Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Samus


Samus
addikt

Nowar-on előjegyeztettem egy Cyma CM028-at, 23600ft. Kíváncsi vagyok, mikor szólnak, hogy megjött.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#52) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

galaxy mp5-röl mi a vélemény?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#53) Mcray válasza Dare2Live (#52) üzenetére


Mcray
senior tag

A legjobb mp5, mp5K és Mp5K-PDW kategóriában. Alapból "gyenge", értsd nem veri szét a motor és a fogaskerékház magát belülről. Nekem is van, a "gyűjteményemben"

Épületre pisztoly után ez a legjobb. Kis kínai üzem, nagyon jó minőséggel. Én 1,5 évesen(!!!) vettem használtan, és a külsőn még csak kopás sincs. Eddigi legjobb anyag és festésminőség a kínaiak közt.

Kültéren is használható avatott kezekben, de arra amire nekem kültéri fegyver kell, arra már nem alkalmas. Súlya megpakolva, fém tárral 2,5-2,8 kiló.

Szuper kis gép. Nálunk WD szakosodott ezek beüzemelésébe( Minden kínai fegyverre ráfér egy átnézés). kidobálja belőle ami nem jó, belerak jót, és fele annyiért, mint egy Japán Tokyo Marui, kapsz egy jobb darabot. Én most viszem hozzá generálra a sajátomat.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#54) Mcray


Mcray
senior tag

A Samus által felsorolt fegyverekről írok rövid leírást. A hangsúly azon lesz hogy mire használható legjobban, és csak másodsorban, hogy mennyire jók. Ez a lista feltételezi, hogy a fegyver tulajdonosa, megvétel után átnézeti azt egy hozzáértővel, aki kicserél benne, rossz alkatrészeket és megfelelően beállítja a gépezetet.

Galaxy MP5K PDW (G5) (behajtható válltámaszos verzió): Fentebb mindent leírtam.

JG M733-F Commando: Jó minőség, de nagy hidegben hajlamos sérülni a műanag test. Közepes távolságra/dzsindzsás harcra jó, mint ahogy az eredeti Vietnámban.

Cyma M14: Nagy dög, fekvő mesterlövész hajlammal megáldott játékosok hű társa. Legnagyobb előny a versenytársakkal szemben a nagy távolságban mutatott pontosság.

Cyma M14 SOCOM: Rövidebb, jobban kezelhető, jó kidolgozású fekete műanyag test. Élmény volt most hétvégén egy ilyet tapogatni.

AK-47S Tactical (Cyma 0.28 B, a fekete-szürke verzió, nem a fa imitáció S verzió): Azoknak akiket nem riaszt el az "Amerikanizált" külső. Ez egy karácsonyfa 4 előagyi sínnel, amire hajszárítótól kezdve pecabotig mindent felrakhatsz. Jó lőtáv, pontosság, minden féle játékra külön felszerelhető, ezért tökéletes öszvér

Jing Gong AK47 ß Spentaz: Ez a nagytesó öszvérnek a kistesója. Egyetlen sínt tartalmaz az előagy alatt, lámpának, pótmarkolatnak stb.

AK47 Fix Tus: Mezei AK. Aki tálib vagy viet katonát akar alakítani ezt vegye :)

Cyma AK74 Compact: Mezei AK, modernebb ráncfelvarrása. Behajtható tusos változatáról már esett itt szó szintén.

Ezek közül ajánlani ezeket ajánlanám valakinek akinek nincs egy vagyona külön airsoftra:
-Jing Gong AK47 ß Spentaz
-AK-47S Tactical (Cyma 0.28 B, a fekete-szürke verzió, nem a fa imitáció S verzió)
-Galaxy MP5K PWD (G5) (Annak aki csak épületezni akar)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#55) Samus válasza Mcray (#54) üzenetére


Samus
addikt

Na ez jó volt. Ha megengeded, beleírnám a bejegyzésbe, persze feltüntetve a forrást. Nekem is nagyon tetszik a ß Spentaz, de nem kapok olcsóért. CM0.28B-t 20k-ért kapok, AK47-et 23.5k-ért (Nowar), AK74-et 22k-ért, MP5 PWD-t 24k-ért, a többi 27k, beleérte a ß Spentaz-t is. Miután láttam képeket az AK47 CM028 B verziójáról. Olyan sima fekete, semilyen. A 74 sem tetszik emiatt. A ß Spentaz fura mód bejön a feketeség ellenére is.
Szóval te nem mondod azt, hogy a lehajtható (alulra) válltámasz nem csuklik meg, nem törik le? Látom a sima AK47 nem nagy kedvenced, mert nem mondtál róla túl sok jót. Ellenben a ß-val, ami tényleg jó, de eléggé drága (mennyiért tudnál szerezni?). Fura, hogy a ß Spentaz rövidsége ellenére eléggé pontos.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56) Mcray válasza Samus (#55) üzenetére


Mcray
senior tag

Én szeretem az AK-kat de a 47-es 3 kölönböző (gyártási, nem típus)sorozata pont az egyszerűsége miatt nem tetszik.

A 74 sem tetszett míg nem vettem meg és nem rohangásztam vele. Azóta szerelem. Lehet a sima Ak 47-tel is így lenné :)

A Béta Spetznaz-ot nem ismerem csak félem. Ha olyat látok az ellenfelem, kezében tutira ki fog szedni. Ez sokat elárúl a pontosságáról. A hangja meg, gyönyörű. Úgy ugat mint a filmekben hallott Ak lövések. Mostani játékon sokat tapogattam és ez is volta kezemben. Nagyon megtetszett.

Az alulra hajtható tus sajnos törhet. Nem egy örök darab. Ha úgy játszol mint én és vigyázol a puskádra nem lesz baj. Én pl nem is terhelem a tust soha, csak ha fekszek,de akkor is alátámasztok. Igen pontos és ennek kapcsán meg is lett állapítva hogy az igazi fegyverekkel ellentétesen, airsoftban nem jelent jelentős változást a fegyver hossza.

Sokkal fontosabb a hop up gumi, hop up kapra, tiszta belső cső, jó adagolású tár.

Nyugodtan írd be :R

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#57) kem válasza Mcray (#54) üzenetére


kem
addikt

Na nekem még ez tetszik nagyon: Cyma M14
Ha sikerül beszereznem egy Cyma AK74-et, akkor erre kezdek majd gyűjteni.
A kettővel együtt szerintem jó esélyem van arra,h hasznos csapattag legyek ;]
Bár M14-el a vállamot nehéz lehet mászni, addig azt lepasszolnám...

Köszi!

(#58) MasterDeeJay

Próbaképpen vettem még régebben (2 éve) két Airsoftos fegyót a kínain, csak hogy belekostoljak a dologba.
Az egyik egy Cyma MP5-J volt aminek betolható volt a válltámasza asszem 023 a volt a száma vagy mi. (5eFt-t megért) Nagyon kicsi volt a lőtávja. Aztán jobban beleástam magamat a témába és szétszedtem és buheráltam . Kapot a dugatyú rendes szigetelést, gumigyűrűt, rugót, a hopup-ot is állítottam és egész szépen majdhogynem megdupláztam a lőtávot. Az olcsó BB-t néha törte szét. Gyakran akadt el. Azán egy hónap után teljesen szétjött a bele, a fogaskerekek elkoptak és széttörtek. Ha kicserélném a belét teljesen akkor még használható lenne. A dupla átpörgetős tár az valami baromi jó dolog volt.
A másik egy Ak47 szintén Cyma, de nem az újabb fa anyagú hanem sima műanyag, került 7eFt-ba. Kezdetben erősebb volt mit az Mp5, de nem nyútam hozzá eladtam haveromnak.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#59) Mcray válasza MasterDeeJay (#58) üzenetére


Mcray
senior tag

komplett gearbox(fogaskerék ház) cserével+csőcserével+akksicserével... és még folytathatnám meg lehet csinálni normálisan. Kérdés hogy nem érné-e meg jobban venni egy új Mp5-öt és ezt alkatrészbázisnak megtartani ha pl sérül az új teste.

Szinte mindenki ezt csinálja aki airsoftozik. Azért mert a kínaiak olyan rohamosan fejlődnek, hogy ami esetleg ma szar tőlük fél év múlva már jó, viszont pl a test anyaga változatlan. Akkor is kielégítő volt és most is az. Persze van ahol a külső is fejlődött, pl az Új AK-k már kompletten fémből vannak, és csak a markolat és a tus műanyag( ott ahol az igazin is pl Ak-74, Ak-100-as széria)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#60) kem


kem
addikt

SVD DRAGUNOV-ról valakinek vélemény?:) Régebben álmaim fegyvere volt.
Azt hiszem az első fegyverem egy pisztoly lesz, amit 1000Ft-ért kapok majd meg, mert a gyerek nem tud mit kezdeni azzal, hogy néha 2golyót tölt be a fegyver és beragad...
Egy másik haverom meg mondta rögtön, hogy mibaja, simán megcsinálja majd nekem. remélem hamar megtom szerezni.

Köszi!

(#61) Mcray válasza kem (#60) üzenetére


Mcray
senior tag

A JG gyárt 30 ezer körül Dragunovot de csak rosszat hallottam róla. Fogdostam is és messze a legrosszabbúl összerakott JG. Bármelyik másik fegyverükkel jobban jársz.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#62) Samus válasza Mcray (#61) üzenetére


Samus
addikt

Írt a Nowar, karácsony körül várják az új kínai szállítányt...Tehát ennyit a Cyma AK47-ről. A következőket tehetem (erre van pénzem): AK74 (ezaz, vagy Cyma CM028B, Cyma MP5, CM027-J (ez, vagy ennyi... Ezek közül a legjobban a 74 érné meg, mert alapban az a legerősebb (és bocsi, hogy mindenképp újat akarok...), esetleg még a DE AK47-je, szervízes "kolléga" (az eladó) mondta, hogy a régiekkel sok gond volt, az újakkal viszont nincs annyi baj, de szerintem a külsőleg nem változtattak semmit, és az nem tetszik benne, hogy tele van csavarokkal...ß Spentaz-t nem tudok olcsón szerezni, csak 27k+szállítás, de akkor inkább Cyma Ak47, 25k+szállítás Keletifront-ról..., ezenkívül, ami tetszik, a JG M4A1 (vagy JG M733-F behajtható tussal, ehhez volt szerencsém, csapattársamnak ilyenje van, a behajtható tus nem tetszik, lenne inkább kihúzható), de állítólag belsőre nem a legjobb (V2 gearbox-al), vagy Boyi M4 SD RIS (itt anno ő volt életem szerelme...de erre sajnos nincs keretem...ß Krinkov (alulra hajtható tusos) 22k-ért van...Tanácstalanság újra meg újra...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#63) Mcray válasza Samus (#62) üzenetére


Mcray
senior tag

Cyma MP5, CM027-J kapcsán fentebb az 54# és 55# hsz-ben leírva, Az eddig említett minden fegyver belső része fém, a CM027-nek műanyag a legalja fajtából.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#64) Samus válasza Mcray (#63) üzenetére


Samus
addikt

Akkor erről ennyit. Most nézem a Keletifront oldalát, 25k az Ak47... PPS-el szállítva 1200ft a szállítás, kicsit több, mint 26ezerből megállnék.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#65) Dare2Live válasza Mcray (#53) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ki az a WD?
Gondolom nem Pécsi.... :(

Mit kell/érdemes benne cserélni?

btw ma megvettem aszondta haver kezdőnek ez kitünő választás... a komandos verziós hangtompítós verziót vettem. :)

Egyébként kicsit szétkaptam hááát igaz ocsó volt 27.000ft de én mint a gépiparban is tevékenykedő ember ilyen minőséget ritkán látok.... mindegy a lényeg löjön, nem gyönyörködni fogok benne.... :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#66) Samus válasza Dare2Live (#65) üzenetére


Samus
addikt

Pontosan milyet is vettél? És hol?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#67) Dare2Live válasza Samus (#66) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

M5 S6

[link]

Pécs - Uránia mozi melletti Vadász bolt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#68) Samus válasza Dare2Live (#67) üzenetére


Samus
addikt

Nem is tudtam, hogy ott kapni airsoftot is. Nem láttad, mi a kínálat? Esetleg Cyma AK47? Jó lenne, ha nem kellene bemennem feleslegesen Pécsre.... És mi baj van ezzel az MP5-el belülről? (Attól eltenintve, hogy a hangtompítóban már nincs cső...spórolás..)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#69) Dare2Live válasza Samus (#68) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Dehogynem, láttam, k* sok fegyverük van... Márkát nem tudok de 3 különbözö AKjuk tuti volt annyit néztem ugyanis meg. :)

Igazából nem ezzel az MP5el van a baj véleményem szerint hanem evvel az árkategória gyak minden modelljével... hajtogatott lemez, überbóvli "törős" müanyag.... ennyiért ez van.
De ne foglalkozz evvel, néha cserélsz ezt/azt és évekig el lehet lenni egy fegyverrel.... csak az én szemem bántja, dehát én az iparban olyan minőséget látok ami még a legdrágább polgári szinten sincs.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#70) Mcray válasza Dare2Live (#69) üzenetére


Mcray
senior tag

Üdv az Airsoftosok körében Dare2Live :))

Ha jól látom ez egy JG MP5 SD6, ugye? Sok volt érte a 27 pénz de a boltos is pontosan tudja, hogy nem fogsz felmászni pestre ugyanezért, mert amennyivel olcsóbb lenne, annyi a benzin/vonat.

Ha azt vesszük +5 ezerért megvetted a kényelmet, hogy bementél és kijöttél vele, minden más cicó nélkül :DDD :DDD :DDD

Ha vigyázól rá, nem lesz baja. A nagy hidegben vigyázz legjobban, azt nem szereti a műanyag. WD egy Pest környéki szaki. Igazi airsoft freak hírében áll :)

@Samus
20 ezer forint fölött általában réz csővesek a puskák(persze akadhat kivétel, de én még nem láttam)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#71) Samus válasza Mcray (#70) üzenetére


Samus
addikt

JG MP5 SD5-öt néztem, 24k-ért tudok hozzájutni, egyedül az idegesít, hogy a hangtompító részében nincs benne a cső. Ez nem zavarja a golyót? Ne "téríti" el?

Dare2Live: nem tudod véletlen mennyiért dobálták az AK47-et (fix tusost láttál? Nekem Cyma kellene). Nem kaptál névjegyet, amin van a bolt email címe? :)) Az a baj, hogy "messze" lakok Pécstől (40km), autó híjján busszal vagyok kénytelen menni, jó lenne tudni, hogy megéri-e bemenni, milyen a kínálat max 25k-ért.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#72) Mcray válasza Samus (#71) üzenetére


Mcray
senior tag

Az hogy a belső cső mennyire van benne a tompítóban a következőket határozza meg:

1.)Minél kevésbe van banne a belső cső a tompítóban annál jobb a tompító hatásfoka, mint az igazinál ELVILEG( Azért elvileg mert még egy rakás tényező van pl felhasznált anyagok, van-e szivacs a tompítóban stb.)

2.)A tompító csak akkor téríti el a golyót, ha hozzáér a tompító csővégéhez a bb. Ilyenkor hangosan kong az egész fegyver. Ez Mp5 SD betegség, már 4 ilyet láttam. Ilyenkor jön jól egy kis szerszámoskészlet és a csővégi nyílás kitágítása 1-2 mm-rel. Általában felfelé ferdén állnak a tompítók.

Remélem segítettem

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#73) Samus válasza Mcray (#72) üzenetére


Samus
addikt

Értem.
Szerintedm 24k-t megér a JG MP5 SD5 (fix tus) fegyver? Elvileg 350FPS, ami nekem megfelel. Igaz, a tár csak 200BB-s de 2 van hozzá. Tetszik is, csak az zavart, hogy a csó csak a hangtompító elejéig ér be, kb 1 cm-t.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#74) Mcray válasza Samus (#73) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem 4db 30-as (igazi kapacitású) táram van, az még barátok közt is 120 :)) :)) Igaz túllőttem a célon mert egy tár sorozatban ennyire elég: "FRÜT" és üres.

Idővel mindenki aki szeret lopakodni, vagy utálja hogy a lopakodók mindig rá hozzák a frászt, vesz olyan tárat ami nem nagy kapacitású, és nem kerreg meg zörög :DD :DD :DD.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#75) Samus válasza Mcray (#74) üzenetére


Samus
addikt

Engem sem zavar a kisebb tár, viszont mondj már valamit, tanácstalan vagyok :( Tetszik az említett MP5, aránylag olcsó is, de az MP5-nek vannak gyermekbetegségei, úgy hallottam. Mit tudsz erről?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#76) Richard válasza Samus (#75) üzenetére


Richard
őstag

Minden fegyvernek vannak. Ha kínait veszel akkor még az első lövés előtt szét kell szedni és újra összerakni. Akkor lesz csak belőle fegyver. Azt vedd amelyik tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#77) Mcray válasza Richard (#76) üzenetére


Mcray
senior tag

Megerősítem. Mindnek vannak. Az új szériás kínai AK-k amik 20-25 helyett 40-50 ezerért kaphatók, már 2 dolgban jobbak. Fém( ötvözet) test és koforrott konstrukció.

Én egy ilyenre gyúrok, csak azt nem tudom eldönteni hogy alkatrésznek kell, vagy "élő" puskának:

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/product_info.php?cPath=1_24&products_id=1046

persze itt nem állna meg a mutatvány...

A végcél ez lenne : X-47 BHI SOPMOD AK-47

http://www.airsoftretreat.com/forums/index.php?topic=42289.msg474441

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#78) Richard válasza Mcray (#77) üzenetére


Richard
őstag

Ez az M4 tusos AK ez valami borzalom szerintem:)

(#79) Mcray válasza Richard (#78) üzenetére


Mcray
senior tag

A sima betolható tusos nekem sem tetszik, de ez a "bunkósbot" vagy ahogy kint mondják "clubfoot", nagyon megtetszett. Olyan mint egy nagy átrágott sajt :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#80) Samus válasza Mcray (#77) üzenetére


Samus
addikt

Mik az átlagos hibák? Gondolom a Cyma AKM-re gondolsz, az már nekem sok. Szép, rendben, de drága. A linkelt moddolt fegyver pedig, hát, nem egyezik az ízlésünk :))
De továbbra sem tudom, megéri-e az MP5 SD5 az árát...Segíts már egy kezdőnek légyszí :))

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#81) Mcray válasza Samus (#80) üzenetére


Mcray
senior tag

Fentebb leírtam hogy igen, ha nem akarsz rohangászni hogy 5 rongyot spórolj rajta, mert idő=pénz, ugyanott vagy.

Ha tetszik, hajrá!

Hehe, ez nem ízlés hanem az én hülyeségem, majd kinövöm :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#82) Richard válasza Samus (#80) üzenetére


Richard
őstag

Max annyi, hogy a rövid csőhossz miatt csak cqb-n leszel hatásos vele. Nyílt terepre az mp5 nem valami nyerő.:)

(#83) Richard válasza Mcray (#79) üzenetére


Richard
őstag

Hát nemtudom... inkább már akkor ez:

[link]

(#84) Mcray válasza Richard (#83) üzenetére


Mcray
senior tag

Ohhh ez egy alapmű :DD :DD :DD

Már gratuláltam a tulajnak :K

Oroszított M16/M4-et láttatok már??? Jesszus, na az kemény gyomorforgató :Y

Egy gyönyörű Ak:

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#85) Samus válasza Mcray (#84) üzenetére


Samus
addikt

Ez az AK halálos, és az orosz M4 is tetszik, de gondolom nem ingyen van :D Az általam nézett MP5-nek a leírás szerint 330mm csöve van, ami jóval hosszabb a MP5K PWD kb 220mm-es csövénél. Az ak csöve is valahol 330mm körül van, és az összes általam nézett fegyvernek (kivéve az AK74) mind 330-as csöve van. A video review alapján 30 méterről eltalál egy amerikai típusú postaládát, 20 méterről pedig egy 20cm széles oszlopot. Ebből következtetve, az elméleti maximális lőtáváját nézve (50m) 40 méteren 35cm-es szóráképe lehet, ami nekem megfelel. De azért kikérem a nagyok véleményét.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86) Mcray válasza Samus (#85) üzenetére


Mcray
senior tag

Látom kutatást végeztél, csak így tovább.

reális amit leírsz. AUG-omra is ezeket a paramétereket mondták és sz@rt sem találtam el vele, míg szét nem szedte szaki és össze nem rakta megint. Az összerakás minősége silány. Rosszúl behajtott csavartól kezdve ferdén álló fogaskerekek, amik megeszik egymást és kinyírják gép szívét a fogaskerékházat. Nem elég megvenned, jó szakit is kell találnod egyben, ez nehezebb mint fegyvert szerezni:)

A nagyok véleményét a softair.hu fórumon kérjed ki, mert én nem vagyok szaki. Amit tudok az mind elméleti, szerelni még nem tudok. Azt lassan tanulja az ember.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#87) Mcray


Mcray
senior tag

http://www.kepfeltoltes.hu/view/081023/S3010024_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Na ez vagyok én, és a nagy, nehéz Drágaságom. Ak-74(103) :R :R :R

@Samus
PDW=Personal defense weapon, "Személyi Védelmi Fegyver". Manapság minden új kicsi fegyvert így hívnak. Ez olyan "trendi" szó együttes lett

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#88) Samus válasza Mcray (#86) üzenetére


Samus
addikt

Hát szakit a környéken nehéz lesz találni, maximm magam szedem szét, és igyekszem megfelelően kihézagolni (erre mit ajánlasz a hézagoló készlet helyett?), és megkenni a fogaskerekeket. Végülis annyira nem lehet bonyolult. Valahogy nagyon hajlok az MP5 SD5 felé, kár, hogy nem kapok seholsem AK47-et, csak DE-t tudnák, de azt nem ajánlod, meg nekem sem tetszik a rengeteg csavar benne kívülről. Olyan szép a hangtompító rajta, nagy darab fegyver, nem CQB-re van kitalálva (85cm hosszú, mint az AK47), mint a PWD MP5, majdnek kétszer olyan hosszú, mint a PWD támasz nélkül. Még gondolkozok kicsit, aztán majd jövő héten vásárolok. Addigis, ha van valami, ami nagyon rossz szerinted a JG MP5 SD5-ben, azért írd le :-)

MOD (a képre): ez komoly... Látom az akku jól be van védve (hideg ellen?). Pontosan milyen hosszú ez a fegyver, mennyi volt a hangtompító és a szereléksín (mert gondolom a RedDot-hoz kellett)?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#89) Mcray válasza Samus (#88) üzenetére


Mcray
senior tag

A hideg ellen annyit ér mint halottnak a csók, viszont amiatt hogy az Akkú kipárnázza a tasakot és megfeszíti az anyagot, nagyon kényelmes "pofadékot" képez. 3500 Ft volt

A fegyver pontos hosszát nem tudom, de kb ennyi: Fegyver 97+ kb 21 centi tompító.

A szereléksín 4500 volt rendelve, boltban 5500 kb. A kínai (nagyon jó) red dot pedig 3500-4000 Ft.

Tompító használtan volt 6000...(De ez a fajta megéri, szerintem)

Ha ezzel elkezdek puffogtatni, megy ám a riadalom, hogy "Honnan lőnek??? :Y "

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#90) Richard válasza Samus (#88) üzenetére


Richard
őstag

Hézagolni csak hézagoló szettel lehet. Mi másra gondoltál?:D

(#91) Richard válasza Mcray (#89) üzenetére


Richard
őstag

Mekkora FPS-t tol az AK-d?

(#92) Mcray válasza Richard (#90) üzenetére


Mcray
senior tag

400 FPS( frame per second's :DD :DD :DD )kereken. DMR( támogató-lövész) feladatra jó, messzebre viszont gyenge. De mivel közelre is kell így marad ennyi, hogy ne fájjon senkinek.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#93) Richard válasza Mcray (#92) üzenetére


Richard
őstag

:)

(#94) Samus válasza Richard (#90) üzenetére


Samus
addikt

Nem gondoltam semmire, épp ezért kérdeztem :D Ha jól emlékszem Te árulod a JG M733-F-et, ugye? Mintha tegnap este Neked írtam volna. Mcray, mit gondolsz erről a típusról? V2 geabox, az tuti. Állítólag lehet rátenni kihúzható válltámaszt, jó dolog lenne, de a szívem nagyon húz az MP5 felé, hiába jobb a Cyma AK74 teszt szerint, még egy hely van, ahonnan talán tudok szerezni Cyma Ak47-et, ha ez sem lesz jó, beruházok az MP5-be, szeirntem. Szerintetek? (Tudom, nehéz eset vagyok, nagyon, képzeljétek, mikor telefont (sokat kerestem, de kicsit megbántam végül, amit választottam) és notebook-ot (kerestem, a végén pedig az lett, amit hirtelen felindulásból találtam akciósan a pécsi Acer Pont-ban (TMCT Notebook, és nem bántam meg, olcsón kaptam viszonylag jót) vettem...), talán mostis így kellene cselekednem, hirtelen felindulásból megvenni az első kezembe akadó, papíron jól teljesítő példányt, és boldogan élni vele...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#95) Mcray válasza Samus (#94) üzenetére


Mcray
senior tag

JG M733-F-et fogdostam, de csak barátnőm játszott fél éve vele első játékán és nem tudott értelmesen beszámolni róla. A srácnak azóta megvan és nincs vele baja. Próbaképp elkérte a tompítómat kölcsön. Azóta is akar egyet magának :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#96) Richard válasza Samus (#94) üzenetére


Richard
őstag

Én árulom igen.:) Megbízható fegyver. Ha behajtod a támaszt, akkor házban verhetetlen :). Fogásra is nagyon kényelmes. Nem beszélve arról, hogy ezerszer komolyabb a megjelenése mint egy mp5-nek:) De ez az én véleményem, mert a másik fegyverem is M4 széria. :D

[ Szerkesztve ]

(#97) Mcray válasza Richard (#96) üzenetére


Mcray
senior tag

Mint mondtam azt szereted meg amivel játszol. Mindent meg lehet szokni és mindennek vannak hibái amivel együtt lehet élni, ha mellette van sikerélmény.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#98) Richard válasza Mcray (#97) üzenetére


Richard
őstag

Igaz. Azonban mielőtt megvettem az első M4-es fegyveremet bementem egy AS boltba és megfogdostam mindent. Az mp5 nekem olyan kis játékfegyvernek tűnik.:) Nem beszélve arról a vékony banántárról. Nekem nem jön be na. Az AK meg azért nem jön be, mert minden második embernek AK-ja van.

[ Szerkesztve ]

(#99) Mcray válasza Richard (#98) üzenetére


Mcray
senior tag

hehe, de nem olyan mint nekem hál égnek :P . Na minden jót hétfőig!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#100) Samus válasza Mcray (#99) üzenetére


Samus
addikt

Hát ez biztos, mert a te AK-dat lassan páncélökölnek lehet nézni, olyan hosszú :D De látszik rajta, hogy egyedi. Nekem az M4 széria annyira nem jön be, kivéve az M933, az igazán ütős véleményem szerint (kicsit vaskosabb mint a 733-F és tologatós válltámasza van), Ez az MP5 széria olyan robosztusnak tűnik, és szeretem a robosztus fegyvereket. Golyóból a csapat a Blaster-t ajánlotta (rugósnál nem nagyon figyeltem erre, az olcsó kínai is jó volt :DD ), de Keletifront oldalán láttam Gold Fire nevű ECO BB-t (környezetbarát, lebomlós fajta), olcsó (52 fillér/db, 5000db=2600ft).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.