Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) keselyü57 válasza TiMoN (#248) üzenetére


keselyü57
tag

Nagyon bosszantó, de most már kivárom a márc.28-at utána tudok visszatérítést kérni. Csak halkan jegyzem meg egy hónapja Magyarországon van a csomag a Posta nyomkövetője szerint.

(#252) Hunmugli válasza Doki42 (#250) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Igen, ezt csak telefonnal sikerült életre kelteni, ezzel a tablettel nem. És ez sajnos egybevág a FAQ oldalon olvasott dologgal, hogy tablettel nem működik. Azért ha valakinek sikerül valami, az szóljon :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#253) Doki42 válasza Hunmugli (#252) üzenetére


Doki42
őstag

Nézd ha belekerült a dex mód annak oka van. Valószínű várni kell még és használható lesz. Miben különbözik a mobiltól?? Ua. csak nagyobb... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#254) TiMoN válasza keselyü57 (#251) üzenetére


TiMoN
senior tag

Egy kicsi levél az. Könnyen elveszik. Nekem szerencsere megjött. Jó is mert ki tudtam cserélni. Most tökéletes :D

UI. Update is megjött

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#255) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok
Létezik, hogy a haylou gt 5 tws nem csatlakoztatható a tabhoz? Alkalmazást kér de mit?

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#256) taknyí válasza taknyí (#255) üzenetére


taknyí
senior tag

nincs gond csatlakozott..... :K

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#257) Doki42 válasza taknyí (#256) üzenetére


Doki42
őstag

Ügyi vagy :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#258) ryke1


ryke1
tag

Valaki játszik ezen Eve Echoes-t? Érdekelne, hogy mennyire használható erre a játékra, mert egy új tablettet keresek és ez az egyik kiszemelt.
Köszi

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#259) swordoc


swordoc
tag

Ipad 8 (2020) vagy ez? Munkára kell elsősorban, tehát fontos a face messenger gond nélküli futása hanghívás közben úgy, hogy közben nem vág ki minden mást (pl megnyitott óriási méretű pdf-eket) a memóriából. A mostani lenovo tab 3 8 már nagyon gyengén muzsikál ehhez.

(#260) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok. Lehetőségem lenne egy ilyet venni, dobozában, 0 perccel. Két kérdésem lenne. Gyerekbetegség, nyavaja, valami borzalom ami miatt nem ajánljátok. Illetve mennyit érhet most újonnan. Ismerostol veszem és magamat valamint Őt se szeretném átverni.
Köszi

Ps4, p30 pro

(#261) Doki42 válasza Pepeninho (#260) üzenetére


Doki42
őstag

Most mennyit??...kinek mit. Nézz körül a hardverapron ..pl.
Semmi gond nincs vele,megbízható ketyere.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#262) K82 válasza Pepeninho (#260) üzenetére


K82
őstag

Különösebb baja nincsen, az Android 11-es frissítéssel pedig határozottan fürgébb lett. Nem egy sebességbajnok a telefonhoz képest (S20FE 5G), de bőven az élhető és használható kategória.
Az ár már érdekesebb, 0 percest hirdettek hardveraprón 90-100e környékén is...

Pixel / OnePlus Pad

(#263) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Köszi srácok.

Ps4, p30 pro

(#264) robbie76


robbie76
csendes tag

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne,hogy ezt a típust néztem ki magamnak.Általános használatra szeretném .Inkább filmezésre.Netflix,HBO Go,YouTube mennyire használható?
Van még egy Huawei M5 tabletom azt a feleségem használja.A kettő között mi a különbség?
Ezen a tableton gondolkodom vagy egy IPad Air 2020 verzió.Persze ad drágább,de megéri a különséget?
Válaszotokat előre is köszönöm.További kellemes napot!

[ Szerkesztve ]

(#265) Duffy válasza robbie76 (#264) üzenetére


Duffy
csendes tag

Szia!
A huawei-t nem ismerem, de a samsung a fenti célokra tökéletesen használható. Én semmi problémát nem tapasztaltam.

(#266) robbie76 válasza Duffy (#265) üzenetére


robbie76
csendes tag

Szia.Köszönöm a válaszod.

(#267) Doki42 válasza robbie76 (#266) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! A Huawei is jó nagyon,de erre jobb a support.. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#268) zeno79


zeno79
őstag

Üdv mindenkinek! Tegnap óta vagyok boldog tulaja a tabletnek, tényleg nagyon jó készülék, tetszik. Egy 10.1" Alcatel tabot váltott (annak a billentyűzetét tudom ehhez is használni ha nagyon kell) , de ezzel új dimenziók nyíltak meg ;) .
Remélem nem fog meghibásodni és sokáig fogom tudni használni.

(#269) Doki42 válasza zeno79 (#268) üzenetére


Doki42
őstag

Úgy lesz :D szia!
Még nem olvastam panaszt sehol sem rá.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#270) e.anti


e.anti
csendes tag

Sziasztok! A DEX működik utángyártott billentyűzettel is?

(#271) Doki42 válasza e.anti (#270) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Nem tudok róla..... :D
Én nem bírom azt a sok gombot :D :D :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#272) K82 válasza e.anti (#270) üzenetére


K82
őstag

Elvileg működnie kell bármilyen billentyűzettel.

Pixel / OnePlus Pad

(#273) retroid


retroid
senior tag

Szerintetek lesz ez még kapható szeptemberben? Nagyon más alternativ tablet nem igazán van most ilyen árban tudomásom szerint

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#274) Doki42 válasza retroid (#273) üzenetére


Doki42
őstag

Szerintem már nem valószínű. Kifutó :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#275) keselyü57


keselyü57
tag

Tapasztalt valaki erőteljes melegedést a Type-c csatlakozó környékén a kijelző felöli oldalon? Egy hete jelentkezett a probléma. Elég bosszantó hiszen alig 8 hónapja használom.

(#276) Doki42 válasza keselyü57 (#275) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! Csak ha töltőn van akkor sem vészes.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#277) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Ilyen tabletet vennek a paromnak karacsonyra. Meg nem rendeltem meg, mert gondolom kivarok, hatha addig lesz valami jobb, hasonlo arkategoriaban. Viszont jelenleg azt latom, nem nagyon van hasonlo tudasu tablet a piacon, illetve ahogy latom a dolgok alakulasat, lehet nem is nagyon lesz (mindenki a win-es cuccokat tolja)

Esetleg ti mit gondoltok, erdemes lenne mar most megvenni ezt, (felek, ha november kornyeken veszem, mar nem lesz) vagy lehet meg valami alternativa? (mindenkepp olyat keresek, aminek jo a supportja, kinai tablatek most nem jatszanak.. :) )

(#278) Doki42 válasza vampire17 (#277) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Szerintem a support miatt érdemes, de ősszel szoktak még kitolni tipusokat....nehéz ügy. :K
Én jónak tartom, nem is veszek mást mostanában.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#279) vampire17 válasza Doki42 (#278) üzenetére


vampire17
addikt

Meg a Samsung Galaxy Tab S5e -et neztem, erre latok eselyt, hogy valami unnepi akcioban "becsuszhat" a s6 lite arsavjaba. Csak nem tom, van-e ertelme erre varni... Osszehasonlitasban nem ad sokkal tobbet az S5e...

(#280) Doki42 válasza vampire17 (#279) üzenetére


Doki42
őstag

A kijelző szebb és vége :D
Egyikkel sem lősz mellé.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#281) Amartus


Amartus
senior tag

Üdv!
Érdemes fóliát, vagy valami hasonló védőt rakni a kijelzőre? Minden rendben a géppel, csak nem tudom eldönteni, hogy erőlködjek-e vele? Egyébként fekete végű a toll, ami a csomagban volt. A videókon(YT) meg fehéret láttam. Van jelentősége, hogy milyen színűt csomagoltak?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#282) Doki42 válasza Amartus (#281) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Én nem használok fóliát. A toll színe nem számít, de ne használd erősen mert hamar elkopik.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#283) Thocy a ZAGY


Thocy a ZAGY
tag

Ha már ismét szóba került a toll és a hegye: van itt a fórumon olyan, aki hazai üzletben vásárolt, vagy onnan rendelt tollhegyet?

Sem hivatalos forgalmazóknál, sem egyéb helyen nem láttam ilyet rendelhetőnek. Nem érdekel pár ezer forint egy tollhegy csomagért (az alma sem adja olcsón, de még az is vállalható ár nekem ilyen kiegészítőért), és nem hiszem el, hogy a bolygó másik feléről kell rendelni, ha szükség van újra.

Maga a toll kapható külön ehhez is és a Note szériához is, de külön csak tollhegyet nem láttam sehol. Persze, nem kizárt, hogy én vagyok béna és rosszul keresem...

Köszi a választ előre is!

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#284) keselyü57 válasza Thocy a ZAGY (#283) üzenetére


keselyü57
tag

Sajnos nincs. A Samsung szerviz javaslaára én is az Aliról rendelrem. Szégyen.

(#285) Doki42 válasza keselyü57 (#284) üzenetére


Doki42
őstag

Úgy van :K
Ekkora cég azt hegyre nem fussa :O

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#286) Amartus válasza keselyü57 (#284) üzenetére


Amartus
senior tag

Javasoltak direkt linket, vagy csak a paramétereket adták meg, és te kerested meg utána? Azért kérdezem, hogy mindegyik utángyártott jó minőségű, vagy van javasolt esetleg?
Egyébként milyen gyors az elhasználódás? Mennyit érdemes rendelni?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#287) Amartus


Amartus
senior tag

Ja, és kipróbáltam a DEX-et. Hogy ez mekkora találmány!

Istenem, tele van csillagokkal...

(#288) K82 válasza Amartus (#286) üzenetére


K82
őstag

Én ezt rendeltem. Amíg nem ejtem le és nem esik a toll a hegyére, egész jól bírja. Filléres tétel szinte, nem úgy mint a gyári toll...

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#289) keselyü57 válasza Amartus (#286) üzenetére


keselyü57
tag

Link?Á dehogy. Keresgéltem. Rendeltem az Alirol és az Ebayrol is. 5honapja használom az elsőt eddig semmi baja. 5 db van egy csomagban és egy csipesz a cseréhez.

(#290) Amartus


Amartus
senior tag

Apropó, ha már tollhegy. Magát a tollat nem kellett cserélnie valakinek? Ha igen, akkor itthon gyárit vett, vagy azt is külföldről szerzett be, és mi volt a tapasztalata?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#291) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A TFT LCD kapacitív érintőkijelző mennyiben rosszabb mint az amoled?
Talán a TFT nem tud beégni?

(#292) Doki42 válasza gyuri2008 (#291) üzenetére


Doki42
őstag

Nem rosszabb, ízlés kérdése. Nem tud beégni.
Én szeretem :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#293) K82 válasza gyuri2008 (#291) üzenetére


K82
őstag

A TFT is be tud égni de nagyságrendekkel több idő kell hozzá mint egy OLED-nek.
Ha nem zavar h a fekete nem full fekete és nem minden szögből tökéletesek a színek, nem lesz bajod vele. Ha otthon LCD tévéd van az "alsóbb" kategóriából (nem a 3-400 ezres és annál drágábbak), gondolom azt is tudod nézni és ott sincs tiszta fekete.

Pixel / OnePlus Pad

(#294) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Megtudnátok nézni hogy a tab ami lte verzió annak az imei száma betűkkel kedődik pl.EDS000..............így.
Igazából számokbol kéne állni.
A nejem A7 lite lte verzió csak számokból áll.

[ Szerkesztve ]

(#295) holderes válasza gyuri2008 (#294) üzenetére


holderes
tag

S6 Lite (SM-P615) LTE csak számok vannak 3-al kezdődik,15 számból áll.

Kinek mennyit merül? Éjszaka wifin,8 óra alatt 20 % :Y
Pixel telóm 2%.

(#296) e.anti


e.anti
csendes tag

Sziasztok! Mostanában gond van a gyorsfunkciókkal. Nem jelenik meg, folyamatosan azt a hibaüzenetet kapom, hogy leállt. A speciális funkciók-s pen menübe be sem tudok lépni. Mi lehet a gond, és hogyan orvosolható? Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#297) keselyü57 válasza e.anti (#296) üzenetére


keselyü57
tag

Nálam működik rendesen. S Pen menübe is be tudok lépni, nincs hibaüzenet sem.

(#298) TiMoN válasza e.anti (#296) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nálam is működik rendesen. Ez egyedi hiba lesz nálad. Ha nem sikerül sehogy se helyre hoznod akkor egy gyári visszaállítás segíthet.

-TiMoN-

(#299) muzsi19


muzsi19
tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék. Gondolkozom tablet vásárláson, kettő van bent a pakliban. A Samsung Tab S6 lite, illetve a Huawei Matepad 11 modell. Átlag felhasználásra lenne, tartalom fogyasztás, munkában jegyzetelés, filmezés, kevés játék. Tv-m, telefonom Samsung, így a Samsung lenne logikus. Viszont nagyon megfogott a Huawei Matepad 11, de félek egy kicsit a Harmony OS-től és a Google nélküliségtől. Előrendelésben viszont nagyon komplett kis szett lenne.
Mit javasoltok?
Köszi!

(#300) PhilBrick válasza muzsi19 (#299) üzenetére


PhilBrick
őstag

A Samsung topikjában szerinted mit fogunk javasolni? :D
Tényleg impozáns a Matepad hardvere és lehet Google nélkül élni, de úgy nehezebb, ha a többi eszközöd még az marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.