Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) gthomma válasza csubííí (#14047) üzenetére


gthomma
senior tag

Másik tollal hibátlanul működik.

Egy gyári toll 20.000 basszus.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14052) $atirka válasza gthomma (#14051) üzenetére


$atirka
senior tag

Emag

Ez esetleg?

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14053) gjoco1 válasza gthomma (#14051) üzenetére


gjoco1
addikt

Itt vetted az Aprón ?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14054) gthomma válasza gjoco1 (#14053) üzenetére


gthomma
senior tag

Nem vásárhely magánszemély.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14055) gthomma válasza $atirka (#14052) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez gyári ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14056) $atirka válasza gthomma (#14055) üzenetére


$atirka
senior tag

Nem tudom, de az árából ítélve nem. De ha nem jó, nyilván visszaveszik. Ahogy érzed...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14057) csubííí válasza gthomma (#14051) üzenetére


csubííí
senior tag

Ezek szerint a toll a hibás.
Nem olcsó, az biztos.

(#14058) banuszzs79


banuszzs79
tag

Sziasztok! Újra felteszem a kérdést hátha. Kihangositva a telefon használhatatlan nem csak az enyém a hugomé is...Mi lehet a baj biztos vagyok benne hogy nem hardware vagy egyszerű tipus hiba...ahogy leteszem a telefon vagy picit távolodom már nem is hall a másik fél sok samsung telo van a családban egyiknél sincs hasonló hiba...Valaki egyszer azt mondta hogy kapcsoljam ki a noise cancel-t na olyat meg hogyan... borzalmas idegesitő ez a probléma potyára még cseréltettem mikrofont is benne azt hittem az a baj de nem jól átvert a szerelő is...

(#14059) Shyciii válasza gthomma (#14055) üzenetére


Shyciii
veterán

A leírása alapján gyári. Viszont nincs raktáron, úgyhogy gyanítom ez egy promóciós ár volt anno, meg hát ezüst színű, az se dobja meg az árat...
Jah most nézem, hogy van fekete, de az már 17eFt. Van piros, fehér, azok 10eFt körül vannak.

[ Szerkesztve ]

(#14060) gjoco1 válasza banuszzs79 (#14058) üzenetére


gjoco1
addikt

Érdekes összeesés van Nálatok . Nyilván azért nem érkezett érdemi válasz , mert nem sorozatos jelenség . Én is sokszor használom kihangosítva ( teszek-veszek motyogatok :D ) távolabbról is , de nem panaszkodott a vonal túl oldalán még senki .
Csak kihangosítva ? Nem térerő gondok vannak ?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14061) F_Gergely válasza banuszzs79 (#14058) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem a telefon alján lévő mikrofon luk volt tele kosszal, takarítás után megoldódott a probléma.

(#14062) ablack válasza banuszzs79 (#14058) üzenetére


ablack
senior tag

Nekem is használhatatlan kihangosítva fél méternél távolabbról a mikrofon. Újonnan vettem a készüléket, már akkor is ilyen volt. Azt hittem ez típus sajátossága.
Előző telefonom sokkal olcsóbb volt, de méterekről is jól hallottak.

[ Szerkesztve ]

(#14063) gthomma válasza ablack (#14062) üzenetére


gthomma
senior tag

Nálam legkisebb hangerőn is leszakad a fejem ha fülemhez tartom, kihagosítva 70%- al halkabb, a csengőhang 60%-on üvölt mint az állat a youtube is iszonyat hangos 70% a max amíg meg lehet maradni mellette.
Nem a config xml van elrontva kihangosításnál ?

<?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1"?>
<mixer>
<!-- These are the initial mixer settings -->
<ctl name="Voice Rx Device Mute" id="0" value="0" />
<ctl name="Voice Rx Device Mute" id="1" value="-1" />
<ctl name="Voice Rx Device Mute" id="2" value="20" />
<ctl name="Voice Tx Mute" id="0" value="0" />
<ctl name="Voice Tx Mute" id="1" value="-1" />
<ctl name="Voice Tx Mute" id="2" value="500" />
<ctl name="Voice Rx Gain" id="0" value="0" />
<ctl name="Voice Rx Gain" id="1" value="-1" />
<ctl name="Voice Rx Gain" id="2" value="20" />
<ctl name="Voip Tx Mute" id="0" value="0" />
<ctl name="Voip Tx Mute" id="1" value="500" />
<ctl name="Voip Rx Gain" id="0" value="0" />
<ctl name="Voip Rx Gain" id="1" value="20" />
<ctl name="Voip Mode Config" value="12" />
<ctl name="Voip Rate Config" value="0" />
<ctl name="Voip Evrc Min Max Rate Config" id="0" value="1" />
<ctl name="Voip Evrc Min Max Rate Config" id="1" value="4" />
<ctl name="Voip Dtx Mode" value="0" />
<ctl name="TTY Mode" value="OFF" />
<ctl name="LINEOUT1 Volume" value="12" />
<ctl name="LINEOUT2 Volume" value="12" />
<ctl name="LINEOUT3 Volume" value="12" />
<ctl name="LINEOUT4 Volume" value="12" />
<ctl name="HPHL Volume" value="20" />
<ctl name="HPHR Volume" value="20" />
<ctl name="RX1 Digital Volume" value="60" />
<ctl name="RX2 Digital Volume" value="60" />
<ctl name="RX3 Digital Volume" value="84" />
<ctl name="RX4 Digital Volume" value="84" />
<ctl name="RX5 Digital Volume" value="84" />
<ctl name="RX6 Digital Volume" value="84" />
<ctl name="RX7 Digital Volume" value="84" />
<ctl name="ADC1 Volume" value="13" />
<ctl name="ADC2 Volume" value="13" />
<ctl name="ADC3 Volume" value="13" />
<ctl name="ADC4 Volume" value="13" />
<ctl name="ADC5 Volume" value="13" />
<ctl name="ADC6 Volume" value="13" />
<ctl name="DEC1 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC2 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC3 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC4 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC5 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC6 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC7 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC8 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC9 Volume" value="84" />
<ctl name="DEC10 Volume" value="84" />
<ctl name="COMP0 Switch" value="0" />
<ctl name="COMP1 Switch" value="0" />
<ctl name="COMP2 Switch" value="0" />

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14064) F_Gergely válasza gthomma (#14063) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nem a hangerővel van gond, hanem a mikrofonnal.

(#14065) ablack válasza gthomma (#14063) üzenetére


ablack
senior tag

Hangerővel nincs gond, én a másik felet jól hallom, kihangosítva és fülhöz rakva is.

A mikrofon is csak kihangosítva produkálja a hibát. Ha nincs kihangosítva és a fülemhez rakom akkor tiszta a hangom a másik félnél még zajos környezetben is.

[ Szerkesztve ]

(#14066) $atirka válasza ablack (#14065) üzenetére


$atirka
senior tag

Nálam pont ugyanez a helyzet. Pedig! Ugye én már nem note10+ használok, hanem 20ultrát. Amikor váltottam, akkor már előre örültem, hogy ez meg fog változni. De nem! Konkrétan az asszonykám szokott engem kihangosítani, de olyankor egy-két szót hallok csak belőle, akadozik (pedig ott van szinte a teló mellett), tényleg olyan mintha rossz lenne a mikrofonja. És az a szép az egészben, hogy ő mindenki mással kihangosítva beszél (akár 2-3 méterről is jól hallani) ugyanígy és hibátlan, csak ha velem beszél, akkor jó. Neki A52 van. Érthetetlen.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14067) banuszzs79 válasza $atirka (#14066) üzenetére


banuszzs79
tag

Pontosan kizártnak tartom hogy hardweres hiba legyen ja és ha viberezem és úgy van kihangositva akkor semmi gond még a konyhából is ha kimegyek a lakás másik felére lehet hallani... olyan mint ha a telefonos appal lenne a gond :( tényleg olyan ahogy távoldodom mint ha kiszürné a hangom kerestem beállitásokat hogy hátha valami noise cancel van benne vagy ilyesmi de semmi...ja ma is beszélek aztán egy idő után egyszer csak a másik fél már nem hall újra kellett hivni hog megint jó legyen nagyon idegesitő hiba sokat használok kihangositást sajnos vagyis nem tudok mert szar :D

(#14068) banuszzs79 válasza ablack (#14062) üzenetére


banuszzs79
tag

Igen pontosan ez a hiba én is azt hittem hogy az én telóm szar aztán mikor a hugom vett egy note 10-et nekem plus van egyébként nála is ugyanez sajnos ...

(#14069) handrash válasza handrash (#14050) üzenetére


handrash
őstag

Srácok szerviz ügyben nincs javaslat?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#14070) $atirka válasza banuszzs79 (#14067) üzenetére


$atirka
senior tag

Nem mondtam hogy hardveres hiba, szerintem sem. Főleg hogy telefont váltottam és ugyanaz a hiba megmaradt. A párom meg ha mással beszél, akkor minden frankó, csak velem nem.
Inkább szolgáltató hibára gondoltam. Te hol vagy?

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14071) gyuri81 válasza $atirka (#14070) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

A párom meg ha mással beszél, akkor minden frankó, csak velem nem.

Ezt inkább beszéljetek meg...;];]

(#14072) $atirka válasza gyuri81 (#14071) üzenetére


$atirka
senior tag

Köszi :D

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14073) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Búcsúzni jöttem, úgy döntöttem nem hagyok ki egy jó ajánlatot és cserélek, bár a Note 10+ a mai napig komoly telefon, ma kiírtam eladásra. Tudom, nem voltam itt valami aktív, de folyamatosan olvasgattam és tanultam itt. Köszönöm ezt is mindenkinek, aki direkt vagy átvitt értelemben segített.
Remélem nem fogom megbánni. :U

(#14074) gjoco1 válasza Mikulásbá (#14073) üzenetére


gjoco1
addikt

Üdv !
Szabad tudni mi lesz az utód ? :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14075) Mikulásbá válasza gjoco1 (#14074) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

S22 Ultra-csak a mostani jó ajánlat döntött, és az, hogy kb. 3 éves a Note 10+, "ideje" cserélni.

Mit érdemes törölni a telóról eladás előtt? Gondolom a Google Play majd feltolja az appjaimat az új telóra.

[ Szerkesztve ]

(#14076) gjoco1 válasza Mikulásbá (#14075) üzenetére


gjoco1
addikt

Gratulálok !
Szerintem jó választás . Nekem is zsibog a kezem rá . Csak a zseb . . . . :F :DDD Enyém is a napokban tölti a 3. évét . Akku még egészen jól adja magát . Ezt az évet már kihúzza . Hacsak a Jézuska nem olvassa ezt a posztot .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14077) $atirka válasza Mikulásbá (#14075) üzenetére


$atirka
senior tag

Fontos, hogy kilépj a Google fiok(ok)ból!
Grat az újhoz:C

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14078) Mikulásbá válasza $atirka (#14077) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Új még nincs, a jövő héten érkezik-remélem.
Hol kell kilépni? Mármint ami mindenhonnan rendezi a kilépést? Gondolom ezután lehet a gyári visszaállítást indítani.

(#14079) gjoco1 válasza Mikulásbá (#14078) üzenetére


gjoco1
addikt

Ha jól emlékszem , gyári visszánál kéri majd a jelszavad és onnantól gyalul .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14080) Mikulásbá válasza gjoco1 (#14079) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tehát a google-ból kilépést intézi a gép? Nem kell előtte külön?

(#14081) $atirka válasza gjoco1 (#14079) üzenetére


$atirka
senior tag

Ez igaz, de ha előtte nem lép ki a saját fiókjából, akkor az új tulajdonos nem tud belépni egy új fiókkal.

Beállítások, Fiókok és bizt mentés, Fiókok kezelés alatt. Legfontosabb minden google fiók, de én ki szoktam lépni az összes többiből (bankok, messenger, stb...)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14082) gjoco1 válasza Mikulásbá (#14080) üzenetére


gjoco1
addikt

Célszerű , ahogy $atirka írja . Már régen csináltam . Jobb a békesség és egyenként kilépni .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14083) Mikulásbá válasza $atirka (#14081) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Amit írsz, az alatt van a Google beállítása-ott vannak még fiókok, vagy az más?

(#14084) $atirka válasza Mikulásbá (#14083) üzenetére


$atirka
senior tag

Nem, oda nem kell bemenni.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14085) zitrone88 válasza Mikulásbá (#14083) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Beállítások-Fiókok és biztonsági mentés-Fiókok kezelése és itt célszerű mindet kitörölni. DE! Ha nem kenyérre kell a 10+ ára még két hétig, lehet érdemes beleírni a hirdetésbe, hogy mondjuk két hét múlva válna eladóvá fizikailag, mert szeretnél átköltözni. Ha pár napot nyomkodod az újat, azért kiderül, ha valami lemaradt talán a régiről... :) De csak tipp, már lehet, gondoltál erre, és meghoztad a döntést :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#14086) Mikulásbá válasza zitrone88 (#14085) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem hiszem, hogy olyan nagyon kapkodni fognak a Note 10 + után, az új a jövő hét elején érkezik. Nem sok cuccom van, a memkártyán vannak még, az átkerül.
Azt szeretném, ha az új belakásakor ne legyen semmi gikszer, iCsekk, Simple, NFC fizetés, stb. rendben legyen.
Ha jól látom a biztonsági mentést is át tudom majd vinni a fiókkal.

[ Szerkesztve ]

(#14087) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok.

mivel már nem Note10+ készüléket használok, így a topikgazda rangról lemondtam. Ettől függetlenül olvasni fogom néha a topikot és segítek amiben tudok.
További sok jó élményt kívánok mindenkinek a Note-hoz!!!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#14088) gyuri81 válasza Diokhan (#14087) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Mi lett az utód? :)

(#14089) Diokhan válasza gyuri81 (#14088) üzenetére


Diokhan
addikt

Régimódi Design párti vagyok, így egy iPhone SE 2022 lett :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#14090) FLD1987 válasza Diokhan (#14089) üzenetére

Tudásban ez nem visszalépés*1*?
*1*Például kamera, akkumulátor.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#14091) Diokhan válasza FLD1987 (#14090) üzenetére


Diokhan
addikt

Mindig volt iPhone-om, a Note10 mellett is, és tulajdonképpen amikor a Note-tól megváltam azért volt, mert észrevettem, hogy már sokkal kevesebbszer veszem a kezembe, mint az iPhone-t. A tollat az utóbbi fél évben nem vettem ki a helyéről.
iPhone 4S óta mindig volt Apple készülékem, 4s, 5, 5C, 5S, 5SE, 6S, 7plus, ezekből néha több is egymás után, majd 2nd gen SE -Ide furakodott be a Note10, amit nagyon nagyon szerettem, gyakorlatilag az egyetlen androidos készülék, ami meg tudott győzni, és most ez.

Akkuja most nyilván, mivel új, jobban bírja, mint a Note és az előző iPhone is, kamera lehet, hogy visszalépés, de nem tudom. Az iPhone-ok szerintem mindig is kiváló képet lőttek, viszont a Note-nál volt néha, hogy többet vártam volna tőle, pl virágok fotózásánál.

Összességében szerintem gyorsaságot tekintve mindenképp előrelépés, és a munkám miatt nagy szükségem van Siri-re és az azzal való vezérlésre.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#14092) Probert75


Probert75
addikt

Hívtam egy szolgáltató és a hülye nyomógombos rendszert végig hallgatva, majd a megfelelő számokat nyomva az ügyfélszolgálatosra várva 15 perc tájékán megszűnik a várakozás mert szétkapcsol. Mi lehet? A rendszer ilyen? Vagy a telefonon lett valami beállítás? Mert régebbi Samsung A3-asomon, de még az S8-ason is akár, lehetett várni 40-45 percet is az ügyfélszolgálatos jelentkezéséig.

[ Szerkesztve ]

(#14093) Shyciii


Shyciii
veterán

Használ valaki állványos vezetéknélküli töltőpadot? Amibe bele lehet állítani, és enyhén hátradőlve támasztja, mint pl EZ , csak ez ugye sima tartó. Alzánál látok jópárat, viszont ahogy nézem a véleményeket eléggé elkeserítő...vagy nem tölti egyes készülékeket, mert nem a teljes felületén próbálja tölteni, vagy ha mégis, akkor a tokban levőnél nem mükszik rendesen, valamelyik folyamatosan hangot ad ki ha nem tölt stb.

(#14094) Mikulásbá válasza Shyciii (#14093) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én évek óta, a melóhelyemen csak ez van, még fektetve is tölti, gyári tokjában a teló. Valami kínai cucc, most nem tudom megnézni, talán Baseus. (olyasmi, mint a képen van, csak magasabb a hátfal része) Micro USB-s.

[ Szerkesztve ]

(#14095) Shyciii válasza Mikulásbá (#14094) üzenetére


Shyciii
veterán

Köszi, majd megnézed nekem a pontos típust? És akkor rákeresek, meg megnézem. Én sima bambuszból faragottat használok, ami nem tölt. Egyszerű nem hivalkodó, nem vastag bumszli. Ilyesmit keresek, csak vezetéknélküli töltősen.

[ Szerkesztve ]

(#14096) Mikulásbá válasza Shyciii (#14095) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Holnap délután 4-től leszek szolgálatban, írj már rám, hogy el ne felejtsem.

(#14097) F_Gergely válasza Shyciii (#14093) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem ilyen van (nem pontosan ez a típus de hasonló) évek óta használom (kb 5 éve ha nem több), kettő is van hibátlanul tölt, és gyári tokkal használom.
Tud gyors töltést is, igaz ami nekem van az csak 15W de én megvagyok vele elégedve.
Ha fektetve van a telefon akkor is tölti.

[ Szerkesztve ]

(#14098) Shyciii válasza F_Gergely (#14097) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez kinézetre tetszik, viszont ahogy nézem ezt árulja az Alza, amelyiknél panaszkodnak hogy sípol :D

(#14099) Diokhan válasza Probert75 (#14092) üzenetére


Diokhan
addikt

Valószínüleg a telefonban van egy beállítás, vagy véletlen kapcsolt szét, mert volt, hogy én is hallgattam már várakoztató zenét 45 percig is. Vagy esetleg függ a szolgáltatótól, amit hívtál.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#14100) Probert75 válasza Diokhan (#14099) üzenetére


Probert75
addikt

THX! :R De egy régebbi nyomógombos Nokia 215-ön hívtam 4-edjére és azon is szétkapcsolt 15 perc tájékán. Úgyhogy nem a teló miatt van, hanem a hálózat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.