Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Prien válasza zsinnyegtet (#150) üzenetére


Prien
addikt

Most nem csináltam factory resetet, pedig a híve vagyok. Csak simán felfrissítettem. Kíváncsi vagyok, így lesz-e valami anomália...

A navigációs sáv mostantól vagy állandó vagy gesztus vezérlésű. Én szerettem, hogy a lehúzható állapotsávból ki vagy be lehetett kapcsolni az "ébresztés hanggal" funkciót, de ez most már nincs.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#152) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok!
S8 után jönnék át ide. Kijelző méret és akku miatt.
S8 jó telefon, de annyit nyomkodom a Facet meg a messegertbmeg a böngészőt, hogy kevés a 4,5 óra SOT.
Volt itt valakinek es estleg S8-asa ?
Rendszer (felület) nem laggol ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#153) nyisziati válasza eladogeppc (#152) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia!
Nekem nem volt S8-am, deerősen használom a telókat, power user vagyok. :))
Most is meg van nyitva vagy 15 app, a böngésző 4 lappal üzemel, de nem laggol. Nagyon élvezem, ez az első ilyen telóm. :D
Illetve volt egy Mate 8-asom, az se volt rossz, csak a hangja volt gagyi, amiatt váltottam vissza Redmi Note 2-re, abban jobb a DAC.
De ez a samu már hozza a szintet hangban (DolbyAtmos), kijelzőben (gyönyörű!), akkuidőben (2 nap), sebességben, kamerában. Mondjuk nemigazán látom a 4 kamera értelmét, bár lehet, ha nagyon beásnám magam a használatba, ki tudnám használni, de egyelőre csak a "teleobjektív"-nek van némi gyakorlati haszna.

De összességében nagyon tetszik, fülig ér a szám tőle. :D
A gyorstöltő is remek.
Böngészek, fácsézok, Deezer-en hallgatok zenét, PC-ről filmeket rakok át és nézem, játszom, fotózok, GPS-ezek, helyi kalauzként csomó tartalmat osztok meg, okosórát használok fitnesz célokra stb. Szóval kihasználom.
Nagyon jó teló. És a mérete se zavar, pedig a Mammutban benéztem egy Telekom boltba, ahol ki volt téve egy A9, és látszott, mennyire nagy a legtöbb 5-5,5 colloshoz képest. Alig hittem el, hogy az enyém is ekkora. :DD

Egyedül a tok és a fólia beszerzése nehézkes kissé, főleg értelmes áron, mert 5-8 ezret nem adok érte, hiszen Aliról 2-3 dollár, úgyhogy meg is rendeltem. Mondjuk egy szilikon tokot azétt csak vettem a Telenor üzletben (3 e volt :((( - ennyi pénzért iszonyat gagyit adtak, sorjás, kopik a színe, Alin ez kb. 1 dollár), de nem volt más. Mindegy, a normális cuccok már úton vannak.

Szóval nekem nagyon bevált. :)

(#154) ESP23


ESP23
senior tag

Ma a munkahelyemen kaptam egy ilyen készüléket céges telefon gyanánt.
Nincs vele sok gondom de azért akad 1-2 amihez én nem igazán vagyok hozzá szokva.
1.) Nekem annak ellenére hogy amoled a panel, kissé fakó, hiába állítgatom.
2.) Nem találom a video-javító opciót, ami eddig minden telefonomba benne volt(Samsung)
3.)Nekem néha akad a renszer, annak ellenére hogy azért az SD660 és a 6GB RAM nem gyenge páros lenne.
A kamera minőségéről szó se essen. A fő kamera ha valamit közelebbről akarok fotózni nem talál fókuszt, ráadásul én hiába nyomok rá a kijelzőn ugyan olyan homályos marad a kép.
Igazánól ennyi, egyébként jó kis telefon, minőségi és elegáns, jó kézbe fogni.
Remélem ezeket a gondokat egy frissítéssel megoldják.

(#155) ESP23


ESP23
senior tag

Lenne egy kérdésem.
Ultra széles látószögű kamerával készített képek esetén hogyan lehet a halszem effektust korrigálni? S10+ készüléken erre van lehetőség. Van valami app ami tud ezen segíteni, mert ilyen ferde szélekkel nekem ezek a képek nem érnek semmit.

[ Szerkesztve ]

(#156) nyisziati válasza ESP23 (#155) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez engem is érdekelne, mert nekem is most tűnt fel.
A hétvégén a visegrádi Fellegvárat fotóztam - többek közt - és a kövek érdekesen "kanyarodtak" a kép szélein.
Ez így nem okés.

(#157) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Akkor én is írnék néhány gondolatot így 1,5 hónap után.
Ezek természetesen az én saját tapasztalataim.

Nekem ez a céges telefonom tehát elég intenzíven van használva 2 kártyával. Viszem magammal építkezésekre tehát kap a porból, mocsokból is rendesen.

Pro:
- akku idő az én felhasználói szokásaimhoz elegendő (simán kibír 1 napot ha nincs benne pl. Waze)
- szép kijelző
- nagyon jól jön néha Quick Charge
- marha jó színe van (kék)

Kontra:
- lehet, hogy ezért kapok majd rendesen de a készüléken található összes kamera SZERINTEM egyszerűen moslék minőségű képet készít (igen...a panoráma képek széle olyan ferde / görbe , hogy öröm nézni). Tök mindegy milyen módban használom...van otthon egy tartalék iPhone 6s illetve egy Galaxy S6...hagyjuk is a különbséget / különbségeket. :(((
- ezt nyilván én b@sztam el a telefon kiválasztásakor de számomra annak ellenére, hogy 192 cm magas vagyok kezelhetetlen a mérete...1 hét alatt garantált a 3 zuhanás. El sem tudom képzelni, hogy nyáron a rövidnadrágos szezonban hova fogom tenni... :F
- nekem iszonyatosan pontatlan a billentyűzete...már volt factory reset stb. de semmi sem változott. Ez miatt valószínűleg vissza is viszem majd a Telenorhoz, hogy kezdjenek vele valamit...gondolom az érintő részével lesz a gond.

Összegezve:
- jó cucc lenne ez és a Pie is segített a kezelhetőségben de annyi sebből vérzik főleg a kamerák terén, hogy ennyi pénzt - főleg ha nekem kellett volna megvennem- tuti fix , hogy nem ér. Sokkal jobb alternatívák vannak sokkal kevesebbért. Ez valóban egy "hama-gyorsan valami 4 kamerásat a népnek modell lett".

További szép napot. :)

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#158) Prien válasza zsinnyegtet (#157) üzenetére


Prien
addikt

Azért én kíváncsi lennék, hogy milyen más készülékekbe került még ez a SONY IMX 576 kamera és ott hogy teljesít.... :U

Mellesleg nekem megfelel átlagos fotózásra, panorámát még nem lőttem vele.

Én valahogy az akku idővel nem vagyok kibékülve, de igaz, 2 SIMMEL használom.
Valahogy az A7 2017 nem merült ennyire ugyanezekkel a kártyákkal...lehet csak placebo :D

A kevés is több a semminél.

(#159) nyisziati válasza zsinnyegtet (#157) üzenetére


nyisziati
veterán

A kezelhetőségen sokat segít egy rendes szilikontok, ami nem csúszik.
Plusz ha leesik, felfogja szépen az ütést.
Nekem ezelőtt egy Redmi Note 2-m volt, az nagyjából ilyen méretű volt, ott is a tok segített kézbentartani a telót.
Meg persze ha mégis esett, az üveglappal együtt gondoskodott arról, hogy ne törjön ropira.

Ami a tartást illeti: övtáska. Mindig azt használom.

Billentyűzet: tényleg nem a legjobb a gyári, de vannak alternatívák, pl. AnySoft keyboard.
Vagy itt tudsz még érdeklődni.

Nekem egy tizesembe fájt a cucc +részlet a Telenortól. Kamatmentesen 95 pénz. Nem kevés, egy Poco 1 is ilyesmi, 845-ös snapival, de a samoleddel nem tud versenyezni. Plusz a 6 giga ram és 128 GB tárhely is klassz dolog hosszútávon. ű
Meg azért a MIUI frissítését egyre gyakrabban elrontják.
Szerintem ennyiért nem rossz vétel az A9. De 100-nál többet persze nem ér.

(#160) Prien válasza nyisziati (#159) üzenetére


Prien
addikt

Így van, jófogás pl.tele van előfizura kihozott _de független_ dual sim készülékkel, 95 körül teljesen rendben is van az ára.
Nekem is fontos szempont volt a Super Amoled kijelző és hogy ne legyen szenzorsziget.

6GB rammal a Samsung kínálatában nincs más alternatíva 100 ezer Ft környékén. Ez van.

A kevés is több a semminél.

(#161) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Akkor ezek szerint van még 2 ember akik nézik / olvassák ezt a topikot. :))
Tok / üveg van különben már nem lenne miről írnom.
Azt tudom, hogy ezért a pénzért nincs jobb választás a márkán belül. A munkahelyemen sajnos kikötés, hogy csak Samsung lehet minden ország minden irodájában a Telenoros flottánk pedig ezt bírta el ami Samsung és dual plussz a lehető legjobb ami még belefér a keretbe.
A kamerák teljesítménye viszont nagyon zavaró (nekem) mivel napi szinten kéne a munkámhoz. De talán lesz egyszer egy frissítés (a biztonságin kívül) ami javít ezen a helyzeten. Illetve vajon miért merül ki a gyári kiegészítők választéka abban az 1 fajta flip tokban :F

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#162) Prien válasza zsinnyegtet (#161) üzenetére


Prien
addikt

Igen, én figyelem a topicot. :D

Nem csináltam gyári visszaállítást Pie frissítés után, de lehet nem úszom meg...bekapcsolom az Always On Display-t , de nem működik. Aztán eléggé gyorsan is merül. De a legzavaróbb, hogy most a Bixby-vel sem tudom felébreszteni a kijelzőt. (Eddig fel tudtam.)

A kevés is több a semminél.

(#163) nyisziati válasza Prien (#162) üzenetére


nyisziati
veterán

Nah, többek közte ezért nem frissítettem Pie-ra, tartottam a bugoktól. :D

(#164) nyisziati válasza zsinnyegtet (#161) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem nem rossz a kamerák teljesítménye. A halszem effektust meg ki tudod kerülni, ha a "legteleobjektívebb" módot választod és távolabbról fotózod a témát. Ekkor ugye nem torzít annyira.

Kamera terén, ha nem vagy elégedett a gyári alkalmazással, mást is föltehetsz. legtöbben a Camera FV5-öt ajánlják, vagy érdeklődhetsz ebben a topikban.

Az Összefoglalóban vannak még ajánlott kamera appok.
Fotó:
Camera FV-5
Camera Zoom FX
A Better Camera
Cinema FV-5
Open Camera

Vagy érdemes olyat nézni, ami tud RAW-ba fotózni, bár lehet, hogy ehhez rootolni kell a kicsikét. Én eddig minden telómmal megtettem eddig, de ennél kicsit fázok tőle, mert új és nem akarom elveszteni a garit. Plusz ott a Knox is. Úgyhogy egyelőre marad a trükközés. :D

(#165) kozmy


kozmy
őstag

Sziasztok!
Teló vásárlás előtt állok és olyan kérdésem lenne, hogy melyiket érdemes megvenni A9 vagy A50? Választ előre os köszönöm.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#166) nyisziati válasza kozmy (#165) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia!
Itt egy összehasonlítás.
Az A50 valamivel kisebb, de a jobb helykihasználás miatt 0,1 collal nagyobb a kijelzője - cserébe viszont van notch.
Az A9 fémházas, az A50 műanyag.
Szinte pont ugyanolyan erősek, úgyhogy ez nem szempont. Mondjuk az A50-nek "csak" 4 giga ramja van a 6-tal szemben és a háttértár is a fele, de nem hinném, hogy ez bárkit zavarna. Nekem az előző telón 32 GB is elég volt, pedig sok zeném volt és filmeket is tároltam rajta. Ja és bővíthető is SD kártyával.
A ram egy jó része szintén üres gyakran, úgyhogy szerintem eléggé parasztvakítás ez a csiliárd giga ram.
Szenzorok nagyjából hasonlóak, az A9-ben van még barométer is, de nem tudom, ki használja ezt ki. :DDD
A gyroscope-nak van értelme a VR-hez, de szerintem azt se sokan használják. De az van az A50-ben is.
Kamerában az A9 többet tud, mostmár a szoftvere is felnőtt a 4 kamerához, de nem hinném, hogy átlagfelhasználásra az A50 ne lenne elég.
A wifi egy MiMo-val többet tud az A50-ben, de szerintem ez sem kardinális.
Az aksija egy picit nagyobb az A50-nek és Pie-jal érkezik, bár az A9-re is kiadták már ezt a frissítést.

Úgyhogy összességében szerintem négy dolog lényeges:
1) ÁR. Mennyiért kapod meg. Ha nincs nagy különbség, akkor az újabb nyilván. Ha van (pl. többtízezer, szolgáltatói kínálatban), akkor már elgondolkodnék. Szerintem ez az A9 mellett szól.
2) MÉRET. Kicsi a különbség (3mm magasságban és 4 széltében), de azért mégis van. A50 mellett szól.
3) KAMERA. Jobb az A9-ben, és tekintve a Samsung frissítési politikáját valószínűleg még jobb lesz.
4) AKSI. A50-ben nagyobb. Bár egy picit nagyobb a kijelzője és a chipset is saját, úgyhogy lehet, hogy ezek "lenyelik" a különbséget.

Plusz: a Kimovilon a "cost-effectiveness" - költséghatékonyság picit jobb az A9-nél, tehát - úgymond - többet kapsz a pénzedért.

Ettől eltekintve szerintem a fentebbi négypontos lista alapján mérlegelj.

Ja és élőben is nézd meg, tapogasd meg a két készüléket, ez fontos!

(#168) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Az a50ben is ez a Sony imx 576 kamera van.:) most nem tudom hogy, örüljek vagy sírjak.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#169) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Hétfőtől éni tulajdonosa leszek ennek a készüléknek!
Fóliát milyet érdemes rá venni?

(#171) nyisziati válasza Intruder A 6 (#169) üzenetére


nyisziati
veterán

Szuper!
Én tempered glass-t használok. Az az igazság, hogy drágállottam a magyarországi beszerzési forrásokat, úgyhogy Aliexpress-ről rendeltem gombokért.
Van feleslegem, úgyhogy ha pesti vagy, esetleg meg tudjuk oldani a pesti átvételt, akkor két tábla csokiért (vagy meggyes sörért) meg tudunk beszélni egy cserét.

(#172) Intruder A 6 válasza nyisziati (#171) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Szia!

Sajnos nem Pesti vagyok, és ritkán járok fent.

(#173) nyisziati válasza Intruder A 6 (#172) üzenetére


nyisziati
veterán

Ó, sajnálom. :(

(#174) Black_Raven válasza nyisziati (#170) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez simán az elmegy kategória.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#175) nyisziati válasza Black_Raven (#174) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem talán még kicsit több is.
A DXomark-on 96 pontot kapott a készülék, a csúcsok olyan 110 pont körül vannak, úgyhogy a felsőházba befér. :)

(#176) Black_Raven válasza nyisziati (#175) üzenetére


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#177) nyisziati válasza Black_Raven (#176) üzenetére


nyisziati
veterán

:DDD :DDD
ez most így nap végi szarkazmusnak erős volt.

(#178) Black_Raven válasza nyisziati (#177) üzenetére


Black_Raven
veterán

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#179) Truman


Truman
senior tag

Kellemes kis készülék. 1 hónapja van tulajdonomban 99 ezerért jutottam hozzá 2 év gyári garanciát kaptam.

Célkitűzéseim: A legfontosabb, hogy ne legyen notch -os. (Gusztustalanul néz ki, mint ha valami pixel hiba csoport lenne ott. :DDD ) Nagyobb legyen a jelenleginél, szép kijelző, gyors legyen rajta a netezés, nagy legyen benne az akku. És az ára ne haladja meg a számomra lélektani határt, a 100 eFt -ot. A kamera másodlagos, harmadlagos szempont volt. Így mikor a teszteket olvasva lehúzták a kameráját nem nagyon érdekelt. Gondoltam a Huawei P8 Lite -omnál csak jobb lesz. És így is lett. Amúgy eredetileg Huawei -t akartam megint, a USA-Kína gazdasági háború ellenére is. Csak hát az újabbak sajnos mind notch -osak voltak.

Mivel notch mentes készülékekből elég sovány volt a választék, ez nagy mértékben befolyásolta döntésemet. Azért azt leszögezem, hogy eme készülék induló árát a 180 ezret akkor sem adtam volna érte, ha mellette találom a pénzt. Egy mobiltelefon szerintem nem ér ennyit, egyik se nem csak ez.
De így ezen az áron maximálisan kielégítette elvárásaimat. Az én netezési szokásaimmal nem ritkán a 3 napot is kibírja a készülék egy feltöltéssel.

Két dolgot tudok negatívumként felhozni, az egyik a súly. Nem bántam volna ha könnyebb. A másik a térerő. Mindenhol egy csíkkal kevesebbet mutat, mint a régi Huawei -em. Volt úgy, hogy egy komolyabban szigetelt raktár épületbe már el sem tudtak érni. "A hívott szám jelenleg nem elérhető" volt a válasz.
Az is jó lett volna ha az ujjlenyomat olvasó ki tudja kapcsolni a kijelzőt, hogy ne a gomb kopjon, mert erre nem találtam beállítást.
De ezek ellenére is, ha most kéne új telefont venni, akkor is ezt venném.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#180) nyisziati válasza Truman (#179) üzenetére


nyisziati
veterán

Klassz. Örülök, hogy egy elégedett felhasználóval többen vagyunk. :K
Egyébként ami az árat illeti, már amikor megjelent, akkor idekommenteltem (#67-es), hogy kb. 100-120 ezret ér. Ez be is jött, én is akörül vettem (részletre). És szerencsére nem kellett egy évet várni, a megjelenéstől számított 6. hónapra már kb. a felére leesett az ára. :Y
Mondjuk nem terveztem, hogy ezt veszem, de így alakult. :D

Nagyon elégedett vagyok vele, sokkal gyorsabb, mint gondoltam, az aksija bírja a tempómat, a kamera is jó (nem sokat használom), az ujjlenyomat-olvasó is gyors, pontos, sőt, az értesítési sávot is le lehet húzni vele. Az instant arcfelismerő se rossz, bár ha pontos felismerésre állítom az bizony lassú.
Kijelző gyönyörű, a háttértárat szinte lehetetlen megtölteni ( :D ), de még SD karival is bővíthető, ami aztán már tényleg az ágyúval verébre esete.

Egyedül a térerő az, ami lehetne tényleg jobb, illetve sajna a routert nem ismeri föl, így kénytelen vagyok a régi Xiaomiról bluetooth-on megosztani a netet otthon. 100 KB/sec. :O

Na mindegy, majd lesz új. Szóval összességében nagyon elégedett vagyok.

(#181) Truman válasza nyisziati (#180) üzenetére


Truman
senior tag

"....sajna a routert nem ismeri föl..."

Próbáltál játszadozni kicsit a router beállításokkal is? Pl. Másik Wi-Fi csatorna, rövidebb SSID, N only mód, másik titkosítási szabvány, stb..
Nekem voltak már makacs androidos eszközeim, és ezek valamelyike megoldotta. Főleg az első.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#182) Prien válasza Truman (#179) üzenetére


Prien
addikt

Kijelző kikapcsolásra appot érdemes használni, ha kímélni szeretnéd a gombokat. Pl. a "screen lock".

A kevés is több a semminél.

(#183) nyisziati válasza Truman (#181) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem, sose állítgattam még routert. :)
Van erre esetleg Prohardver csoport?
Hátha le tudják írni, mit csináljak.
Amúgy köszi a segítséget.

(#184) Truman válasza nyisziati (#183) üzenetére


Truman
senior tag

Szerintem itt elfér egy ilyen kérdés. De ha mondasz egy pontos router típust, lehet én is tudok segíteni.

@Prien: Köszi a tippet. :)

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#185) nyisziati válasza Truman (#184) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! Ha hazaérek, megpróbálom megoldani.

(#186) Black_Raven válasza Truman (#184) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tessék.[link] mindent tiltsál le tőle(netet/engedélyeket,stb)egy dolgot csinálhat nekem>Képernyő ki, egy balról átlós simitással röviden. Gyári Samsung app.:)Screen off pipa.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#187) Truman válasza Black_Raven (#186) üzenetére


Truman
senior tag

Köszönnöm, ez nagyon jó app. És mivel gyári, talán még reklámmentes is. :)

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#188) Black_Raven válasza Truman (#187) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ennyi a reklám..[kép] semmi.Kifogástalan. Én nem szerettem volna, rendszerhozzáférést adni 3nd party appoknak, azért választottam ezt. Nem is értem , miért nem telepitett app.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#189) Black_Raven válasza Truman (#187) üzenetére


Black_Raven
veterán

A lényeg kimaradt, nem zabál semmit. Még sosem volt az akkumulátor listában, mint fogyasztó.:)ujjlenyomat ugyan úgy nyit, mintha gombbal zárnál.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#190) nyisziati válasza Truman (#184) üzenetére


nyisziati
veterán

Közben támadt egy ötletem. Lecsatlakoztam a routerről a Redmi Note 2-vel és a Lenovo tabbal, és azóta megy az A9-cel a wifi. :))

Mindenesetre köszönöm a topik tippet és a segítséged felajánlását. :)

(#191) Truman


Truman
senior tag

Akkor egyértelmű. Túlzsúfolt az a csatorna a környékeden. Keress valami kevésbé zsúfoltat pl. a wifi analyzer appal. És váltsd át a routered rá, utána menni fognak egyszerre is.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#192) nyisziati válasza Truman (#191) üzenetére


nyisziati
veterán

Kösz a tippet. :)

(#193) Prien válasza Black_Raven (#186) üzenetére


Prien
addikt

Ez nagyon jó app, köszi a tippet! :)

A kevés is több a semminél.

(#194) Black_Raven válasza Prien (#193) üzenetére


Black_Raven
veterán

Használd egészséggel. Én is az s10+ topikból kaptam, és A50-en használom.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#195) draco31


draco31
veterán

Tesómnak vodás, ma jött valami rendszer frissítés, nincs a közelemben, így nem tudom megmondani, hogy mi pontosan.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#196) nyisziati válasza draco31 (#195) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi az infót! :)

(#197) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! Most vettem egy A9-et, 50.000-ért, még garanciás, mi annak a programnak a neve ami megmutatja mikor gyártották a készüléket illetve mikor aktiválták?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#198) Prien válasza gthomma (#197) üzenetére


Prien
addikt

Phone info samsung, a google playről... ha erre gondolsz. 50k szerintem megért a telefon.

A kevés is több a semminél.

(#199) nyisziati válasza gthomma (#197) üzenetére


nyisziati
veterán

Klassz! Remélem sok örömöd telik benne.

Prien: Ezt a progit nem ismertem, köszi az infót. :)

(#200) Prien válasza nyisziati (#199) üzenetére


Prien
addikt

Igazán nincs mit! :R

A kevés is több a semminél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.