Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) gthomma


gthomma
senior tag

Valaki tett már erre a telóra TWRP-t? Az XDA-n nem találtam rá megoldást.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#202) nyisziati válasza gthomma (#201) üzenetére


nyisziati
veterán

Garivesztés miatt inkább nem kísérleteztem vele. Meg igazából gyors és a rommal semmi bajom, úgyhogy nem láttam értelmét.
Van rá egyébként custom rom?

[ Szerkesztve ]

(#203) gthomma válasza nyisziati (#202) üzenetére


gthomma
senior tag

Ruszki oldalon van, bár ruszki romot soha nem tennék a telefonomra. Root miatt érdekelne, szeretném kipucolni a számomra felesleges gyári appokat.
Ha más régiós ROM-ot akarok rá tenni Odinnal ahhoz is nyitott bootloader kell ?

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#204) nyisziati válasza gthomma (#203) üzenetére


nyisziati
veterán

Passz, Samsungot még nem romoltam. :)
De feltételezem igen.
Xiaomin meg Huawei-en romoltam sokat, azokon aki zárt bootloaderrel kísérletezett, az hamar téglásította a telefonját.

(#206) nyisziati válasza xeno204 (#205) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! :)

(#207) Lenry


Lenry
félisten

Na ez meglepett

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#208) Prien válasza Lenry (#207) üzenetére


Prien
addikt

Kíváncsi leszek a tapasztalatokra. Igaz, már nincs ilyen telóm, de szerettem. :D

A kevés is több a semminél.

(#209) nyisziati válasza Lenry (#207) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi az infót! Már rakom is föl.

(#208) Prien ilyen hamar megváltál tőle?! És miért, ha szabad kérdeznem?
Illetve mi lett az utód, azzal mennyire vagy megelégedve?

(#210) Prien válasza nyisziati (#209) üzenetére


Prien
addikt

Igazából már egy éve nincs meg az A9.
512-es Note 9-et hoztam ki a Telekomtól flottára, az lett az utódja. Röviden: imádom. :D (De hangsúlyozom,hogy 8.1-el használom.)

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#211) nyisziati válasza Prien (#210) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, a Note-ok nagyon jók. Én is nézegettem már többet, de ki szoktam várni a 2 éves periódust. Majd jövőre, ami lesz akcióban.

(#212) Prien válasza nyisziati (#211) üzenetére


Prien
addikt

Nekem a kameralyuk meg a noccs nem tetszik, kénytelen leszek megvárni, amíg olyan telefonok kerülnek piacra, amik már kijelző mögötti kamerásak.
De ha holnap kellene mindenképpen váltanom, akkor 12/512-es Note 10+ lenne. Jelenleg így gondolom.

A kevés is több a semminél.

(#213) nyisziati válasza Prien (#212) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, csúcsteló teljesen más érzés.
Én még egy darabig biztos nem tudok ilyesmire áldozni.
Majd talán pár év múlva.

(#214) Prien válasza nyisziati (#213) üzenetére


Prien
addikt

Ne is mondd, én sem fogok kifizetni 3-400 ezreket telefonra, úgyhogy nem lesz egyszerű váltani majd.

A kevés is több a semminél.

(#215) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Lefrissítettem a márciusi szoftvert és azóta a navigációs sáv alkalmazásválasztója (ahol ki lehet húzni az appokat) meghalt. Hiába bökök rá, nem jön elő a szokásos ablak. A másik kettő gomb működik. Ezzel találkoztatok már?

PSN ID: marquuard

(#216) nyisziati válasza EnterR (#215) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem működik minden rendben.

Még a VoLTE is fixen be van kapcsolva mindkét kártyán. Eddig random kapcsolódtak. Pedig a szolgáltatás be volt elvileg kapcsolva mindkét szolgáltatónál (telenor, voda).

(#217) EnterR válasza nyisziati (#216) üzenetére


EnterR
veterán

Elképzelésem sincs, hogy mitől halt be. :F Csak az alkalmazásváltó gomb.

PSN ID: marquuard

(#218) nyisziati válasza EnterR (#217) üzenetére


nyisziati
veterán

Esetleg valamitől beakadt szoftveresen. Egy factory reset talán megoldaná. De nem merem 100%-ra mondani.
Szervízponton lehet, hogy érdemes lenne megmutatni, talán előfordult már náluk ilyesmi.

(#219) Prien válasza EnterR (#217) üzenetére


Prien
addikt

Recovery-ből egy wipe cache esetleg egy próbát megérhet (minden frissítés után javasolt), ha utána is vacakol, akkor egy reset jót fog tenni,mert lehet,hogy más is összeakadt.

A kevés is több a semminél.

(#220) EnterR válasza Prien (#219) üzenetére


EnterR
veterán

Cache wipe eredménytelen volt, ebből factory reset lesz. Smart Switch le tud menteni mindent?

PSN ID: marquuard

(#221) EnterR válasza EnterR (#220) üzenetére


EnterR
veterán

Megoldódott, a Package Disabler volt a probléma. :D

PSN ID: marquuard

(#222) nyisziati válasza EnterR (#221) üzenetére


nyisziati
veterán

Akkor megúsztad a FR-et. :))

(#223) EnterR válasza nyisziati (#222) üzenetére


EnterR
veterán

Sunyi, mert egyszer letiltottam amit gondoltam, aztán hónapokig hozzá se nyúltam. Most valami apróság változhatott a márciusival, úgyhogy kukáztam. :D

PSN ID: marquuard

(#224) gthomma


gthomma
senior tag

Létezik már működő root opció? Már nem garanciás, lenne belőle sok felesleges bloatware-t kipucolni, google-ban eddig még nem találtam :(

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#225) gthomma


gthomma
senior tag

Régen nevettem egy ilyen jót. Egy apróhirdetés oldalon meg van hirdetve az A9. Rám irt egy Rikárdó nevű egyén, hogy csere érdekel-e 32GB Iphone 6S-re, amihez csak a töltője van meg, 5000-et kellene rádobnom :D :DD :DD

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#226) zozzo72 válasza gthomma (#225) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Még jó hogy nem egy sima 6-ost ajánlott fel a telódért.. :C

(#227) flash-


flash-
veterán

Ebben a telefonban a névjegyeknél hogy lehet kedvenceket megadni??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#228) perempe


perempe
addikt

a Bixbyt hogyan tudom kikapcsolni?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#229) nyisziati válasza perempe (#228) üzenetére


nyisziati
veterán

Sehogy, dedikált gombja van.

(#230) nyisziati válasza flash- (#227) üzenetére


nyisziati
veterán

Létrehozol egy csoportot nekik.

(#231) flash-


flash-
veterán

sziasztok
azt szeretném kérdezni hogy ha egy Samsung Galaxy A9 mobiltelefont és egy Huawei y5 mobiltelefont egymásra rakok és elcsúsztatom egymáson akkor a Samsung képernyőzára feloldódik
látott e már valaki ilyet?
hogy a francba lehetséges ez? (más telefob nem oldja fel ezt a samsungot csak ez)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.