Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) szilrobi válasza Valaki87 (#250) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Én is pár hónapja használom, nagyon elégedett vagyok ezzel a különleges készülékkel. Minden szavaddal egyet értek, de a fold 3-ban nem látom, mi az a plussz, ami miatt megérné a váltás. Nincs szerintem akkora ugrás, mint ez, a fold-hoz képest.

(#252) Valaki87 válasza szilrobi (#251) üzenetére


Valaki87
senior tag

:K

(#253) Valaki87 válasza szilrobi (#251) üzenetére


Valaki87
senior tag

Nos így ennyi idő után, én visszatértem almára. :))( tömeg telefon :D)
Nagyon frankó kis készülék és ritka ez a Fold 2, de én megszoktam az almát már régről..... :) ( Nem a telefon hibája, hanem az ios hiánya... )

Egyébként nagyon durva, hogy ez a topic milyen kihalt, ritkán látni ilyet :)

[ Szerkesztve ]

(#254) szilrobi válasza Valaki87 (#253) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Gondolom azért kihalt, mert aki megvette megjelenéskor, már rég váltott fold3-ra, mások meg nem mernek használtan belevágni. Számolgattam, hogy napi 200 nyitást bír a szerkezet 5 éven keresztül. Mi baj lehet? :D

(#255) Valaki87 válasza szilrobi (#254) üzenetére


Valaki87
senior tag

Annyiszor kinyitni azért durva :DDD

Egyébként az ára meghökkentő, újban még most van ára ennek a 2-nek is.
Praktikus telefon egyébként, és érdekes mód a hangminősége (beszéd) is sokkal tisztább mint az iPhone 13 Pro-nak.
Nem váltottam volna, ha itthon nem iMac van, a gyereknek iPad, asszonynak is iPhone szóval minden Apple itthon, így nem kérdés sokkal jobb nekem is használni az iPhone, de azért mindig jó érzéssel tölt el, hogy elmondhatom volt egyszer egy Fold 2-őm ami ritka telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#256) depence


depence
tag

Beléptem a klubba.
Üdvözlet!

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#257) szilrobi válasza depence (#256) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Üdv itt! Nem vagyunk sokan :D

(#259) szilrobi válasza depence (#258) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Nekem soha nem volt ilyen, mindig síkba nyílik. Valami beszorulhatott a zsanérnál, szervizbe vinném.
Belső fóliát cseréltetett már valaki? Hol csinálják?

(#260) novoszath


novoszath
senior tag

beleptem a klubba egy s10+ utan

egybol lenne is egy kerdesem hogy mikent lehet megoldani a hivas rogzitest meg ahogy nezem nincs feny sav megoldas uzeneteknel vagy csak en nem talalom meg a CS kod nem valtozik ha DBT vagy AUT romot huzok ra :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#261) novoszath


novoszath
senior tag

Hol tudom beallitani hogy ha nezem a kijelzot akkor ne kapcsoljon ki erzekelje a kamera ha nezem meg a vilagito szeleket melyik menupont alatt van?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#262) Elf válasza novoszath (#261) üzenetére


Elf
aktív tag

Világító szél: beállítások/értesítések/előugró értesítés stílusa

A másikat nem tudom. :D

(#263) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy a regiot mikent tudom atallitani mert semmit progit mint pl a samsung members mert azt irja nem tamogatott a regioba :W

WWA/WWA/WWA/XAA
SM-F916B _ OXM _WWA _ QQ_0001

milyen regio es hogyan lehet megvaltoztatni? :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#264) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Sikerült használtan vennem egy ilyen csodát. Valaki messengeren tapasztalt már olyat hogy ha küldenek valamit. (pl:Tiktok, Hardverapros hirdetés, stb) Azt nem tudom koppintással megnyitni. :U
Beállítás lenne erre valahonnan? Eddig sosem láttam ilyet.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#265) Elf válasza Gabi 8906 (#264) üzenetére


Elf
aktív tag

Semmi hasonlót nem tapasztaltam és nem tudok ilyen beállítási lehetőségről ami linkeket tilt alkalmazásokban.

(#266) Gabi 8906 válasza Elf (#265) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Közben meglett. Alkalmazáson belül ki kellett pipálni. :R
Nektek az akku hogy teljesít? Az én példányom 2-éves, még van 1-év garancia. Gondolom már biztos vesztett a kapacitásából.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#267) Elf válasza Gabi 8906 (#266) üzenetére


Elf
aktív tag

Szintén két éves és elég hamar merül, illetve tizenpár százaléknál már bármikor kikapcsolhat. Meg van fáradva.

(#268) Elf


Elf
aktív tag

A mai nappal előjött ez a "nem lehet teljesen kinyitni" helyzet. Gondolom a kosztól. :O
Még nem ástam bele megam de van valami bejáratott megoldás erre ennyi év tapasztalat után?

(#269) novoszath


novoszath
senior tag

ha jol emlekszem valaki itt osztotta meg hogy mikent lehet a CS-t modositani hogy lehessen hivast rogziteni automatan a telefonnal nem talalom a bejegyzest

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#270) novoszath


novoszath
senior tag

Erdeklodnek hohy melyek azok a regio kodok ahol lehet hasznalni az automata hivas rogzitest? :F :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#271) novoszath


novoszath
senior tag

olyan problemam van hogy a biztonsagos mapanal nem tudok hozza adni fiokot hogy mentest tudjak vegezni mert hibara fut folyamatosan valakinek mukodik? :O :W :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#272) novoszath


novoszath
senior tag

regio valtas a telefonnal erdemes csinalni hogy a legujabb frissitestmeg kapjam melyikre azt tudom hogy az OXM csoportbol barmelyik jo de milyen kulonbsegek vannak a regiok kozott hogy mik hianyoznak pl ilyenek mexicoi rommal probalkoznke mert ott mar megjelent a legujabb frissites :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.