Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) helixP válasza Tom321 (#46) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem vagy-vagy kérdés. Ha megfelelő hajlítható kijelzőket és zsanérokat tudnak csinálni, mindkettő élni fog egymás mellett. Ez tök jól látszik a fórumon is, hogy van, aki közepeset szeretne nagyra hajlítani, van aki közepeset kicsire.

AliceWake: +1!! Számomra is ez az értelme a kihajthatós cuccoknak.
Sőt: olyan telefon, amit kihajthatsz tabletnek, és ha beérsz a melóba, dokkolóba nyomva azon folytatod a munkát :K

LosBlancosrm: Rangjával szívatni valakit nagyon uncool...

[ Szerkesztve ]

(#52) persil


persil
nagyúr

Hat remek koncepcio ide, hatalmas innovacio oda, az, hogy korommel tok veletlenul vegig lehet karcolni egy telefon kijelzojet, rohadtul nem palya. Haccazezere'.

Ezekbol kene gyartani ilyen 100 darabokat, millios aron gyujtoknek, hogy azert meg legyen a tapasztalat a gyartasban, aztan majd, ha igazan hasznalhato es minden teren megfelelo minosegu, tomeggyartasra alkalmas verzio is lekerul az asztalokrol, akkor kitolni a boltokba. Mondjuk harmadennyiert.

Egyszeruen nem er ennyit maga az osszehajthatosag tenye. Marpedig ez a keszulek pont annyival tud tobbet barmelyik masik csucstelonal. Ha meg valakinek tenyleg baromira kell az osszecsukas, akkor tud venni kevesbe fancy, de ugyanugy osszecsukhato telot. Persze nem hajlithato kijelzovel.

Ilyen esetben a vegfelhasznalot magasrol nem erdekli, hogy a technologia miatt kerul sokkal tobbe, ha sokkal tobbe kerul, cserebe pedig nem nyujt annyival tobbet. Nem szar, de durvan reteg termek. Hatszazezer magyar kiralyi jatekpenz pedig rengeteg penz, akkor is, ha baromi jol keresel.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#53) #22743424 válasza #22743424 (#31) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tüzetesebben átolvasva a tesztet "Ehhez most ez a teszt roppant szűkös időkeretet biztosított (rajtunk kívül álló okokból)"
Szóval vissza kellett adni :(( Kár

(#54) oromisu


oromisu
csendes tag

A cikk főképét elnézve azt hittem újabb durabilit teszt lesz. Azért ha befotózunk egy telefont, lehet illik róla a sok mocskot, zsírt, port letörölni :D De persze az is igaz, hogy így használati valójában látható. Ilyen lesz, ha használjuk. Mondjuk én háklis vagyok erre és folyton törölgetem a telefonom :D

(#55) zolomon17 válasza persil (#52) üzenetére


zolomon17
senior tag

"Hatszazezer magyar kiralyi jatekpenz pedig rengeteg penz, akkor is, ha baromi jol keresel."

Hogy én egy hasonlóért hogy le lettem ugatva a Fold kapcsán... :( Pedig éppen ez volt nekem is a bajom, hogy innováció ide vagy oda, ez egy csúcskészülék, ami hajtogatható is. És itt kb. vége. Nagyjából bármelyik csúcsmodell árának közel a kétszereséért.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#56) Tom321 válasza ZavaBalazs (#49) üzenetére


Tom321
csendes tag

Igen, a mai világban már a még nem létező piacot is elemezni kell, amit a samsung gondolom meg is tesz.. Nem az ujjaból szopja, hogy mit kellene gyártani.
Ha látja, hogy valamite nagyobb az érdeklődés, meg ha csak elvi is, akkor olyat fog csinálni..
Én így látom, de lehet rosszul látom..

(#57) Tom321 válasza helixP (#51) üzenetére


Tom321
csendes tag

Olyan szempontból vagy vagy kérdés, hogy melyikből megy el több.
Lehet nagyon jó a Fold, ha nem veszik.. akkor nem éri meg.. [mint az Alfa Gulia]

(#58) JoeCockBill válasza GeoJoe (#38) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

na a foldnak látom az értelmét. ha kinyitom tablet, ha becsukom telefon. de ez? ha kinyitom telefon, ha becsukom...izé. semmire se jó darab valami. mondanám hogy zsebóra, de ahhoz kéne rá lánc

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#59) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekes így a tesztet olvasva. Engem nem győzött meg, nem vonz. Fix, hogy sokaknak ettől még tetszik.
Az ár egy üres piacon egy új termék esetében meg lefölöző. Nem mondom, hogy lehetne dragább is, de ennyit adtak neki.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#60) 1098&E30


1098&E30
lelkes újonc

Ennek már több értelmét látom mint a Flodnak. Csak ne lenne ilyen csajos.

(#61) joey04


joey04
titán

58 vs 60. ezért szép a világ.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) bigrock


bigrock
addikt

Ennek a telefonnak a hatalmas előnyét nem lehet elvitatni: egy jó veszekedés után le tudod csapni a kijelzőt, ez a régi időket idézi, amikor ráb....tad a partnerre a kagylót. :DDD

(#63) Lincoln6echo válasza Tom321 (#46) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Csak hát sajnos mèg bőven nem tart ott a technológia,mint ahogy álmodoz(nak)unk róla! :)

(#64) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Köszönöm a tesztet!
Tetszik, kéne!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#65) Eztis_Aztis válasza Tom321 (#1) üzenetére


Eztis_Aztis
tag

Feldobtad az estémet, 11 perce röhögök hangosan, a párom már a dilidokit akarta hívni... :DDD :DDD :DDD
Ritkán olvasok ekkora hülyeséget ezeken a fórumokon... :C :C :W :W
(halkan mondom, huawei párti vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#66) nuke7


nuke7
veterán

én valami olyasmit várok, mint a mate X, csak kisebb kijelzővel... milyen jó lenne már egy iphone SE méretű cucc, amit ki lehet nyitni?! :Y

https://youtube.com/user/nuke7

(#67) #24536576 válasza helixP (#51) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szvsz félreértetted. Nem a rangjának szólt, mivel nincs benne lekicsinylő jelző. Én csak arra akartam célózni, hogy ilyen *sípolás* nem kéne beszélnie, maradjon inkább "csendben".

(#68) #24536576 válasza nuke7 (#66) üzenetére


#24536576
törölt tag

Rákötött akkumulátorral elég érdekes. :))

(#69) nuke7 válasza #24536576 (#68) üzenetére


nuke7
veterán

milyen akkumulátorral..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#70) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég jó cucc, de pénzt nem adnék érte, a kijelző valószínűleg nem bírja túl sokáig éles bevetésen.

(#71) #24536576 válasza nuke7 (#69) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ami ellátja energiával. :Y SE2/legyen kis készülékház okosok mindig azt felejtik el, hogy az aksinak is kell hely. ;)

(#72) Stabi83 válasza AliceWake (#43) üzenetére


Stabi83
senior tag

Amíg a kijelző védelmét nem tudják megoldani addig ez csak álom maradhat. Szerinted az S Pen hegye mennyi idő alatt amortizálná le ezt a puha felületet?

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#73) DraXoN


DraXoN
addikt

Egy kis szétszedés: [By JerryRigEverything]

Egyébként nem műanyag a kijelző, tényleg üveg, csak mint a Fold esetén itt is van egy műanyag fólia a tetején ... és utóbbi a "puha".

A kérdés részemről ezen fóliától a tetején mikor lehet megszabadulni majd úgy, hogy "ne bánja" a kijelző se.
Ez így ennyiért max demónak jó... maximum akkor vennék ha pár ezer forintért lehetne másik kijelzőt venni ha "betörik" (de nem olyan olcsó). bár igaz... a készülékárnak is jóval kisebbnek kéne hozzá lennie.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#74) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Nekem tetszik!
Ha a kétharmadára/felére vékonyítják összecsukva, ráraknak valami értelmezhetőbb (használhatóbb) külső kijelzőt, és mondjuk beesik az ára 200-250 alá, akkor engem megvettek.

Tény, hogy ehhez kell az, hogy nem vagyok egy power-user. Használom a telefonomat napi szinten, de nem vagyok hozzánőve. Használnék én valami iSE méretű "aprócska" mobilt jó kamerával, de ha egyszer nincs... A mostani M20Pr-t olyan gyorsasággal adnám el, hogy öröm lenne nézni.

(#75) J.J. András válasza #22743424 (#31) üzenetére


J.J. András
őstag

Alíz-fék :)
meg a női táska, amiben még a PC mellett a monitor is a nyomtató is elfér :) /NEM ÉN ÍRTAM, feljebb írták, azon besírtam :D/
[4-es hozzászólás, JoeCockBill-től :) ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#76) GeoJoe válasza JoeCockBill (#58) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Ez a lánc dolog nem is hülyeség :DDD

(#77) nuke7 válasza #24536576 (#71) üzenetére


nuke7
veterán

nálam az SE bőven bírja egy napig - és egy kb. kétszer olyan vastag, kinyitható telefon sokkal kezelhetőbb lenne mint ezek a 5,5"+-os izék, szóval még mindig nem értem, hogy milyen rákötött akksiról beszélsz :N

https://youtube.com/user/nuke7

(#78) 7Heads Drago válasza pumpedlix (#34) üzenetére


7Heads Drago
veterán

1. Nekem pl bejön.
2. Mivel újdonság nyilván az. Tudsz esetleg olyan mondani ami új volt és olcsó is?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#79) somogyib válasza pumpedlix (#34) üzenetére


somogyib
őstag

Te inkább a Samsungtól vártál többet, nem Bog-tól. :)

[ Szerkesztve ]

(#80) Ricardo válasza pumpedlix (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Milyen telefont használsz?

(#81) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

[link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#82) petymeg


petymeg
addikt

"sokkal kisebb ilyenkor a rés az egymásra hajlított kijelző két fele között, mint az a szakadék, ami a Foldnál tátong"

Ez a lényeg. Mit keres egy "sokkal kisebb rés" ott, ahol semmilyen résnek nem kellene lennie? Majd ha nem lesz, meg értelmes kijelzőarány lesz ezeknél a hajtogatós telefonoknál, akkor talán lesz értelme. Most nem 'kéne se ez, se a Fold.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#83) ollie válasza petymeg (#82) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A rés ugyanazért van ott, mint a foldnál, hogy ne törjön ketté az amoled panel, amikor összecsukják a kijelzőt.

***

(#84) Ádám16


Ádám16
addikt

Végre elmegy valami új irányba ez az egész mobiltelefon-éra. Rohadt unalmas volt az elmúlt pár év e téren szerintem. Sok kamera lett (fele szarabb, mintha egy lenne), nagyobb kijelzők, színes üveg mindenhol, noccs, és bumm.

Amikor kijött a Razr felcsillant a szemem, ez a Z Flip is kéne. Na de majd az utódai. Remélem, érdekli a vásárlókat ez a készülék, és folytatják az irányt. A fóliagyártóknak fel van adva a lecke, mert erre elférne egy mindenképp, illetve az előlapi kijelző lehetne nagyobb (legalább, mint a Razr-é), egyébként hibátlan. Csak az ára nem.

(#85) Silenzio válasza petymeg (#82) üzenetére


Silenzio
addikt

Azért, mert sosem lesz olyan vékony és ruganyos, mint a papír, és ha belegondolsz, még a papír is csak kerek ívben hajolhat, ha nem akarod, hogy csíkban megtörjön. Marad a rés, mert nem bug, fícsör. Te meg majd veszel mást. :K

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#86) Memmaao


Memmaao
addikt

"amit pillanatnyilag senki más nem tud kínálni semmiféle árkategóriában." Úgy érti a szerző, hogy jelenleg, hivatalosan, Magyarországon? Mert azért a Motorola razr ezt kenterbe veri.

My name is Bond, James... Dean.

(#87) ForRedGlory válasza Memmaao (#86) üzenetére


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#88) allergia


allergia
csendes tag

:-) Most, hogy a Huawei és a Honor kiesett, a mobilarénás srácoknak másik mecénást kell(ett) találniuk :-)
Talán érdemes megnézni a Jerry Rig Everything videóját a Z Flipről..... hogy mennyire üveg az az üveg kijelző, és mennyire karcolódik….

(#89) petymeg válasza ollie (#83) üzenetére


petymeg
addikt

Igen, tudom.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#90) MikeWazowski válasza AliceWake (#43) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jövőre már nem lesz note, mert azt kiváltja a Fold ceruzával. Fold lesz, meg S széria.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#91) #24536576 válasza MikeWazowski (#90) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ezt melyik pizsidben álmodtad? Esetleg beteszik az S megjelenés mellé a Noteot, az év második felében meg jönnek ezek a demók.

(#92) #24536576 válasza nuke7 (#77) üzenetére


#24536576
törölt tag

Fú 🤦🏻‍♂️. Az SEben tamagocsi méretű kijelző van. Te abba a házba akarsz csupa kijelzőt, meg még ki is lehessen hajtani. Szerinted elegendő lenne bele a Flipnél és a Razrnél kisebb aksi?

(#93) MikeWazowski válasza #24536576 (#91) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem ez lesz, de lehet nem. ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#94) helixP válasza #24536576 (#91) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem pedig van benne ráció. Gyakorlatileg az S+ ésa Note széria összeért, már csak a pen különbözteti meg a kettőt egymástól, abszolút logikus húzás lenne.

(#95) Noukoum válasza Ádám16 (#84) üzenetére


Noukoum
veterán

Mégis rengeteg a fikázó, mintha a Samsungtól nem lehetne mást venni mint ezt. Röhejes.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#96) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

s20+ s20 ultra teszt mikorra varhato?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#97) SyMbioTe válasza allergia (#88) üzenetére

Elvileg az üveg felett még van egy vékony műanyag réteg is, és ezt karcolgatták a videóban.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#98) Tulku


Tulku
veterán

Ez egy concept modell...azok a nyilvános tesztelők, akik megveszik...a harmadik, negyedik generáció már majd jó lesz, nem fog karcolódni és zseb barátabb lesz...2-3 év...
Nagyon nevetnék, ha majd megnyitnám a 2024-es Mobilarena-t és csupa ilyen jellegű teló lenne benne tesztelve...mert ezt mondták egykor a TWS-ről is a szakik...hogy nem fogja senki sem venni...most pedig minden ember fülében bogyót látok...

(#99) Noukoum válasza Tulku (#98) üzenetére


Noukoum
veterán

Meg a tepsikről is. Lásd samsung note teszt. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#100) ollie válasza allergia (#88) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Néha nem ártana olvasni is.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.