Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dexar007


Dexar007
veterán

Én ajándékba vettem karácsony előtt egy fehér minit az MM-ben 25-6-7 (?) ezer forintért, eddig tudtommal nincs vele gond, azon kívül , hogy néha-néha beszaggat az Angry Birds :)

Give me your cum,bull!

(#102) effendi2


effendi2
tag

Kipróbáltam anno egy ilyet, és határozottan állítom, hogy nincs ennél rosszabb választás. Mondom ezt úgy, hogy samsung telefonjaim voltak/vannak. Ennél a telefonnál bármi jobb, ez egy büntetés. A felbontás miatt netezni meg levelezni sem lehet rajta rendesen, a fényképezőt hagyjuk, a játékok nagy része el sem indul rajta a felbontás és a gyorsító hiánya miatt. Ennél egy butatelefon is jobb, azok legalább kisebbek/könnyebbek és tovább bírják akksival.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#103) nagysandor88 válasza effendi2 (#102) üzenetére


nagysandor88
tag

Te miről beszélsz? Van benne grafikus gyorsító, így a további véleményed is kb ennyire reális.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#104) raziel01 válasza nagysandor88 (#103) üzenetére


raziel01
veterán

Hát a felbontásban igaza van.

(#105) sajtee


sajtee
senior tag

Ez a telefon gyári rommal használhatatlan :D

Haveromnak ilyen van, nincs rajta semmi, 2.3.4-gyel és nem tudja még az alkalmazásokat se megnyitni, mert egy óra, mire bejön bármi is :D

(#106) nagysandor88 válasza sajtee (#105) üzenetére


nagysandor88
tag

Most is elég flottul pörög a kezemben gyári ROM-al opera mobile 5 PH lap nyitva, közben realplayer zenél. Ennek az órás alkalmazásmegnyitásnak nyomát sem látom. Nem egy S II, de szépen használható. Böngészni is szépen lehet, bár bele kell zoomolni az oldalba, na puff, viszont valóban pixeles a kép.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#107) effendi2 válasza nagysandor88 (#103) üzenetére


effendi2
tag

Aham, akkor azt benéztem. De a többi áll. Nyomogattam, próbálgattam, nem volt jó. Még a Galaxy Spicához képest sem, pedig az sem egy rakéta. Nem volt jó rajta olvasni.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#108) Tv válasza sajtee (#105) üzenetére


Tv
senior tag

Nem lehet, hogy az a gond, hogy nem értesz hozzá? Más nem tapasztal ilyen hibákat.

(#109) negyedes válasza Tv (#108) üzenetére


negyedes
addikt

En igen, az osszes gyari rommal. 2.2.1-rol nem is beszelve.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#110) Dj BlackZ válasza RaZroX (#100) üzenetére


Dj BlackZ
csendes tag

Az egy dolog, hogy Te többre tartod, de viszont a top brand-ek között a Samsung jóval elöbbre van, mint a Sony telefonok, de viszont az alsókategóriás Samsungok gyengébbek, mint esetleg az egyenértékű Sony társuk, de ez a dolog a drágább Samsungoknál már érezhető.
:)

Dell Inspiron n5110 Core i7 2670QM 8GB DDR3 nVidia GeForce GT 525M / Nexus 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.