Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

na valami ilyesmire várok én. tetszik a formaterv is, anyag is van benne. grat samsung :R
csak jöjjön europába is és ne valami csillagászati ára legyen

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) b4zsi-


b4zsi-
őstag

végre nem valami koppintás...

(#3) albiosz


albiosz
őstag

Külsőre nem tetszik, de korrekt. :)

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

most nézem. azok ott fizikai gombok alul?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

A Motorola Defy szerintem szebb, mint ez. Ettől függetlenül, specifikusan nagyon jónak tűnik.

.bableWes: Nincs kizárva, hogy azok.:)

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) b4zsi- válasza .bableWes (#4) üzenetére


b4zsi-
őstag

elég érdekes hogy pont strapamobilnál vannak fizikai gombok...+hibalehetőség

(#7) AS


AS
félisten

Igen azok itt van sok sok elő kép:
link
Meg még sok kép:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Воланд válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


Воланд
titán

Itt nem a szépség a lényeg, hanem hogy bírja a gyűrődést.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egyszerűen megőrülök a Samsungon. Minden telefont ami nekem tetszik amcsiba tolnak. Lehet hogy lesz ennek is eu-s változata, de ahjogy őket ismerem, biztos valami ótvar-szappan lesz az is, mint a SGS esetében...

(#10) .bableWes válasza AS (#7) üzenetére


.bableWes
őstag

:R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#11) keIdor


keIdor
titán

Jó csúnya... nem egy Defy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) gybazsi válasza .bableWes (#4) üzenetére


gybazsi
senior tag

Képről annak tűnik.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) GALARDO válasza keIdor (#11) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem se tetszik. :N

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) Davidoff91 válasza Воланд (#8) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Igen, tudom, hogy nem a szépség a lényeg, ezért hasonlítottam a szintén strapamobil Defy-hez, és nem egy LG Optimus Black-hez. De az is biztos, hogy bármelyik Sonimnál szebb.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#15) .bableWes válasza Davidoff91 (#14) üzenetére


.bableWes
őstag

szebb náluk de biztos nem tud annyit.
nekem valami massziv érzetet kelt egy telefonba ha van benne anyag és érzem is. megnyugtat.
valamiért nem nagyon szeretem a samu telokat, de ezzel a modellel nagyon megtetszett

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Nem hiszem el, hogy egy Samsung lehet ennyire ronda :(
Marad a Defy...

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#17) Воланд válasza Davidoff91 (#14) üzenetére


Воланд
titán

És Tomi_Sci: továbbra sem értem, hogy miért kell a Defy-vel összehasonlítani. Oké, hogy az is strapabíró, de tud 4G-t? Nem. Akkor?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) HPAA válasza Воланд (#17) üzenetére


HPAA
őstag

mire ez hozzánk eljut ...

************* censored

(#19) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Én nem csinálnék belőle szépségkérdést, ha lenne egy IP67 szabvány körüli telefon SAMOLED+ kijelzővel. Annyira nem csinálhatnak botrányos designt. Viszont a víz/porállóság nagyon hasznos (3 éves SE C702 használat), és olyan telefonra vágyom ami nem fogyaszt sokat, nem kell naponta tölteni.

(#20) BoB válasza Воланд (#17) üzenetére


BoB
veterán

"Oké, hogy az is strapabíró, de tud 4G-t? Nem. Akkor?"

Miért talán itthon vagy 4G? Ja nincsen. Akkor?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#21) Inarus


Inarus
addikt

Hűűű... Ennyire el(khm)rontott dizájnt már régen láttam. Ha a 2011-es készülékekből Bogék megint összeraknák a rondaságok listáját, ez elég kiemelt helyen lehetne... :DDD

(#22) zsirfecske


zsirfecske
addikt

4,3 colon ekkora peremekkel ez egy tepsi, nem lehet defy konkurencia!

(#23) skajwa


skajwa
senior tag

A Defy-t azért jobban elfogadnám. Ennek nagyon játékfon kinézete van. :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#24) Воланд válasza BoB (#20) üzenetére


Воланд
titán

Ez továbbra is csak azt támasztja alá, amit én írtam. Egyik készüléket nem tudod kiváltani a másikkal. Nálunk nincs 4G, ergo nem kell elgondolkodni azon, hogy samsung, vagy motorola (nincs is választási lehetőséged), Amerikában meg előbb lesz 4G és akkor egy olyan telefont vesz az ember, ami ki is használja azt, nem pedig egy régebbi típust.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) Davidoff91 válasza Воланд (#24) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Egy strapatelefonnál nem a szépség számít, igen huszadjára is aláírom. De megkérdezem tőled azért, hogy te vennél/használnál egy drága eszköszt ami szerinted olyan ronda, hogy szíved szerint mindennap ráhánynál? Ezt a 4G-s dolgot már előttem valaki kivesézte, szóval azzal nem foglalkoznék. Arra lennék még kíváncsi, hogy a Defy miért is nem alternatíva?

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#26) bwoay válasza b4zsi- (#6) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, mert az eddigi összes strapamobil mellőzte a fizikai gombokat? :U meg mondjuk akinek a munkájához kell, hogy a telefon többet bírjon az átlagnál, az is biztos örül annak, ha egy fizikai gomb helyett kapacitív kijelzőn történő csúszkatologatással kell felvenni a hívást, mondjuk vizes kijelző mellett, kesztyűben! :D (mondjuk ez itt nem áll, mert hívásfogadó gombok ezen sincsenek)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#27) Воланд válasza Davidoff91 (#25) üzenetére


Воланд
titán

Hogy miért nem alternatíva? Hát nézzük: először is egy strapabíró telefont használni vesznek, nem pedig nézegetni (építési területen marha mindegy, hogy milyen telefon esik ki a zsebedből bele a sárba, a lényeg, hogy ne legyen semmi baja), ez az egyik szempont. A másik szempont pedig az, hogy a samu 4G-s hálózatra készül, míg a Defy nem tud, csak 3G-t. Kérdem én, ha van elérhető 4G hálózat, az adott országban és munkára kell a telefon, nem pedig mutogatni az osztálytársaknak, haveroknak akkor melyiket vennéd? Ha nekem szükségem lenne egy ilyen telefonra (strapabíró) Mo-n akkor a Defy-t venném, ha meg lenne már 4G, akkor meg a samut.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) Davidoff91 válasza Воланд (#27) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Dobálózol továbbra is 4G-vel ami a magyar realitásban egyenlőre marhára de nagyon nem játszik. Akkor marad a 3G, hát akkor a Defy is nyeregbe került, ennyi. Válaszolva a kérdésedre én építkezésre marhára nem ilyen típusú telefont vennék. Egy kőművesnek amúgy még a 3G se kell, telefonáláshoz totál felesleges. Nyilván nem fog youtube videót nézni meló közben (esetleg mailekhez meg jó az edge), bár ebből az országból bármit kinézek...én vennék egy olcsó mittomén nokiát a melóhoz, és max amellett lenne okostelóm...A strapabíró Defy azért nem alternatíva mert nem nézegetni vesszük építkezésre? Ez picit sántít...:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#29) Воланд válasza Davidoff91 (#28) üzenetére


Воланд
titán

Ha nem játszik a 4g a magyar realitásokban akkor miért kell azt mondani, hogy a samsung helyett defy-t vennél? Nyilván nem veszed meg feleslegesen a samut, ha nem is tudod idehaza kihasználni, így nem alternatíva egyik a másiknak, mert nem azonosak a specifikációk. Ki beszélt itt kőművesről? Mérnők, építésvezető, projektfelelős? Remélem így már világos, hogy mire gondolok.

Az a probléma, hogy úgy hasonlítjátok össze a két telefont, mintha egy az egyben ugyan azt tudnák, csak a külsejük más és az alapján mondjátok meg, hogy melyiket vennétek.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) Davidoff91 válasza Воланд (#29) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

grr...haggyuk inkább.:) egyiket se venném, mert a Defy bár jól néz ki nyekereg a hátlapja és gondok vannak a hangszóróval is, frissítés meg zsákbacica. Samsung meg nem bejövős. Sonim meg csúnya és előbb összetört mint a kis samsung (korábbi mobilaréna teszt:D). Ha már strapatelefon akkor az az olcsó Samsung amit megemlítettem. Mérnöknek is, nem csak kőművesnek...és mellé ugyanúgy lehet okostelefont venni munkán kívülre, mertha tegyük fel a cikk tárgya ami mellesleg látom neked nagyon bejön, beleesik a sárba és mégis tönkremegy szerintem ott kapnál szívrohamot.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#31) bwoay válasza Воланд (#29) üzenetére


bwoay
nagyúr

úgy hasonlítják össze a két készüléket, mint az androidos telefonkínálat két strapabíró alternatíváját (Motorola i1-et nem számolva). az szerintem nonszensz, hogy nem alternatívák, ha nem egyeznek a specifikációik. ami pl. a 4G-t illeti: az újgenerációs mobil adatátviteli szabvány csak egy lehetőség, akárcsak a 3G: ahol van, ott élsz vele, ahol nincs, ott meg használod a telefont GSM-en (mondjuk sokan mindenütt csak GSM-en használják a jobb üzemidő miatt - kb ennyit a "minek venné meg az, aki nem használja ki" dologról).

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#33) Davidoff91 válasza bwoay (#31) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Szerintem add fel te is.:D A kolléga úgyse fogja elismerni, hogyha adott a választás lehetősége bármilyen termékkategóriában, akkor úgyis a tudatalatt neki külsőre jobban tetszőt fogja venni. Ugyanis ha valamire rákattan az ember, akkor az a dolog valamennyire manipulálja a gondolatokat, teszem azt a pozitívumokat látod csak magad előtt, a másik kütyünek meg csak a negatívumait...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#34) Воланд válasza Davidoff91 (#33) üzenetére


Воланд
titán

Nézd a probléma, ott kezdődik, hogy szerintetek ez a két telefon egy kategória, a strapabíróság miatt. Szerintem meg nem egy kategória a 4G miatt (legalábbis én így értelmezem) és az nem magyarázat erre, hogy attól még, de egy kategória, max ahol nincs 4G ott nem használod, meg egyébként is a többség gsm-en van, akkor minek 4G. Én azt nem nevezném választási lehetőségnek, alternatívának, hogy adott összesen két darab telefon, melyből az egyiknek élből van egy felesleges funkciója, akkor nyilván nem azt veszi az ember, akkor inkább "választ" mást. De várjunk, hiszen a "kategóriájában" (ha azt vesszük, hogy a kettő egy kategória) már csak egy készülék van. Az én felfogásomban, ez nem választás, hanem rákényszerülsz a másikat venni. Persze, tudom, hogy a fogyasztói társadalom nem így működik, a többség nem vásárol logikusan, de vélemény szerint egy készülék nem kerül fel a választható modellek listájára, ha van felesleges funkciója, amire nincs igénye a vásárlónak és emiatt többe is kerül.

Azt továbbra sem tudom, hogy honnan vetted azt, hogy nekem tetszik ez a készülék, holott én ilyet nem írtam egy szóval sem. Arról nem is beszélve, hogy már egyszer leírtam, ebben a kategóriában nem a külső fog dönteni, használni veszed nem nézegetni.

Különbözően értelmezünk bizonyos fogalmakat, viszont én nem meggyőzni akarlak az én igazamról, csupán rávilágítani arra, hogy nem csak egy szempont szerint lehet adott dolgokat kategorizálni és néha nincs választási lehetőséged, hiába mutatja azt a látszat, hogy van.

Igazából ott követtem el a hibát, hogy ezt nem írtam le már az elején, hogy számomra miért nem egy kategória a két készülék és nem értettem, hogy mások miért veszik egy kalap alá, innen indult az egész. Az én olvasatomban a kettőt nem lehet egy lapon említeni, szerintetek viszont igen, más a véleményünk, ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) bwoay válasza Davidoff91 (#33) üzenetére


bwoay
nagyúr

mit adjak fel? nem győzködöm, beszélgetünk :)

woland:
ilyen megközelítésből akkor a motorola defy-nak egyik készülék sem alternatívája, ami nem tud DLNA-t? azért kérdem, mert ez is egy olyan lehetőség, amivel szerintem a defy tulajok közül elég kevesen élnek, de még persze sorolhatnánk a példákat más készülékekre. a kérdés sokkal inkább az, hogy használható-e a szóbanforgó Samsung ugyanolyan 3G telefonként, mint a Defy. utóbbi egy 4G hálón használhatatlan, így nyilván nem alternatívája a másiknak, ez tiszta sor, de fordítva egész más a helyzet.

nemtom amúgy, miért töröltetted a postod

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#36) Воланд válasza bwoay (#35) üzenetére


Воланд
titán

Persze, értem, azért is írtam, hogy ahogyan én közelítem meg a dolgot, nem alternatíva egyik a másiknak, te máshogyan közelíted meg és emiatt tekintesz rá alternatívaként. Kicsit értetlen voltam azzal kapcsolatban, hogy a 4G ellenére összehasonlítják a defy-vel, holott az én olvasatomban nem kellene így lennie.

Ja az? Már magam sem tudom. Leírtam, átolvastam ezerszer, leokéztam, még egyszer átolvastam és valahogy nem állt össze, hogy mit is akartam kifejezni vele. Késő volt már, nem fogott az agyam, úgy éreztem, hogy hülyeség, inkább kidobattam a kukába.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) Davidoff91 válasza Воланд (#36) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Oké én sem meggyőzni akartalak. Szerintem, és a tisztelt moderátor úr szerint is a két telefon egymás alternatívája, csak a samsung specifikációja jobb, mert újabb kiadás. De ha eltekintesz a specifikációtól, akkor ugye adott két androidos strapatelefon, funkcióját mindkettő tökéletesen betölti, innentől kezdve egyéni szimpátia kérdése, hogy a potenciális vásárló melyiket veszi (és itt rögtön jön a külső, a használhatóság, márka kérdése). Nekem az jött le, hogy neked tetszik ez a telefon, mert nagyon véded, de ha nem így van, akkor bocsánatot kérek.:) Ha tegnap esetleg bunkó voltam, akkor azért is bocsánatot kérek, jön a melegfront amitől mindig agresszor leszek.;]
Azt viszont továbbra is tartom, hogy a kis samsungnak (explorer?) több értelme van, mert jóval olcsóbb így nem olyan gáz, ha esetleg mégsem bírja a strapát annyira.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#38) zeg válasza AS (#7) üzenetére


zeg
senior tag

Milyen strapateló az olyan, melynek szabadon hagyott csatlakozói vannak? Beleszáll a finom por, a víztől megdöglik. Ez egy teljesen átlagos készülék, legfeljebb kicsit nehezebben karcolódik mint a zongoralakk műanyagos telók.
(Ha a linkeden a strapateló fotói szerepelnek)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#39) Depression


Depression
veterán

Nekem nagyon bejön ez a retro style.
Némi hasonlóság azért van

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#40) kariad


kariad
senior tag

Mo-n kapható már?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.