Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) doooo válasza janeszgol (#27) üzenetére


doooo
veterán

Mit vár? Itt ujjong mint egy óvodás, mit várna szerinted? Etetést. Silány élet az ilyen, csak sajnálni lehet(ne, de inkább csak a hasmenésre emlékeztet az unalmasságával, arra pedig inkább csak undorral lehet gondolni, nem sajnálattal...).

(#52) noro79 válasza doooo (#51) üzenetére


noro79
tag

Szia DODOOOO! Már vártam okosságod. Na mikor halljuk? Hmmm?? Haverod hol van? :C

(#53) judas13


judas13
addikt

Huaweinál ide hallom a pezsgők pukkanását...
xiè xie mondják folyamatosan...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#54) #96302336


#96302336
törölt tag

Csak az az ocsmány noccs ne volna rajta.... nem hiszem el, hogy nem tudták volna egy kicsivel nagyobb kávával megoldani a szenzorokat, és akkor lett volna egy szép és egységes kijelző. De így.... Gyakorlatilag belelóg mindenbe... több sebből vérzik ez a telefon. Remélhetőleg végleg törlik, és kihoznak egy jobbat, mert ez nagyon pre-alfa állapotokat mutat.

(#55) #96302336 válasza judas13 (#53) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ganbei-t is mondják sűrűn. :D

(#56) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Blabla, ismétlem blabla...

A marketing maszlag minden gyártónak erőssége, több millió készüléket adnak így el.

Szép dolog az innováció hajszolása, de persze néha érdemes megvizsgálni, hogy valóban szükség van-e erre, vagy ismét egy generált "igény" lesz ez is..

Note 4 után kellett a Samsungnak tényleg egy újabb eset?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) judas13 válasza #96302336 (#55) üzenetére


judas13
addikt

Ez így van. :D
És közben valahol ezerrel hajtogatnak a berendelt munkatársak tömegei valós körülmények között - csak a biztonság kedvéért. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#58) <Lacy85> válasza judas13 (#53) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ahhoz előbb nem ártana villantani egy valóban életképes alternatívát.
Addig szerintem nyugodtan jegelhetik azt a pezsgőt.

(#59) judas13 válasza <Lacy85> (#58) üzenetére


judas13
addikt

Pár hónap múlva okosabbak leszünk, hogy úgymond kinek a pezsgője is pukkant el előb.
Mindenesetre ha idáig netán nem volt feltöltve a hűtő, ma biztos betáraztak azért egy vagonnal.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#60) Mr.Silkó válasza Graphics (#56) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"Note 4 után kellett a Samsungnak tényleg egy újabb eset?"

Gondolom itt a Note7-re gondoltál, a Note 4-gyel tudtommal nem volt semmi különösebb gond.

[ Szerkesztve ]

(#61) zeon.hu válasza #24536576 (#41) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Te már csak tudod, hogy a Huawei lopott...
Mellékesen itt egy táblázat, ki mennyit költ kutatás-fejlesztésre (3 éves, de azóta se változott sokat):

#?*@&!

(#62) <Lacy85> válasza zeon.hu (#61) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor ezek szerint a Samsung lop mindent, mert ők rajta sincsenek a listán. :D

(#63) Tigerclaw válasza judas13 (#53) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem hiszem hogy sok pénzt hoz nekik idén, sőt 2-3 éven belül ez a szegmens. Gyanúsan alfa verziós telefonok minden gyártónál, kinézetre messze a prémium feelingtől. Emellett extra sérülékenyek és ultra drágák. Néhány YouTube mókus, meg gazdagabb geek megveszi, akinek több a pénze, mint az esze és annyi. Ráfizetés lesz minden cégnek rövid távon.

Eleve rossz irány, ha a termékfejlesztést a “because we can” filozófia határozza meg. Az Apple féle “az igényekre nem válaszolni kell, hanem teremteni azokat” gondolkodás már nekik se hoz sikereket, pedig náluk van egy kemény fizetőképes stabil mag, akik bármit megvesznek vakon.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#64) zeon.hu válasza <Lacy85> (#62) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt egy frissebb, sokat költenek ők is természetesen:

#?*@&!

(#65) Graphics válasza Mr.Silkó (#60) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos igen, egy sorral lentebb szaladtam

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66) #24536576 válasza zeon.hu (#61) üzenetére


#24536576
törölt tag

Mert te tudod, hogy nem, igaz? Nem tudom, hogy mióta fejleszt kijelzőket a Huawei, de biztos régóta. Poénból veszi a BOE és a Samsung kijelzőit.

[ Szerkesztve ]

(#67) zeon.hu válasza #24536576 (#66) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Te honnan vesszed, hogy lopnak?
Valaki írta a fb-on biztos...
Samutól veszi, aztán ellopja? Na, ez az okos...

#?*@&!

(#68) Carlos Padre válasza zeon.hu (#64) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szép, csak az nincs benne, hogy nem a saját pénzüket költik, hanem a kínai hadseregét és titkosszolgálatét :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#74) zeon.hu válasza Carlos Padre (#68) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Miért, az óriáscégek közül melyik nem dolgozik állambácsinak?
Van, amelyik többnek is! :D

#?*@&!

(#76) 7Heads Drago válasza Carlos Padre (#7) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:))
Eddig azt hittem csak az Anti-lop. A fene.
Na de inkább arról beszéljünk ki nem lop? Mert nekem úgy rémlik a Samsungnál is volt valami lopási ügy. A be nem fizetett adó is lopás. De ezt még a rágott almások is elmondhatják magukról, vagy a google is.
Szóval ki nem lop? Persze ez nem mentség rá, és nem is szépül meg tőle a Huawei. De hogy itt egyesek mindig csak a kínaiakban látják a rosszat ez felettébb érdekes.
Losblancos által linkelt első hírben is egy belső kijelzős telo van. Milyen tervet loptak el, hogy nekik meg külső kijelzős lett a telojuk? Elég bénák a Huwaeinél a mérnökök ha így elnézték. :DDD

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#77) judas13 válasza Tigerclaw (#63) üzenetére


judas13
addikt

Van benne igazság amit írsz . De bármi is lesz, kíváncsi leszek az elkövetkező egy-két év trendjeit illetően.
Az értékesítés - árbevétel - arányos megtérülés ki tudja miként is fog alakulni a jövőben? A világméretű bekóstolás miként is végződik majd a Huawei esetében? Richard Yu célzásai mennyire lesznek megalapozottak az elsőség kapcsán? A K+F, az 5G, az AI területeken meddig jut el a cég?
Rengeteg kérdés amiknek kimenetele még egyáltalán nincs lefutva szerintem.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#81) joey04 válasza Carlos Padre (#68) üzenetére


joey04
titán

Ezt akartam írni pont. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) Graphics válasza Carlos Padre (#68) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Minden nemzetnek megvan a maga víz-gáz-villanyszerelője, és természetesen szakértője is..

Azt nem tudják még a kínaiak, hogy Magyarországon sok a szakértő... EGy nemzeti kincs... Reméljük nem teszik rá erre is a kezüket.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83) tom_87 válasza #24536576 (#69) üzenetére


tom_87
tag

Micsoda személyeskedés :). Szerintem nem sok multis tapasztalatod van (kommentek alapján). Autóipari példa: szinte minden új autóba kijelzőket építenek be, sőt van már olyan fejlesztés (vagy prototípus) ahol a komplett műszerfal egy nagy hajlított kijelző lesz. Szerinted ezeket a kijelzőket az LG, Sharp, Samsung, stb. szállítja a nagy autógyártóknak? Hát nem... Mivel ezek a gyártók az autóiparban semmilyen minősítéssel nem rendelkeznek, ezért nem nyernek projekteket, nem lehetnek beszállítók. Az autógyártók kijelző beszállítói (pl.: piros betűs cég) vagy megveszik egy kisebb cég kijelzőjét és ők adják el, mert ők ugye rendelkeznek a minősítésekkel vagy méregdrágán MEGVESZIK a tudást/technológiát. Így megy ez, csak a pénz a lényeg, abból meg a Huaweinek van elég (a kínai kormány is mögöttük van, az meg csak az egyik legnagyobb a világon, mármint a gazdasága).

Továbbá nekem az is fura, hogy a Samsung maga mint valami kis 1000-2000 fős cég lenne, úgy írnak róla sokan. Ez egy hatalmas giga cég, gondolom a kijelzőgyártó résznek is van egy fejlesztő részlege, amely ugye az anyacéggel csak úgy nem oszt meg más cég (külsős) projektjeiről részleteket. Erre vannak a szerződések, az ipari kémkedés meg ugye azért előbb vagy utóbb kiderül. Hány éve is gyártja a Samsung az Apple iPhone processzorait? A Samsung procik olyan felépítésűek mint az Apple cpu-k? Pedig ezen elv alapján a Samsungnak csak a processzor gyártó részlegének kellene az adatokat (rajzok, gyártási paraméterek, stb.) szivárogtatni a saját fejlesztési osztályának. Ahogy elnézem a telefonjaikat ez nem így van :).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#84) 7Heads Drago válasza Carlos Padre (#68) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ahham
És ezt neked a kínaiak mondták vagy a face vagy valami hasonló fórumon egy titkos csopiban?
Na de inkább arról mesélj amit az elébb kérdeztem:
Ki nem lop?
Mert itt mindenki magas lóról beszél...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#85) zolee001


zolee001
őstag

Ennek legalább nem robban fel az akksija,egyesek semminek sem tudnak örülni:-)

(#86) hemaka válasza zeon.hu (#64) üzenetére


hemaka
nagyúr

Fb😂 Mit fejlesztenek azok a szerencsetlenek?

(#87) mjani1172


mjani1172
addikt

Az elsőzés pedig fontos, pláne egy techdemo dologban. Viszont sajnálatos, hogy a drága pénzen kifejlesztett technológiát ellopják, de ez sem páratlan, korábban a samsung is mindent összelopkodott, a kínaiak pedig sokszor hangoztatták hogy büszkék minderre. Lett bajuk belőle? Semmi, inkább a világ másik fele az egyéni haszon miatt becsukta szemét,arra gondolva talán majd ő nem így jár, és hagyta hogy az egyébként kapzsi cégek egyenként küzdjenek a kínai kormánnyal.
A gondot én inkább abban látom, hogy alkotói válság van, (nem csak a mobiliparban) és ilyen hülyeségre megy a fejlesztés.
És az embereket könnyen megvezetik, hiába hülyeség valami, ha megjelenik ilyenre vágyik majd a nép.
Mikor megjelent a 3d-s tv, nekem tetszett, gondoltam ez tényleg jópofa, valami újat ad, ilyenre váltok, ha eljön az ideje. Aztán elmúlt már sehol nincs. Van helyette 8k hdr. Ami szerintem rohadtul értelmetlen, és nincs kétségem hogy a következő a 16 k lesz ami összehajtható.
De ezek nem adnak valódi újdonságot, inkább csak izzadságszaú erölködés az egész.

[ Szerkesztve ]

(#88) mjani1172 válasza hemaka (#86) üzenetére


mjani1172
addikt

Én az amazonon csodálkozom, ebben biztos vagyok hogy ez valami mocskos adóoptimalizálás.
Rendben van, itt az elexa (de ez sem volt első) meg egy két valami, de végül is csak egy nagy webshop az ebay koppintása.
Ennyi pénzt nem lehet elfejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#89) Graphics válasza mjani1172 (#87) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alkotói válság.... Mit kellene folyamatosan alkotni? Kényszeresen?
Ahogy írtad, ez is túl van tolva...

A 2,5D kijelző is nagy találmány volt, a lehajtott szélű is... Csak pl én mindkettőt utálom, de nincs már olyan gyártó, aki ne az elsőt tolná ezerrel....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#90) Juhaszatti válasza hemaka (#86) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínűleg benne van a VR részleg is, mivel övék az Oculus.
Meg még ki tudja hány dologban vannak benne ugyanígy, közvetve vagy közvetlenül.

(#91) Juhaszatti válasza mjani1172 (#88) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Övék a Kindle, a legismertebb és legjobb e-book olvasó. Ott vannak az Amazon tabletek, TV-k, és az ezek köré épített szolgáltatások, Fire TV, az általad is említett Alexa, saját felhőszolgáltatás stb. Bizonyos helyeken már drónok szállítják ki a csomagjaikat futárok helyett.
Egész más jellegű cég mint az Ebay, sokkal több mindennel foglalkoznak, amiből maga a bolt csak egy szelet.

Persze azon se lennék meglepve, ha Bezos Blue Dragon rakétájának a fejlesztési költségei is itt lennének. :))

(#92) #24536576 válasza tom_87 (#83) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nektek ez a "személyeskedés" valami fétis, mint a "B20 van?"?

Komolyan, mintha 5 éves gyerekek sírnának anyunak, hogy a másik csúnyán nézett rájuk.

A felvetésedhez: Kitől veszi a Huawei a kijelzőit? Ha lopott technológiát - vásárolja- az se menti fel.

(#93) Graphics válasza #24536576 (#92) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, viszont a felesleges feszkót nem a fórumokon és más embereken kell levezetni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94) kikikirly válasza #24536576 (#92) üzenetére


kikikirly
senior tag

80-as évek vége óta lopják a technológiákat,nemzetközi bíróságokra is tojnak magasról,nyíltan része a politikájuknak.Igy 30 év után némileg képmutatásnak érzem ujjal mutogatást.Arról sem hallottam hogy 2019-től egy multi cég sem nyit gyárat kániban, logikusan következik hogy az ipari kémkedés mellett is olcsóbb ott termelni mint otthon.Kinát baszogatjuk a nyilvánvalóért, Multi cégeket miért nem akarja a csőcselék számonkérni???Ha pedig igy is jobban megéri ott termelni akkor ez egy Win-Win situation, ergo erkölcsileg nem számonkérhető Kína(Felteszem forditva a kérdést,ha ipari kémkedés mellett is olcsóbb a gyártás,milyen erkölcsi alapon kéred számon a licenc dijakat,vagy a Nyugatnak joga van kizsákmányolni másokat?Érti mindenki hogy papírforma szerint két különböző dologról beszélünk,egy pillanatra vonatkoztassunk el a jogszabályoktól,elvégre a törvényeket is az igazságosság szellemében írják :) ). Ha veszteséges akkor se Kínát kell déminizálni nem titkolják(Ki lehet vonulni),cégeket kell megkérdezni miért adnak át önként technológiát egy nem szövetséges országnak???

[ Szerkesztve ]

(#95) .Szaki. válasza mjani1172 (#87) üzenetére


.Szaki.
addikt

"Az elsőzés pedig fontos, pláne egy techdemo dologban."

Befektetői oldalról nézve biztosan fontos, na meg nyilván el is lopják a show-t a többi gyártótól azzal, hogy ők mit fejlesztettek ki. Felhasználói oldalról viszont számomra a legutolsó dolog az, hogy ki volt az első aki kifejlesztette, mert az utóbbi időben azt érték el a gyártók - márkától függetlenül - hogy aki elsőzik, annak a bemutatott modellje 100% hogy szar. Cserébe viszont elkérnek érte egy rakat pénzt, olyan összegeket, amikért már akár komoly számítógépeket, vagy egyéb eszközöket lehetne vásárolni, és ennyi pénz kiadása után tulajdonképpen a felhasználó nem más, mint egy béta tesztelő. Ez szerintem nevetséges. Az ember ha kiad valamennyiért ilyen horribilis összegeket, akkor szerintem joggal várja el, hogy az tökéletes legyen. Hacsak nem techmániás és azért veszi meg, mert minden új technológiát ki akar próbálni. Viszont ez utóbbi kategória tagjainak száma szerintem minimális.

Ne legyenek elsők, lássák, hogy van ilyen technológia, lássák és röhögjenek azon, hogy aki elsőzik hogyan bukik bele és hogyan próbálja menteni magát amikor kiderül, hogy nem jó a technológia, ők pedig szépen lassan fejlesszék ki, tökéletesítsék és a végén széles vállal mondhassák azt, hogy gyerekek itt van a mi megoldásunk, nem mi voltunk az elsők, de viszont ez az első olyan készülék, ami ezt a technológiát alkalmazza és 100%-osan működik. Nekem mint felhasználó ez számít egyedül. Ebben volt nagyon sokáig zseniális az Apple például. A kommunikációjuk sosem erről szólt, a valóság viszont ez volt.

"De ezek nem adnak valódi újdonságot, inkább csak izzadságszagú erőlködés az egész."

Ennek egy részével egyet értek, másikkal nem. Nem nagyon tudnak már mit kitalálni és próbálkoznak mindenféle baromságot eladni mint innováció, ez tény, a 8k tévés példád tökéletes erre.

Ebben a hajtogatható telefonban viszont látok potenciált. Sokan nem szeretjük ezeket a dög nagy telefonokat, viszont mégis előfordul olyan szituáció, amikor szükség lenne a nagy kijelzőre. Ilyen például egy olyan eset, hogy utcán sétálsz, egyik kezedben szatyor, gyorsan el kéne intézned egy telefont, de a dög nagy kijelző miatt nem éred el kényelmesen azokat a pontokat, amikhez szükség volna, hogy ezt meg tudd oldani. Ilyenkor tökjó, hogy össze van csukva, kényelmesen eléred, már telefonálhatsz is. Máskor viszont meg kéne írnod egy e-mailt (a diktálást felejtsük el, mert Samsungéknál sajnos ez a funkció olyan gyalázatosan rosszul működik, hogy inkább tekintsünk el attól, hogy egyáltalán van benne ilyen lehetőség), mellette szükséged van az osztott képernyőre, ilyenkor teljesen jó, hogy kinyitod a telefont és már írod is az üzenetet. 2in1. Engem ezzel pl megvettek.

(#96) Ezekiell válasza zolee001 (#85) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem bírták olyan sokáig használni, hogy kiderüljön, felrobban-e vagy sem, szóval várjál még ezzel a kijelentéssel :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#97) Carlos Padre válasza 7Heads Drago (#84) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon megtaláltál magadnak te fiju. :D Leszóltak a központból, hogy van itt valaki, aki kényelmetlen témákat feszeget és csinálni kéne valamit? ;)
Nem titok amiről írtam, rengeteg cikk született már a témában, utána lehet nézni. Persze nem itt az oldalon, valamilyen okból ezen az oldalon nem szokás írni róla, és ha a fórumban is felmerül a téma rögtön beindulnak az aktivisták.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#98) kikikirly válasza Carlos Padre (#97) üzenetére


kikikirly
senior tag

Fiju,Tűkön ülve várom reakciódat 94-es hozzászólásra. :D

[ Szerkesztve ]

(#99) tom_87 válasza #24536576 (#92) üzenetére


tom_87
tag

IQ szintet hoztál fel a kollégánál, ez szerintem bőven kimeríti a személyeskedés fogalmát. Hogy jön ide a B20? Jézusom...

Úgy látom az általam leírtakra érdemben nem sikerült reagálni. A lopott technológiát nem teljesen értem, én erről nem sok minden találtam az interneten. Másrészt miért ne mentené fel ha esetleg "lopott" technológiát (inkább kijelző) vásárolna? A vásárlónak (itt Huawei) szerintem se eszköze (se igénye), hogy a beszállítót ellenőrizze. Ha a telefongyártó fizet (ez a lényeg) egy szolgáltatásért/technológiáért, abba azért elég nehezen lehet belekötni (annak a sara aki lopta a technológiát).

A gond inkább azzal van amikor pár gyártó nem akarja a liszenszekért megfizetni a díjat (pl.: Xiaomi, Apple, stb.).

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#100) Graphics válasza tom_87 (#99) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Xiaomi miért nem akar fizetni? Ha jók az emlékeim épp pár éve írtak alá együttműködést. (Qualcomm). 12 milliárd oka volt erre. Dollárban....

Ez persze nem teljesen szabadalmi , inkább SoC jellegű.

De emellett a Nokiának jelentős összegeket fizet a Xiaomi szabadalmakért, amelyek hálózati megoldásokkal kapcsolatos.

Tehát a kérdés adott, mi az, amiért nem akar fizetni? :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#101) Carlos Padre válasza kikikirly (#98) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elfelejtettél nicket váltani. Amatőr hiba :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#102) kikikirly válasza Carlos Padre (#101) üzenetére


kikikirly
senior tag

Szó sincs róla. :)

(#103) judas13


judas13
addikt

Foldet rá.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#104) tom_87 válasza Graphics (#100) üzenetére


tom_87
tag

Hirtelen ezeket találtam, bár a megfogalmazásom nem volt a legjobb (nem akar fizetni):

[link]
[link]
[link]

Ebből az egyik ügy elég régi (4 éves), ezt nem tudom, hogy azóta jogi úton sikerült-e rendezniük.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#105) jololo89


jololo89
tag

Lesz majd rá egy vadi új GorillaFlex bevonat, és nem lesz karcos :D

(#106) 7Heads Drago válasza Carlos Padre (#97) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mellébeszélsz.
Nyomod a sablon szöveget, meg majd linkelsz esetleg sok cikket. ÉS?
Én meg megkérdem te melyik gyártót preferálod. És linkelek róla, hogy ő mit lop-lopott. Nincs semmi különbség köztük, csak sokan szeretik azt hinni hogy az ő telojuk gyártója különb és ezáltal ő is 1 méterrel a többiek felett van. Nézz a lábadra... cipő van rajta? Hidd el nem vagy senki felett se.
Nekem csak azzal van tele a tököm, hogy most mindenki Kínán feni a fogát, miközben akár itthon is, de máshol is pont elég a baj.
Uff

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#107) 7Heads Drago válasza tom_87 (#99) üzenetére


7Heads Drago
veterán

+1

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#108) Graphics válasza 7Heads Drago (#106) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109) samu74 válasza .Szaki. (#95) üzenetére


samu74
addikt

Nagy +1.
Ezt gondolom én is,nincs rászorulva egy ekkora cég erre. Piacvezetők és ha nem erőlködnének azok is maradnának ha...Ekkora blamákat kisebb gyártok se követnek el ,akik töredékét költik a fejlesztésekre. Az iphone 4 antenna mizériáját a mai napig nem felejtették az emberek, azt hiszik hogy ezek a bénázások nem maradnak meg...

-----------

(#110) Graphics válasza samu74 (#109) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A tech iránt fogékonyak nem felejtik el.. De átlag-user pont leszarja a tudatlanság állapotában... Mivel nem is tud róla, így számára ez a múltbéli fiaskó nem releváns.

Egy idő után azért túllendül rajta a népesség nagyobbik fele. A többi kocka viszont nagyon jól használja ezeket olyan vitákban érvként, amiben már nincs több aduásza ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#111) samu74 válasza Graphics (#110) üzenetére


samu74
addikt

Nyilván az átlag ember pont lekakálja hogy samsung szétnyithatós telefonja 600 pénzért "kicsit" döcögve indult el. :) De mikor füstöltek a táskákban meg az asztalon azt megjegyzik. Nem a márka ellen papolok, előző telefonom is meg a mostani is tőlük van ,csak szerintem ez elég amatőr dolog amit csinálnak. Szerintem.

-----------

(#112) judas13 válasza 7Heads Drago (#106) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#113) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

[link]
Az iFixit szakemberei magasabb képesítésűek mint a Samsungnál a mérnökök? :C
7mm rés? 2000 dodoért eléggé vicces. Így már érthető hogy februárban miért csak vitrinben volt.

Viszont itt az első dátum: Az AT&T mindenesetre június 13-i kiszállítást ígér az előrendelőknek, tehát könnyen lehet, hogy a Samsung addigra minden problémát megold.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#114) QwErTy42 válasza zeon.hu (#61) üzenetére


QwErTy42
addikt

sokba van az ipari kémkedés :D

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#115) joey04


joey04
titán

Azért egy review.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#116) blagolf


blagolf
senior tag

Csak aztán nehogy egy noname kínai gyártó legyen az első, mint olyas sok mindenbe már eddig.

Üdv, Zoli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.