Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Hikvision válasza mchawer (#150) üzenetére


Hikvision
senior tag

OTA-n talál frissítést, vagy csak smartswitch-el?

20 éve a PH-n.

(#152) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Skacok valaki használ itt nem magyar régiós Z Fold2est

Hozzám került nagyon olcsón egy vadiúj angol BTU kódos ,de persze majd mókolnom kell vele,mert nem áll át magyarra(XEH)

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#153) mchawer válasza Hikvision (#151) üzenetére


mchawer
tag

Frissítésmániás vagyok, így nem várom meg az OTA updatet, mindig Smart Switch-el frissítek... :))

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#154) kisstom


kisstom
csendes tag

TWRP/Root van valakinél?

(#155) mchawer


mchawer
tag

Az eddigi legjobb tok :) VRS Design :)

[ Szerkesztve ]

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#156) telefonmágus válasza mchawer (#155) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Tesó ,most hallom a hírekben,hogy nagy a baj...

Talán már a telod sincs meg,beadtad az első gsmbe kis pénzért és borsodba költöztél,mert ott olcsóbb az élet :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#157) mchawer válasza telefonmágus (#156) üzenetére


mchawer
tag

Csupán annyi a helyzet, hogy szorosabbra kell húzni a nadrágszíjat. Ha most nem csökkentem a kiadásaimat, tavasszal árulhatom is a telefont, de szerencsére még megvan :) Szerintem meg is marad a Fold3 megjelenéséig... :) Ez lenne a legutolsó, amit eladnék, inkább járok gyalog baccameg... :))

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#158) telefonmágus válasza mchawer (#157) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Eladni szerintem nagyon nehéz is lenne,talán 425000-450000Ft körül még érhet,de nagyon beesett az áruk sajna

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#159) mchawer


mchawer
tag

Túl sok tokot rendltem, így a - bár biztonságosabb, de vastagabb - tokokat eladnám, ha kell valakinek :) Akinek kell, írjon. 4000 ft/db - kivéve a gyári bőrtok. Az féláron, 15-ért.

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#160) Hikvision


Hikvision
senior tag

Belső gyári fólia, ma minden előjel nélkül középen elfáradt, de ha jól rémlik a leírása, akkor ezt nem "szabad" leszedni róla, nem?

20 éve a PH-n.

(#161) speter33 válasza Hikvision (#160) üzenetére


speter33
aktív tag

Uhh, kemény.
Na igen, ez a technológia még nem egészen kiforrott. De legalább drága :DDD
De hálisten azért vannak tesztelők ;]

[ Szerkesztve ]

(#162) Hikvision válasza speter33 (#161) üzenetére


Hikvision
senior tag

Ez nem a kijelző, hanem a fólia.

20 éve a PH-n.

(#163) Electus válasza Hikvision (#160) üzenetére


Electus
csendes tag

A fólia természetesen levehető, nem ugrik a garancia. Csak ajánlják hogy vidd be az üzletbe hogy ők vegyék le.

(#164) telefonmágus válasza Hikvision (#160) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nem bírná a hideget?

Nekem teljesen jó,de az enyém keveset van hidegben

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#165) Hikvision válasza Electus (#163) üzenetére


Hikvision
senior tag

Van erről valahol bármi féle hivatalos szöveg?

20 éve a PH-n.

(#166) Electus válasza Hikvision (#165) üzenetére


Electus
csendes tag

6-8 helyen is ezt írják. A hitelességük ugyan megkérdőjelezhető de ha bármelyik komolyabb samsung üzletet felhívod ott is elmondják szerintem.

Másfelől pedig miért ne vehetnéd le a fóliát? Az tavaly volt amikor nem volt okos levenni.

(#167) bigkokas


bigkokas
tag

Szebb napokat mindenkinek..látom nem nagyon pörög itt a forum,pedig alig várom ,hogy valaki irjon tapasztalatokat erröl a csodárol.(szerintem) .jelenleg egy note 10 + tulajkén ,amit kényszerböl kellet vennem mert a szeretett note 9 em kieset a kezemböl és igy maradtam a note vonalon..note 20 ultra lett volna az álom ha nincs ez a kis baleset..igy ninusz 90 e ft hátrányból indult a csere..már az első fold is nagyon tetszet de én sem éreztem annyira maradandónak mint sokan..és gondolom itt mindenki utána olvas ,néz annak amit szeretne és ilyen áron van..Nos a hosszúra sikeredett bevezető lényege és erdménye..Elszántam magam egy Fold 2 beszerzésére..januárban lenne aktuális ha addig nem döl össze a világ..addig nyugodtan le tudtok beszélni róla vagy érdemi segítséget nyújtani a vásárláshoz..beszerzéshez..
Előre is köszönöm..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#168) telefonmágus válasza bigkokas (#167) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Az áruk beállt most már 500e alá,annyit meg egy Samsung fan-nak megérhet.Amúgy nagyon jó kis teló,de az tuti,hogy a dobálást nem szereti nagyon,tehát illik rá jobban figyelni,mint egy átlag mobilra

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#169) bigkokas válasza telefonmágus (#168) üzenetére


bigkokas
tag

Nem szoktam bobálni ,nagyon vigyázok a dolgaimra.mindig gyári tokban hordom öket..( led view) de a note 9 pont ugy fordult ki a kezemböl hogy nyitva maradt .:( meg sirattam...de a note 10 plusz azért kategoriákkal jobb telefon csak a bekapcsologomb van rossz helyen..a foldnál már jó lesz..már nagyon várom.. szerintem nem fog annyira hiámyozni az s pen. Láttam youtubo pár videon ,hogy a gyári folia helyett valami matt foliát raknak rá. Ezt probálta valaki,van ennek értelme?? Itt már valami nagyon vékony üveg van belül ha jól tudom ..

Amit még kérdezni akartam ,van még valami forum ahol több felhasználó van?? Hátha valaki már megunta a fold 2 jét.?? :) :D

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#170) torrente777


torrente777
tag

Bejelenkezem hozzátok eddig nagyon bejön Note 20 ultrát váltott:C

(#171) telefonmágus válasza torrente777 (#170) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Na végül milyet vettél,melyik országba valót?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#172) torrente777 válasza telefonmágus (#171) üzenetére


torrente777
tag

Magyar XEH

(#173) telefonmágus válasza torrente777 (#172) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ja szolgáltatós ?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#174) torrente777 válasza telefonmágus (#173) üzenetére


torrente777
tag

Nem, gyári független.

(#175) telefonmágus válasza torrente777 (#174) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Az jó ritka ami XEH és nem a magyar szolgáltatótól lett kihozva

Meg drágán is szokták azokat adni.

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#176) AliceWake válasza Hikvision (#160) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

#metoo
Majdnem az összes levegőt sikerült kiterelni, de meggyűrődött a fólia, szörnyen néz ki. Muszáj cserélni :(

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#177) Hikvision válasza AliceWake (#176) üzenetére


Hikvision
senior tag

Sikerült valamit intézni?

20 éve a PH-n.

(#178) AliceWake válasza Hikvision (#177) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egyelőre nem, de majd rendelek fóliát, ki kell cserélni.

Non omnis moriar.

(#179) jacis válasza AliceWake (#178) üzenetére


jacis
nagyúr

Fólia nélkül nagyon karcolódna a kijelző? Van arra esély hogy utólag valaki fel tudja rakni rá szépen a fóliát?
Ma megláttam az MM-ben kiállítva a telefont és totál ledöbbentem milyen jól néz ki.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#180) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Most láttam sammobile -n ,hogy már pár embernél jelentkezett ez a fólia problem

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#181) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nem az volt a cikkben, h Gorilla Glass van belül is?
Én fólia nélkül használnám.
S7 most 4 éves és első naptól kezdve csupasz. Nincs karc a kijelzőn. A hátoldalon mondjuk van egy mélyebb, amit nem tudom hogy szedtem össze, de az irreleváns.

(#182) Hikvision válasza Teasüti (#181) üzenetére


Hikvision
senior tag

Inkább valami üvegszerű dolog, de körömmel meg lehet karcolni.

AliceWake: Nekem megjött a fólia, csak nem tudok embert, aki fel is tudná rakni normálisan, a gyári az már valami katasztrófa rajta.

20 éve a PH-n.

(#183) Teasüti válasza Hikvision (#182) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A teljes felület ilyen puha vagy csak a hajtás éle?
Invisible Shield esetleg? Ahhoz nem kell tudás.

(#184) Hikvision


Hikvision
senior tag

Eddig bírtam az ocsmány gyári belső fóliával, tegnap előtt letéptem róla, nem is értem miért szenvedtem vele idáig, "tisztább szárazabb érzés" így az egész.

20 éve a PH-n.

(#185) torrente777


torrente777
tag

Kint van az android 11 Német régiós tölthető.

(#186) prolad


prolad
őstag

Sok gondolkodás után beruháztam egyre, ma meg is jött, eddig nagyon meggyőző. Erre vártam már évek óta, egy kis tablet, ami összehajtva egy kompakt telefon. Nagyjából belakva egész jól kezelik az appok a 2 kijelzőt,remélem idővel ez még tovább javul, pl. Nova launcher is kezelni fogja ezt rendesen.

Sajnos rögtön ért egy kellemetlen meglepetés, valahogy elkerülte a figyelmem, hogy eSIMmel van megoldva a dual SIM, persze pont annál a 2 szolgáltatónál vagyok akik nem támogatják...

(#187) torrente777


torrente777
tag

XEH régióra tölthető ota n az android 11 :C

(#188) prolad válasza torrente777 (#187) üzenetére


prolad
őstag

Megjött nekem is, gyors volt :C

Ha valaki használ Youtube Vanced appot, akkor azt célszerű újratelepíteni, frissítés után csak 1 oszlopban mutatta a videókat a szokásos 2-3 helyett. Újratelelpítés után jó, külön beállításf erre nem láttam.
Plusz nekem úgy tűnt a képfrissítés visszament 60hz-re, hiába van adaptívra állítva. Könnyen orvosolható ez is, ki kell választani a normál frissitést és utána megint az adaptívat, úgy már jó.

(#189) telefonmágus válasza prolad (#186) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nagyon jó és így hogy már 500000HUF alatt van bontatlan tök jó

Fold1 5G re is BTU-ra megjött pár napja a 11

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#190) babosmiki válasza prolad (#186) üzenetére


babosmiki
addikt

"Sajnos rögtön ért egy kellemetlen meglepetés"

Hát részben én ezért is adtam el.. Azóta is hiányzik. Nem értem a Samsungot, miért így kellett megoldani! :((( Meg mondjuk a Vodát, Telenort sem, hogy mit töketlenkednek ennyit az esim bevezetésével.. :((( :((( :(((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#191) prolad válasza babosmiki (#190) üzenetére


prolad
őstag

Egy dolog miatt zavar ez az egész, a kínai verzióban ott a 2 SIM foglalat.

(#192) babosmiki válasza prolad (#191) üzenetére


babosmiki
addikt

Tényleg? :Y Ezt nem is tudtam!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#193) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Van nálam egy kínai 11 Pro Max,az is 2 nano SIMet fogad

Aki eladta,nem is tudta,csak láttam az infóban a kódját és már mosolyogtam,tudtam hogy DUALos

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#194) vitezpeto


vitezpeto
tag

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy váltott valaki note 10+-ról? Kíváncsi lennék a véleményekre pro-kontra. Kamera, akku, stb...

Köszi előre is!

Attila

(#195) barcsajani


barcsajani
tag

Sziasztok! Lehetőségem lesz holnap egy z fold 2-t venni baromi kedvező áron (~830 eu).
Kérdésem az lenne, hogy ha a kijelzőről leveszem a gyári fóliát mennyire biztonságos úgy használni? Valamint mennyire tartós, ha nem az akkor gondolom mindenképp kell rá másik fólia, ugye?

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#196) torrente777 válasza barcsajani (#195) üzenetére


torrente777
tag

Ne szedd le semmi baja nincs a gyári fóliának, majd ha lejön magától akkor cseréld ki.

(#197) barcsajani válasza torrente777 (#196) üzenetére


barcsajani
tag

Eszembe se jutott leszedni, úgy értettem ha magától feljön idővel, akkor mi történik ha én anélkül használom tovább?

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#198) torrente777 válasza barcsajani (#197) üzenetére


torrente777
tag

Kb semmi, körömre kell vigyázni mert azzal könnyen meg lehet karcolni ha nem vigyázol.

(#199) Hikvision


Hikvision
senior tag

Több mint egy hónapja nincs rajta az a gumis sz*r belső fólia, ég és föld mind érzésre, mind képminőségre nélküle a kijelző.

20 éve a PH-n.

(#200) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Ma megyek megnezni egy ilyen telefont hasznaltan. Tudnatok adni par tippet mire figyejek oda a telefonnal kapcsolatban? (Eloljaroba; kulfoldon elek. nemet, saturnos, szeptember vegi telefon, elado szerint keveset hasznalt) koszi a segitseget

Nothing Phone (2a)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.