Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) Samus válasza Mcray (#61) üzenetére


Samus
addikt

Írt a Nowar, karácsony körül várják az új kínai szállítányt...Tehát ennyit a Cyma AK47-ről. A következőket tehetem (erre van pénzem): AK74 (ezaz, vagy Cyma CM028B, Cyma MP5, CM027-J (ez, vagy ennyi... Ezek közül a legjobban a 74 érné meg, mert alapban az a legerősebb (és bocsi, hogy mindenképp újat akarok...), esetleg még a DE AK47-je, szervízes "kolléga" (az eladó) mondta, hogy a régiekkel sok gond volt, az újakkal viszont nincs annyi baj, de szerintem a külsőleg nem változtattak semmit, és az nem tetszik benne, hogy tele van csavarokkal...ß Spentaz-t nem tudok olcsón szerezni, csak 27k+szállítás, de akkor inkább Cyma Ak47, 25k+szállítás Keletifront-ról..., ezenkívül, ami tetszik, a JG M4A1 (vagy JG M733-F behajtható tussal, ehhez volt szerencsém, csapattársamnak ilyenje van, a behajtható tus nem tetszik, lenne inkább kihúzható), de állítólag belsőre nem a legjobb (V2 gearbox-al), vagy Boyi M4 SD RIS (itt anno ő volt életem szerelme...de erre sajnos nincs keretem...ß Krinkov (alulra hajtható tusos) 22k-ért van...Tanácstalanság újra meg újra...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.