Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

micsoda giccsparádé ez, még hogy passzol a minimalista irányzathoz? lol, a kevesebb, több, ez az alap a minimalista irányzatnál, a decens, szolid elegnacia, nem ez a krómozott okádék. ezt max a magamutogató kivagyi ripacs veszi meg, gagyi fukszos tévé, de a samsung mindig is értett ehhez, jól lovagolta meg ezt a réteget.
bocs, ha bárkinek a lelki világába tiportam ezzel:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) Coccer válasza Integra (#1) üzenetére


Coccer
tag

Nincs semmi baj az egyéni megítéléseddel, véleményeddel. Kinek a pap...

Nekem speciel tetszik, pedig nem vagyok "magamutogató kivagyi ripacs"!

Egyszerűen jobban fekszik, mint az otthoni samu plazma fekete/bordós vastag kerettel, kerek, fekete talppal... fantasztikus Clear Glass "effekttel". (még jó, hogy a tv-ben is látom, ki jön be a télikertből mögöttem :DDD az éppen zajló tartalom nem lényeg, úgyse azért ülök le a tv elé... :)) )

Szóval szívesen lecserélném erre a gagyi fukszosra (ezen jót kuncogtam), de ez a 3/4 milla egy tv-ért dolog engem elriaszt a vételtől... :Y :) Mégha lenne rá kedvem, sem vennék ennyiért tv-t.

Engem inkább az ár ami nyomasztott, nem a külcsín. Viszont ebből az következik: nem nekem szánták. Ennyi. Ahogy neked sem az általad írtak alapján. :R

(ui: ha mégis lenne egy ilyenem, azért tutkó lekapnám azt a "csillag-fattyot" az aljáról és menne a falra, jobban mutatna bármilyen talpnál... vagy megkérném az asszonyt, hogy tartsa amíg én nézem :)) )

(#3) #97544192


#97544192
törölt tag

okostv... baromság. elhiszem hogy régen az okostelefonokra is ezt mondták, de ez tényleg hülyeség. ott van az okostelefon, azon facebookozik az ember, egy tv nem erre való. :U a böngészést kéne normálisra csinálni inkább, az hasznosabb mint a bugyuta nyakkendő kötős alkalmazások. egyébként elég szép ez a vékony káva, meg a króm talp is tetszik.

(#4) Tonyius777


Tonyius777
tag

Edge LED háttérvilágítású pfúúj sajnos nekem is ez van csak kisebbe és más márka.
amúgy nagyon drága ahhoz képest hogy a képminőség messze nem lehet a legjobb és a külső meg giccses.

Üdv:Tony

(#5) elefant válasza Coccer (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

"Egyszerűen jobban fekszik, mint az otthoni samu plazma fekete/bordós vastag kerettel, kerek, fekete talppal... fantasztikus Clear Glass "effekttel". (még jó, hogy a tv-ben is látom, ki jön be a télikertből mögöttem az éppen zajló tartalom nem lényeg, úgyse azért ülök le a tv elé... )"

egyetértek

(#6) h-yle válasza elefant (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi 50" 7-es plazma fele annyi mint a 46" D8000. Annyit meg nem ér a Smart TV és a jobb szemüveg. Szerintem.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) szp1


szp1
addikt

Ennyi pénzért már normális Tv-t is lehet venni, meg hozzá egy rendes médiapléjert ( akár net képest is ha valakinek mindenáron a netezésre kell a készülék )......

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8) Rhino666


Rhino666
őstag

Ehhez QWERTY távirányító kellene.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#9) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Pro - Tényleg jól néz ki ezzel a mattra csiszolt fém felülettel és a szinte nem létező kerettel.

Kontra - Kicsit soknak tűnik az ár, még akkor is ha ez az "első fecske." Az ötlet, hogy a tv fogja leváltani a számítógépet...hm én nemsok esélyt látok erre. Szerény véleményem szerint a pc-t nem lehet száműzni a használatból. Még ha sikerül is megvalósítani az összes funkciót teljesen tökéletesen akkor is csak egy újabb számítógépet kapunk ÓRIÁSI képernyővel :))

Ha ezt kínálnák ennyi pénzért... :C

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#10) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Én inkább egyvalamitől félek: A legendás samsung frissítési hajlandóságtól. Húzzák nyúzzák, aztán meg bejelentik hogy valamiért nem lehet.

Azóta is pihen egy nyolvanvalahányezres samsung felvevős HDD+DVD a szekrényben, mert a dobozról lelógó DIVX felirat ellenére éppen azokat nem játsza le normálisan, kb minden tizedik élvezhető rajta, hivatalos DivX tesztvideókkal próbálva. Frissítés már 3 éve készül hozzá ami majd megoldja a problémát. A múltkor még azért írtam egy levelet az ügyfélszolgálatnak (inkább már csak piszkálódásképp, régen letettem róla), hogy azóta sem készült el amit ígértek. Válaszra se méltattak.

Ezek után a gyorsan változó netes tartalmakat vajon hogy fogja követni mondjuk 1-2 év múlva?

(#11) #43960832


#43960832
törölt tag

A hátam borsózik attól a csillag alakú talptól. Gyerekkorom egyik forgós támlás foteljére emlékeztet.

(#12) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Pardon, erre gondoltam az előbb
Epic fail...:B :DDD

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#13) Duree


Duree
veterán

Hát nemigazán tudnám megvenni,mert drága,ráadásul rengeteg felesleges dolgot tud amire nincs szükségem,és szerintem nagyon sok embernek sincs szüksége rá.

duree54

(#14) MuFFo


MuFFo
tag

Ennyi pénzért beletehetnének egy adásfeljavító áramkört. Olyat ami pl. a híradóban az áremeléseket árcsökkentésre javítja, vagy egy sztivünszegál filmben átírná a dialógusokat kevésbé bugyutára és a főhősnek tehetséget adna. Lehetne egy poti, amitől a barátok köztből több lépcsőben akár művészfilmet is csinálhatna. :)

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#15) djculture válasza osztraksajt (#10) üzenetére


djculture
félisten

sehogy...Már most is szaggat rajta a flash avval meg minden oldal teletömve.Magyarán nem jó semmire az a rész,csak elmondható hogy az is van.Ha annyira erre akarnak gyúrni tegyenek bele normális procit ami viszi ezeket a tartalmakat is elvégre az is a net része.Vagy akkor ne tegyék bele a böngészőt,mert a vásárlónak szerintem jogos igény hogy ha van benne böngésző akkor minden oldal megis jelenjen rajta, úgy a hogy a pc-n is.

[ Szerkesztve ]

(#16) Segal válasza #43960832 (#11) üzenetére


Segal
veterán

Pontosan. Engem is egyszerűen borzalom...
Maga a káva "vastagsága" tetszik de ennyiért tv-t venni egyszerűen hülyeség.
Én tavaly vettem egy 55 colos c6000-es tv-t rákötöttem a számítógépet így "smartosítottam" tehát a lemaradása ezzel szembe annyi hogy nem 3D-s de az ára pontosan a fele volt....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) mickemoto


mickemoto
őstag

Valami kell a vastagabb pénztárcájúaknak is. :C
Bár szerintem önmagában nem néz ki rosszul, de a szobámba elég hülyén mutatna.

(#18) h-yle válasza djculture (#15) üzenetére


h-yle
addikt

Miről beszélsz... majd a 2013-as modellekbe. Talán.
Egy Brazos-os PC lenne vagy 25-30k HUF a Samunak, és nem lenne ilyen gondjuk, persze akkor mivel is adnák el a 2013-as modell-t...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#19) Zodicus


Zodicus
senior tag

Nekem rettentően tetszik a dizájn, de ez az "okostévé" kifejezéstől a hideg ráz ki...

(#20) Novai


Novai
tag

Ha egy kis tábla gépbe használható hardvert tudnak pakolni, akkor egy ekkora tévébe gyerekjáték lenne olyan erősségű pécét integrálni ami filmnézésre és nettezésre tökéletesen alkalmas.

(#21) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Na most már minden okos. Van itt okostelefon, okostévé. És az okosmikró mikor jön? Na meg az okosvécé????? :DDD :DDD

All→M8

(#22) Apone33 válasza callmeakos (#21) üzenetére


Apone33
őstag

:DDD

Csinos az okostévé.

Play Hard!!!

(#23) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondom hogy most már minden kezd okos lenni.

["okoskereső"]

Mostmár komolyan mondom várom az okosvécét hogy okos tippeket adjon hogyan végezzem el a dolgomat :D :D :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#24) Mappa


Mappa
addikt

tv kéne! talp nélkül, menne falra....ez a retro forgószék a buginájtc filmekből nájnekláne kategória :)

nem kötelező megadni

(#25) #16939776


#16939776
törölt tag

Kellett ez a sok hasznos funkció, hogy az ára és az értéke közti szakadékot kitöltse. ;]

Ennyiért: Fullhd projektor+ vödör Fehér "Héra"+valami PC alapú lejátszó...

(#26) adamssss


adamssss
veterán

Jó a cikk, de azért én egy tv-s tesztnél írtam volna a kép minőségéről is, nem csak a szolgáltatásokról. Szerintem egy tv-ről szóló cikkben ez a minimum.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#27) zlutor


zlutor
aktív tag

"A Samsung tévékkel korábban nem volt sok gond e téren, úgyhogy meglepődtünk azon, hogy az MKV kiterjesztésű anyagokkal nem boldogult egyáltalán. A vállalat munkatársai megnyugtattak, hogy valószínűleg egy szoftverfrissítés majd megoldja ezt a galibát. A HD TV (BDAV_1080p@8Mbps.m2ts) is kifektette, ami csak azért meglepő, mert a korábbi Samsung modellek ezt az akadályt is simán megugrották"

Csúcsmodel és majd szoftverfrissítés oldja meg - ész megáll...
És ezt most akkor hogy?! :(

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#28) elefant válasza adamssss (#26) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szia

amikor írtam, akkormég nem adták ki tesztre, csak náluk lehetett megnézni, csak úgy, hogy az ember kapott egy-két órát, hogy szórakozzon vele. tévéadás nem volt normális...., inkább azt akartam bemutatni, hogy milyen is ez a smart tv rendszer, amit az idei év nagy durranásának szánnak, képminőségben idén nem tudnak sokat nyújtani, benne is van az írásban. elvileg kapunk majd tesztre készüléket, akkor több időnk lesz a képpel is foglalkozni

(#29) Coccer válasza elefant (#5) üzenetére


Coccer
tag

Ismétlés a tudás atyja! :))

(#30) htibi20


htibi20
csendes tag

Tömeg 16,2 kg (állvánnyal: 18,6 kg) nem egy könnyű darab :)

(#31) Kantorpe válasza Segal (#16) üzenetére


Kantorpe
tag

Dragaert vetted, en a c8k hoz jutottam nagysagrendileg annyiert mint neked a c6k kerult.

A sok sipakolonal meg megneznem, hogy melyik zavarna el orditva, ha vinnenek neki egy ilyen cuccot.

En biztos ripacs vagyok, mert nekem tetszik a kivtelezes, es inkabb egy ilyen talp mint a fekete szornyusegek. :U

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#32) Coccer válasza callmeakos (#23) üzenetére


Coccer
tag

Ellopták a mosópor gyártóktól az ötletet és finomítottak rajta! Ha az már intelligens, ez legalább okos legyen.

Egy kis idézet ehhez kapcsolatosan:
"Telefonom zsír atom, felköszönti anyukámat,
Intelligens mosóporral íratom a diplomamunkámat.
Az ágyam pálinkás, a pálinkám meg ágyas
Az oxigén már cseppfolyós, a kurva jég meg száraz.
Ma már a tábortűzből is mindenki dízelt akar,
CD-rom lesz sírom is, mely iPod és eltakar.
..mely iPod és eltakar."

:C

Ám számomra ezek a tv-k már felesleges ficsőröket tartalmaznak. Tökéletesen megfelelne egy ilyen cuccos, 40-47" méretben, teljes led világítással, mindenfajta okosítás nélkül, tuner nélkül, vékony kerettel, glass effekt nélkül, talp nélkül, VESA furatokkal, qva olcsón! :) Minden mást megold a píííszíííííí, ez nekem csak szép és nagy képet adjon, max. 100W fogyasztással.

(#33) adalbert1 válasza Coccer (#32) üzenetére


adalbert1
veterán

Hehe, jó ez az idézet Akkezdettől. :)
Lehet hogy én vagyok messze az átlag usertől, de nekem nem oszt-nem szoroz hogy milyen szolgáltatásokat tud egy készülék, úgyis PC/Xbox/médialejátszó lenne rákötve.

(#34) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Szerintem gyönyörű, és 3cm vastag. :R

(#9) Petyyyyy: Fail... :DDD

PS4

(#35) adamssss válasza elefant (#28) üzenetére


adamssss
veterán

Ok. Így teljesen érthető. Nem kötekedni akartam, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a dizájn mennyire megy a képminőség rovására...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#36) callmeakos válasza Coccer (#32) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

hát tényleg ott volt az intelligens mosópor xD
őrület :D :D

All→M8

(#37) shenmuedc


shenmuedc
tag

Ezeknél a ránézéstől is karcolódó fényes feketéknél bármi jobb! B..a meg az a....t aki kitalálta.

(#38) elefant válasza shenmuedc (#37) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

egyetértek. a "zongoralakk " fekete nekem is a halálom. főleg ha "megbolondítják" egy csipetnyi kristályos-színes díszítéssel. brrrr

(#39) Destructo


Destructo
aktív tag

Tetszik szép,el tudnám használni..na de fele áráért vagy mégolcsóbban :D Akkor már hellyel közzel megérné számomra . :R :C :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#40) andras87


andras87
tag

Ennyi pénzért ne is legyen buta! :)

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#41) Apone33 válasza andras87 (#40) üzenetére


Apone33
őstag

Ez jó, mert akkor buta tévé lenne. :DD

Play Hard!!!

(#42) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Első blikkre azt gondolnám hogy nagyot fordult a világ mióta 3 éve megvettem a 52A656-ot. Az enyém nem tud ennyi okos funkciót, mégsem érzem azt hogy elavult tévém lenne. Sőt, a képminőségével is meg vagyok elégedve. Az fém keret viszont tetszik, ellenben a csillag talp egyáltalán nem, nem az igazi. Viszont összességében leesik az álla az embernek ha meglátja élőben.
Bár az enyém sem piskóta, ha idegen jön hozzánk mindig elkerekedik a szeme mikor meglátják a 160 centis állványt szinte teljesen elfoglaló kicsikét. :D

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#43) Joshi


Joshi
titán

Hiába van ilyen és hasonló hyper-szuper TV-je az embernek ha a műsorszórás két időszakkal van lemaradva. :O

(#44) ^Clown válasza zlutor (#27) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Na igen, ez egy szép termetes fail egy 700K-s csúcstévétől...

(#45) fene_vad


fene_vad
senior tag

no mkv, no hdtv, no external sub, no quicktime, tobbi "nagyjabol" rendben.
Cserebe facebook bzmeg, 7 kiloert.

No comment

(#46) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

a lepra zsindex nagyon kell oda

(#47) Ser


Ser
tag

milyen szolgáltatóval teszteltétek, hogy settop box nélkül listázza a csatornákat és a műsort?

Mert upc-nél erre nem lehet rávenni, nekik nem lehet fogni a digitális adást box nélkül :( és nagyon idegesít, hogy kell tőlük rendelnem egy box-ot, mert különben csak analógban fogom :o Nem a pénz miatt sajnálom, hanem nem akarok egy plusz eszközt fölöslegesen, főleg úgy, hogy a tv-m képes volna anélkül is fogni..

(#48) kpal


kpal
veterán

Jó TV de ennyiért azért lehetne jobba Fash és a egyéb fájl lejátszás :( .A külseje is jó de én szebbek látom a Philips 4000-es sorozatot .
Lehet lassan elgondolkozok hogy a mostani plazma tv után esetleg LED-es TV-t vegyek. :U

(#49) kpal válasza kpal (#48) üzenetére


kpal
veterán

Jaj nem a 4000-est akartam írni hanem a 8000-est :B

(#50) t-bali3


t-bali3
senior tag

Szép TV, de hogy nem bírkózik meg a külső feliratokkal az vicc!!! :F
Most akkor megint elkezdődött a visszafejlődés, hogy a jövő évi csúcsmodellnél az legyen az újítás, hogy leküzdi a feliratokat??

Ettől függetlenül nem tűnik hülyeségnek a smart TV elképzelés, főleg a böngésző tetszik. Egyébként van valakinek tapasztalata mennyire élvezhető a fotelból TV-n netezés? Egyszer kipróbálnám mennyire olvasható / élvezhető tevékenység.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.