Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tikakukac válasza luke. (#47) üzenetére


Tikakukac
titán

28k-ért megveszel egy kétes telefont. +6k-ért pedig a piac legjobb vételét kapod meg. Ez nettó hülyeség. Értelmes ember ilyenkor azt mondja, hogy okés, várok és később boldog leszek. Nem pedig 2 hét miatt szopok később.
De te tudod.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52) luke. válasza Tikakukac (#51) üzenetére


luke.
aktív tag

Nem rólam beszélünk, én nem is vennék magamnak Samsungot még TV-t sem ahol a lila nekik a fekete! :D A Media Marktból származó Galaxy Mini 25k-ért 2 év garival plusz regisztrálva +2 hónap garival biztosan kétes. Megj. kétes telefont nem tudsz online regisztrálni de nem baj.
Az értelmes ember nem szopik vele nagyon jól működik neki és köszöni. Amúgy ha megadja magát a mobilod akkor majd írd meg mennyit vártál, hogy annak a kiszemeltnek lejebb menjen az ára. De tuti mire lejebb megy addigra lesz másik kiszemelt ami majd lejebb megy és a piac legjobb vétele lesz... aztán megint lesz másik kiszemelt...
Ha már az értelemnél tartunk akkor látom nem tudod értelmezni amit írtam de újra nem írom le.

A lényeg, hogy ebben az árban ilyen tudással jobb sebeséggel nem tudtál mondani másik új független készüléket. Mint írtam a 40k telefon nyilván jobb.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#53) Tikakukac válasza luke. (#52) üzenetére


Tikakukac
titán

Ár/érték arányról beszélek. A 40k-s telefon lehet sokkal ótvarabb is. 10% plusz árért jelen esetben hasamra ütök 30%-al jobb telót kapsz. Na ez ami számít.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#54) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Én 2 hete vettem a netről Galaxy Gio-t 37 ezerért,függetlent.Volt a kezemben Mini,a kijelző felbontása miatt nálam labdába sem rúghat.

Samsung Galaxy S20 FE

(#55) nagysandor88


nagysandor88
tag

Kis személyes vélemény:
Nekem egy Defym van, ami szervizben csücsül Wifi hiba miatt harmadjára, és ez a kis készülék helyettesíti lassan egy hete. A sors iróniája, hogy ezen is vannak vifi gondok. Tényleg néha eldobja a hálózatot, pedig max 5-6m re vagyok egy belkin routertől szobán belül. Alapjába véve a készülék leggyengébb pontja a kijelző, tényleg nem egy szépség. A sebessége egyébként net(opera mobile) navi és menüben lépkedés, kis játék(akasztófa) teljesen rendben van, nem lehet nagyon érezni különbséget a defy és közte. Itt most nem az angry birds meg modern combat meg hasonló dolgokról beszélek. Előtte a másik két szervizelés alkalmával egy Huawei ideos X3 volt nálam, ami labdába sem rúghat mellete. Sokkal darabosabb rajta a renszer, többször fagyott, lassúlt, még menüben mászkálás közben is, valamint a kijelzője valami rettentően pocsékul érzékelt. Az viszont nem dobálta a Wifit, és azért jobb volt a kijelzője. Magamnak egyiket sem venném meg, de szerintem egy nem hardcore felhasználó minden igényét szépen kielégítheti. Ha valaki hozzájut olcsón előfizuval, annak jó vétel lehet szerintem.

A cikk meg egy kalap sz@r. Annyira jó volt, hogy így olvashattam sok ember véleményét a topikban, és én is leírhattam a tapasztalatomat.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#56) NathanCullen válasza luke. (#37) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Szerintem egy árkategóriás telefonokkal hasonlítgassátok.

Egy árkategriás telefonokkal van hasonlítgatva. Nem tudom, melyik országban élsz, de itthon az X10 Mini is egy árban van a Galaxy Minivel. :)

Elfogadja mindenki, hogy te szereted a Galaxy Minit, szubjektív vélemény. De ne akard objektívvé változtatni, hogy ez a legjobb telefon az árkategóriájában. Neked tetszik, rendben, de akkor is gyengére sikerült telefon és ugyanazért az árért kapni sokkal jobbat, ez objektív megítélés...

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#57) Silentfrog


Silentfrog
veterán

24000 forintért vettem a T-től részletre egy ilyet,mert lejárt egy hűségnyilatkozatunk. Annyit megért,de többet nem adtam volna érte egy forintal sem. Az asszonynak jó lett "mérges madarakat" játszani. :)

(#58) raziel01 válasza Silentfrog (#57) üzenetére


raziel01
veterán

Én 13k-ért vettem az SE X8-at szintén a T-nél részletre 2 hónapja.

(#59) Silentfrog válasza raziel01 (#58) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ez kártyás,gondolom a tied előfizus. :)

(#60) raziel01 válasza Silentfrog (#59) üzenetére


raziel01
veterán

Kártyás telefont nem adnak részletre.

(#61) Silentfrog válasza raziel01 (#60) üzenetére


Silentfrog
veterán

:DDD Dehogynem! Bár az előfizetéses szerződésből lejárt kettő,és felajánlották,hogy vihetek két uj telefont részretre ha aláirok még két évet,ugy adták a telefonokat kártyával.

(#62) raziel01 válasza Silentfrog (#61) üzenetére


raziel01
veterán

Tehát 2 év előfizetéssel vetted, akkor nem feltöltőkártyás. Nem tudom akkor miről beszélünk.

(#63) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A lényeg: van jobb vétel ennél :DDD

Már egy jóideje...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#64) negyedes


negyedes
addikt

Julius ota van ilyen telefonom(vagyis inkabb csak volt mert lecsereltem), eletem egyik legrosszabb vetele volt. :((( Csakis az ellenesegeimknek kivanom ezt a telefont. ;)

Amugy x8-ban nincs mul;ti touch,elvezet netezni ugy vele. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#65) Graphics válasza negyedes (#64) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég volt egy rossz döntés, hogy megutáld a droidot :D, és inkább gyümölcsöző kapcsolatot ápolj egy mangoval :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66) raziel01 válasza negyedes (#64) üzenetére


raziel01
veterán

Van benne multitouch az X8-ban. Enyémben van de bizonyos kiadásokban tényleg nincs.

(#67) negyedes válasza Graphics (#65) üzenetére


negyedes
addikt

Hidd el nem csak ez szolt bele. Van a kornyezetemben: sgs,sgs2,2x,galaxy 5,moto flipout, galaxy ace, x8, mini pro,(ezeket kb en tartom rendben) plusz a sajat minim es eldontottem, hogy nem kell droid,de kb ennyit szarakodnak az iphonnal is a kollegek. :) Eddig tokeletesen meg vagyok vele elegedve, pont azt csinalja amit akarok. Megy. Kiveve mikor elojon egy camcung specifikus bug :DDD

Pont most olvasom a One V tesztjet,na igy mar kicsit elheto a rendszer.

raziel01 tehat ha rossz szeriat veszel akkor nincs,de tudom,hogy van egy fozott rom amiben engedelyezve van.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#68) Silentfrog válasza raziel01 (#62) üzenetére


Silentfrog
veterán

A szerződés két éves a meglévő kártyámra azt hosszabitották meg, de ebben feltöltőkártya volt Pár száz forint lebeszélhetőséggel. Gondolom,hogy aláirtam még két évet ezért adták ezt a lehetőséget.

(#69) Tikakukac válasza negyedes (#67) üzenetére


Tikakukac
titán

Dual- touch felmókolható, pontosan nem tudom melyikekre, de tesóméra felment. Netezni ekkora kijelzőn meg sehogy sem igazán jó :(

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#70) raziel01 válasza Tikakukac (#69) üzenetére


raziel01
veterán

Hát legalább egy 3,7 colos kéne netezésre. :(

(#71) Tikakukac válasza raziel01 (#70) üzenetére


Tikakukac
titán

Én 3,2-ről váltottam 4,3-ra és ezen azért már elég jól el lehet lenni, de a régi elég aprócsa volt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72) Termi92 válasza negyedes (#67) üzenetére


Termi92
tag

X8 két féle kijelzővel került piacra. Az elsőkben (régebbiben) gyárilag nincs 2 érintés érzékelés, csak egy ál-multi touch (zoom-olni tudsz vele, de csak az ujjak távolságát érzékeli nem a pontos helyzetüket) A későbbi x8-akban (általában a fekete hátlaposakban) már valódi 2 ujjat támogató kijelző van (amik az ujjak valódi helyzetét továbbítják telefonnak). Állítólag a legfrissebb gyári rom-al mind a két kijelzős X8-nál bekapcsol a multi touch (vagy nem gyári rommal (nem muszáj ahhoz főzöttnek lennie). Ugyanez detto x10 minire és x10 mini pro-ra.

[ Szerkesztve ]

(#73) yerico válasza Dj BlackZ (#6) üzenetére


yerico
senior tag

A 240*320-as felbontású Androidos telefonok pont azt ölik meg, ami jó az okostelefonokban, nevezetesen hogy információszerzésre lehet használni. Nem véletlen, hogy tőlünk balra (értsd. nyugatra) gyakorlatilag nem lehet ilyen készüléket találni. Az se véletlen, hogy az Androidos eszközök 97,4%-a legalább közepes felbontású képernyővel bír.
Tehát klasszikusan illik rá, hogy olcsó és szar. Azaz a készülék maga jó, csak arra nem, amire használni kellene.

(#74) opeter87


opeter87
senior tag

A telefon és a kijelzője olyan amilyen, ezt most nem részletezném.
Van akinek bejön van, akinek nem ennyi.

De ilyen "cikket" címlapra, max 10 sor és rengetek kép. Ennél én többet vártam volna.

(#75) FET-MEN


FET-MEN
veterán

nem egy részletes teszt. minek ha van mobilarénán? mindent leírnak korrektül. én leírtam hogy megbízható az androidos készülékek között, de nem megbízhatóbb egyáltalán mint egy nokia. magam is használtam androidot, mostpedig 5800-át nincs annyi app közelse rá, meg nem egy sebességbajnok, de stabil, egy lefagyás sem volt, androidos használattal is 3 napot bír amit nem kell részleteznem.
:R

Iphone 7

(#76) NathanCullen válasza FET-MEN (#75) üzenetére


NathanCullen
senior tag

nem egy részletes teszt. minek ha van mobilarénán? mindent leírnak korrektül. én leírtam hogy megbízható az androidos készülékek között

Na pont ezért volt felesleges címlapra tenni. A két soros véleményedet a topicjában is leírhattad volna...

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#77) FET-MEN válasza NathanCullen (#76) üzenetére


FET-MEN
veterán

jó hát bocs.. :(

:U

Iphone 7

(#78) raziel01 válasza NathanCullen (#76) üzenetére


raziel01
veterán

De a kommentek miatt megérte. :D Tök jól elvoltunk itt.

(#79) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nekem volt samsung érintős telefonom egy gt-5600 nagyon rossz 1 év után elromlott ezért soha többé nem vennék olyat...

Finn the human

(#80) Youri válasza Matada2.3 (#79) üzenetére


Youri
veterán

Azért közel sem egy kategória

RTX ON

(#81) Tv


Tv
senior tag

Jelenleg én is Galaxy mini-t használok, mostanában tervezem majd lecserélni. Gondom igazából nem volt vele, egyszerűen "nagyobbra" szeretnék váltani/ másfélét is kipróbálni. Ennyi pénzért szerintem ez egy jó telefon. Hangminősége hívás közben teljesen jó, megfelelő hangerővel csörög, ha hívnak. Akksija jól bírja. Nem recseg-ropog mint egy zacskó csipsz (SE jellemző alsókategóriában). Viszont keménykedni valóban nem nagyon lehet vele, akinek erre kell a teló az mást vegyen. Aki viszont ebből már kinőtt, az ennyi pénzért egy megbízható készüléket kap a Galaxy mini megvásárlásával.

(#82) negyedes válasza Tv (#81) üzenetére


negyedes
addikt

Ismerosonek hasonlokat mondtak az Ace-rol, mostanaban eleg morcosan nez a telefonra, mert valahogy nem hozza azt... :))

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#83) Tv válasza negyedes (#82) üzenetére


Tv
senior tag

Arról én is hallottam, hogy problémás készülék. A Mini-ben ami benne van az legalább normálisan működik gyári rommal ( azért írom mert pl. a teló topikjában is panaszkodnak néhányan ilyen-olyan hibára, de a stabil romot nem hajlandók használni. Ez meg ugye user error). Én se vagyok hülye ( teljesen :DDD ) vágom hoyg vannak ennél százszor jobb telók, de én nem bántem meg, hogy megvettem, de mondom nekem a stabil működés, hosszú akksiidő például fontosabb, mint a kijelző felbontása ( ami tényleg elég gyenge).

(#84) FET-MEN válasza Tv (#83) üzenetére


FET-MEN
veterán

és itt az igazság :C sokan használják a ks7-eket meg ezeket , holott a gyári 2.3.4/2.3.5 ugyanúgy stabil és gyors. mondjuk nálunk 2.3.6-okkal sem volt gond :)

Iphone 7

(#85) zkiss0


zkiss0
tag

HI!

Nem rossz kis ketyere, kezemben már volt ilyen, egész jól használható! A hardver nem túl combos (ami senkit nem érdekel, ha a oprendszer jól optimalizált, és egy pillanatnyi akadás sincs) már az én 2007-es Touch Cruise-om is ilyesmi hardverrel volt. Nyilván az ARMv6 az fejlettebb mint az ARM 11 nyilván akkor a chipset is. Nekem kifejezetten tetszik, mikor egy nem túl combos hardverből jó optimalizálással használható készüléket csinálnak (nincs négymagos proci meg 1280x800-as kijelző, de lehet akár napokig használni...

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#86) XtremLor


XtremLor
őstag

5e forintert jol hangzik, de a 30e ar kicsit nekem mar meredek egy miniert.
Az egyik baratomnak is volt, nala nyomkodtam, tapiztam kicsit, szokni kell az biztos :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#87) FET-MEN válasza zkiss0 (#85) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R nekem is ez a véleményem. nem egy snapdragon s2 cortex a8-al de teljesen rendben van. erre akartam utalni a cikkel is. volt optimus GT540-em egy hulladék volt. volt xperia x8-am azon meg a 2.1 miatt volt lassúság, de ott főzöttel jó volt a tempó. volt neo V-m na ott nem vóót akadás :DDD

Iphone 7

(#88) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ennél láttam már olcsóbb és fürgébb telefont is.

Ez a készülék nem vmi megbízható, én nem szívesen ajánlanám senkinek.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#89) Hunner


Hunner
senior tag

Anyumnak(57) van ilyene. Első érintős telefonja...Előtte mindig lowbudget nokiái voltak.
1 napig hívogatott mindenkit össze-vissza meg nyomkodott rajta mindent, hiába tanítottuk neki, aztán egyszer csak ráérzett, azóta Viberen tartja velem a kapcsolatot ha külföldön vagyok, fotóz vele ha olyan helyen van ahova nem viszi el a családi High End kompaktot...Appokat nem igen használ rajta, de a gmail accountja szinkronizál neki,
Ideális választás volt, ismerkedni az androiddal, az érintős telefonokkal tökéletes...
Ha cserélem az Optimus 2x-em, és ő megkapja azt, legalább nem fog félni tőle.

Bátran ajánlom idősebb korosztálynak is, jó belépő szintű telefon.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#90) Tv válasza Zirowe (#88) üzenetére


Tv
senior tag

Ebben szerintem tévedsz. Vannak hiányosságai és gyengeségei, de az nem igaz szerintem, hogy nem megbízható. 2.3.4-es rendszerrel nekem a sebességével sincs gondom.

(#91) iphoneresell válasza Tv (#90) üzenetére


iphoneresell
csendes tag

Hiányos de használható..

(#92) DenverX


DenverX
tag

Nekem is van egy ilyen telóm. Telenorosan vettem 22-ért. Igen igen a 320x240 nem vmi jó, de teljesen használható, és amúgyis melós telefonnak vettem. Jah és otthon lazán ki bírtam függetleníteni, úgyhogy már megérte ennyiért :DDD

(#93) simonzé


simonzé
addikt

A teszt rövid, a tartalmával nagyon könnyű vitatkozni. Csak akkor jó ez a telefon, ha nem volt még a kezedben komolyabb Android, iPhone, vagy Symbian készülék.
A 320*240-es felbontás valóban nem sok. Már 2007-ben is kevésnek számított a Noka 6133-amon, de az legalább nem akart okostelefon lenni.

I don't fit in. I fit out.

(#94) simonzé válasza DenverX (#92) üzenetére


simonzé
addikt

Annyiért simán kapsz garis Bladet, és az egy másik világ.

I don't fit in. I fit out.

(#95) FET-MEN válasza simonzé (#94) üzenetére


FET-MEN
veterán

a blédet ne vegyük mellé, hiába az 512 ram és a 3,5 ös isten kijelző, az érzékenysége hulladék az összesnek, az meg szériafüggő hogy éppen normális telefont kapsz-e vagy nem. ezek meg mind rendben vannak. Alsókategóriás készülék, ilyen áron, nem azért készült hogy szembeszálljon egy xperia neo-val.

Iphone 7

(#96) GyéBen válasza luke. (#37) üzenetére


GyéBen
tag

Az X8 és a Galaxy Mini EGY árkategória.

(#97) raziel01 válasza GyéBen (#96) üzenetére


raziel01
veterán

Csak az X8 jobb.

(#98) Dj BlackZ válasza GyéBen (#96) üzenetére


Dj BlackZ
csendes tag

Lehet, hogy árban egy kategóriába sorolhatóak, de tudás szerint messze jobb az X8! :)

Dell Inspiron n5110 Core i7 2670QM 8GB DDR3 nVidia GeForce GT 525M / Nexus 4

(#99) FET-MEN válasza Dj BlackZ (#98) üzenetére


FET-MEN
veterán

nekem volt x8-am. az azér roszabb mert kevesebb a ram, illetve a gyári 2.1.. mininek szarabb a felbontása sokkal, a kamerája nem készít olyan jó képeket ennyi.

Iphone 7

(#100) RaZroX válasza FET-MEN (#99) üzenetére


RaZroX
addikt

Én személy szerint sokkal többre tartok egy SE telefont mint egy Samsungot :D

This is the way

(#101) Dexar007


Dexar007
veterán

Én ajándékba vettem karácsony előtt egy fehér minit az MM-ben 25-6-7 (?) ezer forintért, eddig tudtommal nincs vele gond, azon kívül , hogy néha-néha beszaggat az Angry Birds :)

Give me your cum,bull!

(#102) effendi2


effendi2
tag

Kipróbáltam anno egy ilyet, és határozottan állítom, hogy nincs ennél rosszabb választás. Mondom ezt úgy, hogy samsung telefonjaim voltak/vannak. Ennél a telefonnál bármi jobb, ez egy büntetés. A felbontás miatt netezni meg levelezni sem lehet rajta rendesen, a fényképezőt hagyjuk, a játékok nagy része el sem indul rajta a felbontás és a gyorsító hiánya miatt. Ennél egy butatelefon is jobb, azok legalább kisebbek/könnyebbek és tovább bírják akksival.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#103) nagysandor88 válasza effendi2 (#102) üzenetére


nagysandor88
tag

Te miről beszélsz? Van benne grafikus gyorsító, így a további véleményed is kb ennyire reális.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#104) raziel01 válasza nagysandor88 (#103) üzenetére


raziel01
veterán

Hát a felbontásban igaza van.

(#105) sajtee


sajtee
senior tag

Ez a telefon gyári rommal használhatatlan :D

Haveromnak ilyen van, nincs rajta semmi, 2.3.4-gyel és nem tudja még az alkalmazásokat se megnyitni, mert egy óra, mire bejön bármi is :D

(#106) nagysandor88 válasza sajtee (#105) üzenetére


nagysandor88
tag

Most is elég flottul pörög a kezemben gyári ROM-al opera mobile 5 PH lap nyitva, közben realplayer zenél. Ennek az órás alkalmazásmegnyitásnak nyomát sem látom. Nem egy S II, de szépen használható. Böngészni is szépen lehet, bár bele kell zoomolni az oldalba, na puff, viszont valóban pixeles a kép.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#107) effendi2 válasza nagysandor88 (#103) üzenetére


effendi2
tag

Aham, akkor azt benéztem. De a többi áll. Nyomogattam, próbálgattam, nem volt jó. Még a Galaxy Spicához képest sem, pedig az sem egy rakéta. Nem volt jó rajta olvasni.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#108) Tv válasza sajtee (#105) üzenetére


Tv
senior tag

Nem lehet, hogy az a gond, hogy nem értesz hozzá? Más nem tapasztal ilyen hibákat.

(#109) negyedes válasza Tv (#108) üzenetére


negyedes
addikt

En igen, az osszes gyari rommal. 2.2.1-rol nem is beszelve.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#110) Dj BlackZ válasza RaZroX (#100) üzenetére


Dj BlackZ
csendes tag

Az egy dolog, hogy Te többre tartod, de viszont a top brand-ek között a Samsung jóval elöbbre van, mint a Sony telefonok, de viszont az alsókategóriás Samsungok gyengébbek, mint esetleg az egyenértékű Sony társuk, de ez a dolog a drágább Samsungoknál már érezhető.
:)

Dell Inspiron n5110 Core i7 2670QM 8GB DDR3 nVidia GeForce GT 525M / Nexus 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.