Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ez a SamsungPay miben másabb mint a nálunk megjelent SimplePay? Ugyanis azt már hetek óta használom nagy megelégedéssel.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az, hogy jelenleg a Samsung pay a legelterjedtebb, nem jelenti azt, hogy érdemes nyitni az összes készülékre. Egyre nagyobb lesz a konkurencia és mindenki a saját mobilfizetési megközelítését fogja preferálni. (akár bankok akár telefongyártók ) :U

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#3) GeoJoe válasza S.J.M. (#1) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Pont ezt akartam kérdezni. Nálam is tökéletesen bevált.

(#4) Csocsesz75 válasza GeoJoe (#3) üzenetére


Csocsesz75
őstag

+1

(#5) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Azért gondolom ehhez a Googlenek és a Paypalnak is lesz némi mondanivalója
Az android payt épp tegnap vezették be Spanyolországba

[ Szerkesztve ]

(#6) Balazs_ válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Hogyne lenne érdemes? Ott fog virítani egy Samsung felírat az alkalmazások közt, illetve a a Samsung név össze fog kapcsolódni a könnyedséggel (fizetésnél). Pszichológia, kéremszépen! :)

(#7) slimshady


slimshady
senior tag

Én már megelégedéssel használom pár hónapja Malajziában. Mondjuk jobban szeretem ha egy szolgáltatás egységesen elérhető egy platformon. Sose tudni mikor váltok másik gyártóra. Szóval ez jó hír. Az MST pedig egyszerűen briliáns. :)

üdv.: SlimShady

(#8) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

egységesíteni kellen.eza 26ezredik pay rohadt unalmas..

Abe due dembella

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Teljesen mindegy, amíg vannak olyan különc bankok, akik nem hajlandóak beállni még az Android Pay-be sem, mert a saját megoldásukat erőltetik. Pl a Barclays,ahol én bankolok. Az Apple Paynek meg kellett feküdni,mert ugye más nem használhatja az NFC-t, buknának pár millió ügyfelet mobil fizetés platformon.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) Matada2.3 válasza Balazs_ (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Könnyedség = TouchWiz ;] Nekem is az jutna eszembe..

Finn the human

(#11) Zoja™ válasza S.J.M. (#1) üzenetére


Zoja™
őstag

Javíts ki ha tévedek, de a SimplePay csak OTP-s kártyákkal működik teljes funkcionalitással.
Fizetni NFC-vel nem tudsz, ha más banknál vagy, csak a többi szolgáltatást tudod igénybe venni.

(#12) xingmaster válasza S.J.M. (#1) üzenetére


xingmaster
újonc

Azzal h SimplePay elérhető hazánkban is ellenben a Samsung Pay nem.

(#13) KengelRoland válasza S.J.M. (#1) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Kissé leült a téma...
Szerintem abban másabb, hogy a Samsung Payt nem hozzá nem értő minimálbéres közmunkások dobják össze légkondi nélküli szobában. A Simple az jelenleg ott tart, hogy minden egyes frissítéssel elrontanak valamit rajta. Néha hetekig tökéletes, minden fizetés megy rajta, mire jön egy frissítés amit kötelező feltenni és kész, vége. Minden egyes nyamvadt frissítéssel, ami kb 3 hetente van, úgy elrontják, hogy csak az uninstall/reinstall oldja meg. A legutóbbi frissítéssel már azzal sem ment. Jelenleg fel sincsen telepítve a telefonomra, mert rettenetesen égő, hogy nyomkodom oda a telefont a terminálhoz és nem történik semmi. Az utóbbi időben már komoly stresszt okozott, hogy tudok fizetni, vagy nem és megint rángathatom elő a pénztárcát télen valami rejtett cipzáras zsebből 20 emberrel mögöttem. Ráadásul azzal a b*zi "Fogadd el az ÁSZF-et" is szórakoznak, hogy nem ám a frissítés után ugrik fel egy ablak, hogy fogadd el, hanem mikor fizetnék a boltban, odanyomom a telefont és elutasítja. Akkor ugrik fel a telefonon, hogy fogadjam el az ÁSZF-et. Nem is értem, ezek ilyen 6 általánossal rendelkező afrikából ideimportált kubikusokból gyorstalpalón átképzett programozók? Azt hiszik, hogy majd fizetés közben fogom olvasgatni az ÁSZF-et és addig áll a sor mögöttem a boltban? Komolyan nem értem milyen dimenzióból szalasztották őket.
A másik dolog, hogy a Samsung Pay támogatja az MST fizetési módot, amit a cikk is ír. Ha ilyet kérdeztél, hogy "miben jobb a Samsung Pay", akkor gondolom az MST-t sem ismered. Az MST az arra jó, hogy ott is lehet vele fizetni, ahol nincsen Paypass lehetőség. Mert oda érinted a mágnescsík lehúzóhoz a telefont és tudsz fizetni. Mágnescsík lehúzó pedig minden terminálon van. A Samsung is 2 éve bele teszi minden telefonjába az MST szolgáltatást.
A harmadik dolog, hogy még egyszerűbben, a Samsung órával is lehetne fizetni...

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#14) OddMan


OddMan
őstag

A Samsung Pay elérhető már Magyarországon vagy még mindig nem történt előrelépés? :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#15) st3v3np3t3r válasza OddMan (#14) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

még mindig nem elérhető itthon, de a samsung pay sem telepíthető "nem samsung"-os telókra...pedig a cikk azt írja,hogy hamarosan. hát, ennek a hamarosannak már 2éve semmi jele...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Udv!

SamsungPay kerulo uton elerheto nalunk is mostmar a Curve-on keresztul.
Ez egy Fintech szolgaltatas. Kapsz toluk egy Mastercardot ingyen, mely moge be kell regisztralnod egy barmely masik "igazi" bankkartyat, aztan a szolgaltatas erre terhel tovabb.

Ha a Samsung telefonod, vagy orad angol regios (BTU), akkor ezt a Curveos kartyat be tudod regisztralni es tudod fizetesre hasznalni Samsung Pay-en keresztul.

Ezt kb 3-4 napja el. Igy most mar tudok Galaxy Watch-al is fizetni :).

(#17) st3v3np3t3r válasza szilasz007 (#16) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

már nem működik

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18) Abotond7 válasza st3v3np3t3r (#17) üzenetére


Abotond7
tag

Sziasztok! van azóta megoldás erre?

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#19) pdr755


pdr755
tag

Magyarországon hány olyan kártyaelfogadó terminál van, ahol nem vehető igénybe NFC? Valószínűleg max pár százalék lehet az összes vonatkozásában.
Szerencsére olyanról se nagyon tudok, mint az USA-ban a Walmart, Home Depot, és Kroeger's áruházláncok, ahol szándékosan letiltják az NFC funkcionalitást a kártyolvasókon, h az érintésmentes fizetést óhajtó vevőket a saját QR kódos applikációjuk használatára kényszerítsék.
Az MST pedig a Samsungnál is kifelé megy, épp most idén volt belőle nagy hörgés az usákoknál, h a S21 szériában már nem volt benne a szükséges hardver.
Mindezek alapján az MST-nek nem sok értelmét látom, a Samsung Pay arra jó lehet hogy az egyre kaotikusabbá váló Google Pay-nek alternatívája legyen, de nem az MST miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.