Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#157) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Akkor én is írnék néhány gondolatot így 1,5 hónap után.
Ezek természetesen az én saját tapasztalataim.

Nekem ez a céges telefonom tehát elég intenzíven van használva 2 kártyával. Viszem magammal építkezésekre tehát kap a porból, mocsokból is rendesen.

Pro:
- akku idő az én felhasználói szokásaimhoz elegendő (simán kibír 1 napot ha nincs benne pl. Waze)
- szép kijelző
- nagyon jól jön néha Quick Charge
- marha jó színe van (kék)

Kontra:
- lehet, hogy ezért kapok majd rendesen de a készüléken található összes kamera SZERINTEM egyszerűen moslék minőségű képet készít (igen...a panoráma képek széle olyan ferde / görbe , hogy öröm nézni). Tök mindegy milyen módban használom...van otthon egy tartalék iPhone 6s illetve egy Galaxy S6...hagyjuk is a különbséget / különbségeket. :(((
- ezt nyilván én b@sztam el a telefon kiválasztásakor de számomra annak ellenére, hogy 192 cm magas vagyok kezelhetetlen a mérete...1 hét alatt garantált a 3 zuhanás. El sem tudom képzelni, hogy nyáron a rövidnadrágos szezonban hova fogom tenni... :F
- nekem iszonyatosan pontatlan a billentyűzete...már volt factory reset stb. de semmi sem változott. Ez miatt valószínűleg vissza is viszem majd a Telenorhoz, hogy kezdjenek vele valamit...gondolom az érintő részével lesz a gond.

Összegezve:
- jó cucc lenne ez és a Pie is segített a kezelhetőségben de annyi sebből vérzik főleg a kamerák terén, hogy ennyi pénzt - főleg ha nekem kellett volna megvennem- tuti fix , hogy nem ér. Sokkal jobb alternatívák vannak sokkal kevesebbért. Ez valóban egy "hama-gyorsan valami 4 kamerásat a népnek modell lett".

További szép napot. :)

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.