszönöm a segítséget! Az lesz... addig nem tágítok, amíg nem telefonnal a kezemben hagyom el az üzletet.
Ha már úgyis itt vagyok, grandX-re is lesz szerintetek annyi főzött rom, mint skate-re van? Mert pl személyesen én sok dolgot, amit gyárilag kínál az android nem használok. Ezért szerettem a skate-t, mert feltettem egy kopasz romot, és magam lőhettem be mindent, amit szerettem és használtam.

(#39) Samus válasza jtzk (#38) üzenetére


Samus
addikt

Nem tudom mennyi romhuszár fog foglalkozni az x86os droiddal...de nagyon remélem, hogy sokan. Ha nem zárt a bootloader, akkor szívesen látnék CM-et és MIUI-t is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#40) Samus


Samus
addikt

És elfogyott a webshopból...Tudtam, hogy mire odáig jutok, elfogy. Remélem jövő héten már jön...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#41) rizso válasza Samus (#40) üzenetére


rizso
addikt

Mi is így jártunk. Meghirdettük öcsém telefonját, amit az elkövetkezendő órában elvileg el is visznek, és már este rendeltük volna neki is a GXI-t, erre nem elfogyott??!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#42) Samus válasza rizso (#41) üzenetére


Samus
addikt

Már egy ideje használod, gondolom a fórumban is tevékenykedsz. Ismert eddig valamilyen típushiba, probléma?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#43) rizso válasza Samus (#42) üzenetére


rizso
addikt

1-2 hiba (nem működik az FM rádió, a led csak villanónak jó, folyamatosan/lámpaként nem lehet használni...) van, de konkrét típushibáról (mint pl. SE C905 esetén a "ciripelő" hangszóró) eddig nem tudok. Természetesen előfordulnak egyedi hibaesetek, de az megint nem típushiba.

Érdemes olvasgatni a topikot, mert elég sok mindent átbeszélünk;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44) Indestructib


Indestructib
újonc

Ez faja kis teló. Nekem bejött :D Amúgy antutun megoldották hogy az x86-os procikat is rendesen mérje :D nekem úgy majdnem 12 ezret csinált a kicsike :D A kemera is elég jó :) megéri az árát

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.