Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) dobolson válasza vazzz (#20600) üzenetére


dobolson
senior tag

:C Ez nagyon nagy!!! ;]

(#20602) meke11


meke11
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni.
Ha bekapcsolom a NOLED alkalmazást, akkor elkezd beszélni a telefon, mindig megmondja hányadik oldalon vagyok a menüben vagy a főlapon. A kérdésem az, ezt a beszédet hol tudom én kikapcsolni? Nagyon idegesítő!

A rendszer SGSA JB 4.1.2 TMH + Root + CC6.

előre is kösz.

(#20603) beccyboy válasza South Velen (#20597) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Háttemegmitvártál?! A Samsung csinálja a romot, nem a T-mobil! Há mitül lenne eget rengetően sokkal jobb, mind a többi, aminek még a neve is ugyanaz?

vazzz, te meg vegyél egy lottót:DDD ez nagyon üt

Caffeine addict.

(#20604) kali válasza South Velen (#20597) üzenetére


kali
legenda

szia,

leírnád azokat a problémákat?

(#20605) Xmodule


Xmodule
őstag

Ami eddig info volt még a régi svéd 2.3.6 rol azokat is levették az oldalakrol. Szerintem ide nem jön a JB.:(

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20606) Jason19 válasza vazzz (#20600) üzenetére


Jason19
senior tag

Milyen igaz :K Én nem is nagyon olvasok most vissza egy ideig, mert csak a sok sírás lesz, hogy a T-s jb-től nem lett 520 magos, 8k Ultra hd kijelzős, "NASAT5másodpercalattfeltörős" a telefon. :)

(#20607) South Velen válasza kali (#20604) üzenetére


South Velen
addikt

Youtube lag, hívásfogadás lassúsága, néha hajlamos nem felfobni a billentyűzetet, amikor kéne. Ezek minden JB rom-ban benne voltak eddig.

(#20606) Jason19: Nem erről van szó, hanem a hibás működésről...

[ Szerkesztve ]

(#20608) keke69 válasza South Velen (#20597) üzenetére


keke69
őstag

Ne szomorkodj a független JB az jó lesz ha egyszer netán kijön! ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#20609) revis


revis
csendes tag

1nap nyuzas utan jobbnak tunik a jb. Viszont nem talalom,hohy hol lehet beallitani a mobilszam kijelzeset. Mar vegigneztem a beallitast. Gb alatt siman megtalaltam.

(#20610) kali válasza South Velen (#20607) üzenetére


kali
legenda

érted úgy, hogy a te telefonodra - vagy az i9070 telefonra - felhúzott minden jb romban? másként nem okés a dolog...
viszont egyikre sem tudom azt mondani, hogy igen, valós és jellemző hibák, elég sokat tesztelem a párom s advance telefonját, mióta felhúztam neki a t-s jb firmware verziót, és nem jelentkeznek ezek a hibák!
odin használatával telepítettem, előtte kapott egy teljes nullázást a t-s firmware, és a jb felhúzása után is, majd bekonfiguráltam neki.
azt még elképzelhetőenk tartom, hogy kies általi frissítéssel, vagy odin által, de nem tiszta alapra felhúzott firmware esetén jelentkeznek akadások és hasonló problémák, de ellenkező esetben más a probléma, vagy egy korábbi mentés visszaállítása, vagy egy - vagy több - utólag felhúzott alkalmazás akaszt be a rendszernek.

keke69; nem valószínű! miért és mivel lenne jobb? a t-s is jó, ha nem csak felgányolja az ember!

[ Szerkesztve ]

(#20611) South Velen válasza kali (#20610) üzenetére


South Velen
addikt

Odint használok, és mindig csinálok FR-t előtte-utána, mentéssel nem foglalkozom, belakom újra a rendszert. Mástól is olvastam ilyet a topikban régebben, de egy idő óta nem követem a topikot. De nem egyedi a hiba, az biztos. Először én is azt hittem, a Youtube app és etc. a hibás, de nem. Sajnos elcseszett a JB. Persze még így is ezt használom inkább, mint az őskövület GB-t.

[ Szerkesztve ]

(#20612) kali válasza South Velen (#20611) üzenetére


kali
legenda

akkor pedig valami utólag feltelepített alaklamzás kavarhat be nálad, mert ha valóban pocsék lenne általánosságban, akkor minden telefonon jelentkeznének a hibák!?!?

(#20613) vazzz válasza South Velen (#20611) üzenetére


vazzz
őstag

Rootolva vagy? Egy kernelcsere megoldaná a problémáidat, megfelelő governor beállítással.
Ha netalán mégsem, akkor egy (vagy több app), illetve user error van a háttérben. És ez biztos. :)

(#20614) jani70


jani70
aktív tag

T-rom
cocore 6.0
Lightjb v1.2,
kigyomlálva a sok felesleges alk.összesen 97 alkalmazásom maradt a 140 helyett.
Baromi jo aku idö és gyors telo.
Ja a Lightjb v1.2-be,galaxy s4 okoságok,képernyözár-zene lejátszo-weather widget-és más egyéb....
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2244441
Ja és odin-al pakoltam fel nem szarakodtam a kies-el.
15-perc alatt megszögeltem a telefont,és igy most tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#20615) Addel válasza revis (#20609) üzenetére


Addel
senior tag

Tárcsázóban nyomj egy menügombot és ott keresgélj.

(#20616) demars válasza vazzz (#20600) üzenetére


demars
addikt

És tényleg!!! :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#20617) xAcidx válasza vazzz (#20613) üzenetére


xAcidx
tag

Csak egyetérteni tudok, de mintha nem lenne minden 2. oldalon 25x leírva... :)

(#20618) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Komolyan ennyire bonyolult a keresőt használni, esetleg az 1.hsz-t, vagy csak egy két hozzászólást visszaolvasni?
Valóban okosabb lett az okostelefont, mint a gazdája jó sokan bizonyítottátok... :D
Használhatatlan lett a fórum.

(#20619) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy ennél a telefonnál nem lehet beállítani azt hogy ha a képernyő le van zárva az idő mellet kiírja az időjárást is?Azt megtaláltam hogy lehet beállítani egy második órát is,meg azt is hogy alkalmazás indítók kinn lehetnek de az időjárást nem találtam!Nekem S3 Minin van ilyen lehetőség!
Előre is köszönöm ha válaszoltok!

(#20620) dobolson válasza Tacsilaci (#20619) üzenetére


dobolson
senior tag

Nem lehet, legalább is P-s JB-n nem.

(#20621) vazzz válasza nelsonmanian (#20618) üzenetére


vazzz
őstag

Elkelne egy mélyvíz topic, mint defy-nál is volt, ide meg jöhetnének a jb/samsung/témobil/voda/bármi ócsárolások, memóriaelfogyástól való félelmek, avagy hogyan tiltsuk le az egész androidot (root nélkül), felesleges akkutöltési és lemerítési praktikák, a milyen tokot, milyen fóliát, és ezeket honnan mennyiért és minek, gorilla glass van-e és ha igen, miért nem, ..., stb.

Tacsilaci nincs rá mód, max külső app segítségével, de mielőtt megkérdeznéd hogy melyikkel, fogalmam sincs. :)

(#20622) nLali


nLali
senior tag

Acef-féle LQE mix szerintem ajánlott. Jóféle rom :R

(#20623) Keem1 válasza Neleta (#20579) üzenetére


Keem1
addikt

"bármikor beüthet a ménkű, elromolhat annyira a teló, h mondjuk be se tudom kapcsolni, akkor hogy rakom vissza a gyári kernelt?"

Akkor a szerviz se fogja észrevenni a módosított kernelt... :U

(#20624) Acef válasza nLali (#20622) üzenetére


Acef
addikt

Egészségedre :)

-Factory nélkül flashelted? (Elvileg nem kell)

-amennyiben még pörgősebben szereted, fejlesztői beáll-ban nullára az animációkat (három).
-további lehetőség: nova launcher, ez még tovább gyorsítja a használatot, persze megfelelően beállítva.
-Nofrills mehet interactive/sio -val, gyors.

Nekem full. szinkronnal, wifi+3G, kb. 4 óra kijelzőt tud.

(Aktív alkalmazásokat ne piszkáld, könnyedén bír mindent, elegendő a saját memo (ram) kezelője.

Hi!
Többiek, akik felraktátok: működik? minden ok.?

[ Szerkesztve ]

(#20625) baal-amiga válasza vazzz (#20621) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ahogy visszaolvastam az előbb, pont ez jutott eszembe.

A hőzöngőknek pedig: aki nem alap rendszerre frissít, magára vessen. Semmi gondom nem volt a szerbbel, most a trés brutáljó akkuidőben. Minden verzióváltáskor fr kell. Ennyi.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#20626) Lin3Lord


Lin3Lord
tag

valaki kerte a romok elerhetoseget, kiraktam ide a lengyel es a t-mobilos 4.1.2-t, odint, samsung usb drivereket: [link]

akkountvadasz

(#20627) vazzz válasza Lin3Lord (#20626) üzenetére


vazzz
őstag

Köszi :R

(#20628) beccyboy válasza vazzz (#20621) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Én teljes mértékben támogatnám a mélyvíz topicot. Nem tartom magamat nagy szakinak, de mondjuk örülnék, ha nem kellene átrágnom magamat 500 miért nincs mobilnetem jb frissítés után típusú hsz-en 4 nap alatt, hogy kihámozzam a lényeget.
Ja amúgy a következő 500 hasonló kérdésre itt van négy válasz, mindenki válogassa ki, hogy mi való neki:
1. Az úgy jó lesz!
2. Az úgy nem lesz jó!
3. Csinálj egy factory resetet!
4. Előbb keress vissza és olvasd el az összefoglalót!

Caffeine addict.

(#20629) eastsider válasza Acef (#20624) üzenetére


eastsider
nagyúr

eddig jó!
a labelek még mindig össze vannak keveredve... de annyira nem érdekel, hogy újrahúzzam az egészet

(#20630) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Segítséget kérnék a google play webáruház ikonja eltűnt valahova valahogy :D
Az alap böngészővel felmegyek a google playre állítólag "hamarosan letöltődik és települ az alkalmazás"
ennek ellenére semmi se történik. Valamint amikor megnyitom a menüt "bal gomb" => market nem tesz semmit eltűnik a gördülő sáv és ennyi. Ugyanezt teszi főmenübe a keresésre bökéskor is ez mi lehet? :F

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#20631) alex devil válasza baal-amiga (#20625) üzenetére


alex devil
senior tag

Nekem is szerb van + cocore 6 jelenleg.
A szerbhez képest mennyivel jobb a T-Mobile ROM akkuidőben?

S23

(#20632) #33253120 válasza Lacuss20 (#20630) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kezdőképernyő-> Alkalmazások-> Bal gomb-> Play Áruház úton sem érhető el?

(#20633) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Üdv!
Frissítettem a T-s JB-re odinnal+felraktam a legújabb cocore-t. Van erre értelme felrakni egy régebbi romot? pl galaxperia-t ami elvileg lpz-re épül. Visszalépés lesz, vagy megmaradnak az lqe előnyei?

(#20634) Veron válasza Acef (#20624) üzenetére


Veron
őstag

Hi!

Nekem első blikkre tetszik a cucc. Több vajon csúszik, mint a gyári és memóriából egy jó 30 MB-val kevesebbet eszik. Apróság, de tetszik a placcsanós lock screen, egyedül a gTalkot hiányolom belőle. Holo launchert tettem rá, meg CoCore 6.0 van alatta, így szép is, jó is, gyors is.

Köszönjük a munkát! :C

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#20635) littlerock válasza beccyboy (#20628) üzenetére


littlerock
aktív tag

Nézzük a jó oldalát a sok hülye kérdésnek... Nekem elég csak olvasnom :) de nem kell vissza, csak előre :)))

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#20636) Lacuss20 válasza #33253120 (#20632) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem, nekem az market néven fut, de nem történik semmi. :S

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#20637) flash- válasza vazzz (#20600) üzenetére


flash-
veterán

én az I9070XXLQ4 megjelenése óta chucky v9 el használom az advance-t azóta teljesen elégedett vagyok.
cocore 5.6 pedig meghozta az áttörést azóta egyáltalán nem akad a telefon,kivéve a tárcsázó inditása(de ugye ezt tudjuk hogy azért van mert nem marad a memórában)úgyhogy én nem hiszem hogy váltani fogok,több hónap után is van ezzel a felállással egy jól belakott gyors rendszerem,azt hiszem boldog ember vagyok

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20638) vazzz válasza flash- (#20637) üzenetére


vazzz
őstag

Normális CM10-ig nem is lesz érdemes piszkálnod, max ha jön még ettől is jobb kernel.

(#20639) zoli62


zoli62
addikt

Azoktól kérdeztém, akik már tesztelték, hogy akkus készenléti időben milyen változást okoz a T-s JB a GB-del szemben?

(#20640) flash- válasza vazzz (#20638) üzenetére


flash-
veterán

én is így érzem de felesleges is.ami zavar az úgysem lesz javítva..(ez a tárcsázó memórában nem maradási probléma)majd talán a 4.2ben?...

vagy a cm-esek ilyesmi problémákat is meg szoktak oldani?
amúgy a hivatalos CM csapat már elkezdte az advance-re a cm valamelyiket csinálni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20641) puskas1993


puskas1993
tag

Hali!

Mivel nem előfizetéses vagyok és net előfizetésem sincs az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám megoldani JB-nél azt, hogy ne szinkronizáljon semmi a háttérben. Pl. ha csak facebookozom/t-nél ez ingyenes/ akkor ne vonjon le állandóan pénzt a számlámról??
Ezt GB alatt meglehetett oldani, de most hogy frissítettem JB-re, még nem jöttem rá hogyan kell.

Valaki megtudná nekem mondani, hogyan tudnám ezt megcsinálni?
Előre is köszönöm.

(#20642) Tacsilaci válasza dobolson (#20620) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm hogy megnézted! :)

(#20643) Tacsilaci válasza vazzz (#20621) üzenetére


Tacsilaci
tag

Neked is köszönöm hogy válaszoltál! :)

(#20644) woros válasza Keem1 (#20623) üzenetére


woros
őstag

És akkor mi van, ha csak az USB romlik el ? :D

(#20645) Keem1 válasza woros (#20644) üzenetére


Keem1
addikt

Aki kilép az utcára, el is üthetik ;)

(#20646) vazzz válasza flash- (#20640) üzenetére


vazzz
őstag

Hivatalos nincs még sajna... cm saját tárcsázót, kernelt használ, az gyors alapból. :K

(#20647) redface


redface
tag

Valaki tudna segíteni? A T-s GB-n volt olyan alkalmazás, hogy SOCIAL HUB! A JB-ben nincs! Letőltöttem de nemlehet feltelepíteni! Előre is köszönöm a választ!

(#20648) mobal válasza redface (#20647) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Bár lehet tévedek, de mintha a Chat On ugyanazt a funkciót látná el.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20649) Lt.zole


Lt.zole
tag

Azt valahol meg tudom nézni, hogy egy adott szolgáltatás ami fut, mit csinál?
Szeretném lefaragni a feleslegeseket, de nem mindben vagyok biztos.

Ti miket fagyasztottatok be?

(#20650) mobal válasza Lt.zole (#20649) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Konkrétan mikre gondolsz?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.