Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Carlos Padre válasza kikikirly (#98) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elfelejtettél nicket váltani. Amatőr hiba :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#102) kikikirly válasza Carlos Padre (#101) üzenetére


kikikirly
senior tag

Szó sincs róla. :)

(#103) judas13


judas13
addikt

Foldet rá.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#104) tom_87 válasza Graphics (#100) üzenetére


tom_87
tag

Hirtelen ezeket találtam, bár a megfogalmazásom nem volt a legjobb (nem akar fizetni):

[link]
[link]
[link]

Ebből az egyik ügy elég régi (4 éves), ezt nem tudom, hogy azóta jogi úton sikerült-e rendezniük.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#105) jololo89


jololo89
tag

Lesz majd rá egy vadi új GorillaFlex bevonat, és nem lesz karcos :D

(#106) 7Heads Drago válasza Carlos Padre (#97) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mellébeszélsz.
Nyomod a sablon szöveget, meg majd linkelsz esetleg sok cikket. ÉS?
Én meg megkérdem te melyik gyártót preferálod. És linkelek róla, hogy ő mit lop-lopott. Nincs semmi különbség köztük, csak sokan szeretik azt hinni hogy az ő telojuk gyártója különb és ezáltal ő is 1 méterrel a többiek felett van. Nézz a lábadra... cipő van rajta? Hidd el nem vagy senki felett se.
Nekem csak azzal van tele a tököm, hogy most mindenki Kínán feni a fogát, miközben akár itthon is, de máshol is pont elég a baj.
Uff

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#107) 7Heads Drago válasza tom_87 (#99) üzenetére


7Heads Drago
veterán

+1

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#108) Graphics válasza 7Heads Drago (#106) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109) samu74 válasza .Szaki. (#95) üzenetére


samu74
addikt

Nagy +1.
Ezt gondolom én is,nincs rászorulva egy ekkora cég erre. Piacvezetők és ha nem erőlködnének azok is maradnának ha...Ekkora blamákat kisebb gyártok se követnek el ,akik töredékét költik a fejlesztésekre. Az iphone 4 antenna mizériáját a mai napig nem felejtették az emberek, azt hiszik hogy ezek a bénázások nem maradnak meg...

-----------

(#110) Graphics válasza samu74 (#109) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A tech iránt fogékonyak nem felejtik el.. De átlag-user pont leszarja a tudatlanság állapotában... Mivel nem is tud róla, így számára ez a múltbéli fiaskó nem releváns.

Egy idő után azért túllendül rajta a népesség nagyobbik fele. A többi kocka viszont nagyon jól használja ezeket olyan vitákban érvként, amiben már nincs több aduásza ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#111) samu74 válasza Graphics (#110) üzenetére


samu74
addikt

Nyilván az átlag ember pont lekakálja hogy samsung szétnyithatós telefonja 600 pénzért "kicsit" döcögve indult el. :) De mikor füstöltek a táskákban meg az asztalon azt megjegyzik. Nem a márka ellen papolok, előző telefonom is meg a mostani is tőlük van ,csak szerintem ez elég amatőr dolog amit csinálnak. Szerintem.

-----------

(#112) judas13 válasza 7Heads Drago (#106) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#113) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

[link]
Az iFixit szakemberei magasabb képesítésűek mint a Samsungnál a mérnökök? :C
7mm rés? 2000 dodoért eléggé vicces. Így már érthető hogy februárban miért csak vitrinben volt.

Viszont itt az első dátum: Az AT&T mindenesetre június 13-i kiszállítást ígér az előrendelőknek, tehát könnyen lehet, hogy a Samsung addigra minden problémát megold.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#114) QwErTy42 válasza zeon.hu (#61) üzenetére


QwErTy42
addikt

sokba van az ipari kémkedés :D

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#115) joey04


joey04
titán

Azért egy review.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#116) blagolf


blagolf
senior tag

Csak aztán nehogy egy noname kínai gyártó legyen az első, mint olyas sok mindenbe már eddig.

Üdv, Zoli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.