Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) luke. válasza Tikakukac (#51) üzenetére


luke.
aktív tag

Nem rólam beszélünk, én nem is vennék magamnak Samsungot még TV-t sem ahol a lila nekik a fekete! :D A Media Marktból származó Galaxy Mini 25k-ért 2 év garival plusz regisztrálva +2 hónap garival biztosan kétes. Megj. kétes telefont nem tudsz online regisztrálni de nem baj.
Az értelmes ember nem szopik vele nagyon jól működik neki és köszöni. Amúgy ha megadja magát a mobilod akkor majd írd meg mennyit vártál, hogy annak a kiszemeltnek lejebb menjen az ára. De tuti mire lejebb megy addigra lesz másik kiszemelt ami majd lejebb megy és a piac legjobb vétele lesz... aztán megint lesz másik kiszemelt...
Ha már az értelemnél tartunk akkor látom nem tudod értelmezni amit írtam de újra nem írom le.

A lényeg, hogy ebben az árban ilyen tudással jobb sebeséggel nem tudtál mondani másik új független készüléket. Mint írtam a 40k telefon nyilván jobb.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.