Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) petya2012 válasza dobolson (#20385) üzenetére


petya2012
őstag

szió

ennél a nova launcher-nél hogy kell betenni témát??
van valami leírás ehez??
pl óra szinét változtatni meg hasonlók

köszi előre is

(#20402) K e n y a válasza Lacuss20 (#20378) üzenetére


K e n y a
tag

Üdv!
Tegnap én is felraktam a JB-t... Csináltam vele én is mindent, de csak nem akart másolni, ahogy Neked sem... Az lett a megoldás, hogy simán dugd össze a géppel, húzd le a kezdőképernyőt, nyomj rá az értesítésre... ott két dolgot fog mutatni... Médiaeszköz (MTP), illetve Fényképező (PTP). Az utóbbihoz tedd a pipát! Nekem így javult meg, azóta minden f@sza, simán másol gond nélkül...! :DD

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#20403) Addel


Addel
senior tag

Még egy fura dolgot észrevettem, ha olyan appot teszek ki kezdőképernyőre ami telefon SD -re van telepítve, akkor újraindítás után eltűnik .
Valaki tapasztalt már hasonlót ?

(#20404) szabacsik


szabacsik
őstag

Úgy döntöttem frissítem a rendszert, egy jelly bean akárhányas volt rajta twrp mellett. Mielőtt nekifogtam volna bármihez úgy döntöttem végighúzogatom az összes wipe-ot . Meg is történt majd most akarnám elindítani de már 15.perce csak a boot-ol. Volt már ki/be kapcsolás, az se segítette túl.
Hol hibáztam ?:)

(Létezik, hogy én balga az egyik wipe al töröltem az oprendszert? )

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#20405) xAcidx


xAcidx
tag

Emberek... Ha dobálja a hálózatot, nincs térerő, akad-szaggat a rendszer, vagy bármilyen furcsa viselkedése van a JB-nek, akkor nyomjatok egy factory resetet...

A gépedre se úgy rakod fel az op. rendszert, hogy be van lakva... Ott is mindent törölsz (még a partíciókat is), formázol...

(#20406) ntomi0730 válasza Addel (#20403) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Pont akkor nem tűnhet el! Ha külső sd-re rakod, akkor tűnik el sajnos, ez szinte mindenkinél előfordul, csak mindenki nem tud róla :) (nem szabad áthelyezni külsőre) . Hála isten, elég nagy a tárhely a telefonban a programoknak.

[ Szerkesztve ]

(#20407) Acef válasza szabacsik (#20404) üzenetére


Acef
addikt

Próbáld így indítani a download módot, ha megy akkor mehet odinnal a rom, utána wipe factory!

(#20408) Addel válasza ntomi0730 (#20406) üzenetére


Addel
senior tag

Ne szédíts már, appot külső SD kártyára nem is lehet rakni, vagy én vagyok a hülye ? :F

(#20409) skifekete válasza szabacsik (#20404) üzenetére


skifekete
senior tag

létezik, ha a belső sdt is formáztad

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#20410) szabacsik válasza Acef (#20407) üzenetére


szabacsik
őstag

A TWRP is bejön szerencsémre így inkább SD-re másolok egy CyanogenMod-ot meglássuk. Köszi azért :)

/\____/\

(#20411) szabacsik válasza skifekete (#20409) üzenetére


szabacsik
őstag

Na az lehetett az amikor arcomba vert valami nagy és figyelmeztető jelet. Mindegy.
Most ezt a CyanogenMod ot szeretném felhúzni rá. Kell előtte telepíteni egy sima 4.1.2.-est vagy mehet egyből?

/\____/\

(#20412) csabessz47 válasza skifekete (#20397) üzenetére


csabessz47
csendes tag

1) Oh bocsánat, hogy reméltem van más mód is a factory reseten kívül.
2) Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#20413) ntomi0730 válasza Addel (#20408) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Tessék, nem mindegyiket, de van amelyiket lehet, és ha külsőn van akkor tűnik el! Az alsó kép a lehetőséget mutatja, csak pipálni kellene, de akkor eltűnik...

[ Szerkesztve ]

(#20414) Desiro542


Desiro542
tag

xxlqe tmh 4.1.2 vel gyorsabban merülök :(

SGSA GT-I9070 Carbon ROM 4.2.2 (Android 4.2.2) Root/Deodex/Zipalign/all CM10.1 feature

(#20415) Addel válasza ntomi0730 (#20413) üzenetére


Addel
senior tag

Hiába hívja SD-kártyának az alkalmazáskezelőben, hidd el az a 8 giga telefon memória van ketté osztva, a valódi SD kártyára akinek van benne, csak videókat, zenét, stb lehet tenni és onnan lejátszani, appokat nem lehet SD-kártyára telepíteni.



[ Szerkesztve ]

(#20416) chabeee


chabeee
tag

milyen gps progit javasoltok?

(#20417) ntomi0730 válasza Addel (#20415) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Tényleg, igazad van, mindig tanul az ember...,de ha oda teszed, akkor tűnik el, Én is így jártam, csak onnan tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#20418) Lacuss20 válasza K e n y a (#20402) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Bevált ezer köszi! Gondolom akkor valami szoftveres nyűgje lehet a dolognak, de ennyi megoldás tovább nem érdekel :D :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#20419) Addel válasza ntomi0730 (#20417) üzenetére


Addel
senior tag

Igen , de amíg GB volt rajta én addig is oda tettem és mégse tűnt el, ezért nem értem.

(#20420) flash- válasza chabeee (#20416) üzenetére


flash-
veterán

igo primo 2+topmap hungary,és navteq eu térképekkel

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20421) zolee65


zolee65
csendes tag

Vajon ezt a legújabb 9070P re való Baltic ROM ot honnan lehetne leszedni ? Sammobile nekem nem engedi :-(

[ Szerkesztve ]

(#20422) ntomi0730 válasza Addel (#20419) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Hát, ennyi nyűgje van a JB-nek.

(#20423) chabeee válasza flash- (#20420) üzenetére


chabeee
tag

köszi :)

(#20424) vazzz válasza zolee65 (#20421) üzenetére


vazzz
őstag

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20425) tomiii007


tomiii007
senior tag

Kíváncsi vagyok, hogy i9070P-re Baltic Rom mennyivel jobb, stabilabb mint a német!

AKinek van tapasztalata majd ossza meg!

AZ is érdekelne, hogy a zároltképernyőre lehet-e kitenni gyorsindító alkalmazásokat! thx

(#20426) Hunter2


Hunter2
addikt

na ha jól olvasom akkor kijött a T-s JB hálleluja!! Nekem most a szerb rom van fent rootolva 5.6-os cocore kernellel, szerintetek van értelme váltani vagy felesleges szenvedés.
Abból már kinőttem hogy passzióból telepítgessek romot.

(#20427) zolee65 válasza tomiii007 (#20425) üzenetére


zolee65
csendes tag

már szippantom a Baltic verziót aztán ha feldobtam beszámolok, kérdés persze, hogy a németre fel tudom rakni simán ?

(#20428) szabacsik


szabacsik
őstag

ugye miután sikerült törölnöm az egész rendszert így nekiálltam az elejéről
odinnal feltettem az új 4.1.2-es romot. rátettem utána a cw-modot, cw alól ment a telepítése a cyanogen mod nak. El is indult. minden királyság . majd szintén cw alól feltelepítettem a cocore 6.0-át azóta tart a boot looping (ha jól írom) Mitől lehet? (volt már wipe is restart is)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#20429) vazzz válasza szabacsik (#20428) üzenetére


vazzz
őstag

Cyanogen saját kernelt használ, semmi mással nem megy. Rakd fel újra a cm10-et.

(#20430) tomiii007 válasza zolee65 (#20427) üzenetére


tomiii007
senior tag

elvileg feltudod tenni rá simán!
de azért erősítse meg valami szaki is :D
varom a beszámolót:D

[ Szerkesztve ]

(#20431) szabacsik válasza vazzz (#20429) üzenetére


szabacsik
őstag

Ahha. Köszönöm. Akkor csak egy kérdés még . A beállítások menünél ha görgetek 1-2 vízszintes csík mentén szécsúszik mondhatni laggol. Ez normális vagy csak nálam ilyen.

/\____/\

(#20432) vazzz válasza szabacsik (#20431) üzenetére


vazzz
őstag

UI Glitchy - ez valami ilyesmit jelent :) Mindenkinél ez van, nincs hardveres gyorsítás még, azért ilyen.

tomiii007 bár nem vagyok szaki, de mehet rá simán. :)

[ Szerkesztve ]

(#20433) maxim01


maxim01
aktív tag

Bocs ha hülyeséget kérdezek, a párom telefonja T-s láttam a sammobilon, hogy kijött a 4.1.2 nem kellene magától frissítenie magát a telefonnak? Nincs root.

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#20434) vazzz válasza maxim01 (#20433) üzenetére


vazzz
őstag

Elvileg nem OTA, tehát csak a Kies progi ajánlja fel a frissítést.

(#20435) maxim01 válasza vazzz (#20434) üzenetére


maxim01
aktív tag

Köszönöm a gyors választ. Erre fel jön az utolsó kérdés, megmarad minden a telefonon vagy törlődik minden frissítéskor?

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#20436) Addel válasza maxim01 (#20435) üzenetére


Addel
senior tag

Szinte minden megmarad, de érdemes egy mentést csinálni előtte kiessel, nekem pl törlődtek fontos jegyzeteim ami most nagyon hiányzik. :W

(#20437) revis


revis
csendes tag

Üdv, lehet csak nekem nem sikerül még a Kies-sel se frissíteni... T-s hivatalosan szeretném a frissítést, sosem rootoltam meg ilyesmi! és még szükségem van a garira
Olyan gond van,hogy wifin tudok kapcsolódni,de azt írja csak usb-n tudok frissíteni. Viszont usb-n nem tudok kapcsolódni a kieshez folyton csak tölt. Sőt, régebben simán tudtam adatokat másolgatni, mostmár ez is egy kínszenvedés!
(visszaolvastam,de ígysem jöttem rá)

[ Szerkesztve ]

(#20438) vazzz válasza maxim01 (#20435) üzenetére


vazzz
őstag

Ahogy Addel is írta. Elvileg mindened megmarad, de valószínűleg kelleni fog egy factory reset, hogy minden jól működjön, az meg mindent töröl.

(#20439) Addel válasza revis (#20437) üzenetére


Addel
senior tag

A hátsó usb-be dugd, és a legjobb ha a telefonhoz adott kábelt használod.
Nekem se akart kapcsolódni kies és kiderült hogy a másik telefonom usb kábele miatt volt, azóta a samsung kábelét használom és nincs gond.

(#20440) vazzz válasza revis (#20437) üzenetére


vazzz
őstag

Kies reinstall is segíthet. Töröld a Kiest és a Samsung drivereket is, töltsd le a legújabb verzióját ennek a szemétnek és mennie kell. A telefonon az usb hibakeresés ugye nincs bekapcsolva és mtp módban csatlakozol?

[ Szerkesztve ]

(#20441) Schizoka


Schizoka
aktív tag

hello!
tegnap én is felraktam a frissítést és csak annyi gondom van hogy amikor feltöltődik a teló már nem csipog kettőt mint eddig.
mi lehet a megoldás?

(#20442) revis


revis
csendes tag

Köszönöm az eddigi gyors válaszokat!
Viszont a gond még mindig fent áll, próbáltam hibakeresést kikapcsolva/bekapcsolva, az eredeti gyári usb-t használom, hátul/elől is szintén próbáltam, MTP módban régen mikor csatlakoztattam a géphez,kiírta az értesítési sávban a mobilon, mostmárakárhányszor prólbálom semmi ilyesmi,szóval nem tudom hogyan kéne úgy előhozni:/
Most a Kies reinstallásával próbálok ügyeskedni, remélem sikerrel

(#20443) caveman1


caveman1
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy másnál is van olyan, hogy a kameránál az optika és az optikát védő üveg közé bemennek kisebb porszemek, szöszök, mert nálam elég hamar azt tapasztaltam hogy vannak porszemek benne. Ezzel nem is volt eddig bajom, de most amikor egy világos felületet fotózok (pl. egy világos falat) akkor a fotón van egy kb. ujjhegynyi méretű áttestsző szürke folt és ez engem baromira zavar. (Csak világos felületnél látszódik, máshol nem látszik) Az optikát már átsikáltam ezerszer kivülről de semmi változás, a kijelző nem hibás, úgyhogy arra jutottam hogy biztos valami kis oda bekerült porszem látszik a fotókon.
Szerintetek is az lehet?
Ha igen akkor szerintetek hogyan lehetne azt onnan kitakarítani? Házilag ki lehet valahogyan tisztítani, vagy vigyem be valamelyik szervízbe?

Előre is köszi a válaszokat!

Ja még annyi, hogy én is lefrissítettem a T-s Jelly Bean-t Kiessel, de utánna egy factory reset szerintem is erősen ajánlott, mert amíg meg nem csináltam csinált a teló érdekes dolgokat, akadozott erősen, meg belassulgatott, ja meg nem ébresztett ma reggel, csak egyet csippant és kész, kíváncsi leszek ez is megoldódott-e! Holnap reggel kiderül! :)

(#20444) ebegab92


ebegab92
senior tag

OTG-t nagyon jó lenne valahogy a telóra varázsolni :)
Billentyūzettel jobban szeretek gépelni.Valami moddolással lehetséges?

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#20445) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Szevasztok! Agyament dolog, de egyszerűen nem tudom előhívni a feladatkezelőt, nem tudom megnézni pl. mennyi a szabad ram. JB van fenn 2 napja.Hol találom vajon?

(#20446) ebegab92 válasza Grafy12 (#20445) üzenetére


ebegab92
senior tag

Home gombot hosszan nyomod-->bal oldali ikon lesz az :)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#20447) Hunt3r22 válasza Grafy12 (#20445) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Beállítások --> alkalmazások és ott a futó.

Xr

(#20448) Acef válasza revis (#20442) üzenetére


Acef
addikt

PC - telefon - USB csatlakoztatás másolás, stb..

.Nem ez az ideális, de megoldás lehet. :U
amennyiben problémáitok akadnak a másolással és a csatlakoztatással, akkor látogassatok el az alábbi oldalra:http://hungariandroid.com/androidfans/viewtopic.php?f=266&t=490
amennyiben a fenti oldalon leírtakkal végeztetek, akkor:-pc: Total Commander beindítva-alaplapi USB-be csatlakoztatod a ( Abvance usb) kábelt, csatlakoztatod a telefont(sem a PC-n sem a telefonon nem nyomkodsz semmit!)-statusbar-t lehúzod, kopp a csatlakoztatott lejátszó..., majd MTP FTP módok váltogatása, amíg a PC felugró ablakokkal nem jelzi, hogy csatlakoztatott eszközt észlel (kb. 0,5-1perc), enter és mehet az MTP-ben másolás

(#20449) Grafy12 válasza ebegab92 (#20446) üzenetére


Grafy12
aktív tag

ha a home gombot hosszan nyomom akkor azoknak az alkalmazásoknak a listáját dobja ki amiket előzőleg használtam, semmi egyebet, tudom, hogy itt kellene lennie, de eltűnt!

(#20450) Acef válasza Grafy12 (#20445) üzenetére


Acef
addikt

A widgetek/modulok között található

Xxlqe JB/ jobb felső

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.