Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) telefonmágus válasza mrThomi (#200) üzenetére


telefonmágus
senior tag

A lényeg ha tiptop,akkor sem ér már 1050 € -nál többet

Újakat magyarba 440000be kapsz

Előny ha rajta a gyári fólia a kijelzőkön

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#202) Hikvision válasza mrThomi (#200) üzenetére


Hikvision
senior tag

Neccesen vennék használtat belőle, mert ha párás helyen volt a telefon, vagy szolidabban beázott akkor egyből bukható a gari, mivel nem ip védett.

20 éve a PH-n.

(#203) Hikvision válasza telefonmágus (#201) üzenetére


Hikvision
senior tag

440-ért zug gsm-es okos áfás árakat látok árukeresőn, 650-től indul azoknál a boltoknál ahova be is mennék érte.

20 éve a PH-n.

(#204) mrThomi


mrThomi
addikt

Köszi a valaszokat. 800€-ra sikerult lealkudnom, (288e kb) szerintem ez korrekt . Csekkolom a foliat mindenkepp. Valaki irta privatban a pixelhibat, mennyire problemas ez a belso nagy kijelzön ?

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#205) torrente777


torrente777
tag

Eddig bírtam az S21 ultrával visszatértem. :C :DD

(#206) mrThomi


mrThomi
addikt

Ahh gyerekek megjöttem én is. Megvan a telefon amit reggel írtam. Full folias, még az oldalán is rajta vannak, semmi karc, semmi por rajta, csak otthon lett használva. El sem hiszem hogy ennyiert sikerült beszereznem...Nem kell ide holmi ultra csak a Z FOOOoooOOoLD 2 :C

Nothing Phone (2a)

(#207) Korosa Péter


Korosa Péter
újonc

Sziasztok valahol még aktív a chat?

(#208) Korosa Péter


Korosa Péter
újonc

Sziasztok mobilaréna tesztben /ég és fold/ említenek egy autós noném tartót S1 néven ami kinyitva is fogja a telefont és tölti is. Nem tudja vki, hogy miről van szó és hol szerezhető be?

(#209) torrente777


torrente777
tag

Üdv aki szeretné használni a gyári hívásrögzítőt az keressen meg a részletekért privátba.

(#210) kpal válasza telefonmágus (#201) üzenetére


kpal
veterán

Durva hogy pl itt az aprón amik vannak mar 350e körül mozognak ,az alatt kb 60e Ft-al meg a Note 20 Ultra 5G :Y

(#211) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Tegnap mi is beszálltunk újjal a klubba. Nekem piszkosul tetszik ez a telefon. Zseniális.

(#212) kpal válasza Szellem. (#211) üzenetére


kpal
veterán

Kijelző mennyi sérülékeny ? Mennyire bírja az erősebb nyomogatást?

(#213) torrente777 válasza kpal (#212) üzenetére


torrente777
tag

Nyomogatást bírja. De az erősebb karcolásokat nem szereti(kulcs,köröm). Egyébként nem sérülékeny. Plusz van rajta fólia ami cserélhető és már lehet hozzá kapni jó minőségű fóliákat.

(#214) Szellem. válasza kpal (#212) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A nyomást bírja, de éles tárggyal, körömmel nem bír. Azok nyomot hagynak.

(#215) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok
Nagyon izgatja a fantáziám a készülék néztem sok videót fél éves készülékekről de a kérdésem akkor is az megéri beruházni rá, átlagban mit bír az akku? Meghibásodásra van valami speckó megkötés garancia szempontjából?

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#216) Teal'C válasza Teal'C (#215) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt próbálta már valaki, jónak néz ki.
[link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#217) ateszapa748 válasza torrente777 (#205) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Szia,
Megkérdezhetem miért tértél vissza S21 ultráról?

(#218) torrente777 válasza ateszapa748 (#217) üzenetére


torrente777
tag

Méret miatt, megszoktam a Z foldot. S21 Ultra csak is az újdonság varázsa miatt vonzott, kipróbáltam de nem jött be. A nagy kijelző miatt már nem is fogok cserélgetni csak is Z fold vonalon.

[ Szerkesztve ]

(#219) torrente777


torrente777
tag

A z Fold 2 őnek nekem 1 hibája van vagyis 2 ő. A dual sim, hogy sajna csak 1 kártya megy bele a másik e sim de ez megoldódik mert 2021 be jön a telenorhoz is az e sim. A második hiba, hogy 60Hz es az első kijelző nem 120Hz es. Ha ezt a 2 funkciót javitják a Z fold 3 ba én már meg is vettem.

(#220) ateszapa748 válasza torrente777 (#218) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:R

(#221) mrThomi válasza ateszapa748 (#217) üzenetére


mrThomi
addikt

Én is áttértem S21 Ultrára, én a kamera, és valóban egy kicsit az előlapi kijelző miatt amit az esetek 90%ban használtam(120hz, picit nagyobb és jó lenne) viszont ha kisebb akkut tesznek a z fold3 ba akkor meg amiatt fog fájni a fejünk.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#222) prolad válasza torrente777 (#219) üzenetére


prolad
őstag

Van konkrét infód arról, hogy mikor jön Esim a Telenorhoz? Február-március környékén még azt mondták, hogy egyelőre nem tervezik bevezerni.

(#223) torrente777 válasza prolad (#222) üzenetére


torrente777
tag

Max 3 hónap és érkezik.

(#224) babosmiki válasza torrente777 (#223) üzenetére


babosmiki
addikt

Vodáról nem tudsz véletlen?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#225) torrente777 válasza babosmiki (#224) üzenetére


torrente777
tag

Szia sajnos nem.

(#226) babosmiki válasza torrente777 (#225) üzenetére


babosmiki
addikt

:R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#227) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok!
Még mindig gondolkodom hogy ki kellene próbálni egy ilyen telefont… Jelenleg IPhone 12 pro maxom van, szeretem, de hát minden zászlós hajót ki szoktak próbálni. :)
Érv, ellen érv? Típus hiba, stb.? Valaki váltott esetleg Iohone-ról?
Előre is köszi :R

(#228) syIex


syIex
veterán

Hahó!
Van itt olyan aki iPhone-ról váltott ilyen készülékre és azóta is használja? :))
Mióta kijött vonz ez a telefon, de sose próbáltam ki. S21 Ultrám az volt, de kb egy hét után mentem is vissza iPhone. Ennél másabb lenne? :D

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#229) Snoop27


Snoop27
őstag

Kissé behalt a topic.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#230) babosmiki válasza Snoop27 (#229) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát be.. Mondjuk ha a Voda elindítaná végre az esim szolgáltatását, akkor én már jönnék is vissza... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#231) Snoop27 válasza babosmiki (#230) üzenetére


Snoop27
őstag

Tetszetős ez a Fold, látom neked is bejött. Gondolkodom rajta, hogy a következő ez lesz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#232) syIex válasza Snoop27 (#231) üzenetére


syIex
veterán

Én is gondolkoztam rajta, de nem igazán kaptam választ a kérdésre sehol nem csak itt.
Már egyuttal megvárom az új szériát aztán majd kiderül, hogy marad-e az alma vagy sem.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#233) Snoop27 válasza syIex (#232) üzenetére


Snoop27
őstag

Szintén almával vagyok én is jelenleg, de valahogy visszahúz a szivem androidra, vagy huawei vagy samu.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#234) prolad válasza Snoop27 (#229) üzenetére


prolad
őstag

Nincs mit írni, jól működik. Várom az új Foldot, ott mennyivel lesz jobb még a hardver.

(#235) syIex


syIex
veterán

Végül a harmadik generáció mellett döntöttem, viszont az lenne a kérdésem, hogy ti mivel szoktátok törölni vagy tisztítani a belső nagy kijelzőt?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#236) bigkokas


bigkokas
tag

Látom nem nagyon megy a topik..de hátha van itt még valaki aki csak figyel mint én..átköltöztem egy note 10 + ról és nem nagyon van forum ahol lehet szakmai tapasztalatokat olvasni a fold 2 ről sehol..
Engem igazából most csak 1 dolog érdekelne..a belső kijelző foliát akarom kicserélni vagy cserélteni mert kicsit viseletes már..erre opció?? Rendeltem egy rinke márkájut de nem merek nekiálni..gyárit most akkor le lehet venni?? Vagy samsungnál ezt tudom cserélteni?? Menyiért cserélik ki??
Válaszolat köszönöm elöre is..vagy itt már senki nincs mi denki a fold 3 at használja??

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#237) bigkokas válasza Bog (#117) üzenetére


bigkokas
tag

Szép estét..elnézést hogy rád irok de egy kis segítséget szeretnék kérni mert itt a topik kicsit behalt vagy mindenki váltott fold 3 ra..
A kérdésem a következő lenne..ha jól tudom te vagy ti is használjátok vagy használtátok ezt a készüléket..és azt szeretném tudni ,hogy a belső kijelzőn szeretném lecseréltetni a fóliát..vagy csak a kolleginának volt problémája vele??
Csak Samsungban érdemes cseréltetni??
Válaszodat előre is köszönöm..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#238) babosmiki válasza bigkokas (#237) üzenetére


babosmiki
addikt

Szia,
én csak is a Samsungot ajánlom erre a feladatra gyári fóliával.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#239) bigkokas válasza babosmiki (#238) üzenetére


bigkokas
tag

Szia..Köszönöm a választ..és eaetleg nem tudod hogy ez mibe kerül náluk??
Választ előre is köszönöm..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#240) babosmiki válasza bigkokas (#239) üzenetére


babosmiki
addikt

Szívesen!
Nem tudom, nekem nem kellett anno szerencsére, de mintha valahol 10 ezer körül olvastam volna..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#241) bigkokas válasza babosmiki (#240) üzenetére


bigkokas
tag

:R köszönöm..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#242) babosmiki válasza bigkokas (#241) üzenetére


babosmiki
addikt

:)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#243) bigkokas válasza babosmiki (#242) üzenetére


bigkokas
tag

Szia..lenne egy kérdésem hátha..?? Hogyan lehet cach üriteni a fold 2 nél?? Note nál tudtam ,müködöt a power hangerő + és a headsett rádugva..de itt nem jön elő..
Köszönöm..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#244) szilrobi válasza bigkokas (#243) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Van pár youtube videó (fold 2 wipe cash, vagy hard reset), érdemes megnézni, egyszerűbb, mint leírni :DNekem sem sikerült elsőre valahogy, de végül csak össze jött.

[ Szerkesztve ]

(#245) szilrobi


szilrobi
aktív tag

XEH-ra is kint van már a 12-es android, sammobile oldalon.
Ha valaki felrakta már, lát valami említésre máltó változást?

(#246) dogi01


dogi01
aktív tag

Sziasztok! Használtan úgy néz ki hozzájutok egy fold2-hoz. Van még rá 3ho GSM garancia ami nem sok de legalább van valami.
Teszt menüben vegigprobalgatom majd meg külsejét alaposabban megnézem. Valami tanács mire figyeljek meg oda?

(#247) bigkokas válasza dogi01 (#246) üzenetére


bigkokas
tag

Szia..
Mint látod nem sokan vannak itt a forumon..de fold 3 nál se nagy a nyüzsgés..gondolom már megvetted a Foldot..👍
Nagyin jó kis mindenes..ha kifogod akkor nem fog más kelleni..aksiban böven 1,5 nap nálam.
Igazábol csak a kijelzőkre kell nagyon figyelni ne legyen karcos belül ha nincs rajta folia..de ha van azt lehet cserélni is..a gsm gari azért nem roszz de jó lenne ha meglenne a gyári garijegy mert az első évben kedvezményessen cserélik a kijelzőt ha valami gond lenne vele..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#248) soundstorm32


soundstorm32
csendes újonc

Sziasztok, van info arról, hogy a belső kijelző fólia cseréjére valóban van lehetőség az oktogon szervízben (hivatalos samsung szervíz és foldokkal csak ott foglalkoznak, ses-ben is max átveszik és elküldik, ezt mondták)?

(#249) soundstorm32 válasza soundstorm32 (#248) üzenetére


soundstorm32
csendes újonc

Bocs nem ebbe a topikba akartam :)

(#250) Valaki87


Valaki87
senior tag

Legyen új iromány, vettem egyet én is ebből az egzotikus telefonból :D ( használtan ).
Iphone 13 Mini - Pro volt minden előtte.... Ez igazán különleges már csak az ára miatt is :D
Próbaképp vettem mennyire jön be, szerintem átnyargalok majd a Fold 3-ra...Méghogy az Iphone 13 Pro max a legdrágább telefon ( haha :DDD ) .....Egyébként tetszik, különleges és végre valami új. Nekem eddig bejött, 1 hét után. Akku is jól bírja. Szerintem ezt már nem fogom csak úgy cserélgetni, mert ugye oké megnézi az ember, minden telefon " egy tucat" ez mellett, újabb chip, kamera szenzor meg stb, ez viszont olyan, hogy kinyitom és azt mondom na igen, ez nem jön szembe az utcán.
Autós nyelven- budapesti utakon látni már manapság 20 percenként egy zsír új Porsche-t vagy S Mercit vagy G 63AMG, fel se figyelek már ezekre...Na de egy 67-es Eleanor Ford Shelby azért már más :))"Kuriózum....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.