Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) Lacopapi


Lacopapi
addikt

EZT találtam,ez alapján Vietnami a készülékem és - nem tévedtem sokat -,1 év 7 hónapos :)) Legalábbis a serial alapján,de miért is ne lehetne?

[ Szerkesztve ]

(#7602) Prien válasza Weeman1 (#7594) üzenetére


Prien
addikt

+1, bő 1 éve használom, semmi baja, nagyon szeretem.

A kevés is több a semminél.

(#7604) sambenez


sambenez
addikt

Sziasztok.
Belefutottam egy olyan problémába, ha OTG kábellel akarok egy WD My Book 2TB vincsi csatlakoztatni, nem sikerül. Először úgy tűnik mintha minden rendben lenne, a vincsi elkezd villogni a led, a tab kiírja usb csatlakoztatva, majd kis idő múlva kifagy a tab és újraindul. Ha mégsem fagyna ki akkor sem látja a lemezt.
A vincsi mással működik rendesen, csak a tabbal nem, és a tab is minden más otg-re kötött dologgal használható. A vincsi FAT32-re van formatálva.
Valakinek ötlet mi lehet a gond?

(#7605) ollie válasza sambenez (#7604) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van saját energiaforrása a vinyónak? Mekkora partíciók vannak rajta?

***

(#7606) sambenez válasza ollie (#7605) üzenetére


sambenez
addikt

Van saját tápja, és egyetlen partíció van rajta.

(#7608) Deeday


Deeday
senior tag

Sziasztok gyári romról szeretnék át térni valami másikra tudtok ajánlani megbízható stabil romot a tabra amit CWM ből fel lehet tenni esetleg valami linkel spékelve ? Köszönöm Szépen !

LG G4

(#7609) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Nahh megvettem, nem bántam meg, nagyon jó kis eszköz ez. :)

(#7610) noto válasza Deeday (#7608) üzenetére


noto
senior tag

Visszabb van link nálam is onnan a SlimRomot ajánlom!

(#7611) noto válasza Gizmo94 (#7609) üzenetére


noto
senior tag

Jó hasznalatot és romlást hozzá !
KitKatot feltolni rá!

[ Szerkesztve ]

(#7612) Deeday válasza noto (#7610) üzenetére


Deeday
senior tag

Köszönöm meglesem !

LG G4

(#7613) Gizmo94 válasza noto (#7611) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszi, :R linkeket találok a topikban visszaolvasás által? :)

(#7614) Weeman1 válasza Gizmo94 (#7613) üzenetére


Weeman1
veterán

Igen.

Xiaomi 11T Pro

(#7615) Gizmo94 válasza Weeman1 (#7614) üzenetére


Gizmo94
veterán

Olvastam már mindenfélét. Most akkor mi az igazság, mekkora a legnagyobb micro SD amit kezelni tud ?

(#7616) Weeman1 válasza Gizmo94 (#7615) üzenetére


Weeman1
veterán

A 32-est biztos kezeli,azt már próbáltam.

Xiaomi 11T Pro

(#7617) Gizmo94 válasza Weeman1 (#7616) üzenetére


Gizmo94
veterán

Akkor ok, mert az S4-ből a 64-est nem akarja.. :( Most vehetek egy 32-est is, ez sucks..

(#7618) Csatsa


Csatsa
tag

Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni, van egy p3100 gsm tab-om ami egy hete csak úgy random eldobja a mobilhálózatot és esetenkét még ki is kapcsol. CyanogenMod 4.4.4 volt rajta de időközben visszaraktam a gyári 4.2.2 jelly-t amivel szintén ezt csinálja úgyhogy azt gondolom nem szoftveres a baj. SIM kártyát is cseréltem benne és akkor is marad ez a probléma. Mi lehet a baja? 1 hónap múlva lesz egy éves eddig hibamentes volt, nagyon szeretem, nagyon sokat nyúztam gps / telefonként is autóban is. Ha valakinek van valami ötlete azt nagyon megköszönném, hátha nem kell szervízbe adni bár ha nincs más válaszás megy oda mivel még garanciás.
Válaszotokat elöre is köszönöm :R :R :R

(#7619) Weeman1 válasza Csatsa (#7618) üzenetére


Weeman1
veterán

Állítsd vissza gyáriea.,és szervîz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#7620) Sunyista válasza Csatsa (#7618) üzenetére


Sunyista
tag

Flash counter nullázás, gyári visszaállítás, szervíz... :(

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#7621) Csatsa


Csatsa
tag

Sziasztok, köszönöm a válaszokat.

(#7622) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Cm11-gyel hogy lehet a tab képernyőjét TV-re dobni? A képernyő megosztása menüpont nem csinál semmit :( :O

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#7623) noto válasza szpeti40 (#7622) üzenetére


noto
senior tag

Sajna ebbe nem tudok segiteni nincs olyan komoly tv készulekem😠
de volt itt màr szó róla aszthiszem ha jól emlékszem nemigen ment

[ Szerkesztve ]

(#7624) taip


taip
senior tag

Egyfolytában küzdök azzal, hogy lassú a tab. Már a kezdőképernyők görgetése is picit akadozós, programindítás, programváltás türelem kérdése.

Kíváncsiságból feltettem egy másik launchert (Nova) és meglepetten azt tapasztalom, hogy szinte megtáltosodott a tablet. Sokkal gördülékenyebb, gyorsabb lett. Eddig ha a feladatkezelőben a memória ürítését választottam, majd kiléptem, kb. 10 mp volt, mire felépítette a kezdőképernyőt és bejöttek az ikonok újra. Most ha kilépek, nincs várakozás, azonnal megjelennek az ikonok. Ennyire xar lenne a gyári Touchwiz vagy ez csak véletlen?

Sajnos az még mindig jelen van, hogy két programot nem futtat párhuzamosan. Ha pl. játszom valamivel, de meg kellene nézni valamit a böngészőben vagy a levelezőben, ezért átváltok rá (nem lépek ki a játékból), akkor mire visszalépek, a játék nulláról elkezd betölteni, mintha bezártam volna és oda a pillanatnyi állás. Elég idegesítő.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#7625) ollie válasza taip (#7624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az 1GB memória ma már nagyon karcsú, azért zárja be a játékot, mert nincs elég szabad memória. Ezen lehet valamennyit javítani, ha letiltasz egy csomó felesleges dolgot, melyek folyamatosan futnak a háttérben, de csodát nem lehet tenni ennyi memóriával. Főleg a böngészők hajlamosak rengeteg memóriát enni.

***

(#7626) noto válasza taip (#7624) üzenetére


noto
senior tag

4.1.2van rajta?
Ha igen akkor javaslom KitKatot feltolni rá azzal nálam nincsenek ilyen gondok és lesz egy uj tab,a kezedbe!

(#7627) taip válasza noto (#7626) üzenetére


taip
senior tag

Igen, 4.1.2 van rajta, ugye hivatalosan nincsen frissebb. Hiába van függetlenre 4.2.2, a T-Mobile nem adta ki a saját verzióját.

KitKat milyen forrásból van, mik a felrakás következményei?
Tutira nem akarok neki HR-t adni, mert elveszne minden beállítás. Egy pár dolgot vissza tudnék állítani némi munkával, de szerintem pl. a játékállásokat nem és a párom kinyírna ha elvesznének a nehezen összehozott állásai.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#7628) Dilikutya válasza taip (#7627) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég gáz, nem elég, hogy maguk a gyártók is hanyagul állnak hozzá, de hogy nyomorék szolgáltatón bukjon meg. Nekem a csak wifis változat van, tavaly augusztusban raktam rá a 4.2.2-őt, akkor még csak egy angliai független rom volt elérhető, magyar nyelv abban is benne volt. Nem értem, mert még ha 3G-s modellem lenne... de ezen a szolgáltatónak semmi dolga.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7629) Gizmo94 válasza noto (#7626) üzenetére


Gizmo94
veterán

KitKat-ot, de melyiket? Mindenki a SlimKat-ot nyomatja.. Van másik KitKat rom is, ami jó akkuidőt tud és smooth rajta?

(#7630) noto válasza taip (#7627) üzenetére


noto
senior tag

KitKat romokat az xda oldalon találsz!
Di ha itt visszaolvasol vannak linkek hozzá!
Először root kell hozzá ekkor ugrik a gari ha van De visszalehet àllitani gyári rá bàrmikor utána mehet fel egy megfelelő cwm és végül az uj rom!
Első hsz elolvasasat javaslom mielőtt hozzá fogsz!
Nagyon egyszerű az egész nekem 2 hónapig volt fent a 4.1.2 addig birtam utána fel a 4.4.4 nagyon nagy különbség van közte lett egy uj gyors nemfagyós tabom de ezt más is mondta már itt!
Titàniummal meglehet oldani a mentéseket de arra már nem emlékszem hogy amitt lementesz 4.1.2 alatt jo lesz e 4.4.4 alatt de hàtha valaki itt tudja!

[ Szerkesztve ]

(#7631) noto válasza Gizmo94 (#7629) üzenetére


noto
senior tag

Xda oldalon van jópár lehet válogatni!
Én vagy 10 felraktam hasznàltam de a Slim vált be nekem ez hozza a legjobb akkuidőt és nincs nàla semmi gond
Az AOKP még nem rossz de nincs ilyen jó akksi idő nála a CM met meg már bekapcsolni se lehetett egyből ezért valtottam le lehet már javították ezt a hibát!

(#7632) Gizmo94 válasza noto (#7631) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én a CM romoktól már a telefonoknál sem voltam elájulva. A SlimKat témázható amúgy? AOKP azért tetszene, mert az nem cián alapokon van, hanem gyári kernel elvileg. Nagyon gáz volt az akkuidő AOKP-n ? Egyébként most 4.2.2-n van a tab és eléggé akadozik ami azt illeti. Nem egy erőgép, bár én nem játszom rajta, csak igazából a multitask nem megy neki, de hát ez az 1Gb ram miatt van, gondolom. Bár az S3 lényegesen jobban multitaskolt anno szintén 1GB rammal...

(#7633) Lacopapi válasza Gizmo94 (#7632) üzenetére


Lacopapi
addikt

Pár romot végigpróbáltam,de mindegyiknél volt vmi bibi,kivéve a SlimKat-ot,ráadásul ennek a legjobb az akkuideje. Alapból Nova van benne-ez sem véletlen,bár én megvettem,mert több szolgáltatást nyújt,mint az alap verzió. témákat nem nagyon próbálgattam,sőt,nem is néztem,a Novának vannak egyéni ikonpakkjai,azokkal eléggé jól személyre lehet szabni.

(#7634) Gizmo94 válasza Lacopapi (#7633) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hm, ez tényleg eléggé életképesnek néz ki, asszem holnap kipróbálom. Bár én szeretem a tw-t is, nem zavar. Kösz a shotot, végülis, egy próbát megér a SlimKat, igaz... :)

(#7635) Lacopapi válasza Gizmo94 (#7634) üzenetére


Lacopapi
addikt

...az a gyanúm,ha megtapasztalod a sebességbeli különbséget,akkor a tw-re már rá sem nézel :) Sok sikert !

(#7636) Weeman1 válasza Gizmo94 (#7634) üzenetére


Weeman1
veterán

Szerintem is a Slimkat a legjobb rom Tab 2-re. :)

Xiaomi 11T Pro

(#7637) taip válasza noto (#7630) üzenetére


taip
senior tag

Köszi, az első hsz-t már régebben is olvastam, pont ezért nem szimpatikus a dolog.

A root - ugrik a gari - wipe - próba szerencse sorozat nagyon nem tetszik. Még pár hónapig garis a tab (röhej, hogy év végégig van rajta gari, de új hivatalos fw több, mint egy éve jött ki rá), de nem a gari miatt nem csinálom, hanem a beállítások elvesztése miatt. Valószínűleg progifüggő, de nem biztos, hogy mindegyik támogatja a mentés - visszaállítást.

Egyelőre marad a lecserélt launcher, már ez is javulás.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#7638) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Van valami ismert hibája a SlimKat-nek? Funkció, ami nem, vagy hibásan működik? Odinnal feltehető-e? Nincs kedvem CWM-el recovery-t is cserélni, ha esetleg nem válna be.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7639) Gizmo94 válasza Dilikutya (#7638) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ahogy néztem, semmilyen bugot nem írnak róla sem xda-n , sem az oldalán és itt sem írt senki semmilyen negatívumot.. Én nem találtam belőle csak .zip-est.

(#7640) noto válasza Gizmo94 (#7632) üzenetére


noto
senior tag

Még Nem témazható a Slim de hamarosan az lesz azt írtak ez az egyedüli hiba ha ezt annak szàmitjuk de a szuper akkuidő kàrpotol!
Aokpra rá ver min màsfél óràt!

(#7641) Lacopapi válasza Dilikutya (#7638) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem találtam hibát eddig,semmi gondom nincs vele.TWRP -vel raktam fel,tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#7642) kanyi51 válasza szpeti40 (#7622) üzenetére


kanyi51
senior tag

AII Cast nevü alkkal lehet a TV -re átadni Wifin képet, hangot, videot, egész fainul. Más lehetőség nincsen egyik Rommal sem, ill. nekem nem sikerült másképpen. Letölthető a Playrol.

(#7643) kirk01


kirk01
tag

A belső tárhely növeléshez mit ajánlotok? Link2SD vagy valamilyen script? Jelenleg Slimrom 7.9-es romot használok 32GB-s kártyával. Mekkora másodlagos partíciót érdemes beállítani? Gondolok itt arra, hogy a táblán futó játékok többsége nincs messze a gigás mérettől (sőt néha meg is haladják). Érdemes pl. 15GB-s particiót kreálni?

(#7644) erzol válasza kirk01 (#7643) üzenetére


erzol
őstag

Nekem ez hibátlanul működik slimkat 7.9-en:
gl to sd
Ennél nem kell partícióval vacakolni, csak adatmozgatás és kész.
Használat elött appon belül mountolni kell.

(#7645) noto válasza erzol (#7644) üzenetére


noto
senior tag

A 7.9 ben milyen vàltozàsok vannak a 7.0 hoz képest?
Mert még nem toltam fel gondolom nincs benne hiba😁

(#7646) sequorr


sequorr
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Azt olvastam itt a fórumon (ha nem értettem valamit félre), hogy erre a típusra már megjelent a 4.2.2 es frissítés, de mikor én próbálom frissíteni wifin keresztül a készüléket, azt a választ kapom, hogy naprakész, pedig még mindig csak a 4.1.2 van rajta :( hogyan tudnám valami más módon frissíteni a rendszert? (és az maradna magyar?) Előre is köszönöm a választ!

[GT-P3110]

[ Szerkesztve ]

(#7647) ollie válasza sequorr (#7646) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tudom, hogy Magyarországon nem adták ki a 4.2.2-t rá. De ettől még lehet frissíteni, bármelyik régiós romot felteheted az Odinnal, és lesz is benne magyar nyelv.

Más: nem volt ennek a topiknak összefoglalója? Nekem úgy rémlik, hogy volt.

***

(#7648) Gizmo94 válasza ollie (#7647) üzenetére


Gizmo94
veterán

Erre gondoltál? Mert ez most is van. :)

(#7649) Gizmo94 válasza sequorr (#7646) üzenetére


Gizmo94
veterán

Lejárt a szerk. idő...

Van rá magyar független XEH 4.2.2 Mégpedig Sammobile-on. : itt

Country/Carrier Date Version PDA
Hungary 2013 December 4.2.2 P3100XWDMI1

Regisztrálj , töltsd le, flasheld fel Odinnal, amit a kollégának linkeltem első hsz.-t, annak alapján és készen is vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#7650) sequorr


sequorr
újonc

Köszi a gyors választ ! :)

próbálok küzdeni vele.
ugye ehhez nem kell rootolni?
meeeg bocsi, de ez tuti a 3110 hez van és nem a 3100-hoz?
P3100XXDMF2
vagy ez lényegtelen, mert ugyanaz kell?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.