Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Noukoum válasza Rodi 4.80 (#49) üzenetére


Noukoum
veterán

Értem, de az aprós árat ne hasonlítsd a bolti árral.

“Az viszont tény, hogy ha el akarom adni 1-2 év múlva még mindig jó pénzt kapok érte, szemben bármilyen androidos tablettel.” Ez egy gyönyörű betanult mondat, kár hogy ebben a formában nem igaz. Jól tartják az árukat az ipadek, de mivel az egész tablet piac haldoklik ezért az androidos tabletek is jól tartják magukat. Igen minimálisan jobban tartják az árukat az ipadek, de ez is nagyban modell függő.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#52) janeszgol válasza Noukoum (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem rossz, nem rossz. Olyan "ja vegyed, nem rossz, kicsit akad" cucc. Bizsergést nem okoz.
Viszont nem lehet elmenni amellett, hogy miben több, mint egy telefon? Ahogy ugye a cikk is többször megemlíti.

Szek.: A Tab S5e nem dadog. Az egy marha jó tablet. Megint az Exynost láthatjuk munkában a dadogást illetően?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#53) slászló65 válasza Noukoum (#51) üzenetére


slászló65
tag

+1

(#54) janeszgol válasza MarkCsiha461 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem normális teló mellé egy félnormális tab. Jó az. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#55) ghiottone válasza slászló65 (#50) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam van egy Tab S6 Lte és egy céges iPad 7gen 10.2 Cellular. A Tab S6 amoledje nem jó, elkenődik, zselé effektes: [link] Ezt leszámítva a nyitottabb rendszer miatt inkább ezt használom, mivel type-cn is gyakran hurcolok fájlokat, használok torrentet, stb. Az iPadnak nagyon jó a készenléti ideje és semmiben nem látom hátrányát az ips panelnek, azt leszámítva, hogy a fekete az amoleden szebb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#56) worxland válasza slászló65 (#50) üzenetére


worxland
addikt

"Az LTE meg igenis nagyon fontos. Anélkül nem tab a tab." - ?
Minek? Ha nagy ritkán útközben használjuk, van 4 mobil, amin lehet osztani a netet. Lámpással kell keresned olyan 12-75 év közötti embert Magyarországon, akinek nincs a zsebében egy telefon.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#57) Hopkins95 válasza worxland (#56) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én sem értem ezt az LTE fontosságát. Én is telefonról szoktam megosztani hotspoton a netet magamnak, MÁVon meg pl. szokott lenni wifi is. :) Én sim kártyát cserélgetni meg biztos nem fogok...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#58) Jakuu válasza slászló65 (#40) üzenetére


Jakuu
őstag

De ez a cikk nem mas tabletrol szol. Egyszeruen sajnos siralmas ezen az aron ez a tablet, egyszeruen nem latom ertelmet megvenni, mert szinte semmmi pluszt nem nyujt ezert az arert. Inkabb ilyen formaban veszek egy olcso tabletet kintrol kb 47ezerert.

Oke nem olyan a szoftver ellatottsaga, nem kap majd uj androidot,de azzal eleldegel az ember.2 ev mulva ez a hardver is mar az also kategoria alja lesz igy nem mindegy, hogy beleoltel 150k-t vagy kevesebbet mint 50k
Raadasul pl az M30 legalabb nem TFT, hanem IPS panel 2560×1600 felbontassal, tudja az OTG-t, 128G Rammal. Amit kell azon is elvegzed, minden masra meg ott a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#59) janeszgol válasza Jakuu (#58) üzenetére


janeszgol
félisten

A Samsung bizonyos TN paneljei hoznak egy közepes IPS-t már évek óta. (Persze nyilván a gagyibb telókba nem az került.) Ráadásul szerintem egy PLS panel lehet, de majd megtúrom a netet. Pl ott a Galaxy J3 2017. Nagyon jó kijelzője van szerintem és PLS.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#60) Hopkins95 válasza Jakuu (#58) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 :K A Kínából rendelt tablet legalább töredékébe kerül és ugyanúgy kiszolgál, ráadásul a Teclastnak jobb kijelzője is van.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#61) Noukoum válasza janeszgol (#52) üzenetére


Noukoum
veterán

Nézz teszteket neten, annyira nem vészes bár tényleg belerakhattak volna valami értelmes processzort. Samsung ilyenkor azt mondja magában hogy keress olyat ahol nincs kompromisszum. (Gondolom)
Az meg hogy miben több mint egy telefon, ez az egész tabletpiacra elmondható és tulajdonképpen azért tart ott ahol. Nem sokban.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#62) slászló65 válasza ghiottone (#55) üzenetére


slászló65
tag

Bocs. Akkor vak vagy. A Tab S 6 amoledje rossz? Elképesztő valótlanság. Minden Tab S tulaja voltam. Egyik kijelző szebb volt, mint a másik. A világ legszebb amoledjéről ilyet írni....gyalázat! ( és belinkelsz egy Tab S5e videót...gratulálok!)

[ Szerkesztve ]

(#63) ghiottone válasza slászló65 (#62) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem feltétlenül, de nézd meg jobban álló módban. Ott a videó is, ahol egy Tab S5e van benne. Az S6-nál ugyanúgy megvan a zselé effekt. Ne legyünk már ennyire elfogultak. + olvass bele a a mobilaréna fórumába, ott páran azért észrevettük.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#64) slászló65 válasza ghiottone (#63) üzenetére


slászló65
tag

Semmilyen zselé effekt nincs. Jó ips ájped nézést kívánok! :W

(#65) janeszgol válasza ghiottone (#63) üzenetére


janeszgol
félisten

Mint egy jó kocsonya, vagy egy húsos leányzó feneke. Nyamm. :)
De ha nincs lassítva, én pl Tab S5e-n nem vettem ezt észre. Tényleg nem!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#66) pengwin


pengwin
addikt

Persze az Apple tisztában van piaci előnyével, és úgy is áraz, de legalább fejlődik náluk a dolog.

Itt mégis mire gondolt a kedves cikkíró?
Most nézem az árakat és az iPadek árai teljesen versenyképesek a Samsung 145-170 ezres árával. Sőt! Ez a Samsung ennyiért nagyon rossz vételnek tűnik az iPadek tükrében.
Azonos méretben ott az iPad 7, 25-30 ezer forinttal olcsóbban, lényegesen erősebb hardverrel.
Kisebb méretben ott a Mini 5, ami hardveresen már teljesen más liga, és ugyanennyibe kerül.
Amelyik Apple tablet drágább, az meg méretben ugyanekkora és hardveresen megint teljesen más kategória.

Ennek a tabletnek jelen formájában legfeljebb 110 ezerért lenne létjogosultsága, de már ott is véleményes lenne a hasonló árú iPadekkel szemben. És nem kell jönni azzal, hogy ez "nyitóár"... ennyiért akarnák eladni, és majd akkor megy lejjeb az ára, amikor nem fogy eléggé.

Üdv, pengwin

(#67) ghiottone válasza slászló65 (#64) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ok, egészségedre, ha nem érted amit írok és nem tájékozodol.

Janeszgol: az ;) nem mindenki veszi észre amúgy. Anno nálam az első Z2 Force-nál volt ilyen effekt, aztán a többinél nem futottam bele. Itt az S6-nál sajnálom, hogy jelen van, de fektetett módba szerencsére nem érezhető.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#68) Mr.Silkó válasza vakablak93 (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"illetve régen irritált volna a telefonos ios- bár ha jól tudom a mostaniakon már asztali böngésző megjelenítés és osztott képernyő is megy?"

Jól tudod.

(#69) Mercel válasza worxland (#56) üzenetére


Mercel
senior tag

Egyszer próbálj navigációt tableten LTE és Wi-Fi kivitelén és meg is érted nyomban:)

Marcel

(#70) vakablak93 válasza Mr.Silkó (#68) üzenetére


vakablak93
őstag

az úgy már elég klasszul hangzik,
mondjuk nem tudom 3 Gb ram mellett a folyamatos képernyőosztással mennyire megy,
jelenleg az ipad mini 2019-et nézem, használtban picit 300 euro felett már vannak, ez áll legközelebb hozzám
és a tab S5e, ugyananyiért ,

nem igazán tudok dönteni, talán a megoldás egy groover bérlés és kipróbálás lesz... :))

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#71) slászló65 válasza Mercel (#69) üzenetére


slászló65
tag

+1

(#72) Noukoum válasza vakablak93 (#70) üzenetére


Noukoum
veterán

Simán menni fog szerintem. Viszont nyilván sok alkalmazást nem tudsz a ramban tárolni. Viszont a kijelző nem lesz kicsi hozzá?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#73) vakablak93 válasza Noukoum (#72) üzenetére


vakablak93
őstag

nem a méret elég bőven, ami azt illeti pont a mérete miatt is vonzó nagyon a mini , telefonoknál nagyobb kijelző és értelmesebb oldalarány de nem is óriás, de lehet hogy élőben látnom kellene.
egy keskeny oszlopban menjen a gasztrohobbi/akármi más , mellette meg a netflix/sorozatbarát , ennyit várok tőle, +ha rám írnak messenger.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#74) Noukoum válasza vakablak93 (#73) üzenetére


Noukoum
veterán

Nekem 9.7 méretű van, de keveslem az osztott képernyőt. (Főleg ha az egyiken videó megy) Persze valamit valamiért, komfortosabb a mini használat közben ez tény.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#75) rothfb


rothfb
veterán

Én nem értem mit akar a Samu 170-ért (lte változat) ezzel a készülékkel. Érdekes, hogy a cikkben led villanó nélkül írják a hátsó kamerát, specifikációknál meg ott figyel a led villanó.
De amit nem értek, 170000 Ft? Nincs ujjlenyomat olvasó, nincs duplakoppos ébresztés, nincs led villanó, sima tft a kijelző... A kezelőfelület kusza, a Netflix nem működik és nem lehet törölni???
Mielőtt bárki megszólalna, sok Samu telefon van családban, nekem A50-em van. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
De most vettem tabletet 80-ért 10,1 colos IPS kijelzővel, 7000 mAh-s akksival, 4/64-es, ujjlenyomatolvasóval, duplakoppos ébresztéssel, értesítő leddel, négy (!) hangszóróval, legalább 12 órás képernyőidővel, elöl-hátul karcálló üveggel, ugyanezzel a kamerarendszerrel (csak led villanóval), működő, frissülő Netflix-el, Android 9-el, LTE simhellyel (B20 is van). Bluetooth, AC-s wifi, többfajta műholdat támogató GPS természetesen van. Van arcfelismerés is. Gyors, nem akad, azonnal reagál, nincs lag. Lenovo tab P10 lte-nek hívják és 80-ért vettem. Egyetlen hátránya, hogy játékra nem való, bár én játszom is rajta néha. A Soc a gyenge pont, de ezen kívül agyonveri ezt a Samut minden szempontból. A Soc egyébként a napi használatban tökéletes. Se akadás, se lag, se lassulás.
Szóval miért venném 170-ért ezt??? :F

(#76) slászló65 válasza rothfb (#75) üzenetére


slászló65
tag

Mert a kijelzője fényévekkel jobb....

(#77) rothfb válasza slászló65 (#76) üzenetére


rothfb
veterán

A sima tft kijelzője? Mert ennek nem oled ám. Tudom, hogy az oled az oled, van két oled tv-m és a Samu telefonjaink mind oledek. De ez speciel 170-ért egy sima tft lcd, még csak nem is ips. Persze Samunál nincs ips.

(#78) Hopkins95 válasza slászló65 (#76) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mégis miben jobb a kijelzője? Ha Amoled lenne akkor még érteném, de ugyanúgy LCD ez is...ráadásul a fórumtárs Lenovoja rápakol max fényerőből is, szóval... :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#79) slászló65 válasza rothfb (#77) üzenetére


slászló65
tag

Volt Lenovo tabom . 3 nap után ment vissza az Edigitalba. Olyan k. szar kijelzője volt.

(#80) Jakuu válasza slászló65 (#79) üzenetére


Jakuu
őstag

Na a 70-80K erteku Samsungoknak is kb kuka szintu a kijelzoje.

(#81) rothfb válasza slászló65 (#79) üzenetére


rothfb
veterán

Tehát volt egy valamid, akkor az összes valami sz@r. Aha. Pengeéles logika.

(#82) rothfb válasza Hopkins95 (#78) üzenetére


rothfb
veterán

Köszi. A "70-80 k-ért nem kapható normális kijelző" című hozzászólásra már nem is láttam értelmét reagálni. Egyszerűen badarság. Főleg, hogy azért kihagytam a szórásból, hogy a tablet, amit 80-ért vettem, 115-120 k amúgy, csak emagnál volt egy ideig ennyi. 115-öt nem adtam volna ezért sem.
Ami pedig a 170k-s Samut illeti, ennyiért hogy spórolhatták ki az amoledet??? Szégyen.

(#83) slászló65 válasza rothfb (#82) üzenetére


slászló65
tag

Ez jogos. Persze, h nem ér 170- et. Viszont a Tab S6 LTE minden pénzt megér. Az az android csúcs tablet vitathatatlanul. ( Lenovo tabok felejtősek, tartom továbbra is. Nem egy vokt a kezem között.)

[ Szerkesztve ]

(#84) rothfb válasza slászló65 (#83) üzenetére


rothfb
veterán

Mennyibe kerül az S6 LTE?

(#85) kbyte1024 válasza slászló65 (#83) üzenetére


kbyte1024
addikt

Küldtem privatot,olvasd el! :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#86) Noukoum válasza rothfb (#75) üzenetére


Noukoum
veterán

[link] gondolom erre a készülékre gondolsz. 2 helyen kapható most akciósan 85ezer, amúgy 130e.. de semmiképp sem 80. És 1,5 éve jelent meg tehát volt hova csökkenie az árnak. Gondolom azért vennéd a Samsungot mert vékony kávákkal prémium design-t ad, van hozzá s-pen. Na meg friss terméket kapsz, nyitóáron friss szoftverrel. És nem igazán látom miben verné agyon a Samsungot.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#87) slászló65 válasza Noukoum (#86) üzenetére


slászló65
tag

Snapdragon 450? A Lenovo?

[ Szerkesztve ]

(#88) Noukoum válasza slászló65 (#87) üzenetére


Noukoum
veterán

Igen snapdragon 450 van benne.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#89) rothfb válasza Noukoum (#86) üzenetére


rothfb
veterán

Már elsoroltam, hogy 170-ért a Samu mit nem ad. A-tól Z-ig. Ennél egyértelműbb nem tudok lenni. Adnak hozzá S-Pen-t? És? Veszek egyet és ehhez is tudom használni, bár sosem értettem minek. Hacsak valaki nem akar pl táblázatot szerkeszteni.
Prémium dizájn? Én most egy komplett elöl-hátul karcálló üveggel, közte fémbetéttel ellátott tabletet fogok a kezemben. A Samu miben prémium? 170-ért.
Az igaz, hogy nem lesz erre Android 10. És?
Ja és amin kiakad sokmindenki. Snapi 450. Ismétlem mégegyszer. Nem akad, nem laggol, gyors. Most éppen 7-8 app van egyszerre megnyitva, ezek között váltogatok és semmi röccenés. Akkor mi a baj ezzel a Soc-al? A Real Racing 3 csökkentett grafikával működik. Egy két alap játékot játszok, azok elfutnak. Nem játékra vettem. Böngészek, fórumozok, híreket olvasok. Elsoroltam kismilió feature-t, amit a több, mint kétszer annyiba kerülő Samu nem tud. Akkor miért kellene nekem a tab S6 lite 170-ért?

Ja és én 80-ért vettem, akkor emagnál annyi volt, mikor tabletet kerestem. A véleményeket pedig érdemes elolvasni. Bár nincs sok, de árukeresőn, emagon és az extreme digitalon is csakis elégedett vélemények vannak. Akkor csak nem vagyok hülye.
Egy éve másfél milláért vettem két oled tv-t, nem okozott volna gondot drága tabletet venni, de túlárazottak a Samuk és a Apple-k is. Csak akkor érte volna meg egy drága (de nem az S6 lite-t) tabletet vennem, ha játszom. De nem szoktam, vagy csak nagyon ritkán játszani. IOS-t meg amúgy sem akartam, Android hívő vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#90) slászló65 válasza rothfb (#89) üzenetére


slászló65
tag

1,5 millió Oled TV- re? Gratulálok. Más meg éhezik...ja...ha TV műsort akarsz nézni...kb. okádék szintű...de nem tellik Tab S 6 LTE re . Életszerű nagyon....

[ Szerkesztve ]

(#91) rothfb válasza slászló65 (#90) üzenetére


rothfb
veterán

Nem nem telik. Ne csak olvass, hanem értelmezz is! Felesleges pénzkidobás 170-ért a Tab S6 lite.
Amúgy meg mi az okádék? Feltételezem, hogy még messziről sem láttál oled tv-t és az irígység beszél belőled. Az oled a tv-zés csúcsa, mindegy mi van a képernyőn. A többi csak tv, ez oled.
De ez nem a fórum témája, mint ahogy a keserédes rosszindulatú hozzászólásod sem. Gondolom 1024kbyte privátban kioktatott...:U :D

(#92) Noukoum válasza rothfb (#89) üzenetére


Noukoum
veterán

"Nincs ujjlenyomat olvasó, nincs duplakoppos ébresztés, nincs led villanó, sima tft a kijelző... A kezelőfelület kusza, a Netflix nem működik és nem lehet törölni???"

Ujlenyomat olvasó egy tabletba? Az miért is fontos? Ott van az arcfelismerés és lehet mintát használni akinek szüksége van rá. Tab s6-ban sem használtam mert szerintem semmi értelme. Duplakoppos ébresztés szintén teljesen felesleges, miért fontos ez egy táblagépnél? Led villanó? Tablettel akarsz vakuval fotózni? Vagy zseblámpának használsz egy 10inches táblagépet? A tft kijelző minősége lehet jó a technológiától függetlenül. Mert attól még nem gagyi kijelző került bele ahogy a tesztben is elhangzik. És egyik sem amoled sajnos. A kezelőfelület lehet neked kusza, bár ez az érv elég vicces. Netflixről meg, lehet már régen olvastam a tesztet de nem emlékszem hogy újraindítás és vagy rendszervisszaállítás történt-e? Máshol megy a netflix, hiba meg mindenhol van. Biztos javítják.
Persze elhiszem hogy ezek neked fontosak akkor viszont ne a samsungot vedd, de én is szívesen vágnék sonkát egy tableten mégsem írom be negatívumként egyik teszt alá sem. De nagyon kíváncsi vagyok hogy ezeket mikor és mire használnád egy táblagépben. (Ami nem telefon)
Szóval a Samsung 170ezerért ezt "nem adja". Vagyis 150ezerért ha már itt tartunk.
Tényleg tudod használni az s pent a tabletedhez? Akkor te varázsló vagy! (én próbáltam ipaddel, nekem nem sikerült) Táblázat szerkesztéshez egér és billentyűzet kell nem toll, kezd beigazolódni hogy csak szórakozol. Mondjuk jegyzetelni, rajzolni, firkálni, vagy írni kell a toll nyilvánvalóan. És elég kellemes vele a táblagépet használni. Ez a lenovónál egyáltalán nincs. [link] [link] Hatalmas különbség van az előlapon. És igen sokkal "modernebb" hatást kelt a samsung. Üveghátlap a tabletnél csak szívás (samsung sem véletlen kukázta). És pont nem a hátlap érdekel, az lehetne fém vagy akár jó minőségű műanyag is. Persze megértem hogy téged nem érdekel a kávaméret, de most jelenleg ebben is mérik a kategóriákat. Ha nem érdekel, akkor inkább örülj mert te olcsóbban használsz számodra jobb táblagépet. És az a 170 (ami 150) az non lte modellnél már csak 130e. Android engem sem izgat. De sokakat igen, és azért biztos van egyként olyan funkció a samsung szoftverében amit a lenovo nem tud pedig ma populáris. De ez csak feltételezés.
Az a baj a snapi 450-el hogy multitasking esetén nagyon kevés lenne, még ez az exynos sem acélos mikor 3 alkalmazás meg van nyitva egyszerre.
Nem kell neked a tab s6 lite 170 ezerért. Csak ha ezzel tisztában vagy, nem tudom miért vagy itt. Az a kismillió fícsőrből kb semminek nincs értelme, ami neked hiányzik. Tablet nem okostelefon, te mégis olyan funkciókat szeretnél melyek elsősorban ott fontosak.

Jajj és eszemben sincs a samsungot védeni, jól megvannak ők nélkülem is. De modern kávamentes desgin-t, tolltámagatást és normális képarányt nem sok táblagép tud ilyen áron. Ez egy tök jó tablet általános felhasználásra, jó drágán. De mint mondtam mutasson valaki ilyesmit olcsóbban, én nyitott vagyok. Ebbe a tabletbe belekerülhetett volna egy 700-as snapdragon és egy szuper amoled kijelző és 130ért bestbuy lenne. De nyilván akkor túl jó vétel lenne a tab s6-hoz és az s5e-ez. De hiszem hogy akkor is hasonló véleménnyel lenne róla mindenki. Érdemes teszteket nézni róla a neten akit érdekel.

Szerk: Elhiszem hogy te 80-ért vetted, most sem sokkal több pont ott. Non lte modell meg 70valahányezer forint. Jóval olcsóbb mint a tesztben szereplő modell. De mint mondtam te toll, sem kávamentes design. Ezért drága ez a tablet. (vagyis a gyártó szerint khm)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#93) slászló65 válasza Noukoum (#92) üzenetére


slászló65
tag

+1

(#94) Hopkins95 válasza slászló65 (#90) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj hagyjad már ezt a demagóg dumát :DDD Akkor ez alapján ezt a tabletet se vegye meg, mert más éhezik...

Nyilván azért vett inkább Oled TV-t ilyen túlárazott tablet helyett, mert annak tényleg van értelme és a tv-zés csúcsa(bár véleményem szerint még az is kissé túlárazott, de aki a legjobbat akarja és van rá pénze, az a lehető legjobbat kapja a pénzéért jelenleg). Azt nem tudom miért feltételezed, hogy csak TV műsort néz rajta és nem blue ray-t vagy pl. Netflix streamet(gondolom irigység). Nekem sincs Oled TV-m egyelőre, de ha lenne rá pénzem arra nem sajnálnám.

(#92) Noukoum Bezzeg az iPadeknél senkinek sem volt gond a káva évekig, vették meg itt is ajánlották mint a cukrot, erre már a kis káva is egy igazi feature, amit meg kell fizetni :DD Amúgy meg Lenovohoz is van toll, Amazonon megtalálható...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#95) Schuler888 válasza rothfb (#89) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Adnak hozzá S-Pen-t? És? Veszek egyet és ehhez is tudom használni"
Ahogy azt moricka elkepzeli :DDD :DDD :DDD :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#96) Jakuu válasza Noukoum (#92) üzenetére


Jakuu
őstag

Az ujjlenyomat nem fontos,mert ott az arcfelismeres ? Ez most komoly ? IPS panel nem fontos jo a TFT is, de a vekony kava az igen fontos ? Viccelsz ? :)

Ha igen, ha nem az ilyenfajta vedem a munder becsuletet magyarazatokon en mindig mosolygok egy jot.
Gondolom az ilyen filleres featurek nem fernek bele 170 ezerbe. OTG nincs ? Minek az. A Samsung logo hasznosabb. :D

[ Szerkesztve ]

(#97) Juhaszatti válasza Noukoum (#92) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha már az arcfelismerés mellett érvelünk, akkor a duplakoppos ébresztés nem igazán lehet felesleges. Sokkal kényelmesebb ha bárhol koppintok a képernyőn és az arcfelismerő felold, mint ha előbb a fix helyzetű gombbal kéne felébresztenem a kijelzőt.
A többivel többé kevésbé egyetértek.

(#98) Schuler888 válasza Jakuu (#96) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az megvan, hogy az IPS is TFT? A samsung TFT-je pedig PLS konkretan, mar 5evvel ezelott is ez volt az alsobb kategorias telefonjaiban, amik kb IPS csak mas a neve... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#99) Jakuu válasza Schuler888 (#98) üzenetére


Jakuu
őstag

Az meg van, hogy a filler is penz ? Ja meg mind a ketto LCD. Es ?
Hova is akartal ezzel kilyukadni ? Ja ertem, gondolom szerinted a minoseguk is azonos, mert a TFT az olcso panel, az IPS meg nem. Hangsulyozom 170ert es meg csak nem is oledrol beszelunk, hanem gagyi TNT panelrol ennyiert. Hulyenek is megeri hat meg ...

(#100) rothfb válasza Schuler888 (#95) üzenetére


rothfb
veterán

Eh. Nem vagyok Móricka, de azért elképzelem.
link

Jobb oldalt a tulajdonságoknál ott van: "Érintőképernyő: tollal használható"
Most már érted? Vagy tanítsalak meg olvasni is? Móricka.:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.