Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csoe


csoe
tag

Furcsa volt a tetszett plecsni a végén, a cikkből nem ez érződött ki. :F

(#2) adlersson


adlersson
aktív tag

"kis egyenetlenséggel középen" - Szóval ez a ránc a kijelzőn (vagy akár a maga kijelző is?) esztétikailag mennyit változott, fejlődött az első Z Flip-hez képest?

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#3) thomas92


thomas92
aktív tag

Köszönjük a tesztet!

Nekem is furcsa a Tetszett plecsni, mert a cikk hangvétele nagyon nem erre engedett következtetni. :)

Ugyan drága a mobil, de azt is tegyük hozzá, hogy itthon lett ilyen drága, egyébként jobb helyeken a gazdasági helyzet ellenére is ugyanannyiba kerül, mint tavaly.

Tavaly is csak Snapisok voltak a foldable mobilok, szerintem ez is jó hír, hogy idén is maradtak ennél.

A külső szerintem nagyon el lett találva tavaly, ezért nem volt gondolom jelentős változás, az igaz, hogy jövőre már rá fér az újítás. De ha ezt nézzük, akkor az S21-S22-nél is ez volt a helyzet, az Apple-ről meg ne is beszéljünk.

A külső képernyő funkcionalitásán tényleg lehetne még javítani, de azért az SmartThingses okoscucc irányítás is belekerült, ezt nem láttam a cikkben. A Buds füleseknek is van ott widgete, ez sem volt benne. Azt sem láttam leírva, hogy kapcsolható pl. a wifi, a repülő mód stb. beállítás a külső képernyőről, szerintem ezt lehetett volna részletetni, hogy mi érhető el onnan. Plusz a termékvideókban lehetett válaszolni az üzenetekre is, ez is érdekes lett volna, mert a Flip3-nál csak sablonválaszt lehet küldeni, de a 4-nél voltak smile-k is, nem tudom, hogy a szöveges válaszok fejlődtek-e.

A külső képernyős fotókészítéssel nekem nem volt gondom a Flip3-nál sem, viszont elvileg itt már a portrémód is használható, tehát ezen a téren is van "előrelépés".

A hosszúkás képarány teljesen megszokható, ízlés kérdése. Bár még érezhető a kijelző hajtása, de tapasztalatom szerint azért az is csökkent a Flip3-hoz képest és picikét még a kávák is csökkentek.

A főkamera szintén sokat lépett előre, legalábbis nekem úgy tűnt, de azt a cikk is mondta, hogy jó.

Az akkudiő ezek szerint már vállalható, ez örvendetes! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Duree


Duree
veterán

Nagyon fura, hogy a csukási hézagot nem tudták megoldani, másnak sikerült,

duree54

(#5) Ádám16 válasza Duree (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Idén spóroltak a külső fejlesztésén egy óriási összeget (nagy hiba volt szvsz), ez ennyi.
Nem csodálkoznék, ha ez a széria nem fogyna úgy, ahogy várják.

(#6) Fecó 11 válasza csoe (#1) üzenetére


Fecó 11
csendes tag

Adott márka mást nem kaphat, akármilyen....

(#7) Roland861010


Roland861010
addikt

Mivel a fold 4 teszt nincs még kint csak a videós itt jelezném hogy már az S21 FE is tud akár egyszerre 3 alkalmazst megnyitni pluszban a feladakezeloben itt is vannak az alsó sorban ajánlott alkalmazások.

(#8) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Ezt a Csontit nem lehetne apple cikkekhez tenni? Rövid időn belül nem az első negatívkodása a másik oldallal szemben.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#9) LosBlancosRM válasza Duree (#4) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Az nem lehet, hogy ezzel a megoldással jobban bírja a strapát, mint a Huawei? Nekik a saját foldjuknál se volt probléma a kifele hajlás, holott sérülékenyebb volt az a koncepció, mint a Samsung Foldé. Egyik dizájnosabb, a másik használhatóbb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#10) Bone123 válasza csoe (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A plecsni általánosan tükrözi a szerkesztőségi véleményt, a tetszett minősítés pedig sosem volt egzakt osztályzat szöveges megfelelője, ráaggatjuk jó és különleges készülékekre egyaránt - amelyek tetszenek. A Z Flip4-re mindkét jelző igaz, és mivel még mindig nincs itthon flipes konkurencia teljes értékű szoftvercsomaggal, tavalyi, de szemrevaló formával továbbra is egyedi darab. Remélhetőleg a tesztszöveg és a mellékletek többet nyomnak a latba olvasói értékítéletnél, mint az eléggé leegyszerűsítő plecsni, de ettől még a tetszett mellett kiállunk. :)

(#11) Héliosz


Héliosz
tag

Háhh, általában nagyon találóak a cikkek nevei, de a mostani az különösen az! :D

Ha lebeszélünk egy üzletet, kérlek legyen Benned annyi, hogy állod a szavad. Nem nagy dolog. :)

(#12) ForRedGlory válasza csoe (#1) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nagyon beakadt neki valami. Már a Watch 5 Pro-ról is úgy írt, mint egy durcás kisgyerek...

(#13) Wesiz


Wesiz
tag

az előlapi kijelzőt nagyobbá tenném hogy lehessen is rajta valamit csinálni, ettől függetlenül a nagyobb akksi örvendetes.
egyetértek a cikk megállapításával, az újdonság varázsa eltűnik nemsokára és ideje lenne leszivárogni az elérhetőbb árkategóriába is a flipeknek mert hosszú távon ezen az áron ez kevés lesz

(#14) atok666


atok666
őstag

Mi ertelme a "vegtelen" kontrasztot feltuntetni a tablazatban?

Atok

(#15) Jeanne d'Arc

Az akku ha olyan mint a flip 3-ban, akkor ez is használhatatlan lesz.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#16) fahrii válasza Jeanne d'Arc (#15) üzenetére


fahrii
őstag

Az akku ideje jobb mint az S22 ultranak, szóval annyira nem rossz. :U

(#17) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Azért az árazás csalóka!
Samsung oldalán a 256-os verzió 344 ezerért vihető kuponokkal és készülékbeszámítási kedvezménnyel!
Azért az vaskos 150 ezres kedvezmény! Nem azt mondom, hogy olcsó, de így azért a kompromisszumokkal nem vészes az ára!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#18) doooo


doooo
veterán

"Annyira félrement az Exynos 2200 tavaszi startja, hogy a Samsung bevállalta a presztízsveszteséget, és a rivális TSMC 4 nm-es node-ján készülő Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1-et használja mindkét hajtogatható mobiljában"

Lassan 4. (!) éve van így (4 SoC-generáció óta)... komolyan, ilyet leírni...

"Hőhullámban fotózva-videózva pedig konkréten ez a készülék is felforrósodik, csak nem Xiaomi 12 Pro / Sony Xperia I IV szintjén – így is rövidre fogtam 36 fokban a 4K videózást."

35 fok felett már nem rendeltetésszerű használatról beszélünk. Az emberi testnek is nehéz nem-túlforrósodnia ilyen hőmérsékleteken. Tehát ismételten, ilyet leírni...

Van pár gyöngyszem még, mint a "a Mix Fold 2 konkrétan állva hagyja dizájnban a legújabb Foldot", ami ugye teljesen beleillik egy abszolút különböző Flip tesztjébe...

Ezt pedig a "légmentes záródás" (ami persze sehol nem igaz) margójára: [link]. Olvassa el mindenki, aki azt hiszi, hogy a kínaiak feltalálták a spanyolviaszt.

[ Szerkesztve ]

(#19) thomas92 válasza doooo (#18) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, ezek is valóban érdekesek. Ezek mellett én most több helyen is úgy éreztem, hogy nem volt elég alapos a teszt sem és voltak átgondolatlan felütések a cikkben.

Az IPX8 nem volt kiemelve, hogy egyedüli vízálló mobilok, de a crease meg igen. :U

(#20) #95462144 válasza doooo (#18) üzenetére


#95462144
törölt tag

'"35 fok felett már nem rendeltetésszerű használatról beszélünk."

A 778G is megfekszik a napon elég csak 10 perc videóhívás és nem tudod fogni a telefont olyan forró.

(#21) LosBlancosRM válasza #95462144 (#20) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Iphone 13PM-nak meg 5 perc után nem látod a kijelzőjét, úgy visszaveszi a fényerőt. :DD

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#22) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#23) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez már kibír egy évet, hogy szét ne nyírja saját magát a kijelző részét képző fólia?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) ErwinChico válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


ErwinChico
tag

Nem képezi részét, sima fólia. Kb. 8 hónap után elkezdett felválni, leszedtem, és kifogástalan, karcmentes a kijelző. Azért köszönjük. :B

Cogito ergo sum sollicitus.

(#25) Plazmacucci válasza ErwinChico (#24) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az alatt mit gondolsz mi van? Üveg? :) Egyébként csak a Flip 3-on van leszedhető védőfólia, a régebbieken nincs, de a Flip 3 kijelzője is berolytosodik elég hamar.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) ErwinChico válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


ErwinChico
tag

Tényleg? Mondom, nálam 8 hónap volt, azóta sem érzem a fólia hiányát, mert karcmentes a kijelző. Az elődnél meg a kb. 1 évnyi használat során nem vált fel a fólia.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#27) xsjado93 válasza atok666 (#14) üzenetére


xsjado93
senior tag

Mi értelme a nevedet odaírni a komment végére, mikor mindenki látja, hogy te írtad? ¯\_(ツ)_/¯

Your life is a lie.

(#28) Plazmacucci válasza ErwinChico (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tökjó, valószínűleg vigyázol rá. Olyan körökben mozgok, hogy sok hibás telefonnal talakkozok, és Flipre, Foldra ez a leg jellemzőbb hiba.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) atok666 válasza xsjado93 (#27) üzenetére


atok666
őstag

:F

Atok

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amikor igényt teremtenek egy kategóriára.

@atok666: Aláírásba tedd bele, hogy Atok. Nem kellene minden kommentbe beleírni feleslegesen :D

Pista

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) atok666 válasza Graphics (#30) üzenetére


atok666
őstag

Miert zavar?

Atok

(#32) Graphics válasza atok666 (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudom milyen csevegési formákat használsz az életben, de ez itt sosem volt jellemző.

Nem zavar, kicsit kellemetlen inkább, hogy magyarázni kell. De tégy úgy, ahogy neked jó. :R

Tehát, beszélek valakivel, sose mondom neki oda, hogy Jakab vagyok. Felesleges karakter és szócséplés. Főleg esetedben, mikor a nevedből kiderül.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) atok666 válasza Graphics (#32) üzenetére


atok666
őstag

Nem tudom, talan onnan ered, hogy ha valakinek e-mailt irok, azt is alairom, pedig latja, hogy kitol kapta. Sot, neha az sms vegere is odabiggyesztem a nevem - blablabla, koszonom, nev.

Atok

(#34) doooo válasza atok666 (#33) üzenetére


doooo
veterán

Mások is csinálják ezt itt, a fórumon (nem sokan, de néhányan igen)... nem bűn. ;)

[ Szerkesztve ]

(#35) Plazmacucci válasza atok666 (#33) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Olyan kicsit mintha szefós lennél. Ez még az ékezetek hiánya kiad egy kórképet. De ne vedd magadra, ez csak a látszat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36) Graphics válasza Plazmacucci (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nana, a berolytosodik után. j ;] [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) PeteePeti válasza Plazmacucci (#35) üzenetére


PeteePeti
őstag

+1 Az ékezetek hiánya engem is sírba tesz! Magyar fórumon vagyunk, használjuk már rendesen a magyar helyesírás szabályait! :DD
De amúgy ezzel nagyon elkanyarodtunk a topik témájától. Szerintem lapozzunk!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#38) Shyciii válasza doooo (#18) üzenetére


Shyciii
veterán

Így van. 35 fok és afelett bármelyik proci képes forrósodni. Míg Oneplus 7T Pro-m volt, az is erősen melegedett 35 fok környékén a Snapdragon 855+ -al.

(#39) molnarman válasza adlersson (#2) üzenetére


molnarman
csendes újonc

Zéró…..

(#40) n6230i


n6230i
tag

Nekem logikusabb (és hitelesebb) lett volna, ha ugyan az készíti a tesztet aki a P50 Pocket-ét is.

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#41) Pantal válasza PeteePeti (#37) üzenetére


Pantal
senior tag

Ehhez csak azt tenném hozzá, hogy lehet az illető külföldön él, mondjuk sima angol layout billentyűzetes gépről ír, szimplán így adja ki.

(#42) ForRedGlory válasza PeteePeti (#37) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az ékezet hiány nem helyesírási hiba. Saját magad túráztatod hülyeségeken.

(#43) Fecó 11


Fecó 11
csendes tag

Nagyon tetszik ez a mobil ,csak nem tudom mennyit bírna poros, koszos környezetben. Kicsi, de kinyitva is kézre álló! Szerintettek az előző ára lejjebb fog menni?

(#44) PeteePeti válasza ForRedGlory (#42) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nyugi nem etetem a trollt, így a válasz érdeklődés hiányában elmarad! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#45) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Egyszerűen nem bírom ezeket kagylótelefonnak tekinteni, azok régen teljesen más aránnyal rendelkeztek: összecsukva keskeny, hosszúkás alakjuk volt. Na, az zsebbarát, ez meg egy nyomi négyzet.
Illusztrálom:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#46) ForRedGlory válasza Dr. Oid (#45) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tökéletes, csak rossz a link. :D

(#47) MrOomen


MrOomen
tag

Mostanában elvárás a tesztíráshoz hogy semmi kedvetek se legyen hozzá?
Megint egy felületes, dolgok felett elsikló teszt, rossz viszonyítási alapokkal, lényeges változókat telibesz*rva.
Ne haragudjatok, én nagyon szeretlek titeket olvasni, de tényleg így kell ezt?

(#48) doooo válasza n6230i (#40) üzenetére


doooo
veterán

Ó, pedig milyen örömóda ez a teszt is a Pockethez. Az a "gravírozás"... hát valami hihetetlen.

(#49) atok666 válasza Pantal (#41) üzenetére


atok666
őstag

Bingo :) Ha nagyon kéne, menne, de tényleg nincs magyar layoutos billentyűzetem a asztali gépemen.

Atok

(#50) Dr. Oid válasza ForRedGlory (#46) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Nem értem, nekem megnyílik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.