Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ijk


Ijk
nagyúr

Még mindig tele vagyunk SD tartalmakkal, sokan nem akarják kidobni a dvd gyűjteményt. A helyzet, hogy nem cserélném erre a ledes giccsparádéra a 130k-s plazmát. Borzasztó árakon mennek ezek a smart-tv-k, nem vagyok ellene a beépített szolgáltatásoknak, de már tényleg lassan a panel lesz a legutolsó szempont, amikor a pofánkba tolják ezeket a tv-ket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#52) suste válasza t-bali3 (#50) üzenetére


suste
veterán

Nekem 40B650-en megy a netsurf böngésző, abszolút olvasható. Nagyobb méretben ugyan azon a felbontáson csak jobb lehet -vagy messzebbről élvezhető (én kb 2,5m-ről nézem). Nekem a flash nem hiányzik, alap netezésre így is jó -pl prohardver:). USB-s billentyűvel meg főleg. Én is úgy érzem hogy visszafelé megyünk. A B-sből csak a DTS hiányzik, de az elérhető sok verzió közül mindig ac AC3-ast szedem le, és kész. Van egy kisebb C-sünk is, de ott jobban zavar hogy nincsen web, meg a felvett adások csak azon a tv-n nézhetők vissza, míg a B-s buherált PVR-ével felvett adást PC-n vághatom, és bárhol nézhetem.........

(#53) benoce válasza t-bali3 (#50) üzenetére


benoce
tag

Mennyire élvezhető? Szerintem embere válogatja, ez a modell a csodás külön webböngészőjével a türelem megtestesítője. Néha lefagy, néha el sem indul. Távirányítón pötyögni a web címeket, légy türelmes. Ezt megunva elővesz egy SG Tablet, azon már teljesen kezelhető a TV egyből. Inkább azt javaslom hozzá a "billentyűzet" kezelés miatt.
Olvashatóság, rendben van fotelból, de valahogy még nem győzőt meg a dolog.

(#54) Petyyyyy válasza mrhitoshi (#34) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen az, Fail :DDD Legalább volt min vigyorogni egyet...am updatelve :P

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#55) Coccer válasza adalbert1 (#33) üzenetére


Coccer
tag

Na mi van hángöri... ? :DDD

Nekem csak azért oszt vagy szoroz a készülékbe pakolt szolgáltatás, mert ezek mind-mind értéknövelő tulajdonsággal bírnak, ergó drágábbak emiatt, pedig neked/nekem erre nem van szükségünk. Ha meg fapadosat veszel (amilyen kéne nekünk szolgáltatásokat tekintve), akkor a képminőség/dizájn is az lesz valszeg.

(#36) noxwill: ez már mind az, és maradjak noooormális... :F :))

(#56) kpal válasza t-bali3 (#50) üzenetére


kpal
veterán

Ennek még kell 1-2 év hogy fejlődjön vannak gyerek betegségei .

#51) Ijk : Én sem szivesen cserélném le a plazmám habár már elmúlt 3éves.

[ Szerkesztve ]

(#57) motorhead


motorhead
aktív tag

Számomra a "borderless " az ami ezen a TV-n nagyot üt, minden más nem érint.A talpa meg egyenesen gagyi hatást kelt. Szerencsére az említett keretnélküliség más gyártónál is jelen van. :)

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#58) Gabor970 válasza Ijk (#51) üzenetére


Gabor970
addikt

Van ám PS51D8000 és PS65D8000 is ;) ami plazma.

természetesen a TV nekem is plazma.... és nem LCD. Az maradjon monitornak.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#59) Ijk válasza Gabor970 (#58) üzenetére


Ijk
nagyúr

No igen, viszont nekem sokkal inkább bejön e panasonic puritán külseje, mint ez a homokos újgazdagoknak kitalált dizájn;]

flém off

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#60) kpal válasza Ijk (#59) üzenetére


kpal
veterán

LG

4564565

Vagy ez a Pana .

54645645

Van benne valami amit irsz ;)

[ Szerkesztve ]

(#61) dzso22


dzso22
senior tag

Röviden és tömören: túl giccses...

[ Szerkesztve ]

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#62) Ijk válasza kpal (#60) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ennél az 55VT30-nál nincs gyönyörűségesebb televízió a világon. Képminőségben sem igazán.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#63) kpal válasza Ijk (#62) üzenetére


kpal
veterán

Igy van :)

(#64) persil


persil
nagyúr

Ez olyan tipikus... samsung...

Többet felesleges is rá pocsékolni.
Felepénzért vennék egy - szintén - baszott jó tévét, a másik feléből meg bármit, ami eszembe jut... ha lenne ennyi felesleges persze :)

2-3-400 ezer forintért is olyan tv-t lehet venni, ami minden létező (értelmes) igényt kielégít, de ez már tetszik/nem tetszik akkor is csak kivagyiság.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65) Ijk válasza persil (#64) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nézd, aki 740k-t ad ki egy ilyen készülékért az gazdag vagy bolond. Ez a tv jövőre fele ennyit sem fog érni, pl. a tavalyi 50c7000, ami majdnem 500k-ról indult, ott sorakozik a metro-ban 230k-ért. A magyar átlagot tekintve aki komolyabban gondolkodik tv-ben az jó ha a 130-200k-s plazmákra hajt rá. Ennél nagyobb összegért már csak egy jelentősen kisebb réteg fizet ki tv-készülékért.
A 3D, smart funkciók, dizájn túl magas felárat kíván meg, miközben aránytalanul értéktelen "szolgáltatások" ezek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66) persil válasza Ijk (#65) üzenetére


persil
nagyúr

Egyetértek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67) kpal válasza Ijk (#65) üzenetére


kpal
veterán

Ja keményen csökken az ár a tavalyi Pana 54z11e is 1.8milla volt most 650k a minap néztem az MMM-ben .

(#68) chabeee válasza kpal (#67) üzenetére


chabeee
tag

(#69) (ÉN)közPONT válasza kpal (#60) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nekem ez az LG jobban mint a Samu D8000....
nemrossz a samu sem...főleg az ára :DDD ;] ,de az LG designja jobban bejön.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#70) beefjeez


beefjeez
senior tag

nagyon szép, meg jó is, de hamarosan mindeünk okos lesz :DDD :F

(#71) psyho85 válasza beefjeez (#70) üzenetére


psyho85
aktív tag

Kivéve a user-ek csöpp agyát.

:D

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#72) kpal válasza chabeee (#68) üzenetére


kpal
veterán

Erről elfelejtkeztek ennyit már nem ér az MMM-ben meg csak meg akarnak szabadulni tőle ha már 700k alatt van de még ennyiért is drága mert van jobba is .

(#73) kerelo


kerelo
senior tag

Komoly cucc. szívesen elfogadnám :K

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#74) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A szomorú az, hogy a funkciók nagy részére már a 2 évvel ezelőtt megjelent B650-es sorozat is képes lenne, csakhogy a Samsung nem fejlesztett rá további alkalmazásokat (ígéretük ellenére). Persze akkor kinek lehetne eladni az amúgy hardverileg ugyanolyan újabb készüléket kétszeres áron...

(#75) DoubleD válasza suste (#52) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Én szintén egy 40B650 tulaja vagyok - aki esetleg kevésbé járatos számszunk téren: ez a 2009-es széria egyik felsőbb kategóriás, de még nem heroin árban kínált készüléke, amelyen egy nyílt forráskódú linux fut, amibe okos embereknek ([link]) köszönhetően mindenféle alkalmazást bele lehet hegeszteni a böngészőtől a Quake I.-en és a(z egyelőre csak 2.0-s) DTS dekódoláson, billentyű-egér csatlakoztatáson, torrent kliensen át a ScummVM-ig.

Otthon, nulla forintos áron.

Ennek a tv tulaj kommunának a nevében csendben szeretném megyjegyezni, hogy a wifis, onlájntartalmas, trendi interaktívkodáshoz szükséges vas már akkor is rendelkezésre állt, csak a cégnek nem érte meg tartalmat és támogatást szolgáltatni.

Így "óriási" bomba volt a C sorozatban a pl. a DTS pass-thru, most meg el kell ájulni ki kell fizetni egy beépített böngészőtől.

No offense meg hasonlók, mert elégedett vagyok a cég termékeivel, de látszik, hogy a fejlődés útját nem a fogyasztói igények, hanem a "jövőre is maradjon valami" szintű okos marketing kurválkodás piaci betagozódás határozza meg, tehát, hogy fél év múlva majd vedd meg az új 200K+-s modellünket, mert abban már ott lesz a flash.

Hát ez fantasztikus.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#76) DoubleD válasza Tesztelo.hu (#74) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Word.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#77) AtHoS válasza djculture (#15) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Igazából ott rontottak el valamit, hogy HD filmet röccenés nélkül visz egy flash animációval meg meggyűlik a baja. Mondjuk a cikkben épp írják, hogy mkv-t épp nem játszik, de szoftveresen javítva lesz.
No a HD filmeket lejátszó modult kellett volna felkészíteni a szar flash-re. Asszem beleférne az árába

read-only mode on the forum

(#78) zlutor


zlutor
aktív tag

vettem egy csodás beltéri antennát, ami elméletben - legalább is az eladó szerint :B - pont jó lenne, gyakorlatban viszont semmilyen adót nem lát vele a D sorozatú kiscsoda...

Illetve az retekklubb és a tv2 bejön, de ótvar minőségben...

Amire gyanakszom, az az, hogy az antenna leíráséban említik, hogy a vevőnek kell táplálnia - "In order to activate the integrated antenna amplifier the DVB-T receiver has to have a switchable antenna output".

Kérdésem, hogy honnan tudom, hogy a TV ad-e neki betápot, illetve hol tudnám azt bekapcsolni, ha alapból nem.

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#79) danger85


danger85
csendes tag

Helló!

TV vásárlást tervezek december elejére és amit kinéztem a Samsung UE40D8000, vagy gondolkodom eggyel nagyobban de azt már ugyanezzel a tipusszámmal nem bírom megfizetni ezért a 300 ezres határt tartva még az UE46D6500 fér bele az árba.

Van ezekkel a készülékekkel valakinek tapasztalata?
Várom a véleményeket, hogy ki melyiket venné?

Designja jobban tetszik a 40D8000-é, viszont a méret fontosabb szempont. De ami még ennél is fontosabb az a médialejátszó, főleg hd vagy full hd-s mkv-t néznék pl filmek sorozatok felirattal külső fájlból.
TV-ből pedig főleg F1-et néznék.

Ezenkívül van egy ASUS routerem amire egy samsung 1TB vinyó csatlakozik és arra lennék kiváncsi, hogyha a TV-t rákötöm akkor le tudom róla játszani a gép segítsége nélkül?

A D8000 CMR 400Hz a D6500 CMR 800Hz. Ezeknek van jelentősége vagy csak hype?
Mit jelent a Micro diming? Van haszna egyáltalán?

Köszönöm a válaszokat!

danger

(#80) -volume+


-volume+
csendes tag

Sziasztok!
Megtudná nekem mondani valaki hogy,milyen rendszert futtat
ez a D8000 SmartTV.
32bit vagy 64bit?(Debian/Ubuntu) vagy esetleg (Fedora/openSUSE rendszere van?)

(#81) Szabest válasza danger85 (#79) üzenetére


Szabest
tag

"A D8000 CMR 400Hz a D6500 CMR 800Hz. Ezeknek van jelentősége vagy csak hype?"

a 6500asba 100hz-es panel van, a 8000-esbe 200-as, és aokat tolja fel a cmr 400, illetve 800-ra, tehát ez a valóság,de a jelenlegi (2012)es szériát bőven fellűlmúlja a "D" serie! Ezt olyan euronics-os embertől hallottam, akinek a SAMSUNG mosta ezt.... nemhiába vettema 40D8000-et...ami most már BR 350e-ért a MM-ból hazavihető!

üdv

(#82) Szabest válasza -volume+ (#80) üzenetére


Szabest
tag

ha elárulod hogyan olvassam ki belőle akkor megmondom!

(#83) Ness75


Ness75
újonc

Sziasztok, segítséget kérnék frissítés samsung ue 46 D8000 tv -re a jelenlegi sw T-gapdeuc-1019.2 amit letöltötem 001033 neki kezd a frissítéshez de 3% abba hagyja és újraindit.

Mi lehet a gond ?
Mit csinálhat nekem ez a frissítés ?

köszönöm

(#84) hardverlog


hardverlog
aktív tag

Sziasztok!

Az ES és D szériában valahol meg lehet nézni az üzemidőt, azaz, hogy mennyit ment a tv?

Köszönöm!

(#85) Petykó78 válasza hardverlog (#84) üzenetére


Petykó78
tag

Szia!

Fáradj át a Samsung tv topicba, ott hamarabb kapsz választ [link]

(#86) hardverlog válasza Petykó78 (#85) üzenetére


hardverlog
aktív tag

ok, köszi! :R

(#87) hardverlog válasza hardverlog (#86) üzenetére


hardverlog
aktív tag

D8000 mivel okosítható, hogy bluetooth képes legyen? Azaz milyen kiegészítőt kell vásárolni, hogy bluetoothot tudja a tv, mondjuk fejhallgatóval a hangját hallgatni lehessen....Köszi!
(lehetőleg valami olcsó megoldás érdekelne, ha van egyáltalán megoldás persze)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.