Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tom321


Tom321
csendes tag

A Samsung mindig ezt csinálja, már 20 éve.
Kitalál valamit, aztán, amikor látja, hogy az nem jön be, másé viszont igen, akkor gyorsan lekoppintja, majd így adják elő, mintha mindig is tervben lett volna a másik is. Vicc, hogy mindig bejön, mindig nyernek rajta..

(#2) Juhaszatti válasza Tom321 (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Kitalál valamit, aztán, amikor látja, hogy az nem jön be, másé viszont igen"

Azt azért hozzá kell tenni hogy ez nem a Fold helyett van, nem azért készült mert az nem jött be. Készül közben a Fold folytatása is, ez egy másik széria, másik célközönségnek.

(#3) Tom321


Tom321
csendes tag

Pontosan azt mondom, hogy nem az utódja, hanem egy másik koncepció, amire nem is gondoltak, amíg a Motorola nem állt elő vele.. :)

(#4) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

nemtom, én továbbra sem értem mi értelme van ennek. a női táskás megoldás azért tűnik hülyeségnek mert egy átlagos női táskába egy asztali pc is elfér. monitorral. nyomtatóval.
max az ilyen estélyik mellé hordott pénztárcának tűnő táskáknál lehet előny, nade csak ilyen esetekre beszerezni egy fél millás telefont.. bár biztos van a célcsoport. vajna timi

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#5) Tom321 válasza JoeCockBill (#4) üzenetére


Tom321
csendes tag

Nem gondolom, hogy csak nőknek szól a telefon..

(#6) Juhaszatti válasza JoeCockBill (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Inkább a férfi zsebeknél lehet értelme. Bár ahhoz meg vastag. Konkrétan több mint 2x vastagabb mint a mostani telefonom, és ha pattintanék rá még egy tokot is, biztosan baromi kényelmetlen lenne zsebben hordani.

A koncepció jó, hogy félbe lehet hajtani és ezzel kisebb helyet foglal. De a technikai megvalósításon még lehetne csiszolni.
Itt tényleg lenne értelme vékonyítani, de majd kiforr, talán idővel egy új akkutechnológiával.

(#7) #95462144 válasza Tom321 (#3) üzenetére


#95462144
törölt tag

Dehogy, már több, mint egy éve levédették a szabadalmat ennek kapcsán... Szerinted két hónap alatt lefejlesztették és már lehet is kapni? Nagy cég a Samsung, de ilyen a rókás meséskönyvben sincs ne is haragudj. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) atike


atike
nagyúr

Nocsak... Derült égből Z Flip teszt. :)

Ez a kefés megoldás minimum érdekes, el nem tudom képzelni, hogy hatékony is lesz.

Komoly a hardver, ezt eddig is tudtuk, de a külső nekem továbbra sem annyira jön be. Tudom, csak milliméterek, de bumfordi a szememben.

(#9) Tom321 válasza #95462144 (#7) üzenetére


Tom321
csendes tag

Szerinted a Motorola mikor mutatta be a terveket? Úgy 3 éve..

(#10) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Elég korrekt telefon lett. A kijelző közepén nem érezni a mechanikát mikor tappolod a kijelzőt?

(#11) eladogeppc


eladogeppc
veterán

3300mAh csodákra nem képes. Ez max 3-3,5 SOT lesz.
Note 10 nálam 4-4,5 órát viselt el.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12) zolomon17


zolomon17
senior tag

Nagyjából úgy karcolódik ez a szupervékony üveg, mint a műanyag kijelzők :(

Konkrétan még szerszám se kell, körömmel bele lehet szántani :Y

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#13) MikeWazowski válasza JoeCockBill (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"...egy átlagos női táskába egy asztali pc is elfér. monitorral. nyomtatóval."

Ezen még most is röhögök. :DDD

Egyébként nekem ez a telefon annyira nőies. El nem tudnám képzelni magam egy ilyennel.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14) Pompi válasza Maxxy10 (#10) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De. Megnéztem pár YT review-t és ezt mindenhol megemlítették. Pl.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#15) helixP válasza Tom321 (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Mindenki ezt csinálja. Mások bevált innovációit használja. Ez ilyen.

JoeCockBill: egyetértek. Számomra nincs hozzáadott értéke ennek, nekem elférnek a telefonjaim a zsebeimben, de hajrá, fejlessznnek csak, innováljanak :)

zolomon17: Van még hova fejlődni :(

(#16) JoeCockBill válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

szvsz egy hosszú lapos valami zsebbarátabb mint egy kis vastag valami. pl simán zsebre tennék egy tábla csokit. egy krumplit meg nem

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#17) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Kéretik a kijelzőarányt 21:9-ről 22:9-re javítani. A pontos érték 21.66666, amit nem 21-re kell kerekíteni...
Ja és jöhetnek dicsérni a remek képarányt azok, akik eddig távkapcsolónak hívták a 21:9-es kijelzős Sony modelleket.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#18) Juhaszatti válasza JoeCockBill (#16) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mindkettő elég sarkos példa, de az én zsebemben a tábla csoki sem férne el, és nem azért mert szűk, hanem mert nem elég mély. De ha még el is férne, le biztosan nem ülnék azzal a táblával.

Szóval szerintem továbbra is hasznos ez a fajta hajtás, csak nem a jelenlegi formájában.

(#19) #10949376


#10949376
törölt tag

Ebbe már dual-band GPS van,meg tudja nézni valaki egy gps appal?

(#20) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Fura.
Csütörtök reggel a dubai reptéren egy "noname" műszaki boltban kint volt, egy ember nem nézett rá, én is csak véletlen a Note 10+ fogdosás közben vettem észre.
1450 USD.

(#21) #87628288


#87628288
törölt tag

Nem igazán jön be ez a hajlitott kijelzős megoldás,de ha választanom kellene ez,meg a Motorola között,számomra a Motorola lenne a befutó.Izlések és pofonok

(#22) joey04


joey04
titán

A moto szvsz szebb, ez a kamuüveg meg meh. De érdekes koncepció, viszont addig engem nem vesznek meg, ameddig érezni (és látni) a törést a kijelzőn, meg ameddig nem lesz igazi üveg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) eladogeppc válasza joey04 (#22) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ugyan ez a bajom. Ne látszódjon a törés. Feszítsék meg annyira, hogy ne lehessen érezni.
Ez így nagyon gagyi. Egy jó ideig nem lesz szerintem olyan, hogy a hajlítás után ne látszódjon a nyoma.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#24) ZavaBalazs válasza Tom321 (#9) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szóval a motorola bemutatta 3 éve a terveket, a samsung már akkor látta, hogy a 2 év múlva bemutatandó fold nem lesz jó, viszont a motoroláé igen, ezért lekoppintották a motót. világos. :K
mindezt úgy, hogy én ezt haszontalannak tartom, a foldot meg jó ötletnek, csak kiforratlannak.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#25) #06658560


#06658560
törölt tag


Ezt mennyi nyitás után fogja tudni produkálni?

(#26) borand


borand
aktív tag

Ez egy kiállítási darab, azt is elképzelem, hogy valaki csak úgy "tesztelgette", hogy mit bír. Annak ellenére, hogy tudjuk jól, hogy nem strapabíróak ezek a telefonok. Arról nem is beszélve, hogy még mindig senki más nem tudott ilyen telefont kiadni és fikázhatjátok a Samsungot, hogy ők meg milyen szart adtak ki...

Ez a Z flip koncepció szerintem nem jó út, de biztos van közönsége.

(#27) Pjotr


Pjotr
senior tag

A sör nyitásán kívül más nyitás felesleges.

(#28) atike válasza Pjotr (#27) üzenetére


atike
nagyúr

A wc tetejét sem szoktad felnyitni...?

:P ;]

(#29) Noukoum válasza eladogeppc (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem azoknak való akik egésznap a telefont nyomkodják.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) Noukoum válasza JoeCockBill (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

Az airpods is simán elfér bármelyik zsebembe, de a 158mm magas telefon más nagyon sokszor rossz volt, valahol be sem fért. Nem is veszek azóta tepsit :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) #22743424


#22743424
törölt tag

Köszönjük a tesztet BOG
Ez a telefon hosszabb ideig lesz nálad vagy csak kifejezetten tesztre jött? Mondjuk nekem kissé nőies vonalai ( kialakítása) miatt Alicwake kezében jobban el tudnám képzelni. :)

(#32) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Majd ha egy hangya...nyit is ellenállóbb lesz a kijelző akkor lehet róla beszélni. Addig kb vicc kategória.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#33) #24536576 válasza Tom321 (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

(#34) pumpedlix


pumpedlix
tag

Bog-tól többet vártam
Tényleg kezdem elhinni hogy a Samsung fizetett szponzorációit olvasom.
1. Totál értelmetlen koncepció
2. Drága
3. Az akksi kicsit soványnak tűnhet? Évek óta nem tud normális akkut tenni a telóiba a Samsung és nem csak a méretre hanem a minőségre is gondolok.

Ez nem tetszett hanem 'silány tesztverzió gazdag majmoknak' című plecsnit érdemel.

(#35) tony_snow válasza pumpedlix (#34) üzenetére


tony_snow
tag

Uh, de korlatolt vagy.

A telefonra reagalva, jo lesz ez, de valoban kell neki meg 1-2 generacio, mire kiforr, de a probalkozas meg az irany f*sza.
Bar szemely szerint en is inkabb a telefonbol tablet hajtogatasra szavazok, egyeni preferencia alapjan tobb ertelmet latom, de biztos ennek is meglesz a piaca.

(#36) leslien


leslien
nagyúr

Bog köszi a tesztet.. megnéznéd pls. h ebben is a Sony imx 555 vagy Isocell szenzor van ? :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#37) #22743424 válasza pumpedlix (#34) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nekem egyáltalán nem értelmetlen a koncepció de tény, hogy van hova fejlődni.Persze, hogy drága egy ilyen megjelenítő kifejlesztése meg maga a telefon amit használni lehet hosszabb távon nem 2 dollár. Azért mostanában a Samsung is rak a telefonjaiba 4-4500 mAh-ás akksikat. A Z Flip-ben levő is két darabból van, van egy 2375mAh -ás az egyik felében a másikban meg egy 925mAh-ás akksi. :)

(#38) GeoJoe válasza pumpedlix (#34) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Tudjuk tudjuk, a fold és a z flip pont annyira értelmetlen mint anno a Note széria...

Személy szerint nekem a fold jön be, tegyenek bele tollat vagy a note-ból jöhetne már egy nagy kijelzős verzió.

(#39) #16514048 válasza leslien (#36) üzenetére


#16514048
törölt tag

1/2.55", ez még valami régebbi.

(#40) leslien válasza #16514048 (#39) üzenetére


leslien
nagyúr

igen most nézem ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#41) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Nekem is tetszik ez a vonal!Viszont tényleg elég puderes tégely jellegű a kiszerelés,ami "Milf-essé" teszi.-Szinte azonnal elkeztem női hormonokat termelni,ahogy megláttam!
-Ellenben a Motorola "Maszkulinabb" formájával,ami sokkal inkább áll hozzám közelebb.

(#42) #22743424 válasza Lincoln6echo (#41) üzenetére


#22743424
törölt tag

+1 :)

(#43) AliceWake válasza GeoJoe (#38) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

+1
Egy S Pennel szerelt Fold teljes értékű Note funkciókkal egy álom lenne 🖤

Non omnis moriar.

(#44) ollie válasza eladogeppc (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez snapdragonos, kevesebbet fogyaszt.

***

(#45) Ricardo


Ricardo
félisten

Köszönjük a tesztet. a tartósságára kíváncsi leszek.

Ez mindenesetre nem túl biztató [link]

(#46) Tom321 válasza ZavaBalazs (#24) üzenetére


Tom321
csendes tag

Azt még most sem tudja senki, hogy melyik jön be..
Csak azt mondom, hogy a samsung az összes konkurensből csinál[t] egy Samsung - változatot.

Tuti, hogy van készleten kifelé hajlított is,mint a Huawei - é.

Ha most felrakok ide egy rajzot és ráírom, hogy Nokia prototípus, akkor holnap már a tervezőasztalon lesz a samsungnál.. :K

(#47) doooo válasza Tom321 (#3) üzenetére


doooo
veterán

Mert szerinted ez pikk-pakk, pár hónap alatt jött létre...
Holott nyilvánvalóan nem így van. A szabadalmakat és koncepciókat már jó ideje bemutatták, ez is köztük volt... De amikor az első hajlítható képernyőket megcsinálta a Samsung (6 éve kb), akkor is ilyen vertikálisan félbehajló módon demózták, szóval nem a Moto sz@rta a spanyolviaszt, arról nem is beszélve, hogy senki nem tudta milyen siker lesz ez, a tervezés időpontjában... a Moto-t például eléggé le is húzták a tesztelők, arról nem is beszélve, hogy milyen korlátozottan elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#48) #22743424 válasza Ricardo (#45) üzenetére


#22743424
törölt tag

(#49) ZavaBalazs válasza Tom321 (#46) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azt még nem tudja senki, hogy melyik jön be? leszámítva gondolom a samsungot, lásd:

"amikor látja, hogy az nem jön be, másé viszont igen, akkor gyorsan lekoppintja"
:U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#50) #24536576 válasza Tom321 (#46) üzenetére


#24536576
törölt tag

Maradhatnál inkább a rangodnál. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.