Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) KengelRoland válasza S.J.M. (#1) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Kissé leült a téma...
Szerintem abban másabb, hogy a Samsung Payt nem hozzá nem értő minimálbéres közmunkások dobják össze légkondi nélküli szobában. A Simple az jelenleg ott tart, hogy minden egyes frissítéssel elrontanak valamit rajta. Néha hetekig tökéletes, minden fizetés megy rajta, mire jön egy frissítés amit kötelező feltenni és kész, vége. Minden egyes nyamvadt frissítéssel, ami kb 3 hetente van, úgy elrontják, hogy csak az uninstall/reinstall oldja meg. A legutóbbi frissítéssel már azzal sem ment. Jelenleg fel sincsen telepítve a telefonomra, mert rettenetesen égő, hogy nyomkodom oda a telefont a terminálhoz és nem történik semmi. Az utóbbi időben már komoly stresszt okozott, hogy tudok fizetni, vagy nem és megint rángathatom elő a pénztárcát télen valami rejtett cipzáras zsebből 20 emberrel mögöttem. Ráadásul azzal a b*zi "Fogadd el az ÁSZF-et" is szórakoznak, hogy nem ám a frissítés után ugrik fel egy ablak, hogy fogadd el, hanem mikor fizetnék a boltban, odanyomom a telefont és elutasítja. Akkor ugrik fel a telefonon, hogy fogadjam el az ÁSZF-et. Nem is értem, ezek ilyen 6 általánossal rendelkező afrikából ideimportált kubikusokból gyorstalpalón átképzett programozók? Azt hiszik, hogy majd fizetés közben fogom olvasgatni az ÁSZF-et és addig áll a sor mögöttem a boltban? Komolyan nem értem milyen dimenzióból szalasztották őket.
A másik dolog, hogy a Samsung Pay támogatja az MST fizetési módot, amit a cikk is ír. Ha ilyet kérdeztél, hogy "miben jobb a Samsung Pay", akkor gondolom az MST-t sem ismered. Az MST az arra jó, hogy ott is lehet vele fizetni, ahol nincsen Paypass lehetőség. Mert oda érinted a mágnescsík lehúzóhoz a telefont és tudsz fizetni. Mágnescsík lehúzó pedig minden terminálon van. A Samsung is 2 éve bele teszi minden telefonjába az MST szolgáltatást.
A harmadik dolog, hogy még egyszerűbben, a Samsung órával is lehetne fizetni...

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.