Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) akooos válasza S e t h (#50) üzenetére


akooos
veterán

:(( :((

(#52) joey04 válasza Steven (#46) üzenetére


joey04
titán

nekem is egyértelmű volt. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) hemaka


hemaka
nagyúr

Tök jó meg minden(lenne fele ennyiért), de gondolom egy fél év múlva olyan karcos lenne a belső kijelző, mint az állat a puha borítás miatt.

(#54) Schuler888 válasza Steven (#46) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Megnyugtat, hogy a páromnak is, akinek újságírói diplomája van"
:DDD Akkor ez megmagyarazza, hogy miert nem erti a mondatot... :U Teljesen logikus, ertheto mondat, ahogy tobben is irtak.

A tele.. table.. geprol :D : nalam siman elojott a birtoklasi vagy, ami az elozonel meg inkabb a "zsiraf" kategoria volt, de ha jovore kijon az alant lathato ujdonsagokkal es S-Pennel, tuti valtok. Egyebkent kontra listan, hogy egy mechanikus gep nem ip-68 minositesu, eleg eroltett negativ erv :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#55) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Évek óta senki nem mutatott be semmi "újat", ha ios lenne rajta az ára se érdekelne és mennék érte a boltba.
Szóval le a kalappal a Samsung előtt jó lesz ez... ;)

(#56) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Kíváncsi vagyok hány generáció alatt jutnak majd el a felismeréshez , hogy szegényke rossz irányba nyílik.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#57) akooos válasza -Skylake- (#56) üzenetére


akooos
veterán

Merre kéne?

(#58) -Skylake- válasza akooos (#57) üzenetére


-Skylake-
addikt

Amerre a Mate X.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#59) akooos válasza -Skylake- (#58) üzenetére


akooos
veterán

Nekem ez így szimpibb amúgy, mert valamilyen szinten védve van a nagyobbik, belső kijelző. Nem az védi a telefont :D

De ízlésekről kár vitatkozni, elfogadom, ha másnak az jobban bejön.

(#60) babosmiki


babosmiki
addikt

Tegnap átvettem a cuccot, pár szóban az eddigiek. Sokat filóztam melyik szín legyen, mert a fekete nem volt kiállítva, de jól döntöttem, hogy ezt választottam. Nagyon elegáns, és nem is teljesen fekete..A minőségérzet az első Foldhoz képest tényleg rengeteget fejlődött, nagyon egyben van! A mechanika egy remekmű lett, jó érzés hajtogatni. Eddig minden nagyon pozitív, a külső kijelző sokkal használhatóbb és szebb is, viszont kicsit lehetne még szélesebb..A teljesítmény persze csúcs, minden azonnal történik. Sokan írták, hogy kinek meg minek egy ilyen cucc. Hát nekem már régóta probléma, hogy nincs a Samsungnak erős 8"-os tabletje, az 5 éves Tab S2 vel kínlódtam, romoltam, mivel sokat netezem és olvasok tableten és a szemem már nem a régi sajna.. Ez így egy tökéletes megoldás számomra, mindig kéznél a telefon és a Tablet is, teljesen kiváltja minkettőt, élmény használni. Kár, hogy ilyen drága, eddig csak ez az 1 problémám van vele..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#61) MikeWazowski válasza babosmiki (#60) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Grat hozzá!
Tok volt hozzá alapból?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#62) babosmiki válasza MikeWazowski (#61) üzenetére


babosmiki
addikt

Köszi! Á, az ebbe az árba már nem fért bele.. :(( ...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#63) joey04 válasza MikeWazowski (#61) üzenetére


joey04
titán

bognak nem hitted el, hogy nem jár alapból? :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#64) doooo válasza -Skylake- (#58) üzenetére


doooo
veterán

Hogy sokkal sérülékenyebb legyen? Azt tényleg jó irány lenne. A Mate X is nagy sláger lett.

(#65) -Skylake- válasza doooo (#64) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nem , hanem hogy összecsukva is legyen értelme. Ha összecsukva egy 6-6,5" panel kinyitva meg egy 2x6-6,5" panel annak van értelme. Ha összecsukva olyan mint a Fold vagy a végképp 0 értelme van Motorola, az nem ér semmit. Ha összecsukva nem egy teljes értékű telefon akkor az csak egy tablet. Márpedig a Mate x-en kívül jelenleg egyetlen összecsukható telefon sem teljes értékű készülék összecsukva, mert ez a fold is kis kijelző szar STB aránnyal , a Fold 1-ről ne is beszéljünk, a Moto telefonja meg nagyjából az áprilisi tréfa kategória.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#66) Remus389 válasza -Skylake- (#65) üzenetére


Remus389
veterán

De karcolódik akkor

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#67) AliceWake válasza hemaka (#53) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A Fold nem karcos, pedig január óta nyúzom. És néha még a körmömet is hagyom megnőni kicsit jobban. Kényelmetlen vele gépelni, de azért olyan szép.

Non omnis moriar.

(#68) babosmiki válasza -Skylake- (#65) üzenetére


babosmiki
addikt

Cáfolom amit írsz. A Z Fold2 becsukva is teljes értékű telefon! És mivel nem olyan széles mint a Mate X, így fogni kezelni is könnyebb annál...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#69) Schuler888 válasza -Skylake- (#65) üzenetére


Schuler888
senior tag

Latszik, hogy nem hasznaltad, csak fantazialsz..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#70) Schuler888 válasza babosmiki (#68) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#71) tesz-vesz123 válasza Aryon87 (#45) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Vicces tőled ez az állandó Samsung kamera fika. Írod ezt olyan telefonról, aminek a kamerája 90%-ban szar fotót lő (vagy alulexponál, vagy túlexponál), videózásban meg talán egy Galaxy A50 szintet megüt. Nem kell minden cikk alá leírni, hogy neked nem felel meg, senkit sem érdekel. :)

(#72) Hikvision


Hikvision
senior tag

3-napja van meg, csak jókat tudok róla mondani, A Note20Ultránál sokkal jobban bírja az akksi ez nyilván köszönhető a Snapdragonnak meg nyilván annak, hogy alaphelyzetben a külső kijelzőt használom telefonálásra, általános dolgokra, akkor nyitom ki, ha éppen olyan alkalmazást használok ami kényelmesebb úgy. Jó sok idő óta ennél van most meg először az "új" telefon érzést, idáig mindig egy kicsit nagyobb okosabb gyorsabb volt a telefon amire cseréltem, ez most viszont teljesen "más". Egyetlen negatívum, talán hogy szokni kell a súlyát, mert az van neki rendesen, illetve, hogy bizonyos autós tartókba összecsukva se fér bele normálisan a vastagsága miatt. Jah és tényleg vicc, hogy egy tokot sem adnak a telefonhoz a dobozban, illetve, hogy a gyári fekete bőr tok ami egy kis darab sz*r, 29.900.-Ft!!!
Az ára tényleg vicc, de itt inkább "kapok" valamit 700-ért mint amit visszavittem Note20Ultrát 500-ért, a Note10 Után. Nyilván akinek munkaeszköz és cégre veszi, annak azért nem fáj annyira a dolog.

[ Szerkesztve ]

20 éve a PH-n.

(#73) Aryon87 válasza tesz-vesz123 (#71) üzenetére


Aryon87
félisten

Jolvan okoska, latom mar itt is betalalsz szokasodhoz hiven... Nem folytatom, annyit nem ersz nekem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#74) Gergőke88 válasza tesz-vesz123 (#71) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mondjuk én se értem, hogy miért nem fért bele ebbe az árba a top kamera.

(#75) hemaka válasza AliceWake (#67) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez most meglepett, hogy a noi korom nem vagja szet, gyengebbnek gondoltam. Jo tudni, hogy egesz jol birja, hat ha egyszer olcsobban mennek majd ezek.

(#76) AliceWake válasza hemaka (#75) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Azért nem a Freddy Krueger szintű stiletto-ra kell gondolni, de szoktam hagyni rendesen megnőni és egyelőre kifogástalan a belső kijelző is.
Én is másra számítottam az első tapasztalatok alapján, de örülök, hogy alaptalan volt az aggodalmam.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#77) telefonmágus válasza Hikvision (#72) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Régi Fold-hoz lehetett szerezni a Samsungtól autós tartót,lehet ez is belemegy kinyitva

Extreme Digital nyomja még a régiét most látom

[ Szerkesztve ]

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#78) Bog válasza Hikvision (#72) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pont ezért írtam bele a cikkbe az aliexpresses tartót, nekem teljesen bevált.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#79) hito válasza AliceWake (#76) üzenetére


hito
nagyúr

;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#80) babosmiki válasza Hikvision (#72) üzenetére


babosmiki
addikt

Jó látni, hogy nem vagyok egyedül... :D
Amúgy mindenben egyetértek! Rég óta ez az első mobilom ami igazán különleges és öröm kézbe venni...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#81) norbi93


norbi93
senior tag

Akinek a belső kijelző karcolódásával lennének aggályai, rakjon rá fóliát :)

(#82) AliceWake válasza hito (#79) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Legalább dugtad volna el egy link alá [miért nincs hányós szmájli] :F
Ez valami fertelmes.

Non omnis moriar.

(#83) gusthy


gusthy
veterán

Csak ne szóljuk le a T-Mobile G1-et, imádtam.

(#84) J&P válasza hito (#79) üzenetére


J&P
tag

Anno egy Velociraptornak rövidebbek voltak a körmei, ez a nő tuti egy karmóca. :DDD

(#85) babosmiki válasza norbi93 (#81) üzenetére


babosmiki
addikt

Gyárilag van rajta fólia! ;) Elöl is..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#86) e-newsee


e-newsee
addikt

Látom, két "vágyálom" lett gyakran megfogalmazva ezzel a cuccal kapcsolatban.
Az egyik az S-Pen.
Ezt én is díjaznám, de nem tudom, az a technológia pontosan hogyan épül fel, alkalmas-e arra, hogy hajtogassuk, vagy egy fix, merev rétegről beszélünk. Ha utóbbi, akkor nyilván felejtős. Ha működne a dolog, akkor is előbb fel kell futtatni egy kategóriát. Ha lesz is később, az biztos, hogy nem mostanában. (Azt tudom, hogy régen a Wacommal közösködtek az érzékelő felület kapcsán a Note-okban. Ez azóta is így van, vagy már magának fejleszti a Samsung? :F )
A másik pedig az, hogy ne látszódjon a hajlítás. Szerintem erről le kell mondani. A fizika az fizika. Valószínűleg rajta vannak az ügyön, de amíg a jelenlegi anyagtechnológia nem képes rá, addig így marad. Talán olyan megoldás lehetne, hogy kinyitáskor valamilyen felület , ami egy síkba kerülne a kijelző fix részeivel, alátámasztja a hajtásél környékét. De ez plusz mechanika lenne az amúgy sem egyszerű zsanérban, ami további potenciális hibaforrás. Nem biztos, hogy megéri. Személy szerint engem nem zavarna, bár még élőben nem láttam.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#87) babosmiki válasza e-newsee (#86) üzenetére


babosmiki
addikt

"A másik pedig az, hogy ne látszódjon a hajlítás."

Én még csak pár napja használom, de már észre se veszem.. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#88) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tetszik az elképzelés, de biztos nem kellene amíg ilyen otromba vastag

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89) Hikvision


Hikvision
senior tag

A Hajlítás egyáltalán nem zavaró, sőt nekem fel sem tűnik, a vastagsága pedig szintén nem zavar, a súlya viszont még mindig megszokást igényel.

20 éve a PH-n.

(#90) AliceWake válasza e-newsee (#86) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha életszerűen használod a készüléket és normál dőlésszögben, szemből nézed a kijelzőt/gépelesz/olvasol vagy letámasztod és filmet nézel, tökéletesen láthatatlan a hajtásél.

Non omnis moriar.

(#91) ollie válasza e-newsee (#86) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még mindig Wacom technológiát használ a Samsung.

***

(#92) e-newsee válasza AliceWake (#90) üzenetére


e-newsee
addikt

Én tisztában vagyok vele látatlanban is, és kb fél óráig vennék róla tudomást, de sokaknak ez vízválasztó, ahogy olvasgatom a neten a tesztek alatti kommenteket. Kb, ha nincs min morogni, akkor keresnek valamit.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#93) Schuler888 válasza e-newsee (#92) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Kb, ha nincs min morogni, akkor keresnek valamit."
Itt a lenyeg.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#94) MikeWazowski válasza joey04 (#63) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Előbb kérdeztem, minthogy végigolvastam volna a tesztet. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#95) AliceWake válasza e-newsee (#92) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, csak megerősítettem, hogy alapvetően nem látszik. Rendeltetésszerű felhasználás mellett nem veszed észre, az meg nem különösebben izgat, hogy a mellettem állónak abból a szögből éppen kiveri a szemét.

Non omnis moriar.

(#96) e-newsee válasza AliceWake (#95) üzenetére


e-newsee
addikt

Sőt, ha sokat nézi te kijelződet, te vered ki az ő szemét. ;] :B

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#97) Rdoki


Rdoki
friss újonc

Az első Foldot használom (hála Istennek nem hallgattam anno a tapasztalat nélkül károgókra) és már ezzel is tökéletesen elégedett vagyok, a "minitablet" kijelző még ha valódi tabletnek kicsi is, normál telefonnál ezerszer nagyobb élmény. Itt az első Foldnál a kicsi frontkijelző nekem egy dologhoz zseniális: túrázáshoz! Nagy akksikapacitás miatt egész napos terepen sem kell a túratérképet nézve félnem, hogy lemerül. Olyan mint egy kis Garmin,és a kis kijelző miatt brutálisan sokáig bírja. Sőt a kis kijelző terepen kevésbé sérülékeny is,mint egy nagy méretű telefonkijelző. Telefonálni,smst olvasni,fényképezni meg szintén elég (sőt jobban kézre is áll a vastagság miatt), többire ott a kinyitott méret.

[ Szerkesztve ]

(#98) babosmiki válasza Rdoki (#97) üzenetére


babosmiki
addikt

Akksiban kb ugyan azt hozza a 2-es is mint az 1, amennyivel nagyobb az első kijelző, kb annyival nagyobb az akksi is. ;) Az előlap meg csak kicsit lett nagyobb ami már az elsőnél is full üveg volt, így a sérülékenység is kb ugyan az, max a GG.Victus kicsit jobban bírja. :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#99) Rdoki válasza babosmiki (#98) üzenetére


Rdoki
friss újonc

Jaja. Én nem is a két generáció közti fejlődést vitattam, hanem a Fold mint használhatatlan és felesleges koncepció gondolatát.
És valóban, még nem ejtettem le,tehát nem tudok erről nyilatkozni.. :DDD

(#100) Schuler888 válasza Rdoki (#99) üzenetére


Schuler888
senior tag

"hanem a Fold mint használhatatlan és felesleges koncepció gondolatát."
Bog is bele irta a tesztbe, hogy nincs igy :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.